Løbende resultater 2019

Navn Skib Distance i km
Alexander Fandrup Gerner Maersk 89
Henrik Chris Nielsen Gerner Maersk 307
Niels Munck Gerner Maersk 198
Steffan Vestergaard Gerner Maersk 42
William Castillo Jr. Gerner Maersk 150
Gert Jørgensen Esvagt Caroline 20
Kari Dal Christiansen Esvagt Caroline 162
Nicolaj Roy Jessen Esvagt Caroline 269
Brian D'silva Nord Hummock 101
Steen Wessel Nord Hummock 3260
Dmitrij Mincenkov Esvagt Don 94
Hassan Jamal Khaled Esvagt Don 312
Jakub Piotr Zubel Esvagt Don 223
Jan D. Jacobsen Esvagt Don 135
Kamil Przyborek Esvagt Don 31
Lasse Haakon Kalle Christensen Esvagt Don 65
Mads Valentin Pedersen Esvagt Don 536
Max Syhler Esvagt Don 38
Piotr Strachula Esvagt Don 720
Poul Holm Jacobsen Esvagt Don 435
Przemyslaw Panek Esvagt Don 281
Anders Nielsen Naja Arctica 613
Charlie Carstensen Naja Arctica 189
Chris Gjelstrup Naja Arctica 6
Jakup Andreasen Naja Arctica 26
Jørn Odgaard Naja Arctica 398
Nicklas B. Heinrichs Naja Arctica 20
Niels Peter Albrechtsen Naja Arctica 65
Ole Ferdinansen Naja Arctica 296
Winnie Sand Kirk Naja Arctica 79
Henri Luffe Britannia Seaways 503
Tomas Zigmantavicius Britannia Seaways 717
Dennis B. Klausen Esvagt Bergen 1053
Dennis Jakobsen Esvagt Bergen 10
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 115
Frederik Korup Esvagt Bergen 12
Frederik List Jensen Esvagt Bergen 80
Jeppe Sørensen Esvagt Bergen 150
Johannes Hermansen Esvagt Bergen 154
Kim Jensen Esvagt Bergen 116
Leon Andersen Esvagt Bergen 33
Mark Birkholm Esvagt Bergen 103
Martin Staunsager Esvagt Bergen 460
Matthias Fejerskov Pedersen Esvagt Bergen 166
Michael Dan Kristensen Esvagt Bergen 6
Morten B. Laursen Esvagt Bergen 210
Nicolai Storm Pedersen Esvagt Bergen 133
Pall Holm Esvagt Bergen 50
Rene Feuerlein Esvagt Bergen 228
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 249
Michael Stein Esvagt Dee 425
Adam Stys Crown Seaways 15
Alexander Englund Pallesen Crown Seaways 20
Andreas Waterval Vallesholm Crown Seaways 255
Bjarne Hansen Crown Seaways 10
Christian Sander Kjær Crown Seaways 2
Christoffer Sønderholm Crown Seaways 1
Gunnar Hansen Crown Seaways 183
Ivar Michael K. Vanggard Crown Seaways 681
Jannick Stoffer Crown Seaways 22
Jeanette Arent Kristensen Crown Seaways 48
Jeanette Glerup Hass Crown Seaways 301
Kenni Halkjær Skovslund Hansen Crown Seaways 100
Ketil Harboe-Møller Crown Seaways 118
Kurt Kjemstrup Carlsen Crown Seaways 2821
Lars Nielsen Crown Seaways 194
Lise Høgh Flagstad Crown Seaways 10
Marina Louisa H. Olsen Crown Seaways 25
Martin Mansnerus Crown Seaways 292
Stine Deleuren Crown Seaways 228
Tommy Strandberg Crown Seaways 583
Victor Dahlgren Crown Seaways 1955
Flemming Sørensen Esvagt Preventer 730
Lars P. Hansen Esvagt Preventer 117
Lars Schumacher Esvagt Preventer 105
Heidi Laursen Freesia Seaways 1043
Henning Freesia Seaways 5
Anders Ottzen Oraness 100
Dariusz Ciecierski Oraness 120
Finnbjørn Johansen Oraness 1908
Gert Skaarup Oraness 830
Jacek Kanclerz Oraness 12
Michal Pawelczak Oraness 956
Morten Baunbæk Oraness 255
Rune Bjerke Oraness 110
Søren Krog Oraness 300
Zbigniew Lewinsky Oraness 2247
Harun Duran Fionia Swan 211
Henrik Jensen Fionia Swan 66
Andreas Lund Prins Richard 75
Carsten Johansen Prins Richard 71
Claus Gertsen Prins Richard 105
Glen Kaup Prins Richard 22
Henning Rasmussen Prins Richard 120
Henning S. Andersen Prins Richard 43
Jens Troest Prins Richard 212
Jimmi Nielsen Prins Richard 923
Johny Boy Pedersen Prins Richard 216
Jonny Smiszek Prins Richard 336
Lars V. Hansen Prins Richard 153
Michael Christensen Prins Richard 12
Thomas Sønnichsen Prins Richard 478
Thor Ørskov Prins Richard 337
Tommy Holst Prins Richard 110
Andreas Forsberg Nielsen Esvagt Christina 1347
Kenneth Jeppesen Esvagt Christina 104
Lars Nørgaard Andersen Esvagt Christina 1612
Mads Appelt Nielsen Esvagt Christina 100
Marcin Miko Esvagt Christina 15
Mortan Mohr Esvagt Christina 568
Peter Jimmi Hansen Esvagt Christina 170
Steffen Sommer Esvagt Christina 30
Bent Søegaard Esvagt Preserver 883
Dennis Bastholm Esvagt Preserver 98
Jacob Frandsen Esvagt Preserver 185
Niels Johansen Esvagt Preserver 516
Ulf Cloyd Ebsen Esvagt Preserver 727
Finn Danberg Ebba Maersk 1070
Andreas H. Lund Prinsesse Benedikte 10
Arne B. Hansen Prinsesse Benedikte 184
Carsten Holst Prinsesse Benedikte 164
Carsten Johansen Prinsesse Benedikte 287
Chris G. Jensen Prinsesse Benedikte 95
Claus Skytte Christensen Prinsesse Benedikte 39
Henning C. Carlsen Prinsesse Benedikte 10
Henning Rasmussen Prinsesse Benedikte 60
Ken Bue Prinsesse Benedikte 18
Nicolaj Søndergaard Prinsesse Benedikte 8
Anirban Banerjee Clementine Maersk 43
Danie Boy Torrenueva Clementine Maersk 71
Junbie Delen Clementine Maersk 16
Mark Antoine Chiefe Clementine Maersk 75
Marlon Jim Balabat Gagno Clementine Maersk 185
Neal Lasaca Clementine Maersk 50
Satwik Kathuria Clementine Maersk 18
Vadym Bolyayev Clementine Maersk 443
Alexander Møller Præstekjær Pearl Seaways 207
Amanda Cornelius Pearl Seaways 393
Daniel Mühlhausen Pearl Seaways 196
Dawid Trojanowski Pearl Seaways 20
Driss Quazzani Pearl Seaways 137
Esben Ludvigsen Pearl Seaways 240
Gunnar Gaardbo Poulsen Pearl Seaways 135
Hans Jacob Bentzen Pearl Seaways 134
Heinz Ohrt Pearl Seaways 1708
Jakob Kittelmann Brockhattingen Pearl Seaways 456
Jakob Rasmussen Pearl Seaways 293
Jeppe Nissen Jørgensen Pearl Seaways 39
Jesper Skriver Frandsen Pearl Seaways 41
Johnny Andreasen Pearl Seaways 563
Johnny Andreassen Pearl Seaways 195
Jonas Bruhn Prytz Pearl Seaways 2999
Jonas Ringsted Jensen Pearl Seaways 441
Josephine Christa Keff Pearl Seaways 15
Kenneth Rasmussen Pearl Seaways 603
Louise Kaasing Rasmussen Pearl Seaways 69
Magdalena Dorota Myk Pearl Seaways 244
Martin Munch Jæger Pearl Seaways 526
Martin Weber Øhlenschlæger Pearl Seaways 5
Mats Erik Löfving Pearl Seaways 143
Max Wested Pearl Seaways 105
Morten Berg Pearl Seaways 860
Nina Amalie Møller Præstekjær Pearl Seaways 34
Ole Højberg Brodersen Pearl Seaways 449
Ove Henrik Rasmussen Pearl Seaways 242
Pawel Kaczmarczyk Pearl Seaways 799
Per Michael Jarding Pearl Seaways 133
Peter Larsen Pearl Seaways 20
Peter Schaumburg Johannesen Pearl Seaways 2095
Rasmus Andersen Pearl Seaways 556
Richardt Lynge Sørensen Pearl Seaways 146
Samal Edel Kyrrigerd Pearl Seaways 5
Søren Jensen Pearl Seaways 1870
Steen Frausing Christensen Pearl Seaways 10
Torben Sorth Pearl Seaways 830
Mads Svendsen Svendborg Søfartsskole 100
Kim Eggers Pedersen Mary Arctica 674
Ole Jacobsen Mary Arctica 100
Rasmus Thatt Jensen Mary Arctica 32
Rene Jansen Mary Arctica 3
Tummas Pauli Mortensen Mary Arctica 925
Vagn Erik Jensen Mary Arctica 117
Allan Sørensen Esvagt Charlie 550
Jacub Ruszczycki Esvagt Charlie 1565
Jan A. Schmidt Esvagt Charlie 7485
Mark Vegh Esvagt Charlie 12
Svend Bech Poulsen Esvagt Charlie 40
Anders Westerstad Luna Maersk 212
Ilie Liviu Luna Maersk 427
Lowie Manasis Luna Maersk 10
Manansala Michel John Lopez Luna Maersk 24
Nitin Saini Luna Maersk 70
Norwin Dela Calzada Luna Maersk 600
Saajan Gumber Maersk Salalah 48
Sheel Gange Maersk Salalah 155
Stefan Gizea Maersk Salalah 48
Thomas Maersk Salalah 31
Tom Snedker Pedersen Maersk Salalah 218
Shane Damien McNulty Maersk Newport 100
Bensi Clinton Degollacion Charlotte Theresa 69
Bent Larsen Charlotte Theresa 172
Bo Hauchrog Larsen Charlotte Theresa 12
Eugene Leo Quemado Combong Charlotte Theresa 87
George Olarte Bonete Charlotte Theresa 10
Gleb Romanisin Charlotte Theresa 30
Jofree V. Valentino Charlotte Theresa 10
Jomar Alingod Lemu Charlotte Theresa 10
Jose Decasa Malaran Charlotte Theresa 556
Kim Drost Charlotte Theresa 610
Peter Nguyen Charlotte Theresa 43
Richard Galit Charlotte Theresa 64
Romans Gusevs Charlotte Theresa 293
Sergej Cygankov Charlotte Theresa 55
Anders Morten Andersen Esvagt Celeste 150
David Heydari Poulsen Esvagt Celeste 217
Frederik Knudsen Esvagt Celeste 210
Frederik Munk Schouw Esvagt Celeste 174
Hjalte L. Højhus Esvagt Celeste 23
Jens Åge Rasmussen Esvagt Celeste 160
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 285
Lars Larsen Allerup Esvagt Celeste 469
Marner Sivertsen Esvagt Celeste 141
Nicklas Korczak Esvagt Celeste 188
Palle Wendelboe Esvagt Celeste 45
Peder H. Ruby Esvagt Celeste 190
Rasmus Ø. Jensen Esvagt Celeste 180
Sebastian Flesborg Esvagt Celeste 332
Thomas Berthelsen Esvagt Celeste 281
Torbjørn Lützen Esvagt Celeste 65
Troels Sønderby Larsen Esvagt Celeste 301
Allan Bo Jensen Esvagt Aurora 61
Christen Holm Esvagt Aurora 375
Christoffer Bechmann Esvagt Aurora 9
Jacob Ross Esvagt Aurora 549
Jakob Branderup Esvagt Aurora 44
Kim Chemnitz Jensen Esvagt Aurora 156
Lars Black Jensen Esvagt Aurora 59
Lars Harald Black Poulsen Esvagt Aurora 72
Martin Svensson Esvagt Aurora 169
Nicklas Lind Pedersen Esvagt Aurora 34
Rani Rasmussen Esvagt Aurora 367
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 10
Sebastian Wladyslaw Blawat Esvagt Aurora 43
Svend Aage Christensen Esvagt Aurora 200
Tor Wittenkamp Esvagt Aurora 100
Kenny Søby Jørgensen Esvagt Corona 474
Martin Juel Hansen Esvagt Corona 20
Peter Hviid Pedersen Esvagt Corona 132
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 226
Edwin Isidro De Jusus Lica Maersk 154
Karanveer Thakur Lica Maersk 16
Marco Antonio Villar Salomon Lica Maersk 600
Per Hejne Jensen Lica Maersk 174
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 100
Tushar Sharma Lica Maersk 164
Kris Andersen Maersk Transporter 170
Morten Andersen Maersk Transporter 160
Rasmus Christiansen Maersk Transporter 210
Jan Ole Johansen Esvagt Capri 815
Amine Kassim Nuka Arctica 14
Andreas Brøndum Nuka Arctica 87
Christoffer Juhl Olesen Nuka Arctica 1739
Frederik Houlberg Nuka Arctica 175
Henrik Jensen Nuka Arctica 34
Jens Ejnar Stephansen Nuka Arctica 183
Klaus Tørresø Nuka Arctica 389
Michael Worm Nuka Arctica 351
Rass Møller Nuka Arctica 19
Simon Knak Nielsen Nuka Arctica 164
John Davidson Maersk Implementor 8749
Jesper Kjær Ficaria Seaways 144
Joen Sune Bro Ficaria Seaways 195
Jonas Lykkegaard Degn Ficaria Seaways 105
Kenneth Clausen Ficaria Seaways 449
Kenneth Olsen Ficaria Seaways 13
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 159
Lone Stæhr Ficaria Seaways 156
Peter Zeiler Ficaria Seaways 140
Luan De Giorgi Henriques Dan Cisne 105
Frederik Otte Irena Arctica 246
Jogvan Trondheim Irena Arctica 39
Johnny Christensen Irena Arctica 88
Laust Vestergaard Irena Arctica 135
Liselotte Poulsen Irena Arctica 53
Thummas Hansen Irena Arctica 36
Lucian Basarabeanu Seago Bremerhaven 323
Cleo Guvara Ballesteros Suecia Seaways 10
Lars Mikkelsen Suecia Seaways 413
Laust Pedersen Suecia Seaways 33
Marcin Cywinski Suecia Seaways 45
Michal Grzelak Suecia Seaways 10
Piotr Konkel Suecia Seaways 65
Jonas Kofoed Bro Nissum 1115
Toma Kacso Bro Nissum 485
Anders Koed Petunia Seaways 116
Christina Heintze Petunia Seaways 261
Jesper Jessing Petunia Seaways 339
Lukasz Zimnicki Petunia Seaways 722
Ricky Lind Iversen Petunia Seaways 35
Thomas Gustafson Petunia Seaways 1468
Vagn Pedersen Petunia Seaways 14
Bancha Krachangpho Majestic Maersk 3
Bertin Dervis Majestic Maersk 167
Danny Koch Majestic Maersk 22
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 593
Harrison John Dent Majestic Maersk 128
Jefferson Selma Majestic Maersk 2
Joseph Torrejos Majestic Maersk 10
Khalid Shajahan Majestic Maersk 102
Kooliyat Ismeth Numan Majestic Maersk 26
Mark Erwin P. Tamayo Majestic Maersk 116
Michael Landeza Majestic Maersk 166
Naidu Babu Kavali Majestic Maersk 5
Ovette Jabonete Gayotin Majestic Maersk 25
Paul Jansen Majestic Maersk 2820
Reyno Val Abella Santos Majestic Maersk 79
Ryan Patrick O'Neill Majestic Maersk 40
Simranjit Singh Dhillon Majestic Maersk 24
Søren Loftager Rasmussen Majestic Maersk 255
Sudarshan Pawar Majestic Maersk 260
Victoriano Estorba Majestic Maersk 99
Yaroslav Karetnikov Majestic Maersk 116
Anthony V. Macatula Nord Gainer 75
Jerick Dominguez Nord Gainer 45
Kenneth Rasmussen Nord Gainer 34
Martin Ytte Hansen Gustav Maersk 1023
Alexander Bøge Nielsen Esvagt Stavanger 469
Bo Larsen Esvagt Stavanger 26
Dan Andersen Esvagt Stavanger 66
Finn Larsen Esvagt Stavanger 176
Jakup Eli Lauritsen Esvagt Stavanger 10
Nikolaj D. Jochumsen Esvagt Stavanger 10
Rolf Vejlin Esvagt Stavanger 134
Simon A. L. Holm Esvagt Stavanger 102
Henning S. Hansen Thomas Maersk 10
Bernie Madula Pades Boringia Swan 1622
Christopher Espanola Compra Boringia Swan 502
Clarence Louie Francis Palcat Boringia Swan 85
Edcel Jamila Corral Boringia Swan 127
Keith Ocampo Nuyda Boringia Swan 876
Kevin Metante Oling Boringia Swan 280
Liberato Macuha Binay Boringia Swan 868
Louton Lagunero Boringia Swan 108
Mario Macapanas Rosales Boringia Swan 340
Mark Joseph Torio Sunga Boringia Swan 84
Rene Rasmussen Boringia Swan 49
Semiti Tomasi Boringia Swan 577
Klæmint Joensen Gunde Maersk 100
Alan Haynes Cornelius Maersk 505
Aqqaluk Abelsen Orasila 30
Bent Erik Nielsen Orasila 1018
Gilda Mogensen Orasila 86
Joey Poulsen Orasila 85
Jonas Johansen Orasila 1125
Kacper Warmowski Orasila 242
Karp Marcin Orasila 1129
Morten Christensen Orasila 62
Morten Humle Christensen Orasila 517
Søren Greisen Orasila 775
Suni Eliasen Orasila 1115
Christian Eli Poulsen Esvagt Champion 22
Freddy Hansen Esvagt Champion 330
Gunnar Håkun Dam Esvagt Champion 71
Henning K. Vester Esvagt Champion 554
Jaroslaw Szuba Esvagt Champion 33
Jesper Alexander Hounisen Esvagt Champion 22
Kacper Rekowski Esvagt Champion 160
Maciej Markow Esvagt Champion 200
Marian Cichocki Esvagt Champion 225
Mateusz Ksiazek Esvagt Champion 159
Mohamad Saloni Esvagt Champion 33
Piotr Drewa Esvagt Champion 130
Przemyslaw Grzegorz Jablonski Esvagt Champion 135
Rasmus G. Kristensen Esvagt Champion 454
Sawicki Wojviech Esvagt Champion 213
Søren Graff Jakobsen Esvagt Champion 189
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 683
Tomasz Szopa Esvagt Champion 255
Victor Gjedde Esvagt Champion 47
Daniel Ciesielski Magleby Maersk 126
Kenneth Johansen Maersk Lancer 637
Kim Pedersen Maersk Lancer 780
Allan Harreby Bæk Nordic Marianne 6270
Per Chemnitz Andersen Nordic Nadja 305
Akshay Subhash Khadakban Adrian Maersk 1033
Angelie Mae Quitorio Adrian Maersk 12
Ashish Raorane Adrian Maersk 400
Dennis Arevad Adrian Maersk 33
Donnie Richie Condez Candari Adrian Maersk 219
Gnanaprakash Babu Adrian Maersk 8
Godwin Sam Adrian Maersk 215
Jia Chopra Adrian Maersk 4
John Liquigan Adrian Maersk 15
Marcus Eklund Adrian Maersk 201
Marek Wajkert Adrian Maersk 68
Michele Gladwin Adrian Maersk 360
Mithu Chopra Adrian Maersk 86
Neha Trivedi Adrian Maersk 14
Nirmal Dhanraj Chopra Adrian Maersk 328
Renante Olvina Adrian Maersk 3
Renato P. Garcia Adrian Maersk 17
Badea Radu-Daniel Romoe Maersk 334
Aekkalak Thawiphon Clifford Maersk 140
Alrio Nino T. Corona Clifford Maersk 154
Andrew Klarenze Navarro Arenas Clifford Maersk 40
Archimedes Doctolero Pacarat Clifford Maersk 115
Bryan P. Lim Clifford Maersk 103
Daryl S. Galvez Clifford Maersk 310
Edward C. Porlares Clifford Maersk 18
Federico T. Canedo Clifford Maersk 162
Fredbern John A. Casaclang Clifford Maersk 20
Ian Daniel G. Niere Clifford Maersk 153
Jacek Cwen Clifford Maersk 190
Jefferson Macahilig Clifford Maersk 256
John Oliver Gaytano Francisco Clifford Maersk 22
Jonald Villegas Cordero Clifford Maersk 164
Jure Laurie Aca-ac Clifford Maersk 325
Jyoti Shankar Vidyarthy Clifford Maersk 43
Mohana Rao Yempalla Clifford Maersk 82
Naruebet Seenart Clifford Maersk 3
Neil Jeizar Elman Clifford Maersk 50
Nelson Jr. Fetalver Santiago Clifford Maersk 20
Peter Hermanus Lok Clifford Maersk 20
Ravi Kant Singh Clifford Maersk 23
Reymart B. Robles Clifford Maersk 60
Valencio Mascarenhas Clifford Maersk 251
Walter Mislang Constantino Clifford Maersk 10
Claus Fensby Jensen Esvagt Sigma 336
Dawid Lazowik Esvagt Sigma 142
Lukasz Sebastian Nazimek Esvagt Sigma 100
Michael de la Motte Nørfjand Esvagt Sigma 3
Michel de la Motte Nørfjand Esvagt Sigma 3
T. Wilczynski Esvagt Sigma 136
Tomasz Zurawski Esvagt Sigma 15
Anette Busch MS Oslofjord 1930
Henrik Andersen MS Oslofjord 560
Lasse S. Laier MS Oslofjord 4585
Malin Nystrand MS Oslofjord 55
Martin Fejerskov MS Oslofjord 141
Monika Gietka MS Oslofjord 48
Nikolaj Larsen MS Oslofjord 347
Patrycia Sadowska MS Oslofjord 75
Bjarke Krog Magnolia Seaways 69
Claus Jensen Magnolia Seaways 5
Erik Magnolia Seaways 65
Henry Bensköld Magnolia Seaways 20
Jacob Bruhn Magnolia Seaways 586
Jesper Beck Nielsen Magnolia Seaways 2360
Flemming Christensen Marstal Maersk 1286
Mattias Svenningsen Marstal Maersk 377
Anker Eli Vilhelm Hansen Esvagt Carina 623
Blazej Galinski Esvagt Carina 93
Charlie Holm Kristensen Esvagt Carina 150
Damian Meyer Esvagt Carina 140
Helgi Müller Esvagt Carina 101
Maciej Czerniawki Esvagt Carina 649
Mateuez Bogdanski Esvagt Carina 67
Michal Rzechula Esvagt Carina 250
Sean Edwin Lang Card Esvagt Carina 120
Simon Steffen Esvagt Carina 376
Thomas Oliver Hammer Jørgensen Esvagt Carina 1845
George Kissinger Nord Geranium 45
Nel Datoy Nord Geranium 45
Peter Krukiewicz Nord Geranium 405
Vipin Rathee Nord Geranium 215
Anders Tøttrup Primula Seaways 10
Emma Grønsund Primula Seaways 166
Erik Moesberg Primula Seaways 141
Freya Jensen Primula Seaways 100
Kristian Primula Seaways 67
Michael Hansen Primula Seaways 121
Peter Dahl Jensen Primula Seaways 546
Peter Jensen Primula Seaways 214
Thomas Knudsen Primula Seaways 16
Toke Paulsen Primula Seaways 14
Torben Lund Larsen Maersk Achiever 6255
Abhishek Soni Anna Maersk 800
Sravan Kumar Damodara Anna Maersk 15
Gullbrandur Olsen Wind 254
Jeppe Nissen Jørgensen Wind 79
Pawel Weglinski Wind 15
Per Yde Thomsen Wind 246
Thomas Mieskiewicz Wind 1036
Alexander Seemann Maersk Lifter 174
Andrzej Danielak Maersk Lifter 1336
Carsten Andersen Maersk Lifter 4156
Dirch Vedel Jantzen Maersk Lifter 165
Marius Joshua von Stein Maersk Lifter 180
Jesper Andersen Nord Gardenia 40
Marvin Bonom Nord Gardenia 90
Melvin Inso Lauron Nord Gardenia 135
Peter Møller Nord Gardenia 201
April Anne T. Surdivillar Sofie Theresa 21
Elmer C. Pacubas Sofie Theresa 17
Francis J. Buison Sofie Theresa 312
Joemalyn V. de Guzman Sofie Theresa 17
Jowett Traviña Sofie Theresa 2687
Mark Paulo B. Iglesias Sofie Theresa 79
Reyson D.Juanta Sofie Theresa 29
Chris B. Brewitt Sea Challenger 585
Christian B. Olsen Sea Challenger 74
Marianne Gade Meiser Sea Challenger 105
Martin Suurballe Sea Challenger 40
Max Christian Skou Sea Challenger 134
Kasper Nielsen Ark Germania 5
Pawel Stanislaw Duda Ark Germania 5
Per Severinsen Ark Germania 1980
Rasmus Mejner Ark Germania 3145
Tim Melchiorsen Ark Germania 161
Torben Tranholm Ark Germania 15
Ole Olesen Esvagt Contender 200
Ragnhedin Ryggstein Esvagt Contender 1915
Jacob Mathiasen Esvagt Claudine 760
Johnny Rostholm Esvagt Claudine 336
Karol Okon Esvagt Claudine 11
Kasper Dejberg Esvagt Claudine 7
Lars Klitgaard Esvagt Claudine 158
Szymon Kalinowski Esvagt Claudine 81
Tim Hansen Esvagt Claudine 37
Walther Clausen Esvagt Claudine 35
Anders Lundsgaard Esvagt Froude 1312
Casper Muhring Esvagt Froude 3
Claus Christensen Esvagt Froude 276
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 353
Claus, Bornholm Esvagt Froude 125
Daniel DeForest Esvagt Froude 48
Glenn Bangcot Esvagt Froude 17
Glenn Infiesto Bancot Esvagt Froude 18
Henrik Jacobsen Esvagt Froude 288
Lars Bo Knudsen Esvagt Froude 54
Lars Jacobsen Esvagt Froude 239
Mads Andersen Esvagt Froude 1
Mattias Hansen Esvagt Froude 100
Michal Jacub Hetak Esvagt Froude 500
Nikolaj Hjorth Esvagt Froude 22
Patryk Ireneusz Kuriata Esvagt Froude 236
Per Kamstrup Esvagt Froude 486
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 410
Tobias Toft Würtz Esvagt Froude 2
Jesper Kristensen Esvagt Cornelia 200
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 183
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 101
Pætur Vatnhamar Esvagt Cornelia 204
Kristian Johansen Morten Maersk 837
Mathias Juhl Winkel Morten Maersk 485
Runi Petersen Morten Maersk 150
Christian Severinsen Lexa Maersk 77
Daniella Jørgensen Nord Supreme 65
Junichi Calaguas Nord Supreme 105
Laus Andersen Nord Supreme 103
Ronal Madria Ramos Nord Supreme 155
Runi Fjallstein Nord Supreme 2040
Dan Augustinussen Esvagt Server 41
Simon Rathkjen Esvagt Server 498
Gerard Andreras van Medevoort Esvagt Celina 245
Przemyslaw Utrata Esvagt Celina 9
Lasse Jørgensen Kirsten Maersk 214
Michal Adamowicz Copenhagen 2995
Piotr Czapiewski Copenhagen 504
Anders Peter Bentzen Esvagt Chastine 200
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 267
Dawid Andrzej Idziak Esvagt Chastine 45
Glenn Young Christensen Esvagt Chastine 200
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 823
Jacob K. Ellemand Esvagt Chastine 52
Kacper Piotr Kustosz Esvagt Chastine 5
Kamil Gogoj Esvagt Chastine 80
Kasper K. Jøegensen Esvagt Chastine 180
Rafal Kowalewski Esvagt Chastine 244
Rasmus Kokholm Esvagt Chastine 472
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 391
Henrik Snitker Oratank 741
Mikkel Christensen Oratank 8
Peter Kirkegaard Mathilde Maersk 108
Brenton Fernandes Gudrun Maersk 108
Kostyantyn Verson Gudrun Maersk 450
Anders Weiss Nord Sustainable 102
Morten Juhl Thøgersen Nord Sustainable 83
Peder Brinch Nord Sustainable 163
Keld Erik Bøttger Nicoline Maersk 270
Joan Petur Joensen Meridian Spirit 31
Lasse Nellemose Larsen Fynshav 1263
Beinir Danielsen Esvagt Faraday 101
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 242
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 319
Hans Pauli Johannesen Esvagt Faraday 1326
Mads D. Jespersen Esvagt Faraday 36
Mads Pedersen Esvagt Faraday 175
Michael Greve Nielsen Esvagt Faraday 2123
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 30
Nicki Nielsen Esvagt Faraday 10
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 1812
Rasmus S. Møller Esvagt Faraday 10
Robert Nils Erlandson Esvagt Faraday 4
David Cropley Skagen Maersk 398
Sandro Zahija Torm Ismini 27
Edmundu Jr. S. Caganda Aotea Maersk 56
Jacobo B. Alayu Aotea Maersk 44
John Christensen Aotea Maersk 122
Lucian Aotea Maersk 64
Michael J. Paulsen Aotea Maersk 10
Zypert Barcelo Aotea Maersk 10
Adam Zielinski Jutlandia Swan 1311
Andre Alave Cordero Jutlandia Swan 180
Edilio Barrios Jutlandia Swan 50
Fedir Kardash Jutlandia Swan 408
John Michael D. Potestades Jutlandia Swan 73
Johvani Rey Villamor Jutlandia Swan 93
Juan Memorando Jutlandia Swan 772
Juanito B. Garcia Jr. Jutlandia Swan 1732
K. Maruszewski Jutlandia Swan 175
Kenneth Talaboc Jutlandia Swan 173
Krzystof Maruzewski Jutlandia Swan 880
Lorenz de Guzman Jutlandia Swan 135
Mark Robin Avila Dolinog Jutlandia Swan 150
Martin Steen Larsen Jutlandia Swan 220
Richard Moreno Jutlandia Swan 84
Robert Aracan Jutlandia Swan 435
Ronald Escalada Lutero Jutlandia Swan 53
Ronald Lutero Jutlandia Swan 8
Arun Viswakarma Nord Swift 107
Kim Kramme Nord Swift 33
Kim Overgaard Nord Swift 115
Philip Hindborg Jensen Nord Swift 43
Rudy Boy Espanola Nunez Nord Swift 215
Anil Kumar Verma Gunvor Maersk 25
Jacob Fischer Gunvor Maersk 3589
Dan Deshayes Ternholm 143
Hampus Björsell Ternholm 199
Kenth Möller Ternholm 250
Lucas Andersson Ternholm 200
John Christensen Sofie Maersk 180
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 424
Josefine Ytterberg Begonia Seaways 22
Lasse Rodam Begonia Seaways 13
Nikolaj Munch Begonia Seaways 222
Toke Poulsen Begonia Seaways 14
Lasse Rasmussen Torm Venture 209
Daniel Stoica Guthorm Maersk 10
Isabella Victoria Heikendorf Guthorm Maersk 111
Michael Blow Guthorm Maersk 250
Elmer Sepusca Apa Arnold Maersk 72
Charmaine Ranada Erria Swan 64
Jacek Miszczak Erria Swan 162
Marcin Soroczynski Erria Swan 20
Narciso Pardo, Chief Cook Erria Swan 13
Pawel Kulik Erria Swan 1000
R. Valenzuela Erria Swan 2
Reynaldo Porras Erria Swan 123
Rudi Ø. Jensen Erria Swan 827
Arthur Villanueva Mendoza Nord Superior 222
Jaspher Raymond Cacal Nord Superior 218
Jeane Mari Benette M. Bayaua Nord Superior 110
Jovel P. Magdayao Nord Superior 113
Kenneth Molabola Nord Superior 115
Peter John N. Pacate Nord Superior 105
Ronnel Hernandez Nord Superior 102
Søren Thomsen Nord Superior 167
Victor Musico Jr Nord Superior 108
Søren Olsen Mona Swan 27
Jorge Nercuit Jaballas Matz Maersk 91
Pauli Gregor Hentze Matz Maersk 408
Jose Moreno Selandia Swan 1308
Krzysztof Nazorek Selandia Swan 3647
Robert Wasilewski Selandia Swan 462
Russell F. Gabasa Selandia Swan 747
Daniel Christiansen Susanne Theresa 22
Dmitriy Syomkin Susanne Theresa 344
Hadjewhiz D. Dalumpines Susanne Theresa 21
Kasper Pørksen Susanne Theresa 311
Kim Østergaard Hansen Susanne Theresa 188
Michael Nielsen Susanne Theresa 221
Per Tvilling Susanne Theresa 2071
Rey B. Tanguerido Susanne Theresa 73
André Schubert Esvagt Njord 1343
Barbara Budny Mroz Esvagt Njord 5
Daniel Kildebo Esvagt Njord 68
Dominik Zygry Esvagt Njord 5
Kaido Lath Esvagt Njord 3340
Lasse Laursen Esvagt Njord 210
Mads Gadegaard Esvagt Njord 51
Markus Stricker Esvagt Njord 1
Morten Boysen Esvagt Njord 5
Sergie Fedarkov Esvagt Njord 976
Simon Underwood Esvagt Njord 141
Stefan Sørensen Esvagt Njord 17
Thomas Joensen Esvagt Njord 163
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 294
Vivek Thakur Gjertrud Maersk 400
Finn Hansen Maersk Rosyth 210
Oleksandr Dyomin Maersk Rosyth 250
Dominik Gorecki Nordic Ann 102
Andrejs Bulboake Nordic Nora 45
Arvid Vindedzis Nordic Nora 100
Claus Østergaard Nordic Nora 1036
Hugo Joensen Nordic Nora 44
Leszek Fijalkowski Nordic Nora 122
Mareks Dolgilevics Nordic Nora 50
Marius Metrikas Nordic Nora 268
Valerijs Baboks Nordic Nora 2618
Vitalijs Ivanko Nordic Nora 19
Rasmus P. Mortensen Pajuttaat 259
Allen Miguel Gumapac Sovereign Maersk 5
Arnold Bacsa Sovereign Maersk 644
Dennis Julapong Ek Sovereign Maersk 4
Esped Geralde Villanueva Sovereign Maersk 40
Julius Aldrin E. Roluna Sovereign Maersk 116
Jun Tarnate Sovereign Maersk 636
Primitivo Jr. A. Tarnate Sovereign Maersk 239
Reniel Luengas Sovereign Maersk 57
Robin van der Haven Sovereign Maersk 237
Santos R. Detalo Jr. Sovereign Maersk 10
Michael Thinnesen Dan Sabia 5057
Anders Bendixen Minik Arctica 530
Christian Bech Minik Arctica 115
Claus Pedersen Minik Arctica 50
Samuel Grønvold Minik Arctica 656
Taatsiannguaq Berthelsen Minik Arctica 128
Andre Joachim Bendixen Esvagt Connector 20
Brian Haahr Esvagt Connector 40
Christian Garde Esvagt Connector 10
Jacob Pedersen Esvagt Connector 1940
Louis B. Thorkildsen Esvagt Connector 1645
Mikael Christensen Esvagt Connector 842
Morten D. Madsen Esvagt Connector 227
Paw Thisted Møller Esvagt Connector 250
Piotr Delczyk Esvagt Connector 56
Rogvi Snorrason Abrahamsen Esvagt Connector 18
Søren Kjeldsen Esvagt Connector 103
Sourabha Topai Margrethe Maersk 358
Rasmus Skødt Nielsen Nora Maersk 120
Oliver Lisbygd Fischer-Rasmussen Bro Nuuk 210
Mikael Hjort Bro Nyborg 122
Peter J. P. Nuevo Bro Nyborg 100
Kenneth T. Sørensen Bro Nakskov 130
Mohammed Hussein Dawood Khan Soroe Maersk 233
Sorin Suciu Soroe Maersk 217
Benny Petersen Torm Laura 228
Peer H. Wischmann Torm Laura 365
Finn Bang Lauritzen Else Marie Theresa 2296
Anders Sørensen Esvagt Cassiopeia 541
Bartosz Piotr Komsa Esvagt Cassiopeia 118
Hans Peter Hansen Esvagt Cassiopeia 386
Jerzy Suchlabowich Esvagt Cassiopeia 160
Krzysztof Witkowski Esvagt Cassiopeia 239
Marian Esvagt Cassiopeia 105
Mateusz Antoni Korycki Esvagt Cassiopeia 90
Michelle Falk Poulsen Esvagt Cassiopeia 100
Oskar Mocny Esvagt Cassiopeia 3
Oskar Moony Esvagt Cassiopeia 57
Preben Andersen Esvagt Cassiopeia 133
Rene Schackinger Esvagt Cassiopeia 299
Sigurd Bjorholm Esvagt Cassiopeia 45
Simon Kavous Maymann Esvagt Cassiopeia 330
Szymon Biegalski Esvagt Cassiopeia 63
Szymon Grabinski Esvagt Cassiopeia 655
Thomas Emil Jakobsen Esvagt Cassiopeia 125
Thomas S. Vestergaard Esvagt Cassiopeia 55
Thomas Spliid Vestergaared Esvagt Cassiopeia 74
Steen Kirk Pedersen Frigga 100
Jon Kaspersen Fenja 170
John Gabrielle Limpin Annelise Theresa 219
Adam Mørksted Bergensfjord 117
Adam Skibniewski Bergensfjord 26
Andreas Lund Bergensfjord 41
Anita Kostuch Bergensfjord 3
Bonnie Belinda Nolsøe Bergensfjord 149
Camilla Lind Bergensfjord 369
Daniel K. Kristensen Bergensfjord 16
Dennis Andersen Bergensfjord 32
Kasper B. Christensen Bergensfjord 317
Kasper Bak Christensen Bergensfjord 43
Kevin Clemmesen Bergensfjord 4
Kristine Buck Bergensfjord 87
Krystian Musiat Bergensfjord 12
Lars Linde Bergensfjord 10
Lisbeth Hansen Bergensfjord 10
Lukasz Grzesiak Bergensfjord 6
Lukasz Szatrodski Bergensfjord 73
Marcin Kazimierz Bergensfjord 205
Marcin Maziarz Bergensfjord 38
Michael Larsson Bergensfjord 106
Oliver Christensen Bergensfjord 227
Oliver Holm Bergensfjord 5
Sabrina Søndergaard Bergensfjord 14
Thomas Pedersen Bergensfjord 136
Tobias Moe Bergensfjord 177
Tomasz Czehowski Bergensfjord 5
Tukasz Gresiak Bergensfjord 24
Zukasz Gizesiak Bergensfjord 9
Peter John Paul Nuevo Bro Deliverer 63
Przemyslaw Wojcik Bro Designer 819
Marcos W. Pecley Caroline Theresa 103
Jakub Andrzej Marchwiak Carrier Express 65
Kamil Niewiadomski Carrier Express 220
Maksim Demidov Carrier Express 105
Patryk Szymanski Carrier Express 114
Rexan Jay Amores Carrier Express 5
Zbigniew Gryniewicz Carrier Express 534
Damian Boreczek Esvagt Cantana 9
Jess Høeg Esvagt Cantana 35
Karsten Nielsen Esvagt Cantana 110
Krzysztof Dajerling Esvagt Cantana 5
Marcin Nowaczyk Esvagt Cantana 35
Thomas Ossipoff Jensen Esvagt Cantana 130
Daniel Fredhage Freesia Seaways 110
Jan Hessel Freesia Seaways 995
Bjarne K. Thomsen Fiskerikontrolskib Havørnen 228
Klaus Thomsen Fiskerikontrolskib Havørnen 5220
Max Nørgaard Fiskerikontrolskib Havørnen 2552
Niels Andersen Fiskerikontrolskib Havørnen 1210
Ole Akselsen Fiskerikontrolskib Havørnen 881
Blazej Michal Bakalarczyk Lessow Swan 1956
Michael Lowey Maersk Tracer 12
Ken Sørensen Nordsøen 286
Michael Jensen Nordsøen 44
Morten Dahl Nordsøen 351
Tommy Jørgensen Thor R 770
Andreas P. Laursen Fiskerikontrolskib Vestkysten 79
Andreas Patrick Laursen Fiskerikontrolskib Vestkysten 53
Anker Mark Jensen Fiskerikontrolskib Vestkysten 774
Casper Bjerre Fiskerikontrolskib Vestkysten 100
Christian Hartmann Fiskerikontrolskib Vestkysten 4
Jacob Edward Anderson Fiskerikontrolskib Vestkysten 480
Michael Jaeger Fiskerikontrolskib Vestkysten 582
Torben Broe Frederiksen Fiskerikontrolskib Vestkysten 165
Nicklas Eriksen Wind Pioneer 30
Allan Krogh Wind Server 65
Brian K. Christiansen Wind Server 65
Frederik Amonsen Wind Server 150
Jacob Clausen Wind Server 160
Jakob Skak Nielsen Wind Server 130
Kris Willey Wind Server 2
Lars Feldthusen Wind Server 327
Mateuz Milanowski Wind Server 19
Michael Andersen Wind Server 1026
Mick Salmon Wind Server 27
Nicky Siebeneicher Wind Server 45
Paul Naylor Wind Server 5
Philip Busch Wind Server 1810
Scott Williams Wind Server 20
Tomasz Banasiak Wind Server 117
Karsten B. Jensen Anna Knutsen 105
Sven Laybourn Anna Knutsen 110
Aase Huggler Malik Arctica 50
Anders Klausen Malik Arctica 5
Derek Niclasen Malik Arctica 201
Kaj Sørensen Malik Arctica 514
Karsten Steffensen Malik Arctica 238
Michael Bastholm Koch Malik Arctica 1002
Minna V. Lund Malik Arctica 275
Poul Hansen Malik Arctica 55
Poul Nymark Malik Arctica 35
Rikke Cramer Malik Arctica 64
Thorkil Clausen Riis Malik Arctica 32
Magnus Hindborg Madrid Maersk 64
Xandrix Emolo Corpuz Madrid Maersk 28
Lars G Stavangerfjord 30
Malene Krogh Christensen Stavangerfjord 327
Malcolm Wilson Maersk Forza 712
Peter Brown Maersk Forza 9758
Rafal Lal Maersk Forza 708
Viaceslav Sultanov Maersk Forza 320
William Walsh Maersk Forza 175
Bjerne Egon Jensen Vistula Mærsk 20
Bogi Joensen Vistula Mærsk 6
Joesel B. Balasta Vistula Mærsk 16
Michael Sort Manchester Maersk 100
Rajan Kumar Manchester Maersk 10
Arne Helleland Murcia Maersk 704
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 155
Guo Chang Maersk Essex 144
Jann Mikkelsen Maersk Essex 863
Mathies Thuesen Maersk Essex 11
Christian Sparre Søndergaard Manila Maersk 606
Arkie Banguanga Thor Express 50
Dalibor Car Thor Express 36
Eduardo Seloterio Thor Express 914
Eduardo Sewterio Jr. Thor Express 440
Jacek Leonowicz Thor Express 55
Jakub Ludwiczak Thor Express 2354
Jayson Barroga Domagas Thor Express 460
Jeffrey Tolentino Flores Thor Express 1722
Jerzy Wegrzynski Thor Express 3853
Joemel Presbetero Selgas Thor Express 758
Karol Mileszko Thor Express 242
Lukasz Byzdra Thor Express 1250
Lukasz Lisowski Thor Express 45
Michael Wirring Tjørnelund Thor Express 195
Mikhail Winfred E. Rivera Thor Express 34
Radoslaw Kotynski Thor Express 1016
Søren Hansen Thor Express 106
Anders Hjarsø Vuoksi Maersk 735
Bo Staghøj Knudsen Vuoksi Maersk 5308
Ea Vinkel Vuoksi Maersk 12
Krzysztof Bobrowski Esvagt Dana 125
Germund Hansen Sif R 1831
Jakub Germund Hansen Sif R 60
Jogvan Heldarsgard Sif R 6
Poul Erik Hansen Sif R 1677
Simon Eysturdal Sif R 647
Tom Neverdal Sif R 238
Uffe Gjedsig Sif R 2887
Ib Laursen Freja 50
Jan Eliassen Freja 172
Jan Poulsen Freja 8
Johnson Umlas Freja 30
Nicolaj Petersen Freja 146
Stefan Gunngjørnsson Joensen Freja 113
Sune Borup Jacobsen Freja 222
Tom Christensen Freja 505
Allan Tabios Connector Express 530
Emerson Reye Connector Express 585
Maciej Krupowicz Connector Express 1474
Marcin Steinke Connector Express 337
Mark Lester Fernandez Connector Express 535
Martin Christiansen Maastricht Maersk 203
Andreas Bang Esvagt Innovator 22
Andreas Larsen Esvagt Innovator 37
Bjarni Jensen Esvagt Innovator 24
Christian Degner Esvagt Innovator 40
Hjarn Christian Elmkær Koch Esvagt Innovator 468
Jens H. Poulsen Esvagt Innovator 309
Jesper Møhring Esvagt Innovator 188
Kaj Kristensen Esvagt Innovator 466
Kenni Vilstrup Esvagt Innovator 137
Kristian Vorm Esvagt Innovator 49
Mick Stenberg Holm Esvagt Innovator 164
Per Lund Sørensen Esvagt Innovator 1275
Ulrik Kristensen Esvagt Innovator 70
Walid Mansour Esvagt Innovator 50
Karan Raj Balla Vaga Maersk 500
Peter Kornum JLZ410 Seaways 1738
Stefan Börgesson JLZ410 Seaways 1243
Rasmus Carlsen Esvagt Mercator 30
Sune Jørgensen Esvagt Mercator 525
John Bryan Tan Sanchez Nord Stingray 4
Laurence Ramos Marasigan Nord Stingray 6
Nelmerkh G. Datoy Nord Stingray 110
Wesley Falcasantos Vilnia Maersk 2
Filip Brajan Torm Solution 6888
Marin Mavrovic Torm Solution 117
Petur Storhamar Maersk Inventor 759
Carsten Wollesen Torm Strong 5509
Christian Nielsen Esvagt Albert Betz 134
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 1010
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 150
Jonas Pedersen Esvagt Albert Betz 126
Konrad Bertram Nielsen Esvagt Albert Betz 28
James Tanner Maersk Launcher 35
Katie Allen Maersk Launcher 127
M. Abu Numan Maersk Launcher 235
Mike Fearn Maersk Launcher 285
Morten Frostholm Maersk Launcher 300
Rasmus Seegert Maersk Launcher 150
Richard Baron Maersk Launcher 545
Signar Joensen Maersk Launcher 104
Steffen Refsgaard Maersk Launcher 210
Terry Lynn Gray Maersk Launcher 135
Arpit Sood Stella Theresa 70
Sebastian Dabrowski Wilson Aegean 112
Sandesh Moses Maersk Cuanza 48
Bjarne Sunesen Hollandia Seaways 1599
Jan Østergaard Hollandia Seaways 117
Kent Gram Hollandia Seaways 982
Robin Gustavsson Hollandia Seaways 1608
Simon Frederiksen Hollandia Seaways 101
Viktor Sundstrøm Hollandia Seaways 1787
Emil Jepsen Henning Maersk 209
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 337
Thomas Christensen Nanoq Arctica 1577
Denis Djakonov Nordic Aki 111
Rogvi A. Heygum Wilson Alboran 269
Anders C. Petersen Wind Enterprise 364
Denny Eriksson Wilson Arctic 189