Navn |
Skib |
Timer |
Thomas Hoppe |
Elly Maersk |
87 |
Artur Roczon |
Britannia Seaways |
34 |
Dennis Lund Brogaard Petersen |
Britannia Seaways |
176 |
Iryna Kukuyeva |
Britannia Seaways |
6 |
Jakub Jankowski |
Britannia Seaways |
186 |
Kamil Lipski |
Britannia Seaways |
71 |
Kim Nørgård Hansen |
Britannia Seaways |
12 |
Kristian Kaasing |
Britannia Seaways |
2 |
Krzysztof Kleba |
Britannia Seaways |
55 |
Marek Budzisz |
Britannia Seaways |
20 |
Rasmus Steen Pedersen |
Britannia Seaways |
83 |
Tomasz Schenk |
Britannia Seaways |
43 |
Andreas Brandt |
Esvagt Bergen |
4 |
Annika Nyrup Franks |
Esvagt Bergen |
4 |
Dan Andersen |
Esvagt Bergen |
137 |
Dennis Boldt Klausen |
Esvagt Bergen |
26 |
Dennis Skovborg Jakobsen |
Esvagt Bergen |
103 |
Eirikur Poulsen |
Esvagt Bergen |
68 |
Finn Ginnerup |
Esvagt Bergen |
5 |
Jeppe B. Sørensen |
Esvagt Bergen |
141 |
Kaare Riddersholm |
Esvagt Bergen |
18 |
Lotte Sofie-Marie Andreasen |
Esvagt Bergen |
116 |
Louis B. Thorkildsen |
Esvagt Bergen |
37 |
Magnus Jacobsen |
Esvagt Bergen |
54 |
Michael Dan Kristensen |
Esvagt Bergen |
9 |
Nicklas Shaldemose Jensen |
Esvagt Bergen |
4 |
Nicolai Storm Pedersen |
Esvagt Bergen |
12 |
Per Skovgaard Jensen |
Esvagt Bergen |
92 |
Przemyslaw Utrata |
Esvagt Bergen |
22 |
Rune Frederiksen |
Esvagt Bergen |
12 |
Søren Kjeldsen |
Esvagt Bergen |
10 |
Thor Lopez-Gras Hess |
Esvagt Bergen |
7 |
Arkadiuz Kalinowski |
Esvagt Dee |
18 |
Patrick Tybyrski |
Esvagt Dee |
26 |
Piotr Milto |
Esvagt Dee |
15 |
Martin Mansnerus |
Crown Seaways |
131 |
Christopher Compra |
Fionia Swan |
7 |
Edcel Corral |
Fionia Swan |
8 |
Edwin Paloma |
Fionia Swan |
1 |
Emil Hansson |
Fionia Swan |
16 |
Fedir Kardash |
Fionia Swan |
11 |
Jacque Jane Bolivar |
Fionia Swan |
90 |
Job Ouano Engkong |
Fionia Swan |
23 |
John Paredes |
Fionia Swan |
13 |
John Paul Jorge |
Fionia Swan |
4 |
Jun Jun Barrina |
Fionia Swan |
2 |
Lorenz Bravo de Guzman |
Fionia Swan |
14 |
Michael Dalum Christensen |
Fionia Swan |
17 |
Przemyslaw Jakobczyk |
Fionia Swan |
41 |
Ramier Tribo |
Fionia Swan |
9 |
Richard Daryl Olaires |
Fionia Swan |
29 |
Rolando dela Torre |
Fionia Swan |
1 |
Vladimirs Belovs |
Fionia Swan |
100 |
Agnes skotte Ryttov |
Esvagt Carpathia |
8 |
Hubert Pietraszewski |
Esvagt Carpathia |
12 |
Jakub Michalski |
Esvagt Carpathia |
5 |
Kamil Janusz Piszczek |
Esvagt Carpathia |
20 |
Mateusz Stankiewicz |
Esvagt Carpathia |
10 |
Paw Thisted Møller |
Esvagt Carpathia |
14 |
Slettet Jeppe Blach Sørensen |
Dan Swift |
20 |
Tommy Holst |
Prins Richard |
4 |
Arkadiusz Kepa |
Esvagt Christina |
128 |
Bartosz Danicki |
Esvagt Christina |
143 |
Beniamin Zieba |
Esvagt Christina |
128 |
Claus Jensen |
Esvagt Christina |
110 |
Jeffrey Jensen |
Esvagt Christina |
145 |
Joan Petur |
Esvagt Christina |
158 |
Mads Gottfredsen |
Esvagt Christina |
110 |
Martin Burkal |
Esvagt Christina |
135 |
Morten Jestrup Laustsen |
Esvagt Christina |
1 |
Rafal Szostek |
Esvagt Christina |
99 |
Jakub Marchwiak |
Maersk Trader |
52 |
Krzysztof Fogiel |
Maersk Trader |
18 |
Maciej Matuszewski |
Maersk Trader |
3 |
Piotr Kachniarz |
Maersk Trader |
8 |
Rasmus Andersen |
Pearl Seaways |
41 |
Lars Boss Hansen |
Mary Arctica |
8 |
Rasmus Thatt Jensen |
Mary Arctica |
10 |
Sjurdur Tausen |
Esvagt Charlie |
34 |
Damian Wackowski |
Esvagt Cobra |
12 |
Michael Dabrowski |
Esvagt Cobra |
26 |
Michal Drabowski |
Esvagt Cobra |
29 |
Pawel Karpinski |
Esvagt Cobra |
35 |
Tomasz Artur Maj |
Esvagt Cobra |
17 |
Anfinn Matras |
Esvagt Celeste |
29 |
August Fessel |
Esvagt Celeste |
11 |
August Johannesen |
Esvagt Celeste |
60 |
Christoffer Hansen |
Esvagt Celeste |
230 |
David Skousen |
Esvagt Celeste |
4 |
Freya |
Esvagt Celeste |
18 |
John Andrew Johannesen |
Esvagt Celeste |
27 |
Loki Gunnarsson |
Esvagt Celeste |
44 |
Malik Christian Vittus Nielsen |
Esvagt Celeste |
96 |
Marner Joannisarson Fugloe |
Esvagt Celeste |
411 |
Martin Slot |
Esvagt Celeste |
69 |
Maya Fly |
Esvagt Celeste |
39 |
Mikkel Søndergaard |
Esvagt Celeste |
4 |
Per Dalsgaard |
Esvagt Celeste |
110 |
Søren Bank Olesen |
Esvagt Celeste |
10 |
Svein Sveinsson |
Esvagt Celeste |
49 |
Thorstein Hansen |
Esvagt Celeste |
12 |
Bo Larsen |
Esvagt Aurora |
15 |
Jacob Ross |
Esvagt Aurora |
14 |
Jakob Branderup |
Esvagt Aurora |
10 |
Martin Svensson |
Esvagt Aurora |
54 |
Tor Wittenkamp |
Esvagt Aurora |
1 |
Lauritz Hoffmann |
Esvagt Corona |
40 |
Svenningur Dansson Nilssen |
Esvagt Corona |
1 |
Akash Dixit |
Seago Istanbul |
6 |
Bonn D. Florentino |
Seago Istanbul |
5 |
Frederik Nielsen |
Seago Istanbul |
4 |
Katja Winterskov |
Seago Istanbul |
9 |
Vaibhav Shukla |
Seago Istanbul |
16 |
Adrian Suni Fløtt |
Maersk Transporter |
2 |
Karl Jon Breidaskard |
Maersk Transporter |
2 |
Kasper Beck |
Maersk Transporter |
1 |
Kenny Govaerts Kastrup |
Maersk Transporter |
3 |
Nicolai Ditlev Christensen |
Maersk Transporter |
6 |
Anand Babu Gopal |
Olga Maersk |
28 |
Anbazhagan Ramalingam |
Olga Maersk |
2 |
Arjun Madhusudhanan |
Olga Maersk |
81 |
Dhruv Pal Singh |
Olga Maersk |
28 |
Gerald Christian Sotto Rulete |
Olga Maersk |
2 |
Jc David Anasario |
Olga Maersk |
1 |
Jeffrey Coroza |
Olga Maersk |
11 |
Kim Jordan Mercado |
Olga Maersk |
9 |
Kyrvin June Fernandez |
Olga Maersk |
15 |
Michael Landeza |
Olga Maersk |
37 |
Per Knudsen |
Olga Maersk |
3 |
Philip Vincent Torrevillas Dolotina |
Olga Maersk |
12 |
Vishnu Vinod |
Olga Maersk |
20 |
Anders Paulsen |
Esvagt Capri |
7 |
Jakub Cupryjak |
Esvagt Capri |
16 |
Brian Olander |
Esvagt Observer |
6 |
Frederik H. Thinnesen |
Esvagt Observer |
62 |
Ian Eric Wotherspoon |
Esvagt Observer |
4 |
Jakob Høst Moustgaard |
Esvagt Observer |
5 |
Jerzy Suchlabowich |
Esvagt Observer |
28 |
Peder Hoelgaard Ruby |
Esvagt Observer |
18 |
Stanislav Duma |
Esvagt Observer |
4 |
Thomas Poul Gomez |
Esvagt Observer |
4 |
Tomasz Ulaszewski |
Esvagt Observer |
5 |
Kurt Lützhøft |
Ficaria Seaways |
43 |
Alessio Oddenino |
Dan Cisne |
21 |
Alex Xavier Fernandes |
Dan Cisne |
6 |
Caique Augusto de Oliveira |
Dan Cisne |
62 |
Erick Bezerra da Silva |
Dan Cisne |
30 |
Felipe Monte de Andrade |
Dan Cisne |
20 |
James C. Oliveira S. Jr. |
Dan Cisne |
27 |
Joao Pedro Astolfi da Costa |
Dan Cisne |
40 |
Jonathas Leonardo Lacerda de Melo |
Dan Cisne |
21 |
Juliano de Paula Cordeiro |
Dan Cisne |
14 |
Luan De Giorgi Henriques |
Dan Cisne |
29 |
Ian Christian Salazar Villafania |
Seago Bremerhaven |
24 |
Jeck Lising Costibolo |
Seago Bremerhaven |
11 |
Lucian Basarabeanu |
Seago Bremerhaven |
35 |
Michael Morallos |
Seago Bremerhaven |
9 |
Ramel B. Garciano |
Seago Bremerhaven |
15 |
Valencia Moitsheki Boitumelo Madileng |
Seago Bremerhaven |
9 |
Von Eric Molina Festin |
Seago Bremerhaven |
6 |
Xavier Leander Corera |
Seago Bremerhaven |
6 |
Dawid Majewski |
Suecia Seaways |
98 |
Filip Zalewski |
Suecia Seaways |
31 |
Grzegorz Urbanski |
Suecia Seaways |
43 |
Kenneth Darre |
Suecia Seaways |
65 |
Marcin Cywinski |
Suecia Seaways |
14 |
Martynas Biciusas |
Suecia Seaways |
43 |
Morten Fenger |
Suecia Seaways |
13 |
Piotr Zimnicki |
Suecia Seaways |
13 |
Wojciech Szlachcic |
Suecia Seaways |
87 |
Jonas Kofoed |
Bro Nissum |
9 |
Arnel B. Picaso |
Charlotte Maersk |
32 |
Dioscoro Jr. Q. Bacsin |
Charlotte Maersk |
27 |
Peter Anthony Canas Borja |
Charlotte Maersk |
45 |
Roy Kenny Soribas |
Charlotte Maersk |
3 |
Suni N. Andreassen |
Charlotte Maersk |
4 |
Arnel Corpuz |
Majestic Maersk |
7 |
Claus Grube |
Majestic Maersk |
5 |
Frederik Damgaard Balle |
Majestic Maersk |
21 |
Jojo Marco Mislang |
Majestic Maersk |
20 |
Jude Sarmiento |
Majestic Maersk |
7 |
Mark Joseph Mateo |
Majestic Maersk |
20 |
Nelson Toquero |
Majestic Maersk |
10 |
Ramel Montano |
Majestic Maersk |
6 |
Regin Hansen |
Majestic Maersk |
4 |
Renato Anonuevo Baldemora |
Majestic Maersk |
10 |
Zest Escorial |
Majestic Maersk |
11 |
Zhang Chao |
Majestic Maersk |
6 |
Vipin Singh Pundir |
Nord Gainer |
95 |
Anders Emil Busch Bluhm |
Esvagt Stavanger |
1 |
Anders Steensen Seistrup |
Esvagt Stavanger |
1 |
Andreas Busk Vadsholt |
Esvagt Stavanger |
67 |
Bardur Harryson Klein |
Esvagt Stavanger |
27 |
Bjørn Bay |
Esvagt Stavanger |
83 |
Christoffer Bechmann |
Esvagt Stavanger |
46 |
Christoffer Borchsenius |
Esvagt Stavanger |
20 |
Finn Larsen |
Esvagt Stavanger |
54 |
Frederik Emil D. Klausen |
Esvagt Stavanger |
49 |
Hallur Kjærbæk |
Esvagt Stavanger |
1 |
Heine Madsen |
Esvagt Stavanger |
48 |
Høgni Rasmussen |
Esvagt Stavanger |
7 |
Kirstine Stausholm |
Esvagt Stavanger |
63 |
Kristian Kjeldal Stejlsted |
Esvagt Stavanger |
3 |
Mikkel Niemann |
Esvagt Stavanger |
20 |
Morten Bech |
Esvagt Stavanger |
99 |
Morten Leth Sørensen |
Esvagt Stavanger |
1 |
Morten Østrup Nielsen |
Esvagt Stavanger |
9 |
Nicolaj Bjarnason |
Esvagt Stavanger |
136 |
Palle Klausen |
Esvagt Stavanger |
17 |
Peter Brøgger |
Esvagt Stavanger |
3 |
Rene Feuerlein |
Esvagt Stavanger |
10 |
Simon Holm |
Esvagt Stavanger |
168 |
Thor Outzen Rasmussen |
Esvagt Stavanger |
5 |
Gunnar Gardar Holm |
Gunde Maersk |
48 |
Martin Dysted |
Gunde Maersk |
13 |
Rowell Pellezar Bucio |
Gunde Maersk |
3 |
Bent Erik Nielsen |
Orasila |
11 |
Dennis Uhrenholt |
Orasila |
30 |
Joel Aminak |
Orasila |
5 |
Martin Frederik Nielsen |
Orasila |
68 |
Nicolai Seroff |
Orasila |
1 |
Peter Jensen |
Orasila |
14 |
Rune Breinbjerg |
Orasila |
5 |
Christian Eli Poulsen |
Esvagt Champion |
7 |
Dawid Gracjan Bazanowski |
Esvagt Champion |
2 |
Marcin Iwaniec |
Esvagt Champion |
5 |
Mateusz Blasiak |
Esvagt Champion |
5 |
Morten S. Hølmkjær |
Esvagt Champion |
15 |
Oskar Mocny |
Esvagt Champion |
83 |
Rafal Michal Kowalewski |
Esvagt Champion |
9 |
Tomasz Wawerek |
Esvagt Champion |
8 |
Sarah Ann Hunt |
Magleby Maersk |
38 |
Emma Grønsund |
Flandria Seaways |
6 |
Bosun Bryan Lloren |
Tasing Swan |
33 |
Edwin Moralista Jr. |
Tasing Swan |
70 |
Estevan Rubenecia |
Tasing Swan |
20 |
Glen Magdua |
Tasing Swan |
21 |
Jeremy Rowin Flores |
Tasing Swan |
58 |
Jorey Castillo |
Tasing Swan |
24 |
Mariusz Milaszewski |
Tasing Swan |
28 |
Patryk Kijas |
Tasing Swan |
30 |
Rolando Jr. Monares |
Tasing Swan |
34 |
Tomasz Czerwinski |
Tasing Swan |
15 |
Bartlomiej Blaszczyk |
Esvagt Sigma |
5 |
Carl Kettel |
Esvagt Sigma |
16 |
Dawid Lazowik |
Esvagt Sigma |
30 |
Dmitrij Mincenkov |
Esvagt Sigma |
32 |
Henrik Hansen |
Esvagt Sigma |
25 |
Kenny Jørgensen |
Esvagt Sigma |
2 |
Krzysztof Witkowski |
Esvagt Sigma |
21 |
Lasse Rasmussen |
Esvagt Sigma |
43 |
Maciej Kaczocha |
Esvagt Sigma |
7 |
Max Hansen |
Esvagt Sigma |
2 |
Nikolaj Jensen |
Esvagt Sigma |
147 |
Robert Smolij |
Esvagt Sigma |
16 |
Rune S. Jensen |
Esvagt Sigma |
11 |
Tomasz Wilczynski |
Esvagt Sigma |
21 |
Blazej Galinski |
Esvagt Carina |
17 |
Casper Leth Petersen |
Esvagt Carina |
12 |
Charlie Holm Kristensen |
Esvagt Carina |
13 |
Damian Meyer |
Esvagt Carina |
16 |
Dustin Luniewski |
Esvagt Carina |
42 |
Maciej Czerniawki |
Esvagt Carina |
6 |
Michal Roszak |
Esvagt Carina |
4 |
Oliver Vrensted |
Esvagt Carina |
1 |
Patryk Wysocki |
Esvagt Carina |
46 |
Simon Steffen |
Esvagt Carina |
3 |
Søren Graff Jakobsen |
Esvagt Carina |
12 |
Tomasz Braszka |
Esvagt Carina |
5 |
Bjarne Sunesen |
Primula Seaways |
237 |
Greame Hurley |
Maersk Achiever |
45 |
Marcin Gorny |
Maersk Achiever |
30 |
Rafal Lal |
Maersk Achiever |
17 |
Asbjørn Schmidt Larsen |
Wind |
6 |
Jakob Johnson |
Wind |
33 |
Maciej Kubik |
Wind |
80 |
Per Yde Thomsen |
Wind |
40 |
Bruno Coimbra |
Maersk Logger |
6 |
Graham Sim |
Maersk Logger |
6 |
Lars Lisberg Larsen |
Alexander Maersk |
204 |
Ardie Legarda |
Sally Maersk |
1 |
Gleen Licaros |
Sally Maersk |
12 |
Kim Leop |
Sally Maersk |
9 |
Kristian Jensby |
Sally Maersk |
3 |
Rafael Cruz |
Sally Maersk |
26 |
Raymond Bilog |
Sally Maersk |
6 |
Yury Kobylin |
Sally Maersk |
6 |
Artur B |
Sea Challenger |
5 |
Arunas Petrauskas |
Sea Challenger |
52 |
Charles Verhaeghe |
Sea Challenger |
111 |
Chris B. Brewitt |
Sea Challenger |
37 |
Christoph Reich |
Sea Challenger |
7 |
Clayton Thompson |
Sea Challenger |
18 |
Eriks Bernatovics |
Sea Challenger |
26 |
Jason Steer |
Sea Challenger |
10 |
Jesper Sostack |
Sea Challenger |
14 |
Nikki |
Sea Challenger |
10 |
Nis Clausen |
Sea Challenger |
2 |
Sergejs Bazilevics |
Sea Challenger |
6 |
slettes Charles |
Sea Challenger |
6 |
Grzegorz Matysiak |
Ark Germania |
39 |
Krzysztof Sienkiewicz |
Ark Germania |
18 |
Magnus Eriksson |
Ark Germania |
11 |
Mikkel Rosengreen |
Ark Germania |
5 |
Per Severinsen |
Ark Germania |
3 |
Tim Melchiorsen |
Ark Germania |
1 |
Vagn Pedersen |
Ark Germania |
32 |
Alan Wawrzynski |
Esvagt Contender |
125 |
Karl Filip Forsberg |
Esvagt Contender |
11 |
Michal Niedzwiecki |
Esvagt Contender |
55 |
Milosz Folta |
Esvagt Contender |
171 |
Radoslaw Chek |
Esvagt Contender |
73 |
Ragnhedin Ryggstein |
Esvagt Contender |
9 |
Alexander Scholes |
Esvagt Claudine |
86 |
Bartek Blaszczyk |
Esvagt Claudine |
89 |
Damian Boreczek |
Esvagt Claudine |
106 |
Dennis Iversen |
Esvagt Claudine |
6 |
Elizabeth Larsen |
Esvagt Claudine |
10 |
Jogvan Christiansen |
Esvagt Claudine |
93 |
Jonas Fosbøl |
Esvagt Claudine |
3 |
Karol Adamow |
Esvagt Claudine |
41 |
Karol Okon |
Esvagt Claudine |
107 |
Laura Frimann |
Esvagt Claudine |
60 |
Lea Mahato |
Esvagt Claudine |
6 |
Magnus Winther |
Esvagt Claudine |
7 |
Michal Trepkowski |
Esvagt Claudine |
154 |
Niels Ebsen |
Esvagt Claudine |
56 |
Norbert Lukasiewicz |
Esvagt Claudine |
125 |
Pawel Prokopowicz |
Esvagt Claudine |
6 |
Piotr Dzieza |
Esvagt Claudine |
126 |
Piotr Orent |
Esvagt Claudine |
33 |
Silas Holm |
Esvagt Claudine |
36 |
Thomas Hammer |
Esvagt Claudine |
4 |
William Hancook |
Esvagt Claudine |
30 |
Zenons Jurgelevics |
Esvagt Claudine |
78 |
Louis Østrup Ruff |
Munkebo Maersk |
365 |
Artur Galanek |
Esvagt Froude |
6 |
Claus Rylander Christensen |
Esvagt Froude |
83 |
Dennis Kortum |
Esvagt Froude |
47 |
Emma Pollas Johansen |
Esvagt Froude |
20 |
Jacek Kupper |
Esvagt Froude |
6 |
Jakob Jørgensen |
Esvagt Froude |
66 |
Lars Bang Jacobsen |
Esvagt Froude |
163 |
Maciej Jacek Koziek |
Esvagt Froude |
28 |
Maja Gissemann Ricksen |
Esvagt Froude |
25 |
Mathias Koch Hansen |
Esvagt Froude |
110 |
Mattias Sonne Hansen |
Esvagt Froude |
33 |
Michal Jacub Hetak |
Esvagt Froude |
116 |
Morten Christensen |
Esvagt Froude |
31 |
Niels Norman Christiansen |
Esvagt Froude |
28 |
Patryk Ireneusz Kuriata |
Esvagt Froude |
114 |
Patryk Siemaszko |
Esvagt Froude |
1 |
Pawel Borysewicz |
Esvagt Froude |
77 |
Peter Olldag Bay |
Esvagt Froude |
125 |
Przemyslaw Jablonski |
Esvagt Froude |
76 |
Sebastian Lis |
Esvagt Froude |
68 |
Thomas Krohn Grace |
Esvagt Froude |
6 |
Frederik Wendelboe |
Esvagt Cornelia |
30 |
Jan Vestergaard |
Esvagt Cornelia |
24 |
Jens Åge Rasmussen |
Esvagt Cornelia |
5 |
Johannes de Teilmann |
Esvagt Cornelia |
30 |
Jørgen Mathiassen |
Esvagt Cornelia |
1 |
Klaus Markussen |
Esvagt Cornelia |
7 |
Lisa Träger Nissen |
Esvagt Cornelia |
8 |
Lukas Kilbak |
Esvagt Cornelia |
6 |
Nikolaj G. Nørlem |
Esvagt Cornelia |
15 |
Ole Olesen |
Esvagt Cornelia |
31 |
Pall Holm |
Esvagt Cornelia |
15 |
Ronja Thorsen |
Esvagt Cornelia |
14 |
Thomas Bertelsen |
Esvagt Cornelia |
3 |
Gokul Panneer |
Morten Maersk |
15 |
Jogvan Gardastovu |
Morten Maersk |
6 |
Mikkel Veje Knudsen |
Morten Maersk |
12 |
Oleksandr Hrytsenko |
Morten Maersk |
89 |
Rani Kjærbo |
Morten Maersk |
39 |
Simon Arendrup Kyvsgaard |
Morten Maersk |
14 |
Andrew C. Somera |
Nord Supreme |
46 |
Frederik Eskild Jensen |
Nord Supreme |
8 |
Karl Paolo B. Dote |
Nord Supreme |
44 |
Roi Renzo Panganiban |
Nord Supreme |
20 |
Frimann Poulsen |
Esvagt Server |
11 |
Kasper Knudsen |
Esvagt Server |
8 |
Michael Nørbygaard |
Esvagt Server |
14 |
Michael Rasmussen |
Esvagt Server |
10 |
Niels Jørgen Beck Hostrup |
Esvagt Server |
13 |
Simon Rathkjen |
Esvagt Server |
3 |
Oliver Lisbygd Fischer-Rasmussen |
Kirsten Maersk |
81 |
Alexander Feldt |
Estelle Maersk |
2 |
Gunaseelan Kajendran |
Estelle Maersk |
27 |
Jacob Titus |
Estelle Maersk |
170 |
Jerry AB |
Estelle Maersk |
5 |
Marciano Jr. Luardo |
Estelle Maersk |
7 |
Mohammed Hussein Dawood Khan |
Estelle Maersk |
7 |
OS Ryan |
Estelle Maersk |
2 |
Oscar D/C |
Estelle Maersk |
5 |
Rakesh Tiwary |
Estelle Maersk |
7 |
Reymond OS |
Estelle Maersk |
5 |
Dawid Andrzej Idziak |
Esvagt Chastine |
1 |
Glenn Young Christensen |
Esvagt Chastine |
14 |
Jacek Nagiec |
Esvagt Chastine |
28 |
Kamil Gogoj |
Esvagt Chastine |
206 |
Martin Thomsen |
Esvagt Chastine |
2 |
Mikkel Thorup Nielsen |
Esvagt Chastine |
22 |
Amadeusz Grzybowski |
Oratank |
5 |
Dmytrii Korolov |
Oratank |
1 |
Jakub Mikolaj Koziol |
Oratank |
27 |
Maciej Swiniarski |
Oratank |
15 |
Morten Baunbæk |
Oratank |
11 |
Piotr Estal |
Oratank |
13 |
Alan Bruszczak |
Sea Installer |
6 |
Aleksandrs Zabinako |
Sea Installer |
2 |
Alexander Damköhler |
Sea Installer |
1 |
Kenny Paulsen |
Sea Installer |
12 |
Kim C. Nielsen |
Sea Installer |
4 |
Mariusz Guzinski |
Sea Installer |
14 |
Michael Scheer |
Sea Installer |
12 |
Peter Jensen |
Sea Installer |
3 |
Piotr Gulak |
Sea Installer |
17 |
Sergej Koziura |
Sea Installer |
1 |
Verhulst Danny |
Sea Installer |
10 |
Hexal Glenn B. Sotto |
Nord Sustainable |
34 |
Kenneth Rasmussen |
Nord Sustainable |
60 |
Roland Dellosa Jr. |
Nord Sustainable |
23 |
Ryan L. Remolano |
Nord Sustainable |
28 |
Helgi Strøm |
Marchen Maersk |
4 |
Jan Christian Jagolino Janolino |
Marchen Maersk |
72 |
Navneet Kumar |
Marchen Maersk |
9 |
Al James Cenal |
Selandia Seaways |
6 |
Alex Dahl Pedersen |
Selandia Seaways |
2 |
Casper Kildemand Sørensen |
Selandia Seaways |
9 |
Jonas Knudsen |
Selandia Seaways |
94 |
Mikael Adriansson |
Selandia Seaways |
5 |
Troels Pedersen |
Selandia Seaways |
39 |
Alexander Bonde Jørgensen |
Esvagt Faraday |
9 |
Alicja Wierszycka |
Esvagt Faraday |
6 |
Andreas Horn Sloth |
Esvagt Faraday |
8 |
Anna Maria Dewolt |
Esvagt Faraday |
27 |
Artur Radecki |
Esvagt Faraday |
100 |
Asbjørn Carlson |
Esvagt Faraday |
5 |
Bugge Hansen |
Esvagt Faraday |
154 |
Dennis Nielsen |
Esvagt Faraday |
10 |
Flemming Hemdorff |
Esvagt Faraday |
14 |
Hans Pauli Johannesen |
Esvagt Faraday |
12 |
Ingi Simonsen |
Esvagt Faraday |
27 |
Katazyna Sokolowska |
Esvagt Faraday |
2 |
Mads Appelt Nielsen |
Esvagt Faraday |
28 |
Martin Kofoed |
Esvagt Faraday |
1 |
Martin Thomsen |
Esvagt Faraday |
2 |
Mathias Fjeldborg Andersen |
Esvagt Faraday |
34 |
Michael Greve Nielsen |
Esvagt Faraday |
286 |
Nicki Nielsen |
Esvagt Faraday |
41 |
Palle Sciegienny |
Esvagt Faraday |
447 |
Steffen M. Larsen |
Esvagt Faraday |
11 |
Tim Nittka |
Esvagt Faraday |
1 |
Torben Stamer |
Esvagt Faraday |
1 |
Aaron Rafeal Dela Ysla Delda |
Torm Ismini |
7 |
Frederik Michael Hansen |
Torm Ismini |
33 |
Gaurav Parmar |
Torm Ismini |
2 |
Jens Lange |
Torm Ismini |
46 |
Nicolaj Melhedegaard Larsen |
Torm Ismini |
21 |
Peter Bjørn Henriksen |
Torm Ismini |
3 |
Andre Cordero |
Jutlandia Swan |
3 |
Jose Moreno |
Jutlandia Swan |
16 |
Mark Lucem |
Jutlandia Swan |
28 |
Abhishek Singh |
Nord Swift |
32 |
Karoline Thaysen |
Nord Swift |
5 |
Sumit Nandal |
Nord Swift |
6 |
Casper Kruse Hansen |
Gunvor Maersk |
104 |
Georgi A. Demitrov |
Gunvor Maersk |
116 |
Filip Lancing |
Ternholm |
27 |
Anders Pedersen |
Begonia Seaways |
3 |
Bolette Brodersen |
Begonia Seaways |
1 |
Christian Kristensen |
Begonia Seaways |
1 |
Dennis Nielsen |
Begonia Seaways |
2 |
Emma Løth Krogh |
Begonia Seaways |
1 |
Erik Moesgaard |
Begonia Seaways |
32 |
Esben Myrthue |
Begonia Seaways |
2 |
Maja Stenholt |
Begonia Seaways |
15 |
Marc Holst Hansen |
Begonia Seaways |
1 |
Mattias Løfdahl Nielsen |
Begonia Seaways |
20 |
Peter Jensen |
Begonia Seaways |
10 |
Rune Sandkvist Petersen |
Begonia Seaways |
15 |
Slettes - Vagn Pedersen |
Begonia Seaways |
16 |
Steffen Pedersen |
Begonia Seaways |
43 |
Thorkil V. Kusk |
Torm Venture |
15 |
Jakub Tiborski |
Esvagt Castor |
12 |
Kamil Narewski |
Esvagt Castor |
5 |
Lars Allerup |
Esvagt Castor |
1 |
Martin Pedersen |
Esvagt Castor |
219 |
Pawel Trawinski |
Esvagt Castor |
35 |
Piotr Jaszczuk |
Esvagt Castor |
18 |
Rene Kjær Jørgensen |
Esvagt Castor |
56 |
Ronni Husted |
Esvagt Castor |
1 |
Arjun Bhattacharya |
Arnold Maersk |
29 |
Caballes Elizer Cabrera |
Arnold Maersk |
54 |
Jadraque Prudencio Martinez |
Arnold Maersk |
42 |
Kamalraj Vijaya |
Arnold Maersk |
40 |
Lastimosa Ceide Andrew Racaz |
Arnold Maersk |
20 |
Lazarte Lance Lauren Da Silva |
Arnold Maersk |
4 |
Ocampo Lhoid Cejudo |
Arnold Maersk |
23 |
Sergii Lasynov |
Arnold Maersk |
26 |
Soriano Juan Carton Gonzales |
Arnold Maersk |
8 |
Subibi Christian Max Chua |
Arnold Maersk |
70 |
Theodoroviciu Ovidiu Radu |
Arnold Maersk |
14 |
Torino Rommel Ryan Mariscal |
Arnold Maersk |
21 |
Vikash |
Arnold Maersk |
16 |
Yalung Jay Mark Tariga |
Arnold Maersk |
3 |
Peter Krukiewicz |
Erria Swan |
110 |
Samuel Igao |
Erria Swan |
2 |
Arnel Murillo |
Nord Superior |
6 |
Christian Lloyd Del Rosario |
Nord Superior |
5 |
Gerald Ejeda |
Nord Superior |
7 |
Jabelardo Gavas |
Nord Superior |
9 |
Joan Pauli Jespersen |
Nord Superior |
2 |
Jones Aldrin Opsimar |
Nord Superior |
9 |
Kenneth Alcain |
Nord Superior |
6 |
Lorence Mari Bornales |
Nord Superior |
10 |
Mark Brian Adena |
Nord Superior |
8 |
Onar Valle |
Nord Superior |
6 |
Peter John Nino Pacate |
Nord Superior |
13 |
Randy Solera |
Nord Superior |
5 |
Val Ballesteros |
Nord Superior |
4 |
Wilberto Gaviola |
Nord Superior |
6 |
Phillip Banzuela |
Mona Swan |
20 |
Alexander Palacios |
Mona Swan |
11 |
Allan Harreby Bæk |
Mona Swan |
20 |
Antonio Quong |
Mona Swan |
44 |
Dennis Batucan |
Mona Swan |
10 |
Earl Joshua Roxas |
Mona Swan |
119 |
Elizaldo C. Baul |
Mona Swan |
43 |
Gleinvel Vrein Aso |
Mona Swan |
6 |
Janbern Luzon |
Mona Swan |
32 |
Joseph Sisracon |
Mona Swan |
105 |
Julio Pastolero |
Mona Swan |
17 |
Krzysztof Nazorek |
Mona Swan |
49 |
Mario M. Rosalis |
Mona Swan |
2 |
Maynard Marantan Balintec |
Mona Swan |
49 |
Melvin Bague |
Mona Swan |
2 |
Michael Tañedo |
Mona Swan |
21 |
Oscar Moreno |
Mona Swan |
44 |
Tomasz Wieckowski |
Mona Swan |
90 |
Bjerne Egon Jensen |
Matz Maersk |
22 |
Mohak Kaushal |
Matz Maersk |
13 |
Mykola Grebinegko |
Matz Maersk |
30 |
Rahul Tomar |
Matz Maersk |
51 |
Rejun Alenciaga Muyco |
Matz Maersk |
71 |
Vishnu Vishnubhavan Satheeshkun |
Matz Maersk |
4 |
Chandlee Abugao |
Selandia Swan |
13 |
Earl Nino Rausora Flores |
Selandia Swan |
1 |
John Mark Paredes |
Selandia Swan |
1 |
Michael Potestades |
Selandia Swan |
22 |
Robert Wasilewski |
Selandia Swan |
40 |
Saturnino Guyo Mayuga |
Selandia Swan |
16 |
Brian Kristiansen |
Esvagt Njord |
28 |
Dan Augustinussen |
Esvagt Njord |
29 |
Emil Due |
Esvagt Njord |
10 |
Emil Rasch |
Esvagt Njord |
39 |
Frederik Oksholm |
Esvagt Njord |
13 |
Jakob Preisler |
Esvagt Njord |
1 |
Kaido Lath |
Esvagt Njord |
6 |
Lasse Laursen |
Esvagt Njord |
62 |
Lukasz Dobosz |
Esvagt Njord |
223 |
Maciej Markow |
Esvagt Njord |
149 |
Marcus D. Larsen |
Esvagt Njord |
200 |
Mathias Johannessen |
Esvagt Njord |
93 |
Michelle Falk Poulsen |
Esvagt Njord |
26 |
Morten Holm |
Esvagt Njord |
54 |
Rasmus Madsen |
Esvagt Njord |
58 |
Sergei Fedarkov |
Esvagt Njord |
5 |
Stefan Sørensen |
Esvagt Njord |
26 |
Teis Daniel Dam |
Esvagt Njord |
65 |
Valdemar Damgaard |
Esvagt Njord |
6 |
Waldemar sobiecki Stanislaw |
Esvagt Njord |
134 |
Louie Forteza Formon |
Maren Maersk |
19 |
Adjelo Naloq |
King Seaways |
17 |
Airose Gulle |
King Seaways |
56 |
Arnil T. Asolana |
King Seaways |
2 |
Bobby Bituin |
King Seaways |
82 |
Erlen Jake Gungop |
King Seaways |
8 |
Ferdinand Ladores |
King Seaways |
4 |
Gilbert Agustin |
King Seaways |
40 |
Henri Luffe |
King Seaways |
33 |
Jeffrey Arreola |
King Seaways |
9 |
Kenneth Pagliawan |
King Seaways |
65 |
Mikkel Nielsen |
King Seaways |
8 |
Oleksandr Bevzuik |
King Seaways |
9 |
Robert Bately |
King Seaways |
130 |
Robert Miszkiewicz |
King Seaways |
12 |
Theresa Capaciete |
King Seaways |
1 |
Tomarsz Raszewski |
King Seaways |
13 |
Vladyslav Kravxhenko |
King Seaways |
20 |
Ybanez Ghemrick |
King Seaways |
92 |
Rasmus Jon Lisberg Larsen |
Roy Maersk |
4 |
Krzysztof Soboczynski |
Maersk Connector |
39 |
Sergiy Dudych |
Maersk Connector |
33 |
Stendor Johansen |
Maersk Connector |
8 |
Andrejus Barstys |
Nordic Ann |
30 |
Artur Mackowiak |
Nordic Ann |
40 |
Daniel Adler |
Nordic Ann |
22 |
Krystian Gierszewski |
Nordic Ann |
21 |
Lukasz Furso |
Nordic Ann |
15 |
Slawomir Brzus |
Nordic Ann |
14 |
Andrejs Bulboake |
Nordic Nora |
3 |
Marcin Gajda |
Nordic Nora |
11 |
Valerijs Baboks |
Nordic Nora |
35 |
Jan E. Niclassen |
Sovereign Maersk |
7 |
Paul John Hapin |
Sovereign Maersk |
30 |
Psykron S. Reyes |
Sovereign Maersk |
17 |
Rodolfo Herrera Jr. |
Sovereign Maersk |
30 |
Anderson Oliveira dos Santos |
Dan Sabia |
33 |
Andre Luiz Vasconcelos Junior |
Dan Sabia |
44 |
Carlos Eduardo Lins Nunes |
Dan Sabia |
30 |
Daniel Ramos Pessanha Da Silva |
Dan Sabia |
16 |
Dariusz Rygliszyn |
Dan Sabia |
312 |
Diego Fonseca |
Dan Sabia |
25 |
Eddie Valera Bergancia |
Dan Sabia |
12 |
Erika Kaline De Lucena Carvalho |
Dan Sabia |
38 |
Everton P. G. Dos Santos |
Dan Sabia |
51 |
Henry Canceran Bonghanoy |
Dan Sabia |
20 |
Jadson Ferreira Da Silva |
Dan Sabia |
122 |
Jimmy Quiambao Valerio |
Dan Sabia |
11 |
Jimmy Valerio |
Dan Sabia |
52 |
John Joey Gamit Mico |
Dan Sabia |
36 |
Jojo Vargas |
Dan Sabia |
63 |
Jose Marcelo Da Silva Leal Junior |
Dan Sabia |
114 |
Jose Marie De Oliveira Jr. |
Dan Sabia |
31 |
Joubert Camias Saspa |
Dan Sabia |
3 |
Marek Jedynak |
Dan Sabia |
38 |
Matheus Da Silva Conceicao |
Dan Sabia |
81 |
Paulo Henrique Martins da Costa |
Dan Sabia |
65 |
Piotr A. Janiak |
Dan Sabia |
10 |
Rafael Barbosa Da Cunha |
Dan Sabia |
14 |
Remigio Jr. Marquez Galang |
Dan Sabia |
1 |
Rodrigo Sampaio |
Dan Sabia |
25 |
Samara Bezerra |
Dan Sabia |
62 |
Torbjørn Sjøstrøm |
Dan Sabia |
8 |
Joel Punay |
Nord Highlander |
6 |
Marvino Silladora |
Nord Highlander |
10 |
Sameer Singh |
Nord Highlander |
10 |
Swapnil Jambhulkar |
Nord Highlander |
10 |
Sorin Suciu |
Svendborg Maersk |
37 |
Bruno Brendon C. Buenaflor III |
Celtic Gas |
9 |
Dean Mark S. Tagle |
Celtic Gas |
4 |
Jeff A. Habaradas |
Celtic Gas |
5 |
Kim C. Amplayo |
Celtic Gas |
4 |
Ralph A. Transmonte |
Celtic Gas |
6 |
Rechie c. Cubao |
Celtic Gas |
8 |
William P. Reterta |
Celtic Gas |
5 |
Heine Christmas Johannessen |
Njord R |
1 |
Numan Kooliyat Ismeth |
Edith Maersk |
59 |
Aaraya Avi Sawan |
Gunhilde Maersk |
5 |
Arunkumar S. Shukla |
Gunhilde Maersk |
30 |
Eydfinn Fjallsbak |
Gunhilde Maersk |
7 |
Gaurav Roy |
Gunhilde Maersk |
29 |
Kostyantyn Verson |
Gunhilde Maersk |
47 |
Roy |
Gunhilde Maersk |
33 |
Santosh Marukana |
Gunhilde Maersk |
54 |
Sukrut Umakant Avasarikar |
Gunhilde Maersk |
39 |
Armand Ivan Balmores Pandeagua |
Madison Maersk |
1 |
Balamurugan Jayaram |
Madison Maersk |
189 |
Christopher Karisma Gram |
Madison Maersk |
63 |
Dhirenkumar Rohitkumar Mangela |
Madison Maersk |
9 |
Hans Martin Rehse |
Madison Maersk |
8 |
Kiehl De Asis Villaverde |
Madison Maersk |
2 |
Leoniso Jr. Garcia Relox |
Madison Maersk |
23 |
Nathanael D'Silva |
Madison Maersk |
16 |
Pauli Gregor Hentze |
Madison Maersk |
134 |
Shivam Kumar |
Madison Maersk |
216 |
Maciej Edward Grzegolka |
Maersk Mc Kinney Moller |
19 |
Peter Blicher Poulsen |
Maersk Mc Kinney Moller |
15 |
Sjurdur Rein |
Maersk Mc Kinney Moller |
53 |
Zyrex Boter Nacilla |
Maersk Mc Kinney Moller |
7 |
Alexander P. Linsbauer |
Maribo Maersk |
38 |
Anwesh Anand |
Maribo Maersk |
37 |
Asger W. Dich Jensen |
Maribo Maersk |
14 |
Ashwin Pandurangii Fande |
Maribo Maersk |
80 |
John Carlo Empeno |
Maribo Maersk |
33 |
Stig Mikkelsen |
Maribo Maersk |
44 |
Henrik Chris Nielsen |
Marit Maersk |
9 |
Jairus Roy Bolano Brutas |
Marit Maersk |
4 |
Tejbir Singh Gill |
Marit Maersk |
40 |
Vivek Kumar |
Marit Maersk |
105 |
Konrad Znamierowski |
Merete Maersk |
37 |
Rembrant F. Arquio |
Mette Maersk |
68 |
Emil Jepsen |
Bro Nordby |
133 |
Toma Kacso |
Bro Nordby |
35 |
Artem Gryshkorin |
Bro Nuuk |
3 |
Francisco Ysulan |
Bro Nuuk |
14 |
Herlin Mae Fuentes |
Bro Nuuk |
2 |
Iftemie Lucian |
Bro Nuuk |
32 |
Iordache Cornelius Virgilius |
Bro Nuuk |
2 |
Jose Rejayson |
Bro Nuuk |
43 |
Karan Madnani |
Bro Nuuk |
43 |
Lokesh Panwar |
Bro Nuuk |
27 |
Mikael Hjort |
Bro Nuuk |
33 |
Stanescu Andrei Sebastian |
Bro Nuuk |
14 |
Gilbert Garzan Garlan |
Bro Nibe |
8 |
Jerron Pura |
Bro Nibe |
6 |
Jesper Schack Poulsen |
Bro Nibe |
25 |
John Paul |
Bro Nibe |
10 |
Marvin Palacio |
Bro Nibe |
17 |
Mazilu Aurelian |
Bro Nibe |
21 |
Pascual Mar Cabido |
Bro Nibe |
26 |
Renante Sumatra |
Bro Nibe |
21 |
Shane Silveira |
Bro Nibe |
13 |
Martin Petersen |
Torm Laura |
22 |
Peter Sams |
Torm Laura |
65 |
Anders Sørensen |
Esvagt Cassiopeia |
51 |
Filip Marcinczak |
Esvagt Cassiopeia |
50 |
Hans Peter Hansen |
Esvagt Cassiopeia |
10 |
Martin Andersen |
Esvagt Cassiopeia |
50 |
Mateusz Korycki |
Esvagt Cassiopeia |
2 |
Pawel Rosiak |
Esvagt Cassiopeia |
40 |
Søren Sørensen |
Esvagt Cassiopeia |
63 |
Tarmo Härmat |
Esvagt Cassiopeia |
51 |
Kacper Kowalewski |
Anhout Swan |
65 |
Johan Klæmintson Jacobsen |
Balder R |
55 |
Charlie Carstensen |
Bergensfjord |
21 |
Kasper B. Christensen |
Bergensfjord |
44 |
Kevin Clementsen |
Bergensfjord |
10 |
Martin Holmberg |
Bergensfjord |
20 |
Igors Tersukovs |
Caroline Theresa |
21 |
Thom Johan Djurhuus |
Esvagt Cantana |
13 |
Alan Petersen |
Freesia Seaways |
17 |
Anders Jørgensen |
Freesia Seaways |
61 |
Emil Ravn |
Freesia Seaways |
218 |
Heidi Laursen |
Freesia Seaways |
21 |
Jesper Eskildsen |
Freesia Seaways |
141 |
Jesper Risgaard |
Freesia Seaways |
63 |
Joen Bro |
Freesia Seaways |
9 |
Jonas Lykkegaard Degn |
Freesia Seaways |
31 |
Lasse Wieker |
Freesia Seaways |
26 |
Martin Mørch |
Freesia Seaways |
5 |
Mikkel Mellerup |
Freesia Seaways |
85 |
Otto Olsvig |
Freesia Seaways |
5 |
Rasmus Lorenzen |
Freesia Seaways |
4 |
Slettet Erik Moesgaard Nielsen |
Freesia Seaways |
3 |
Sofie Frimand |
Freesia Seaways |
8 |
Susanne Bisgaard |
Freesia Seaways |
15 |
Grzegorz Talanda |
Kattegat |
49 |
Jacek Krzywuc |
Kattegat |
31 |
Kacper Warmowski |
Kattegat |
10 |
Kamil Kuca |
Kattegat |
27 |
Karol Skiba |
Kattegat |
15 |
Marcin Krzysztofowicz |
Kattegat |
8 |
Mateusz Bendek |
Kattegat |
31 |
Mateusz Lania |
Kattegat |
3 |
Przemyslaw Marek Kuzniarski |
Kattegat |
17 |
Tomasz Koptewicz |
Kattegat |
55 |
Blazej Michal Bakalarczyk |
Lessow Swan |
109 |
Carsten Brenfelt |
Lessow Swan |
11 |
Kasper Petersen |
Lessow Swan |
6 |
Krzysztof Dzięcioł |
Lessow Swan |
1 |
Pawel Kulik |
Lessow Swan |
30 |
Przemyslaw Lebiedz |
Lessow Swan |
9 |
Robert Reshaur Enevoldsen |
Lessow Swan |
1 |
Ola Jakup Jacobsen |
Skoven |
103 |
Christian Gutierrez |
Ternfjord |
23 |
Elias Lundin |
Ternsund |
5 |
Tomasz Skiba |
Ternsund |
21 |
Henrik Hentze |
Wind Pioneer |
8 |
Kasper Pørksen |
Wind Pioneer |
41 |
Marcin Wolenszleger |
Wind Pioneer |
47 |
Sebastian Marcinczek |
Wind Pioneer |
27 |
Thomas Lyhne |
Wind Pioneer |
10 |
Allan Krogh |
Wind Server |
38 |
Anders N. Grunnet |
Wind Server |
28 |
Andrew Hudson |
Wind Server |
30 |
Carsten Hjort Olsen |
Wind Server |
10 |
Chris Burke |
Wind Server |
6 |
Christian Pattinson |
Wind Server |
60 |
Christoffer Arnt Buch |
Wind Server |
45 |
Emil Bie |
Wind Server |
59 |
J. Turner |
Wind Server |
4 |
Jacob Clausen |
Wind Server |
17 |
Julius Jakobsen |
Wind Server |
10 |
Karol Pikula |
Wind Server |
71 |
Ken Lewell |
Wind Server |
30 |
L. Finway |
Wind Server |
89 |
Lars Feldthusen |
Wind Server |
4 |
Martin Pedersen |
Wind Server |
38 |
Michael V. Mortensen |
Wind Server |
20 |
Michael W. Andersen |
Wind Server |
7 |
Mick Salmon |
Wind Server |
205 |
Nicki Krog |
Wind Server |
11 |
Paul Storr |
Wind Server |
3 |
Pawel Pela |
Wind Server |
1 |
Philip Busch |
Wind Server |
31 |
Prlemek Pisker |
Wind Server |
6 |
Ralph Hogg |
Wind Server |
63 |
Shaun Cochrane |
Wind Server |
42 |
William Ingram |
Wind Server |
7 |
Karsten Jensen |
Anna Knutsen |
6 |
Mikael Boller |
Anna Knutsen |
38 |
Michael Bastholm Koch |
Malik Arctica |
65 |
Steven H. Andersen |
Malik Arctica |
10 |
Alden James D. Retaz |
Tern Sea |
4 |
Gerard Macahilo |
Tern Sea |
15 |
Madison J. Villavert |
Tern Sea |
57 |
Mark Cadavedo |
Tern Sea |
8 |
Abhijith Pankajakshan |
Madrid Maersk |
27 |
Abraham Jr. Viola Dumagan |
Madrid Maersk |
2 |
Charles Argote |
Madrid Maersk |
9 |
Christian Lloyd Quiapo |
Madrid Maersk |
7 |
Daniel Bull Jensen |
Madrid Maersk |
5 |
Danjal Andreasen |
Madrid Maersk |
95 |
Erwin Gallegos |
Madrid Maersk |
7 |
Franklin A. Galinato |
Madrid Maersk |
37 |
Frej Alwerud |
Madrid Maersk |
7 |
Henry Talle Ochea |
Madrid Maersk |
1 |
Jim Rey Rosales Galo |
Madrid Maersk |
121 |
Kyle Gavin Menguella |
Madrid Maersk |
14 |
Leo Matienzo Noche |
Madrid Maersk |
145 |
Lorante Lasula Sarona |
Madrid Maersk |
49 |
Mhel Israel Pelonia Jubac |
Madrid Maersk |
2 |
Mikkel H. Jensen |
Madrid Maersk |
146 |
Noriel Pingol |
Madrid Maersk |
2 |
Pranay Raj |
Madrid Maersk |
2 |
Rahul Roy |
Madrid Maersk |
2 |
Richard Pon Corporal |
Madrid Maersk |
166 |
Santhosh Pandian |
Madrid Maersk |
3 |
Serjohn Olinar Mojar |
Madrid Maersk |
48 |
Simon T. Strate |
Madrid Maersk |
9 |
Valdemar Johan Fricke |
Madrid Maersk |
47 |
Vishesh Saxena |
Madrid Maersk |
30 |
Claus Agerbro Jessen |
Moscow Maersk |
31 |
Ivan Ilyushchenko |
Moscow Maersk |
7 |
Berith Kvistgaarden |
Stavangerfjord |
59 |
Dennis Vadsager |
Stavangerfjord |
79 |
Lars Christian Linde |
Stavangerfjord |
55 |
Malene Krogh Christensen |
Stavangerfjord |
64 |
Adrian Manea |
Vistula Mærsk |
8 |
Alexander Hatzisavvas Damsgaard |
Vistula Mærsk |
57 |
Aman Yadav |
Vistula Mærsk |
3 |
Anders Crone |
Vistula Mærsk |
17 |
Arpit Singh |
Vistula Mærsk |
38 |
Bogi Joensen |
Vistula Mærsk |
20 |
Brian Mark Taladua Markinez |
Vistula Mærsk |
138 |
Bryle Gorgonio |
Vistula Mærsk |
13 |
Deepak kumar Agrawal |
Vistula Mærsk |
7 |
Emerson |
Vistula Mærsk |
7 |
Erling Joensen |
Vistula Mærsk |
10 |
Frodi Petersen |
Vistula Mærsk |
10 |
Gerald James Arias |
Vistula Mærsk |
36 |
Ida Koefoed Simonsen |
Vistula Mærsk |
1 |
Janus Meienburg |
Vistula Mærsk |
51 |
Jeff Nicole Derramas |
Vistula Mærsk |
3 |
Kalle Jensen |
Vistula Mærsk |
7 |
Karin Lognberg |
Vistula Mærsk |
60 |
Kasper Bak-Jensen |
Vistula Mærsk |
15 |
Ken Gustavsen |
Vistula Mærsk |
1 |
Kristiyan Krastev |
Vistula Mærsk |
98 |
Oliver Benjamin Mastek |
Vistula Mærsk |
54 |
Pablo Jr. Sasing Cuyos |
Vistula Mærsk |
46 |
Rembrant |
Vistula Mærsk |
21 |
Simon |
Vistula Mærsk |
9 |
Stine Ranlev Kræmer |
Vistula Mærsk |
2 |
Anders Flarup Lund |
Manchester Maersk |
5 |
Barun |
Manchester Maersk |
18 |
Cleo Alfaro |
Manchester Maersk |
16 |
Elmer Mojado Balbutin |
Manchester Maersk |
10 |
Jonathan |
Manchester Maersk |
1 |
Julius |
Manchester Maersk |
1 |
Michael Sort |
Manchester Maersk |
2 |
Neil Espera |
Manchester Maersk |
1 |
Rasmus Munksgaard |
Manchester Maersk |
3 |
Rauel |
Manchester Maersk |
1 |
Rocky |
Manchester Maersk |
2 |
Søren Bøgild Jensen |
Manchester Maersk |
4 |
Thanga Prabhu Murugan |
Manchester Maersk |
25 |
Adi Jasarevic |
Marseille Maersk |
25 |
Benjamin Legaard Mogensen |
Marseille Maersk |
7 |
Celso Celes Alindote |
Marseille Maersk |
4 |
Cosmin Ciobanescu |
Marseille Maersk |
23 |
Dangil Tenajeros |
Marseille Maersk |
7 |
Daya Shankar |
Marseille Maersk |
13 |
Diocos Ryan Mechael Lumoljo |
Marseille Maersk |
26 |
Haseeb Khan |
Marseille Maersk |
8 |
Jason Alvarez |
Marseille Maersk |
10 |
Kasper Birkholm |
Marseille Maersk |
54 |
Marcin Mocarski |
Marseille Maersk |
10 |
Mark Erwin Tamayo |
Marseille Maersk |
32 |
Mikkel Beuchert |
Marseille Maersk |
2 |
Sherwin Loyola |
Marseille Maersk |
20 |
Villy Odin Wiklendt Bøtkjær |
Marseille Maersk |
7 |
Eduardo P. Jabagat |
Murcia Maersk |
5 |
Olibert Tirona Laza |
Murcia Maersk |
4 |
Pedro Valencia |
Murcia Maersk |
45 |
Garry Noel Mendoza Malagot |
Cap San Lazaro |
145 |
Angelo Benhur Fernando |
Mumbai Maersk |
13 |
Adrian Rodnie Mataquel Bajo |
Vayenga Maersk |
12 |
Alexander Thumann |
Vayenga Maersk |
11 |
Amy Harding Goodman |
Vayenga Maersk |
2 |
Andreas Sveistrup |
Vayenga Maersk |
3 |
Caspar Bech Jensen |
Vayenga Maersk |
43 |
Dragos Simion |
Vayenga Maersk |
9 |
Jeffery Villacarlos |
Vayenga Maersk |
5 |
Kean Victor Stryhn |
Vayenga Maersk |
23 |
Mario Bernardino |
Vayenga Maersk |
6 |
Michael Hansen |
Vayenga Maersk |
6 |
Neil Salinas |
Vayenga Maersk |
32 |
Peter Villarte Grijaldo |
Vayenga Maersk |
2 |
Rasmus Hove Andersen |
Vayenga Maersk |
23 |
Morten Fløjborg |
Manila Maersk |
147 |
Bertin Dervis |
Monaco Maersk |
20 |
Cherciu Mihai |
Monaco Maersk |
20 |
Ehim Cupriam |
Monaco Maersk |
60 |
Erhard Muller |
Monaco Maersk |
16 |
Jeffrey Julius Braganza |
Monaco Maersk |
25 |
Jess M. Holsting |
Monaco Maersk |
76 |
Johannes Lourens Smith |
Monaco Maersk |
20 |
Rajan Kumar |
Monaco Maersk |
128 |
Aresh Firdosh Daruwalla |
Venta Maersk |
12 |
Gemyl Palines Borines |
Venta Maersk |
11 |
Jonathan Bihmann Friis |
Venta Maersk |
103 |
Kent Passadas |
Venta Maersk |
1 |
Mads Nygaard |
Venta Maersk |
26 |
Saiprasad Hirapache |
Venta Maersk |
226 |
Stefanita Botoaga |
Venta Maersk |
50 |
Simon Eysturdal |
Sif R |
95 |
Ahmed Jareh |
Northern Vicotia |
39 |
Andrew George Murray |
Northern Vicotia |
5 |
Bjarke Juel Helt |
Northern Vicotia |
8 |
Bjarti Fridheim |
Northern Vicotia |
10 |
Bonifacio Jr. Puracan |
Northern Vicotia |
2 |
Craig Francis Lumley |
Northern Vicotia |
69 |
Dan Lannon |
Northern Vicotia |
12 |
Daniel Simpson |
Northern Vicotia |
66 |
David Toh |
Northern Vicotia |
46 |
Derick Birchall |
Northern Vicotia |
14 |
Emil Hyldgaard |
Northern Vicotia |
2 |
Ewan Charmly |
Northern Vicotia |
31 |
Frederik A. Vestergaard |
Northern Vicotia |
60 |
Gabriel Christian Gurgu |
Northern Vicotia |
117 |
Gareth Dean McCabe |
Northern Vicotia |
101 |
Jacob Vestergaard Sindt |
Northern Vicotia |
66 |
Jan Eliassen |
Northern Vicotia |
29 |
Jan Poulsen |
Northern Vicotia |
3 |
Jevy Montelibano |
Northern Vicotia |
26 |
Jim A. Horni |
Northern Vicotia |
25 |
John Garlick |
Northern Vicotia |
18 |
Johnson Umlas |
Northern Vicotia |
265 |
Juan Jose Sieira Olveira |
Northern Vicotia |
6 |
Juan Perdosa Maseral |
Northern Vicotia |
108 |
Luis Luengo Rodriques |
Northern Vicotia |
12 |
Martin Jan-Hugo Löfstedt |
Northern Vicotia |
28 |
Max Damgaard Landgraf |
Northern Vicotia |
278 |
Michael Steven Kilby |
Northern Vicotia |
18 |
Nicolaj Petersen |
Northern Vicotia |
88 |
Oliver Craggs |
Northern Vicotia |
4 |
Patryk Gajocha |
Northern Vicotia |
24 |
Paul Baister |
Northern Vicotia |
2 |
Peter Jensen |
Northern Vicotia |
2 |
Rynhart Nonato |
Northern Vicotia |
18 |
Scott Maccabe |
Northern Vicotia |
9 |
Stefan Joensen |
Northern Vicotia |
2 |
Thomas James Holst |
Northern Vicotia |
8 |
Tom Goodacre |
Northern Vicotia |
2 |
Emil Nicolai Tidemann Due |
Maersk Involver |
43 |
Joao Luis |
Maersk Involver |
7 |
Konrad Polomski |
Maersk Involver |
37 |
Rasmus Seegert |
Maersk Involver |
74 |
Aage Friis |
Maersk Maker |
14 |
Behnaz Jahanbin |
Maersk Maker |
17 |
Murray Macleod |
Maersk Maker |
20 |
Oliver Green |
Maersk Maker |
5 |
Rasmus Thomsen |
Maersk Maker |
5 |
Ben Cowie |
Maersk Mariner |
46 |
Jakub Lejchter |
Maersk Mariner |
180 |
Joaquim Jose Maio novo |
Maersk Mariner |
20 |
Pawel Biniek |
Maersk Mariner |
45 |
Rafal Pernak |
Maersk Mariner |
60 |
Steffen bangert |
Maersk Mariner |
2 |
Magnus Kisbye Winther Sejr Mikkelsen |
Maersk Minder |
24 |
Asmus Philip |
Esvagt Innovator |
17 |
Bardur Poulsen |
Esvagt Innovator |
39 |
Brian Haahr |
Esvagt Innovator |
73 |
Brian Vang |
Esvagt Innovator |
12 |
Hans Pauli vid Misa |
Esvagt Innovator |
12 |
Jens H. Poulsen |
Esvagt Innovator |
98 |
Jesper Møhring |
Esvagt Innovator |
30 |
Kaj Kristensen |
Esvagt Innovator |
199 |
Kasper Johnsen |
Esvagt Innovator |
61 |
Kristian Joseph Hennessy |
Esvagt Innovator |
43 |
Kristian Vorm |
Esvagt Innovator |
14 |
Mark M. Sørensen |
Esvagt Innovator |
7 |
Mick Stenberg Holm |
Esvagt Innovator |
15 |
Nicklas Møller |
Esvagt Innovator |
31 |
Rene W. Dalsfledt |
Esvagt Innovator |
4 |
Yuli Hrudzina |
Esvagt Innovator |
33 |
Tim Nielsen |
Vaga Maersk |
11 |
Tim Refer Nielsen |
Vaga Maersk |
12 |
Max Thorhauge Jensen |
Maersk Edinburgh |
21 |
Rasmus Wiborg |
Esvagt Mercator |
99 |
Nelmerkh G. Datoy |
Nord Stingray |
60 |
Thomas Friis Pedersen |
Nord Stingray |
155 |
Lisa Jønsson |
Torm Success |
65 |
Anbarasan Raja |
Vilnia Maersk |
45 |
Tomasz Milczarzewicz |
Vilnia Maersk |
77 |
Jakob Bo Jensen |
Torm Strenght |
9 |
Jeppe Klarskov Hansen |
Torm Strenght |
11 |
Kamalia Satish Harji |
Torm Strenght |
151 |
Vincent Kløcker |
Torm Strenght |
46 |
Anthony McAndrew |
Maersk Inventor |
16 |
Carlito Suante |
Maersk Inventor |
143 |
Chris Cook |
Maersk Inventor |
84 |
Dennis Calvario |
Maersk Inventor |
45 |
Ernesto Jr. Macalam Cajes |
Maersk Inventor |
29 |
Gene Purdy |
Maersk Inventor |
33 |
Hendrikus Herbst |
Maersk Inventor |
4 |
Jannek Lassen |
Maersk Inventor |
78 |
John Ian Mondejar Valde |
Maersk Inventor |
23 |
Keir Nowak |
Maersk Inventor |
100 |
Mark Darwin V. Mayola |
Maersk Inventor |
27 |
Nelson Permejo |
Maersk Inventor |
38 |
Neves Kijingo Vunge |
Maersk Inventor |
10 |
Oleksandr Zabolotny |
Maersk Inventor |
135 |
Petur Storhamar |
Maersk Inventor |
133 |
Rodd T. Guillen |
Maersk Inventor |
33 |
Simon Morrison |
Maersk Inventor |
1 |
Suni Hansen |
Maersk Inventor |
54 |
Vijaykumar Bhaskar Shinde |
Maersk Inventor |
5 |
Wilfred Pascual |
Maersk Inventor |
15 |
Casper Holm |
Maersk Edmonton |
14 |
Fernando S. Roco |
Maersk Edmonton |
9 |
Frederick B. Oblena |
Maersk Edmonton |
10 |
Guo Chang |
Maersk Edmonton |
1 |
Luisito B. Albrando |
Maersk Edmonton |
9 |
Anders Lundsgaard |
Esvagt Albert Betz |
11 |
Andreas Nielsen |
Esvagt Albert Betz |
12 |
Arkadiusz Derwich |
Esvagt Albert Betz |
82 |
Carsten Løkke Nielsen |
Esvagt Albert Betz |
68 |
Claus Holm |
Esvagt Albert Betz |
142 |
Henrik Baunsøe |
Esvagt Albert Betz |
5 |
Jakub Zubel |
Esvagt Albert Betz |
67 |
Konrad Reczek |
Esvagt Albert Betz |
49 |
Lars Olsen |
Esvagt Albert Betz |
64 |
Lasse Riis Hansen |
Esvagt Albert Betz |
8 |
Mads Dyre Jespersen |
Esvagt Albert Betz |
1 |
Rene Sørensen |
Esvagt Albert Betz |
62 |
Rodmund Simonsen |
Esvagt Albert Betz |
38 |
Søren Jacobsen |
Esvagt Albert Betz |
28 |
Victor Høeg Strauss |
Esvagt Albert Betz |
5 |
Ahlen Deniece Rebong |
Maersk Launcher |
3 |
Alexus Cazarez |
Maersk Launcher |
13 |
Arkadiusz Lubanski |
Maersk Launcher |
2 |
Bethany |
Maersk Launcher |
7 |
Brian Popp |
Maersk Launcher |
11 |
Conor Hudson |
Maersk Launcher |
19 |
Dariusz Andrzej Zagajewski |
Maersk Launcher |
27 |
Dominique Anderson |
Maersk Launcher |
20 |
Frazer Mann |
Maersk Launcher |
4 |
Gabrielle Stedman |
Maersk Launcher |
5 |
Høgni Heygum |
Maersk Launcher |
17 |
Jessica Perelman |
Maersk Launcher |
4 |
Jessie van der Grient |
Maersk Launcher |
4 |
John Davidson |
Maersk Launcher |
3 |
Katie Allen |
Maersk Launcher |
29 |
Krismund Saferil Landines |
Maersk Launcher |
60 |
Lupita |
Maersk Launcher |
9 |
Mac Kevin Lambino |
Maersk Launcher |
4 |
Mariana Cullell Delgado |
Maersk Launcher |
17 |
Mario Kaluhiokalani |
Maersk Launcher |
3 |
Michael Dowd |
Maersk Launcher |
9 |
Michal Bronislaw Czajczynski |
Maersk Launcher |
54 |
Morten Frostholm |
Maersk Launcher |
12 |
Mykhaylo Vorozhbyt |
Maersk Launcher |
6 |
Oleksiy Malko |
Maersk Launcher |
21 |
Oliver Turner |
Maersk Launcher |
14 |
Patricia Stelzer |
Maersk Launcher |
2 |
Richard Baron |
Maersk Launcher |
13 |
Robert Shaw |
Maersk Launcher |
5 |
Royhon Agostine |
Maersk Launcher |
6 |
Simon Ytting Romlund |
Maersk Launcher |
103 |
Valerii Beresniev |
Maersk Launcher |
95 |
Adrian Lupascu |
Gijon Knutsen |
21 |
Ananias Respecia Namoc |
Gijon Knutsen |
7 |
Charles Dela Cruz Agtay |
Gijon Knutsen |
23 |
Dan Kramme |
Gijon Knutsen |
14 |
Dante Covacha Tupaz |
Gijon Knutsen |
22 |
Derell Panique Prologo |
Gijon Knutsen |
23 |
Edwin Camacho Dimatulac |
Gijon Knutsen |
6 |
Emmanual Salisa Pablo |
Gijon Knutsen |
17 |
Emmanuel Dela Pena Ganoy |
Gijon Knutsen |
11 |
Gian Carlo Tranquena Baladad |
Gijon Knutsen |
7 |
Hanus Ingi Hansen |
Gijon Knutsen |
19 |
Henrik Jensen |
Gijon Knutsen |
11 |
Herbert Batnosa Amante |
Gijon Knutsen |
49 |
Hildred Almonte Reginio |
Gijon Knutsen |
16 |
Ien Louie Panzo Padayhag |
Gijon Knutsen |
19 |
Jake Cama Agualada |
Gijon Knutsen |
10 |
Jan Lystlund Sørensen |
Gijon Knutsen |
19 |
Jason Paul Abas De Castro |
Gijon Knutsen |
59 |
Jason Paul de Castro |
Gijon Knutsen |
4 |
Jay Vee Tirol Sotto |
Gijon Knutsen |
6 |
Jerome Malilin Pineda |
Gijon Knutsen |
37 |
Jesper Elbæk Larsen |
Gijon Knutsen |
44 |
Joel Ymata Autor |
Gijon Knutsen |
17 |
Johnlee Silagan Canasa |
Gijon Knutsen |
15 |
Julius Joensen |
Gijon Knutsen |
8 |
Karlo Sheen Cham |
Gijon Knutsen |
18 |
Kent Fischer Boye |
Gijon Knutsen |
13 |
Kent Stenman Paulsen |
Gijon Knutsen |
24 |
Kevin Lynx Hallador Pestano |
Gijon Knutsen |
35 |
Marvin Pajoganoy Bacrang |
Gijon Knutsen |
9 |
Metodio Jr. Dapusala Narido |
Gijon Knutsen |
16 |
Michael Thinnesen |
Gijon Knutsen |
567 |
Paul Benjamin Sacay |
Gijon Knutsen |
29 |
Ramon Malagar Maranan |
Gijon Knutsen |
17 |
Renee Mella Juanico |
Gijon Knutsen |
14 |
Renier Vincent S. Gregorio |
Gijon Knutsen |
36 |
Rey Esteves Bueno |
Gijon Knutsen |
14 |
Reynaldo Javellana Edma |
Gijon Knutsen |
18 |
Richard Nieles |
Gijon Knutsen |
19 |
Ruzzel Espiritu Lunaria |
Gijon Knutsen |
10 |
Sergs Carating Marasigan |
Gijon Knutsen |
6 |
Vicente Mercedes Gatilogo |
Gijon Knutsen |
24 |
Asger Hansen |
Hollandia Seaways |
29 |
Jonas Christensen |
Hollandia Seaways |
14 |
Kenneth Iversen |
Hollandia Seaways |
6 |
Kent Gram |
Hollandia Seaways |
2 |
Lynge Träger |
Hollandia Seaways |
2 |
Mathias Christensen |
Hollandia Seaways |
27 |
Ronalyn Jacala |
Hollandia Seaways |
2 |
Rune Petersen |
Hollandia Seaways |
62 |
Ryan Dela Cruz |
Hollandia Seaways |
3 |
Simon Lindhardt |
Hollandia Seaways |
25 |
Aleksandrs Danga |
Humbria Seaways |
9 |
Aleksejs Bogdanovs |
Humbria Seaways |
6 |
Anders Damkjær |
Humbria Seaways |
12 |
Anders Koed |
Humbria Seaways |
5 |
Artjoms Kozlovs |
Humbria Seaways |
73 |
Igors Mihailovs |
Humbria Seaways |
4 |
Jannik Fough |
Humbria Seaways |
32 |
Jens Yde Jensen |
Humbria Seaways |
9 |
Jesper Olsen |
Humbria Seaways |
9 |
Kenneth Rasmussen |
Humbria Seaways |
28 |
Kristian Bohn |
Humbria Seaways |
44 |
Mikkel Hansen |
Humbria Seaways |
7 |
Morten Andersen |
Humbria Seaways |
105 |
Oliver Blach |
Humbria Seaways |
15 |
Raivis Girupnieks |
Humbria Seaways |
11 |
Reinis Feldmanis |
Humbria Seaways |
84 |
Ronalds Slars |
Humbria Seaways |
6 |
Sakarias Jakobsen |
Humbria Seaways |
15 |
Sendijs Cebins |
Humbria Seaways |
14 |
Thomas Skou |
Humbria Seaways |
7 |
Thorbjørn Jørgensen |
Humbria Seaways |
10 |
Viktor Sundstrøm |
Humbria Seaways |
17 |
Vladimir Semiglasov |
Humbria Seaways |
22 |
Jens Bang |
Tukuma Arctica |
18 |
Kim Tornby |
Tukuma Arctica |
11 |
Niels Peter Albrechtsen |
Tukuma Arctica |
4 |
Alexander Patrick Grundsted |
Nanoq Arctica |
112 |
Amine Kassim |
Nanoq Arctica |
32 |
Bjartur Strøm |
Nanoq Arctica |
7 |
Charlie Steckel Sørensen |
Nanoq Arctica |
36 |
Christian Boss Jørgensen |
Nanoq Arctica |
32 |
Eydun Simonsen |
Nanoq Arctica |
9 |
Lukas Østergaard Nielsen |
Nanoq Arctica |
3 |
Mathias Mortensen |
Nanoq Arctica |
14 |
Rasmus Peter Mortensen |
Nanoq Arctica |
5 |
Runi Dali |
Nanoq Arctica |
8 |
Sigvald Kristiansen |
Nanoq Arctica |
8 |
Tummas Petur Hansen |
Nanoq Arctica |
27 |
Denis Djakonov |
Nordic Aki |
81 |
Mykhailo Skutarenko |
Nordic Aki |
38 |
Adarsh Ramachandran |
Santa Clara |
30 |
Allupalli Tatarao |
Santa Clara |
2 |
Emil Hvidtfeldt Sørensen |
Santa Clara |
13 |
Jake B. Lumongsod |
Santa Clara |
14 |
Ramachandran Jaganathan |
Santa Clara |
120 |
Surapathi Raju |
Santa Clara |
16 |
Anders Christian Petersen |
Wind Enterprise |
55 |
Brian Clausen |
Wind Enterprise |
12 |
Carl Jones |
Wind Enterprise |
13 |
Dominik Wieczorek |
Wind Enterprise |
31 |
Jakob Skak Nielsen |
Wind Enterprise |
12 |
Jakub Jerzy Jureweicz |
Wind Enterprise |
29 |
Jakub Reich |
Wind Enterprise |
15 |
Joe Ingram |
Wind Enterprise |
4 |
Kamil Rogowski |
Wind Enterprise |
11 |
Kamil Zielinski |
Wind Enterprise |
32 |
Lærke Zacharias Lytken |
Wind Enterprise |
34 |
Lukasz Pierog |
Wind Enterprise |
29 |
Mateusz Akacki |
Wind Enterprise |
22 |
Mathias Lind Reintoft |
Wind Enterprise |
5 |
Mikkel Strunge Hansen |
Wind Enterprise |
32 |
Neil Barkla |
Wind Enterprise |
4 |
Nicklas Eriksen |
Wind Enterprise |
14 |
Paul Cleary |
Wind Enterprise |
7 |
Ross Forsyth |
Wind Enterprise |
23 |
Stephen Liddle |
Wind Enterprise |
5 |
Stuart Hilton |
Wind Enterprise |
9 |
Troels Sønderby Larsen |
Wind Enterprise |
23 |
Wayne Leekonby |
Wind Enterprise |
10 |
Wochiech Wachowiak |
Wind Enterprise |
29 |
Damian Kamil Nowotko |
Wilson Arctic |
16 |
Denny Eriksson |
Wilson Arctic |
40 |
Patryk Pawluczuk |
Wilson Arctic |
8 |
Rogvi A. Heygum |
Wilson Arctic |
2 |
Victor Tudurache |
Wilson Arctic |
23 |
Brian D'silva |
Nord Swan |
17 |
Manoranjan Singh |
Nord Swan |
17 |
Nikhil Patel |
Nord Swan |
9 |
Cosma Robert Iulian |
Maersk Navigator |
4 |
Mayank Srivastava |
Maersk Navigator |
55 |
Paulito B. Rubio |
Maersk Navigator |
5 |
Spiridon Vasile |
Maersk Navigator |
26 |
Frederik Poulsen |
Esvagt Schelde |
17 |
Hallur Henriksen |
Esvagt Schelde |
4 |
Henrik Hartmann |
Esvagt Schelde |
25 |
Mikkel Buus Paustian |
Esvagt Schelde |
20 |
Danut Silviu Stefan |
Maersk Emden |
6 |
Esben Fink Baun |
Maersk Emden |
8 |
Jonas Hansen |
Maersk Emden |
70 |
Kasper Ottesen |
Maersk Emden |
46 |
Anders Hjarsø |
Nakskov Maersk |
75 |
Lars Kromann |
Svitzer Vestri |
10 |
Anastasija Basmarina |
Stena Forecaster |
5 |
André Spaander |
Stena Forecaster |
10 |
Artur Owsiany |
Stena Forecaster |
4 |
Carl Henric Algotsson |
Stena Forecaster |
27 |
Kamil Gorski |
Stena Forecaster |
36 |
Maciej Kleinwachter |
Stena Forecaster |
19 |
Maciej Smyk |
Stena Forecaster |
1 |
Marek Jodkowski |
Stena Forecaster |
20 |
Pawel Laczkowski |
Stena Forecaster |
2 |
Silviu Sisiiac |
Stena Forecaster |
10 |
Tobias Nahlinder |
Stena Forecaster |
18 |
Anders Hermansen |
Scandia Seaways |
21 |
Aske Bentsen |
Scandia Seaways |
60 |
Lasse Mikkelsen |
Scandia Seaways |
2 |
Lukasz Grabowski |
Scandia Seaways |
5 |
Mads Nielsen |
Scandia Seaways |
5 |
Nicolaj Munch |
Scandia Seaways |
35 |
Piotr Konkel |
Scandia Seaways |
5 |
Rasmus Prien |
Scandia Seaways |
10 |
Andrzej Ciesielski |
Northern Franklin |
5 |
Grzegorz Dalecki |
Northern Franklin |
33 |
Joakim Graebner |
Northern Franklin |
5 |
Krzysztof Mocarski |
Northern Franklin |
24 |
Maksymilian Wach |
Northern Franklin |
8 |
Michal Klinowski |
Northern Franklin |
9 |
Michal Napieralski |
Northern Franklin |
30 |
Piotr Korzeniewski |
Northern Franklin |
11 |
Piotr Zdzalik |
Northern Franklin |
17 |
Thomas Rawlings |
Northern Franklin |
8 |
Francis Cyril Sasis |
Santa Isabel |
79 |
Magnus Graesborg Frederiksen |
Santa Isabel |
69 |
Marcin Kulas |
Santa Isabel |
90 |
Mathias H. Knudsen |
Santa Isabel |
52 |
Rafal Pilecki |
Santa Isabel |
71 |
Mark Gerald M. Domiguez |
Maersk Cancun |
28 |
Toralvur Holm i Trodini |
Maersk Cancun |
5 |
Ajay Omkaar |
Maersk Essen |
10 |
Jann Mikkelsen |
Maersk Essen |
14 |
Mikkel Green Laugesen |
Maersk Essen |
27 |
Maurice Terndrup |
Embla R |
39 |
Uffe Gjedsig |
Embla R |
33 |
Anita Kostuch |
Esvagt Havelok |
17 |
Christian Nielsen |
Esvagt Havelok |
6 |
Dawid Krysztofiak |
Esvagt Havelok |
18 |
Forbes Duthie |
Esvagt Havelok |
1 |
Frederik B. Rønn |
Esvagt Havelok |
13 |
Krzysztof Nowakowski |
Esvagt Havelok |
50 |
Maciej Dawidowski |
Esvagt Havelok |
66 |
Nicolaj Tvilling |
Esvagt Havelok |
5 |
Valentin Markussen |
Esvagt Havelok |
3 |
Wakinyila Petersen |
Esvagt Havelok |
5 |
Christian Skyum Sørensen |
Express 4 |
1 |
Christopher Lorenz Holmberg |
Braver |
5 |
Lars Philip Traneflykt |
Braver |
5 |
Christian Beck Pedersen |
Cap San Antonio |
60 |
Bartosz Hoffa |
Scandic |
7 |
Dariusz Wieczorek |
Scandic |
1 |
Dawid Ostapczuk |
Scandic |
6 |
Kacper Wawrzynkiewicz |
Scandic |
10 |
Krzysztof Grzybek |
Scandic |
6 |
Oleksii Khrystosenko |
Scandic |
16 |
Rafal Bartczak |
Scandic |
4 |