Navn |
Skib |
Distance i km |
Dennis Lund Brogaard Petersen |
Britannia Seaways |
3 |
Jakub Jankowski |
Britannia Seaways |
257 |
Kim Nørgård Hansen |
Britannia Seaways |
380 |
Yuliia Polishchuk |
Britannia Seaways |
29 |
Dan Andersen |
Esvagt Bergen |
342 |
Dan Konnerup |
Esvagt Bergen |
6 |
Finn Ginnerup |
Esvagt Bergen |
101 |
Jan Michael Alstrup |
Esvagt Bergen |
4 |
Jesper Warncke Nielsen |
Esvagt Bergen |
6 |
Michael Dan Kristensen |
Esvagt Bergen |
20 |
Nicklas Shaldemose Jensen |
Esvagt Bergen |
17 |
Nicolai Storm Pedersen |
Esvagt Bergen |
82 |
Torben Sommergreen Nielsen |
Esvagt Bergen |
424 |
Joan Petur |
Esvagt Christina |
26 |
Kevin Hof |
Ebba Maersk |
125 |
Anders Lund Kønig |
Pearl Seaways |
16 |
Chilie Keff |
Pearl Seaways |
4 |
Driss Quazzani |
Pearl Seaways |
271 |
Jeppe Nissen Jørgensen |
Pearl Seaways |
2 |
Jonas Ringsted Jensen |
Pearl Seaways |
3 |
Lasse Peter Mullings Ullström |
Pearl Seaways |
44 |
Magdalena Dorota Myk |
Pearl Seaways |
6 |
Martin Skovsmose |
Pearl Seaways |
9 |
Morten Berg |
Pearl Seaways |
20 |
Pekka M. J. Heikkinen |
Pearl Seaways |
35 |
Piotr Andrzej Smeja |
Pearl Seaways |
1 |
Jack Dyhr |
Mary Arctica |
48 |
Jan H. Obeling |
Mary Arctica |
20 |
Jan Hvid Obeling |
Mary Arctica |
20 |
Kasper Riis |
Mary Arctica |
132 |
Rasmus Thatt Jensen |
Mary Arctica |
8 |
Vagn Erik Jensen |
Mary Arctica |
356 |
Lezand Capadngan Lucero |
Olga Maersk |
32 |
Per Knudsen |
Olga Maersk |
32 |
Roman Dobrowolski |
Olga Maersk |
87 |
Andreas Hultin |
Ficaria Seaways |
35 |
Ellen Haugland |
Ficaria Seaways |
24 |
Kenneth Clausen |
Ficaria Seaways |
106 |
Kurt Lützhøft |
Ficaria Seaways |
237 |
Lone Stæhr |
Ficaria Seaways |
99 |
Thomas Rubensson |
Ficaria Seaways |
910 |
Joseph Ely Ejercito |
Seago Bremerhaven |
1 |
Lucian Basarabeanu |
Seago Bremerhaven |
19 |
Simone Detzen |
Seago Bremerhaven |
6 |
Jakub Matz |
Suecia Seaways |
31 |
Christina Heintze |
Petunia Seaways |
10 |
Christina Skov Nielsen |
Petunia Seaways |
18 |
Harold Mendoza |
Petunia Seaways |
13 |
Arnold Bacsa |
Majestic Maersk |
61 |
Dick S. Danielsen |
Majestic Maersk |
21 |
Glenn Stockmarr |
Majestic Maersk |
7 |
Gointharajan Muthu |
Majestic Maersk |
5 |
Ovette Jabonete Gayotin |
Majestic Maersk |
17 |
Simranjit Singh Dhillon |
Majestic Maersk |
11 |
Svend Pedersen |
Majestic Maersk |
12 |
Bjørn Stensig Holm |
Nord Gainer |
52 |
Kári Poulsen |
Nord Gainer |
266 |
Vipin Singh Pundir |
Nord Gainer |
14 |
Vishwajeet Jaijeet Singh |
Nord Gainer |
21 |
Jan Michael Bunghanoy |
Nord Bell |
442 |
Christoffer Borchsenius |
Esvagt Stavanger |
42 |
Steffan Pedersen |
Esvagt Stavanger |
3 |
Allan Smed Nielsen |
Gunde Maersk |
2 |
Himanshu Joshi |
Gunde Maersk |
3 |
John Ed Marc Sitjar Selibio |
Gunde Maersk |
2 |
Julie Jay Pradel Tampus |
Gunde Maersk |
11 |
Sourabha Topai |
Gunde Maersk |
115 |
Thomas Jørgensen |
Gunde Maersk |
4 |
Kacper Rekowski |
Esvagt Champion |
5 |
Michael S. H. Larsen |
Esvagt Champion |
2 |
Sofia Maria N. Madsen |
Esvagt Champion |
60 |
Terji Hjaltalin A Kamarinum |
Esvagt Champion |
8 |
Kristine Kristensen |
Magleby Maersk |
3 |
Sarah Ann Hunt |
Magleby Maersk |
10 |
Shashank Bachheti |
Magleby Maersk |
8 |
Andrej Oresko |
Flandria Seaways |
561 |
Daniel Gyllenlind |
Flandria Seaways |
2 |
Emma Grønsund |
Flandria Seaways |
13 |
Tony Smidt |
Flandria Seaways |
10 |
Jefferson Macahilig |
Clifford Maersk |
3 |
Neil Jeizar Elman |
Clifford Maersk |
1 |
Valencio Mascarenhas |
Clifford Maersk |
17 |
Krzysztof Witkowski |
Esvagt Sigma |
18 |
Alexander Blixt |
MS Oslofjord |
36 |
Eline |
MS Oslofjord |
2 |
Niels Peter Svarer |
Marstal Maersk |
232 |
Henning Vester |
Esvagt Carina |
60 |
Bjarne Sunesen |
Primula Seaways |
1354 |
Marcin Gorny |
Maersk Achiever |
100 |
Rafal Lal |
Maersk Achiever |
188 |
Lasse Østergaard Boa |
Laperouse |
20 |
Kasper Nielsen |
Ark Germania |
8 |
Kenneth Hansen |
Ark Germania |
54 |
Rasmus Mejner |
Ark Germania |
100 |
Jesper Riisager Kristensen |
Esvagt Claudine |
10 |
Anthony Edwards |
Esvagt Froude |
12 |
Craig Gillies |
Esvagt Froude |
25 |
Jesper A. Hansen |
Esvagt Froude |
2110 |
Joanna Malgorzata |
Esvagt Froude |
14 |
Lars Bang Jacobsen |
Esvagt Froude |
8 |
Martin Hewitt |
Esvagt Froude |
112 |
Patryk Ireneusz Kuriata |
Esvagt Froude |
127 |
Peter Olldag Bay |
Esvagt Froude |
121 |
Lasse Rasmussen |
Torm Estrid |
524 |
Klæmint Joensen |
Morten Maersk |
472 |
Kristian Johansen |
Morten Maersk |
127 |
Karl Paolo B. Dote |
Nord Supreme |
12 |
Jacob Titus |
Estelle Maersk |
20 |
Wiktor Pankowski |
Oratank |
2 |
Kenneth Rasmussen |
Nord Sustainable |
10 |
Mikael Adriansson |
Selandia Seaways |
11 |
Andreas Horn Sloth |
Esvagt Faraday |
82 |
Anna Maria Dewolt |
Esvagt Faraday |
168 |
Asbjørn Carlson |
Esvagt Faraday |
70 |
Bugge Hansen |
Esvagt Faraday |
211 |
Flemming Hemdorff |
Esvagt Faraday |
1 |
Hans Pauli Johannesen |
Esvagt Faraday |
54 |
Mathias Fjeldborg Andersen |
Esvagt Faraday |
43 |
Mattias Løfdahl Nielsen |
Begonia Seaways |
5 |
Rune Sandkvist Petersen |
Begonia Seaways |
161 |
Steffen Pedersen |
Begonia Seaways |
68 |
Honey Bee Ayling Gilbolingo |
Guthorm Maersk |
1 |
Micheal Innaci Kasbar |
Guthorm Maersk |
46 |
Nober Mirasol |
Guthorm Maersk |
23 |
Rodmon Inut |
Guthorm Maersk |
2 |
Zoren Suarez Barela |
Guthorm Maersk |
1 |
Jacek Czubski |
Mona Swan |
29 |
Jade J.B. Espiritu |
Mona Swan |
4 |
Krzysztof Nazorek |
Mona Swan |
7 |
Tomasz Wieckowski |
Mona Swan |
13 |
Bjerne Egon Jensen |
Matz Maersk |
22 |
Jorge Nercuit Jaballas |
Matz Maersk |
24 |
Piotr Goszczynski |
Matz Maersk |
8 |
Malgorzata Wladecka |
Esvagt Njord |
520 |
Marcus D. Larsen |
Esvagt Njord |
5 |
Michelle Falk Poulsen |
Esvagt Njord |
25 |
Slettes Tejbir Singh Gill |
Maren Maersk |
13 |
Henri Luffe |
King Seaways |
39 |
Graham Tullett |
Maersk Connector |
48 |
Krzysztof Soboczynski |
Maersk Connector |
33 |
Lasse Vangholm |
Maersk Connector |
40 |
Andrejus Barstys |
Nordic Ann |
189 |
Artur Mackowiak |
Nordic Ann |
16 |
Pawel Szalek |
Nordic Ann |
119 |
Dariusz Rygliszyn |
Dan Sabia |
70 |
Gerardo Ivan Arcos Roca |
Nord Highlander |
5 |
Mart David Gomez |
Nord Highlander |
7 |
Ryan Barrameda |
Nord Highlander |
8 |
Kim Eggers Pedersen |
Minik Arctica |
9 |
Eydfinn Fjallsbak |
Gunhilde Maersk |
187 |
Pauli Gregor Hentze |
Madison Maersk |
141 |
Zyrex Boter Nacilla |
Maersk Mc Kinney Moller |
33 |
Martin Ytte Hansen |
Margrethe Maersk |
188 |
Henrik Chris Nielsen |
Marit Maersk |
4 |
Marco Antonio Salomon |
Nora Maersk |
284 |
Toma Kacso |
Bro Nordby |
398 |
Kashish Dhuria |
Bro Nuuk |
330 |
Benny Petersen |
Torm Laura |
279 |
Martin Petersen |
Torm Laura |
34 |
Niclas Cerelius |
Torm Laura |
145 |
Peter Sams |
Torm Laura |
350 |
Hans Peter Hansen |
Esvagt Cassiopeia |
54 |
Sigurd Bjorholm |
Esvagt Cassiopeia |
12 |
Slettes xx |
Bimse |
23 |
Adam Skibniewski |
Bergensfjord |
55 |
Camilla Lind |
Bergensfjord |
32 |
Dan Damgaard |
Bergensfjord |
359 |
Gadulski Bartosz |
Bergensfjord |
50 |
Kasper B. Christensen |
Bergensfjord |
560 |
Kristine Buck |
Bergensfjord |
10 |
Marcin Maziarz |
Bergensfjord |
9 |
Michael Larsson |
Bergensfjord |
20 |
Pach Szymon |
Bergensfjord |
9 |
Sabrina Søndergaard |
Bergensfjord |
151 |
Slettes - Anita Kotuch |
Bergensfjord |
2 |
Maksim Demidov |
Carrier Express |
101 |
Heidi Laursen |
Freesia Seaways |
58 |
Rasmus Lorenzen |
Freesia Seaways |
37 |
Allan Krogh |
Wind Server |
319 |
Andrew Wilson |
Wind Server |
310 |
Andy Hudson |
Wind Server |
12 |
Christian Pattinson |
Wind Server |
5 |
Grant Butler |
Wind Server |
15 |
Lars Feldthusen |
Wind Server |
3 |
Max Skov |
Wind Server |
48 |
Michael Andersen |
Wind Server |
16 |
Michael Wallentin |
Wind Server |
10 |
Mick Salmon |
Wind Server |
675 |
Nicki Krog |
Wind Server |
7 |
Paul Storr |
Wind Server |
92 |
Philip Busch |
Wind Server |
80 |
Shaun Cochrane |
Wind Server |
263 |
Steve Finnigan |
Wind Server |
232 |
Derek Niclasen |
Malik Arctica |
107 |
Jacob Bo Hansen |
Malik Arctica |
20 |
Jens Birk Christensen |
Malik Arctica |
60 |
Morten Bendix Christiansen |
Malik Arctica |
3 |
Franklin A. Galinato |
Madrid Maersk |
551 |
Mikkel H. Jensen |
Madrid Maersk |
76 |
Richard Pon Corporal |
Madrid Maersk |
40 |
Xandrix Emolo Corpuz |
Madrid Maersk |
40 |
Berith Kvistgaarden |
Stavangerfjord |
15 |
Josefine |
Stavangerfjord |
50 |
Lars Christian Linde |
Stavangerfjord |
5 |
Mathilde Boysen |
Stavangerfjord |
80 |
Rene Mosbæk Nielsen |
Stavangerfjord |
8 |
Frank Dahl |
Milan Maersk |
293 |
Peter Brown |
Maersk Forza |
100 |
Andreas Andersen |
Vistula Mærsk |
157 |
Bogi Joensen |
Vistula Mærsk |
1 |
Casper Morsø |
Vistula Mærsk |
3 |
Christian Borch Greve |
Vistula Mærsk |
13 |
Erling Bertelsen |
Vistula Mærsk |
100 |
Erling Joensen |
Vistula Mærsk |
391 |
Jacob Jerth Pedersen |
Vistula Mærsk |
111 |
Jude Hamilton Henryjesland |
Vistula Mærsk |
73 |
Karin Lognberg |
Vistula Mærsk |
25 |
Karl Fridi Hansen |
Vistula Mærsk |
417 |
Kristiyan Krastev |
Vistula Mærsk |
27 |
Max Degn i Haraldsstovu |
Manchester Maersk |
136 |
Michael Sort |
Manchester Maersk |
270 |
Perry Joseph Lim Ramoga |
Manchester Maersk |
5 |
Garry Noel Mendoza Malagot |
Cap San Lazaro |
150 |
Klaus Godthaab Nielsen |
Vayenga Maersk |
151 |
Bertin Dervis |
Monaco Maersk |
10 |
Joseph M Bacalla |
Venta Maersk |
34 |
Ea Vinkel |
Vuoksi Maersk |
10 |
Poul Erik Hansen |
Sif R |
184 |
Simon Eysturdal |
Sif R |
121 |
Alexander Kubiak |
Northern Vicotia |
4 |
Andrew George Murray |
Northern Vicotia |
40 |
Emil Hyldgaard |
Northern Vicotia |
313 |
Enre Cabello |
Northern Vicotia |
6 |
Jan Eliassen |
Northern Vicotia |
57 |
Jan Poulsen |
Northern Vicotia |
59 |
Max Damgaard Landgraf |
Northern Vicotia |
57 |
Nick Gastanas |
Northern Vicotia |
3 |
Oliver Craggs |
Northern Vicotia |
37 |
Stefan Joensen |
Northern Vicotia |
10 |
Tobias Trillingsgaard |
Northern Vicotia |
77 |
Jurand Szymecki |
Maersk Mariner |
20 |
Kenneth Kroer Hansen |
Maersk Mariner |
105 |
Pawel Biniek |
Maersk Mariner |
60 |
Piotr Francizek Chojnacki |
Maersk Mariner |
60 |
Leif Knudsen |
Maersk Minder |
1024 |
Bar Maciej |
Nordic Marita |
210 |
Ariel Baldo |
Vaga Maersk |
8 |
Darcy Alfonso Santisteban |
Vaga Maersk |
77 |
Esmar Johannesen |
Vaga Maersk |
19 |
Florin Vaduva |
Vaga Maersk |
115 |
Jens Stage Sørensen |
Vaga Maersk |
102 |
Robert Tioreanu |
Vaga Maersk |
5 |
Roman Bondarchuk |
Vaga Maersk |
9 |
Anbarasan Raja |
Vilnia Maersk |
20 |
Petur Storhamar |
Maersk Inventor |
913 |
Søren Jacobsen |
Esvagt Albert Betz |
140 |
Simon Ytting Romlund |
Maersk Launcher |
18 |
Michael Thinnesen |
Gijon Knutsen |
517 |
Edgaras Paskauskas |
Hollandia Seaways |
45 |
Evaldas Pasaukas |
Hollandia Seaways |
8 |
Hans Holm Albertsen |
Hollandia Seaways |
3 |
Kent Gram |
Hollandia Seaways |
159 |
Konstantins Rudakovs |
Hollandia Seaways |
33 |
Lynge Träger |
Hollandia Seaways |
9 |
Poul Nielsen |
Hollandia Seaways |
296 |
Jesper Olsen |
Humbria Seaways |
12 |
Kristian Bohn |
Humbria Seaways |
7 |
Viktor Sundstrøm |
Humbria Seaways |
686 |
Rasmus Peter Mortensen |
Nanoq Arctica |
30 |
Adarsh Ramachandran |
Santa Clara |
3 |
Allupalli Tatarao |
Santa Clara |
4 |
Franz Holmberg |
Santa Clara |
22 |
Ruel Santos Cabral |
Santa Clara |
245 |
Surapathi Raju |
Santa Clara |
6 |
Jose Mari P. Anterola |
Laperouse |
5 |
Jovel P. Magdayao |
Laperouse |
25 |
Dominik Wieczorek |
Wind Enterprise |
8 |
Jakub Reich |
Wind Enterprise |
51 |
Kamil Rogowski |
Wind Enterprise |
42 |
Kamil Zielinski |
Wind Enterprise |
96 |
Lærke Zacharias Lytken |
Wind Enterprise |
3 |
Nicky Krog |
Wind Enterprise |
59 |
Sandesh Moses |
Maersk Colombo |
139 |
Cosma Robert Iulian |
Maersk Navigator |
4 |
Grzegorz Noga |
Esvagt Schelde |
7 |
Esben Fink Baun |
Maersk Emden |
20 |
Anders Hjarsø |
Nakskov Maersk |
108 |
Joakim Dahlberg |
Scandia Seaways |
10 |
Marcin Kulas |
Santa Isabel |
70 |
Rommel B. Hermoso |
Santa Isabel |
35 |
Anita Kostuch |
Esvagt Havelok |
3 |
Wakinyila Petersen |
Esvagt Havelok |
144 |
Bo Staghøj Knudsen |
HSC Lilleøre |
26 |
Christian Beck Pedersen |
Cap San Antonio |
6 |
Dariusz Wieczorek |
Scandic |
27 |