Løbende resultater 2021

Navn Skib Distance i km
Petur Mohr Nord Hummock 224
Dennis Lund Brogaard Petersen Britannia Seaways 96
Iryna Kukuyeva Britannia Seaways 118
Kamil Lipski Britannia Seaways 26
Kim Nørgård Hansen Britannia Seaways 2
Kristian Kaasing Britannia Seaways 1
Marek Budzisz Britannia Seaways 12
Mariia Tatevosnian Britannia Seaways 14
Annika Nyrup Franks Esvagt Bergen 24
Dan Andersen Esvagt Bergen 150
Dennis Skovborg Jakbsen Esvagt Bergen 4
Eirikur Poulsen Esvagt Bergen 49
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 49
Frederik H. Thinnesen Esvagt Bergen 97
Jeppe Sørensen Esvagt Bergen 96
Jesper Warncke Nielsen Esvagt Bergen 73
Michael Dan Kristensen Esvagt Bergen 88
Nicklas Shaldemose Jensen Esvagt Bergen 65
Nicolai Storm Pedersen Esvagt Bergen 85
Paul Kragesteen Esvagt Bergen 1001
Per Skovgaard Jensen Esvagt Bergen 298
Przemyslaw Utrata Esvagt Bergen 47
Rasmus Wiborg Esvagt Bergen 15
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 111
Torben Sommergreen Nielsen Esvagt Bergen 5
Kevin M. Clausen Esvagt Dee 63
Morten Budek Esvagt Dee 92
Patrick Tybyrski Esvagt Dee 23
Paw Thisted Møller Esvagt Dee 14
Piotr Milto Esvagt Dee 49
Tage Skytte Pedersen Esvagt Dee 74
Martin Mansnerus Crown Seaways 124
Ariel Silvestre Fionia Swan 2
Blazej Michal Bakalarczyk Fionia Swan 128
Edcel Corral Fionia Swan 110
Edwin Paloma Fionia Swan 17
Fedir Kardash Fionia Swan 60
Harun Duran Fionia Swan 42
Jacque Jane Bolivar Fionia Swan 66
Job Ouano Engkong Fionia Swan 14
Jun Jun Barrina Fionia Swan 3
Kenneth Kielstrup Fionia Swan 39
Lord Everett Solana Fionia Swan 43
Lorenz Bravo de Guzman Fionia Swan 18
Michael Dalum Christensen Fionia Swan 48
Przemyslaw Jakobczyk Fionia Swan 40
Ramier Tribo Fionia Swan 96
Richard Daryl Olaires Fionia Swan 13
Teodorico Cometa Fionia Swan 15
Vladimirs Belovs Fionia Swan 145
Andreas Lund Prins Richard 155
Ditte Bomann Prins Richard 14
Lars V. Hansen Prins Richard 13
Michael Rzempala Prins Richard 314
Thomas Sønnichsen Prins Richard 35
Tommy Holst Prins Richard 180
Jeffrey Jensen Esvagt Christina 6
Lukasz Wisniewski Esvagt Christina 105
Mads Appelt Nielsen Esvagt Christina 27
Mateuez Bogdanski Esvagt Christina 109
Rafal Szostek Esvagt Christina 62
Jakup Jakobsen Maersk Trader 116
Trygvi Dalsgaard Maersk Trader 62
Christian Frausing Precht Mary Arctica 34
Simun Petur Anthoniussen Mary Arctica 65
Vagn Erik Jensen Mary Arctica 4
Christian Bach Nielsen Maersk Tracker 122
Damian Wackowski Esvagt Cobra 80
Frederik Eggers Wendelboe Esvagt Cobra 23
Jens Kristian Hansen Esvagt Cobra 24
Kim Madsen Esvagt Cobra 210
Michael Dabrowski Esvagt Cobra 20
Niels Norman Christiansen Esvagt Cobra 30
Rico Richardy Hansen Esvagt Cobra 210
Thomas Busch Nedergaard Esvagt Cobra 15
Tomasz Artur Maj Esvagt Cobra 10
Anfinn Matras Esvagt Celeste 48
August Fessel Esvagt Celeste 43
August Johannesen Esvagt Celeste 20
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 131
Mads A. W. Olsen Esvagt Celeste 744
Martin Pedersen Esvagt Celeste 3
Martin Slot Esvagt Celeste 10
Maya Fly Esvagt Celeste 82
Per Dalsgaard Esvagt Celeste 10
Søren Bank Olesen Esvagt Celeste 17
Svein Sveinsson Esvagt Celeste 45
Troels Sønderby Larsen Esvagt Celeste 39
Bo Larsen Esvagt Aurora 4
Christoffer Bechmann Esvagt Aurora 126
Henry Husted Esvagt Aurora 710
Jacob Ross Esvagt Aurora 130
Jakob Branderup Esvagt Aurora 225
Martin Svensson Esvagt Aurora 54
Sjurdur Tausen Esvagt Aurora 53
Steffen Torp Esvagt Aurora 25
Morten D. Madsen Esvagt Corona 18
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 286
Adrian Suni Fløtt Maersk Transporter 206
Kasper Beck Maersk Transporter 46
Kenny Govaerts Kastrup Maersk Transporter 238
Nicolai Ditlev Christensen Maersk Transporter 38
Anand Babu Gopal Olga Maersk 21
Arjun Madhusudhanan Olga Maersk 25
Dhruv Pal Singh Olga Maersk 54
Mogens Feddersen Olga Maersk 22
Per Nielsen Knudsen Olga Maersk 48
Philip Vincent Torrevillas Dolotina Olga Maersk 20
Bartosz Trela Esvagt Capri 32
Jakub Cupryjak Esvagt Capri 58
Mateusz Kalka Esvagt Capri 58
Szymon Zembron Esvagt Capri 41
Sorin Andrei Paraschiv Maersk Garonne 62
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 309
Anders Haller Baggesen Dan Cisne 59
Caique Augusto de Oliveira Dan Cisne 117
Erick Bezerra da Silva Dan Cisne 8
Jakub Robert Halec Dan Cisne 55
James C. Oliveira S. Jr. Dan Cisne 38
Jonathas Leonardo Lacerda de Melo Dan Cisne 28
Juliano de Paula Cordeiro Dan Cisne 30
Luan De Giorgi Henriques Dan Cisne 106
Filip Zalewski Suecia Seaways 12
Kenneth Darre Suecia Seaways 18
Marcin Cywinski Suecia Seaways 59
Martynas Biciusas Suecia Seaways 16
Tobias Rafn Nielsen Suecia Seaways 10
Jonas Kofoed Bro Nissum 221
Christian Lehwald Majestic Maersk 101
Frederik Damgaard Balle Majestic Maersk 160
Jojo Marco Mislang Majestic Maersk 8
Mark Joseph Mateo Majestic Maersk 8
Andreas Busk Vadsholt Esvagt Stavanger 63
Bjørn Bay Esvagt Stavanger 45
Brian Haahr Esvagt Stavanger 16
Finn Larsen Esvagt Stavanger 43
Heine Madsen Esvagt Stavanger 4
Høgni Rasmussen Esvagt Stavanger 35
Ingi Simonsen Esvagt Stavanger 141
Johanne Blauenfeldt Esvagt Stavanger 60
Kasper Knudsen Esvagt Stavanger 46
Kirstine Stausholm Esvagt Stavanger 15
Klæmint Berglid Esvagt Stavanger 26
Kristian Kjeldal Stejlsted Esvagt Stavanger 2
Leif Poulsen Esvagt Stavanger 506
Michael Kiesby Holm Esvagt Stavanger 4
Mikkel Niemann Esvagt Stavanger 543
Morten Bech Esvagt Stavanger 164
Nicolaj Bjarnason Esvagt Stavanger 173
Peter Brøgger Esvagt Stavanger 10
Rasmus Madsen Esvagt Stavanger 90
Simon Holm Esvagt Stavanger 244
Gunnar Gardar Holm Gunde Maersk 43
Christian Eli Poulsen Esvagt Champion 593
Eva Liin Pedersen Esvagt Champion 8
Freddy Hansen Esvagt Champion 55
Heri Hentze Esvagt Champion 17
Jedrzej Wysokinski Esvagt Champion 237
Kacper Rekowski Esvagt Champion 56
Mark Fynbo Jensen Esvagt Champion 88
Robert Warmbier Esvagt Champion 17
Tomasz Wawerek Esvagt Champion 12
Sarah Ann Hunt Magleby Maersk 239
Edwin Moralista Jr. Tasing Swan 36
Glein Aso Tasing Swan 35
Glen Magdua Tasing Swan 9
James Tingcoy Tasing Swan 31
Rolando Jr. Monares Tasing Swan 2
Henrik Hansen Esvagt Sigma 33
Nikolaj Jensen Esvagt Sigma 24
Nikolaj Larsen MS Oslofjord 165
Anders Ulrich Esvagt Carina 316
Blazej Galinski Esvagt Carina 84
Charlie Holm Kristensen Esvagt Carina 232
Dustin Luniewski Esvagt Carina 31
Helgi Müller Esvagt Carina 120
Søren Graff Jakobsen Esvagt Carina 220
Thomas Nielsen Esvagt Carina 356
Tomasz Braszka Esvagt Carina 19
Suni N. Andreassen Seago Piraeus 101
Bjarne Sunesen Primula Seaways 427
Jane Frilev Hansen Primula Seaways 62
Rafal Lal Maersk Achiever 205
Lars Lisberg Larsen Alexander Maersk 78
Arunas Petrauskas Sea Challenger 13
Charles Sea Challenger 8
Chris B. Brewitt Sea Challenger 8
Lars Toft Jensen Sea Challenger 8
Nis Clausen Sea Challenger 10
Sergejs Bazilevics Sea Challenger 11
Magnus Eriksson Ark Germania 27
Per Severinsen Ark Germania 34
Tim Melchiorsen Ark Germania 95
Torben Tranholm Ark Germania 87
Vagn Pedersen Ark Germania 22
Jacob Mathiasen Esvagt Claudine 3
Jogvan Christiansen Esvagt Claudine 179
Karol Adamow Esvagt Claudine 15
Laura Frimann Esvagt Claudine 168
Magnus Winther Esvagt Claudine 47
Thomas Hammer Esvagt Claudine 20
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 45
Jakob Jørgensen Esvagt Froude 105
Lars Bang Jacobsen Esvagt Froude 212
Maciej Jacek Koziek Esvagt Froude 105
Mads Andersen Esvagt Froude 25
Maja Gissemann Ricksen Esvagt Froude 184
Mathias Koch Hansen Esvagt Froude 26
Michal Jacub Hetak Esvagt Froude 264
Patryk Ireneusz Kuriata Esvagt Froude 215
Pawel Borysewicz Esvagt Froude 20
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 55
Simon Hansen Esvagt Froude 44
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 84
Jørgen Mathiassen Esvagt Cornelia 33
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 103
Nikolaj G. Nørlem Esvagt Cornelia 141
Ole Olesen Esvagt Cornelia 33
Pall Holm Esvagt Cornelia 120
Ronja Thorsen Esvagt Cornelia 50
Frimann Poulsen Esvagt Server 189
Michael Nørbygaard Esvagt Server 81
Michael Rasmussen Esvagt Server 101
Nicholas Nilsson Esvagt Server 15
Niels Jørgen Beck Hostrup Esvagt Server 25
Simon Rathkjen Esvagt Server 48
Alexander Feldt Estelle Maersk 12
Gunaseelan Kajendran Estelle Maersk 190
Jacob Titus Estelle Maersk 26
Ken OS Estelle Maersk 13
Marciano Jr. Luardo Estelle Maersk 141
Mohammed Hussein Dawood Khan Estelle Maersk 95
OS Ryan Estelle Maersk 3
Oscar D/C Estelle Maersk 105
Reekijan Lagasca Estelle Maersk 103
Reymond OS Estelle Maersk 102
Andri Angrimsson Esvagt Chastine 49
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 91
Dawid Andrzej Idziak Esvagt Chastine 21
Glenn Young Christensen Esvagt Chastine 177
Kamil Gogoj Esvagt Chastine 115
Mikkel Thorup Nielsen Esvagt Chastine 121
Rasmus Kokholm Esvagt Chastine 111
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 602
Alexander Swoboda Oratank 46
Jakub Mikolaj Koziol Oratank 2
Jesper Thomsen Oratank 197
Jussi Stoor Oratank 15
Martin S. Andersen Oratank 8
Wiktor Pankowski Oratank 6
Alex Dahl Pedersen Selandia Seaways 12
Casper Kildeman Sørensen Selandia Seaways 236
Daniel Grzegorczyk Selandia Seaways 57
Kimberly Fulgar Cauzon Selandia Seaways 25
Lars Madsen Selandia Seaways 17
Mikael Adriansson Selandia Seaways 94
Niels Erik Johannesen Selandia Seaways 56
Troels Pedersen Selandia Seaways 142
Wioleta Kreft Selandia Seaways 49
Alexander Bonde Jørgensen Esvagt Faraday 30
Eydun Gardarnar Esvagt Faraday 61
Wakinyila Petersen Esvagt Faraday 124
Aaron Rafeal Dela Ysla Delda Torm Ismini 14
Frederik Michael Hansen Torm Ismini 97
Gaurav Parmar Torm Ismini 6
Jose Moreno Jutlandia Swan 77
Abhishek Singh Nord Swift 38
Karoline Thaysen Nord Swift 97
Peder Brinch Nord Swift 73
Rasmus Hounisen Nord Swift 63
Sumit Nandal Nord Swift 40
Jacob Fischer Gunvor Maersk 120
Filip Lancing Ternholm 144
Emma Løth Krogh Begonia Seaways 42
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 35
Jakob Mule Rasmussen Begonia Seaways 47
Maja Stenholt Begonia Seaways 155
Torben Finne Begonia Seaways 3
Georgel Maraloiu Guthorm Maersk 524
Madhavendra Tripathi Guthorm Maersk 310
Arjun Bhattacharya Arnold Maersk 41
Baltaru Andrei Arnold Maersk 159
Børge Bæk Jensen Arnold Maersk 115
Caballes Elizer Cabrera Arnold Maersk 230
Isreal Buhia Columnas Arnold Maersk 13
Kamalraj Vijaya Arnold Maersk 21
Michael Landeza Arnold Maersk 57
Sergii Lasynov Arnold Maersk 224
Vikash Arnold Maersk 23
Yalung Jay Mark Tariga Arnold Maersk 32
Armando Medalle Jr. Erria Swan 15
Bejie Banang Erria Swan 10
Samuel Igao Erria Swan 45
Arnel Murillo Nord Superior 110
Christian Lloyd Del Rosario Nord Superior 193
Gerald Ejeda Nord Superior 140
Jabelardo Gavas Nord Superior 137
Jones Aldrin Opsimar Nord Superior 130
Kenneth Alcain Nord Superior 128
Lorence Mari Bornales Nord Superior 114
Mark Brian Adena Nord Superior 195
Onar Valle Nord Superior 120
Peter John Nino Pacate Nord Superior 174
Randy Solera Nord Superior 123
Val Ballesteros Nord Superior 120
Wilberto Gaviola Nord Superior 105
Allan Harreby Bæk Mona Swan 131
Antonio Quong Mona Swan 106
Dennis Batucan Mona Swan 157
Elizaldo C. Baul Mona Swan 433
Janbern Luzon Mona Swan 112
Joseph Sisracon Mona Swan 32
Krzysztof Nazorek Mona Swan 535
Maynard Marantan Balintec Mona Swan 70
Oscar Moreno Mona Swan 114
Tomasz Wieckowski Mona Swan 276
Bjerne Egon Jensen Matz Maersk 10
Rahul Tomar Matz Maersk 113
Vishnu Vishnubhavan Satheeshkun Matz Maersk 5
Andre Alave Cordero Selandia Swan 33
Charmaine Ranada Selandia Swan 18
Earl Nino Rausora Flores Selandia Swan 10
Elvin Cajote Selandia Swan 10
John Michael Potestades Selandia Swan 18
Krzysztof Dzięcioł Selandia Swan 54
Robert Wasilewski Selandia Swan 72
Saturnino Guyo Mayuga Selandia Swan 84
Stephen Reyes Selandia Swan 63
Michael Nielsen Susanne Theresa 157
Graham Tullett Maersk Connector 105
Krzysztof Soboczynski Maersk Connector 126
Sergiy Dudych Maersk Connector 60
Artur Mackowiak Nordic Ann 104
Krystian Gierszewski Nordic Ann 104
Kestutis Macenskis Nordic Nora 19
Vitalijs Ivanko Nordic Nora 327
Jan E. Niclassen Sovereign Maersk 915
Paul John Hapin Sovereign Maersk 74
Rodolfo Herrera Jr. Sovereign Maersk 26
Dariusz Rygliszyn Dan Sabia 157
Erika Kaline De Lucena Carvalho Dan Sabia 120
Everton P. G. Dos Santos Dan Sabia 82
Henry Canceran Bonghanoy Dan Sabia 263
Jadson Ferreira Da Silva Dan Sabia 158
Jose Marcelo Da Silva Leal Junior Dan Sabia 76
Jose Marie De Oliveira Jr. Dan Sabia 347
Marek Jedynak Dan Sabia 134
Paulo Henrique Martins da Costa Dan Sabia 66
Samara Bezerra Dan Sabia 142
Sorin Suciu Svendborg Maersk 162
Amine Kassim Ivalo Arctica 15
Christopher Karisma Gram Madison Maersk 5
Kiehl De Asis Villaverde Madison Maersk 4
Leoniso Jr. Garcia Relox Madison Maersk 95
Pauli Gregor Hentze Madison Maersk 175
Shivam Kumar Madison Maersk 10
Christian Sparre Søndergaard Maribo Maersk 159
Henrik Chris Nielsen Marit Maersk 244
Geronimo Jerry M. Calgulada Bro Nuuk 34
Iordache Cornelius Virgilius Bro Nuuk 29
Jose Rejayson Bro Nuuk 67
Lokesh Panwar Bro Nuuk 14
Michael Malit Bro Nuuk 12
Sergejs Borisovskis Bro Nuuk 39
Søren Bertholdsen Bro Nuuk 41
Stanescu Andrei Sebastian Bro Nuuk 9
Jesper Schack Poulsen Bro Nibe 21
Peter Sams Torm Laura 568
Hans Peter Hansen Esvagt Cassiopeia 168
Bente Brinksbro Freesia Seaways 194
Christopher Hansson Freesia Seaways 4
Erik Moesgaard Freesia Seaways 67
Hans Christian Kornerup Freesia Seaways 107
Heidi Laursen Freesia Seaways 411
Jesper Eskildsen Freesia Seaways 22
Joen Bro Freesia Seaways 62
Mads Christoffersen Freesia Seaways 6
Simon Hansen Freesia Seaways 62
Sofie Frimand Freesia Seaways 7
Susanne Bisgaard Freesia Seaways 667
Grzegorz Talanda Kattegat 439
Andreas Boman Lessow Swan 90
Carsten Brenfelt Lessow Swan 72
Kasper Petersen Lessow Swan 30
Pawel Kulik Lessow Swan 81
Przemyslaw Lebiedz Lessow Swan 82
Ola Jakup Jacobsen Skoven 133
Madison J. Villavert Ternsund 322
Randy Avellana Ternvind 407
Allan Krogh Wind Server 655
Anders N. Grunnet Wind Server 19
Andrew Hudson Wind Server 8
Christian Pattinson Wind Server 94
Emil Bie Wind Server 65
J. Turner Wind Server 70
Jacob Clausen Wind Server 4
Jakob Skak Nielsen Wind Server 112
Julius Jakobsen Wind Server 105
Ken Lewell Wind Server 70
Michael W. Andersen Wind Server 174
Mick Salmon Wind Server 22
Nicki Krog Wind Server 35
Paul Storr Wind Server 20
Pawel Pela Wind Server 30
Philip Busch Wind Server 219
Prlemek Pisker Wind Server 40
Ralph Hogg Wind Server 79
Karsten Jensen Anna Knutsen 415
Bo Maschke Sørensen Svitzer Madeira 126
Alden James D. Retaz Tern Sea 22
Christian Gutierrez Tern Sea 16
Jacek Mania Tern Sea 142
John Napalinga Tern Sea 8
Mark Cadavedo Tern Sea 93
Rey Adorable Tern Sea 181
Ronnie Lalis Tern Sea 15
Ruel Basa Tern Sea 10
Danjal Andreasen Madrid Maersk 443
Frej Alwerud Madrid Maersk 56
Claus Agerbro Jessen Moscow Mærsk 130
Ivan Ilyushchenko Moscow Mærsk 210
Berith Kvistgaarden Stavangerfjord 185
Henrik Bøgedal Stavangerfjord 15
Lars Linde Stavangerfjord 112
Mads Stærke Kristensen Stavangerfjord 107
Peter Stehr Stavangerfjord 17
Rene Mosbæk Nielsen Stavangerfjord 354
Torben H. Hansen Stavangerfjord 1225
Aman Yadav Vistula Mærsk 3
Anders Crone Vistula Mærsk 9
Arpit Singh Vistula Mærsk 170
Bogi Joensen Vistula Mærsk 34
Brian Mark Taladua Markinez Vistula Mærsk 285
Charles Mejia Vistula Mærsk 13
Frodi Petersen Vistula Mærsk 4
Gerald James Arias Vistula Mærsk 157
Jeff Nicole Derramas Vistula Mærsk 12
Jun Paul Melos Vistula Mærsk 8
Karin Lognberg Vistula Mærsk 66
Ken Gustavsen Vistula Mærsk 19
Kristiyan Krastev Vistula Mærsk 30
Nanna Fuglsang Vistula Mærsk 11
Oliver Benjamin Mastek Vistula Mærsk 21
Pablo Jr. Sasing Cuyos Vistula Mærsk 21
Søren Bøgild Jensen Manchester Maersk 240
Diocos Ryan Mechael Lumoljo Marseille Maersk 24
Haseeb Khan Marseille Maersk 5
Jonathan Bihmann Friis Marseille Maersk 39
Mikkel Beuchert Marseille Maersk 4
Tamayo Mark Erwin Platon Marseille Maersk 3
Adrian Bajo Vayenga Maersk 2
Alberto Lacdo Vayenga Maersk 2
Amy Harding Goodman Vayenga Maersk 54
Andreas Sveistrup Vayenga Maersk 100
Jeffery Villacarlos Vayenga Maersk 5
Michael Hansen Vayenga Maersk 11
Neil Salinas Vayenga Maersk 13
Rasmus Hove Andersen Vayenga Maersk 27
Nikhil Marwaha Maersk Essex 106
Thomas Kjeldal Jensen Maersk Essex 102
Danny Koch Venta Maersk 17
Isagani Ramayrat Sabucdalao Venta Maersk 3
Joseph M Bacalla Venta Maersk 10
Mads Nygaard Venta Maersk 12
Saiprasad Hirapache Venta Maersk 366
Sergiy Shostak Venta Maersk 140
Stefanita Botoaga Venta Maersk 150
Thomas Lindegaard Madsen Venta Maersk 92
Bjarke Juel Helt Freja 8
Des Birchau Freja 194
Frederik A. Vestergaard Freja 4
Jan Eliassen Freja 74
Jan Poulsen Freja 233
Johnson Umlas Freja 44
Juan Perdosa Maseral Freja 48
Luis Luengo Rodriques Freja 57
Nicolaj Petersen Freja 82
Peter Jensen Freja 2
Stefan Joensen Freja 2
Tobias Trillingsgaard Freja 14
Andrew Clark Maersk Involver 202
Dave Goodwin Maersk Involver 2
Emil Nicolai Tidemann Due Maersk Involver 21
Joao Luis Maersk Involver 5
Konrad Polomski Maersk Involver 17
Kari Henriksen Maersk Maker 170
Klaus Johansen Maersk Maker 44
Lars Kristensen Maersk Maker 181
Max Bishop Maersk Maker 3
Michael Albrechtsen Maersk Maker 114
Magnus Kisbye Winther Sejr Mikkelsen Maersk Minder 104
Asmus Philip Esvagt Innovator 39
Christian Meyer Poulsen Esvagt Innovator 8
Jakup Lauritsen Esvagt Innovator 400
Jens H. Poulsen Esvagt Innovator 360
Kristian Vorm Esvagt Innovator 67
Mark M. Sørensen Esvagt Innovator 4
Mick Stenberg Holm Esvagt Innovator 9
Ulrik Kristensen Esvagt Innovator 475
Jesper Rasmussen Maersk Edinburgh 101
Max Thorhauge Jensen Maersk Edinburgh 101
Nelmerkh G. Datoy Nord Stingray 130
Thomas Pedersen Nord Stingray 1464
Jeppe Klarskov Hansen Torm Strenght 49
Kamalia Satish Harji Torm Strenght 255
Saravanan Thanaraju Torm Strenght 18
Vincent Kløcker Torm Strenght 100
Carlito Suante Maersk Inventor 246
Chris Cook Maersk Inventor 143
Gene Purdy Maersk Inventor 110
Mark Darwin V. Mayola Maersk Inventor 111
Matthew Long Maersk Inventor 103
Michael Reid Maersk Inventor 199
Nelson Permejo Maersk Inventor 81
Ole Gade Maersk Inventor 266
Simon Morrison Maersk Inventor 121
Fernando S. Roco Maersk Edmonton 70
Frederick B. Oblena Maersk Edmonton 109
Guo Chang Maersk Edmonton 10
Leonilo Joshua Ubaldo Maersk Edmonton 33
Luisito B. Albrando Maersk Edmonton 54
Psykron S. Reyes Maersk Edmonton 25
Andreas Forsberg Nielsen Esvagt Albert Betz 60
Carsten Løkke Nielsen Esvagt Albert Betz 973
Christian Arnold Esvagt Albert Betz 160
Claus Holm Esvagt Albert Betz 290
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 42
Kim Ørnstrup Esvagt Albert Betz 112
Konrad Bertram Nielsen Esvagt Albert Betz 105
Lasse Riis Hansen Esvagt Albert Betz 11
Mads Dyre Jespersen Esvagt Albert Betz 100
Rodmund Simonsen Esvagt Albert Betz 15
Victor Høeg Strauss Esvagt Albert Betz 10
Alexus Cazarez Maersk Launcher 35
Morten Frostholm Maersk Launcher 22
Nathan Lanning Maersk Launcher 10
Royhon Agostine Maersk Launcher 3
Simon Ytting Romlund Maersk Launcher 144
Valerii Beresniev Maersk Launcher 29
Dan Kramme Gijon Knutsen 175
Herbert Batnosa Amante Gijon Knutsen 99
Jesper Elbæk Larsen Gijon Knutsen 180
Karlo Sheen Cham Gijon Knutsen 75
Michael Thinnesen Gijon Knutsen 2334
Paul Benjamin Sacay Gijon Knutsen 3
Vicente Mercedes Gatilogo Gijon Knutsen 51
Gideon Goldstein Hollandia Seaways 70
Hans Holm Albertsen Hollandia Seaways 81
Lynge Träger Hollandia Seaways 4
Mathias Christensen Hollandia Seaways 85
Rune Petersen Hollandia Seaways 16
Simon Lindhardt Hollandia Seaways 54
Aleksejs Bogdanovs Humbria Seaways 24
Anders Damkjær Humbria Seaways 96
Emma Grønsund Humbria Seaways 143
Jurijs Klocko Humbria Seaways 34
Kristian Bohn Humbria Seaways 38
Matti Thomsen Humbria Seaways 202
Morten Andersen Humbria Seaways 153
Peter Nielsen Humbria Seaways 3
Piotr Konkel Humbria Seaways 42
Robin Gustavsson Humbria Seaways 39
Sendijs Cebins Humbria Seaways 109
Thorbjørn Jørgensen Humbria Seaways 25
Viktor Sundstrøm Humbria Seaways 714
Vladimir Semiglasov Humbria Seaways 20
Frederik Houlberg Tukuma Arctica 44
Jens Bang Tukuma Arctica 157
Niels Peter Albrechtsen Tukuma Arctica 239
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 216
Thomas Christensen Nanoq Arctica 213
Denis Djakonov Nordic Aki 286
Emil Hvidtfeldt Sørensen Santa Clara 16
Jerome Romen Alverez Santa Clara 3
Martin Thomas Santa Clara 87
Ramachandran Jaganathan Santa Clara 436
Ruel Santos Cabral Santa Clara 75
Andreas Christensen Wind Enterprise 9
Jakub Jerzy Jureweicz Wind Enterprise 5
Kamil Rogowski Wind Enterprise 41
Lærke Lytken Wind Enterprise 33
Mathias Lind Reintoft Wind Enterprise 17
Mikkel Strunge Hansen Wind Enterprise 199
Piotr Zdzacik Wind Enterprise 12
Ross Forsyth Wind Enterprise 50
Wayne Leekonby Wind Enterprise 10
Damian Kamil Nowotko Wilson Arctic 312
Rogvi A. Heygum Wilson Arctic 310
Victor Tudurache Wilson Arctic 35
Nikola Tudor Torm Valborg 280
Mayank Srivastava Maersk Navigator 97
Danut Silviu Stefan Maersk Emden 31
Esben Fink Baun Maersk Emden 14
Kasper Ottesen Maersk Emden 72
Anders Hjarsø Nakskov Maersk 430
Lars Kromann Svitzer Vestri 366
Carl Henric Algotsson Stena Forecaster 50
Kamil Gorski Stena Forecaster 20
Michal Mazurkiewicz Stena Forecaster 13
Pawel Laczkowski Stena Forecaster 29
Tobias Nahlinder Stena Forecaster 8