Løbende resultater 2019

Navn Skib Distance i km
Alexander Fandrup Gerner Maersk 10
Henrik Chris Nielsen Gerner Maersk 110
Manish Punjabi Gerner Maersk 235
Mark Anthony Abne Segovia Gerner Maersk 3
Niels Munck Gerner Maersk 224
Steffan Vestergaard Gerner Maersk 132
Gert Jørgensen Esvagt Caroline 30
Kari Dal Christiansen Esvagt Caroline 11
Martin Winther Esvagt Caroline 339
Nicolaj Roy Jessen Esvagt Caroline 139
Jakob Vestergaard Torm Lene 57
Dmitrij Mincenkov Esvagt Don 38
Jan D. Jacobsen Esvagt Don 335
John George Harrington Esvagt Don 200
Kamil Przyborek Esvagt Don 152
Lasse Haakon Kalle Christensen Esvagt Don 10
Paul Kragesteen Esvagt Don 5061
Przemyslaw Panek Esvagt Don 9
Bjarke Ravn Naja Arctica 297
Charlie Carstensen Naja Arctica 111
Jakup Andreasen Naja Arctica 561
Jørn Odgaard Naja Arctica 18
Nicklas B. Heinrichs Naja Arctica 8
Niels Peter Albrechtsen Naja Arctica 16
Sean Cole Naja Arctica 183
Tina Ravn Naja Arctica 15
Winnie Sand Kirk Naja Arctica 199
Alina Sydorenko Britannia Seaways 25
Allan Høgh Eriksen Britannia Seaways 4
Bo Grønkjær Petersen Britannia Seaways 212
Dennis Lund Brogaard Petersen Britannia Seaways 67
Henri Luffe Britannia Seaways 242
Kamil Lipski Britannia Seaways 152
Kim Nørgård Hansen Britannia Seaways 24
Orpheus W. Kekus Britannia Seaways 77
Sebastian Plusa Britannia Seaways 19
Thomasz Schenk Britannia Seaways 221
Tomas Zigmantavicius Britannia Seaways 60
Tomasz Zelent Britannia Seaways 34
Wojciech Szlachcic Britannia Seaways 10
Yuliia Polishchuk Britannia Seaways 210
Christian Lund Petersen Esvagt Bergen 3
Dennis Jakobsen Esvagt Bergen 54
Dennis Skovborg Jakbsen Esvagt Bergen 3
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 341
Henning Jamie Rafn Esvagt Bergen 923
Jakup Eli Lauritsen Esvagt Bergen 314
Jeppe Sørensen Esvagt Bergen 23
Johannes Hermansen Esvagt Bergen 211
Kim Jensen Esvagt Bergen 201
Mark Birkholm Esvagt Bergen 50
Martin Staunsager Esvagt Bergen 198
Michael Dan Kristensen Esvagt Bergen 142
Mikkel Dengsø Lauridsen Esvagt Bergen 75
Nicolai Storm Pedersen Esvagt Bergen 83
Pall Holm Esvagt Bergen 323
Per Skovgaard Jensen Esvagt Bergen 434
Rene Feuerlein Esvagt Bergen 450
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 1989
Tommy Athonsen Mott Esvagt Bergen 40
Alexander Englund Pallesen Crown Seaways 5
Andreas Stangenes Crown Seaways 92
Andreas Waterval Vallesholm Crown Seaways 47
Anette Vangsen Crown Seaways 2
Bjarne Hansen Crown Seaways 14
Christian Sander Kjær Crown Seaways 71
Christoffer Sønderholm Crown Seaways 1
Emil Hove Sunesen Crown Seaways 7
Gunnar Hansen Crown Seaways 50
Jannick Stoffer Crown Seaways 56
John Ebbedahl Hessner Crown Seaways 13
Kasper Tange Høyer Crown Seaways 61
Kenni Halkjær Skovslund Hansen Crown Seaways 50
Ketil Harboe-Møller Crown Seaways 630
Kristian Kristensen Crown Seaways 36
Martin Mansnerus Crown Seaways 69
Mikkel Sandfeld Jensen Crown Seaways 385
Piotr Korzeniewski Crown Seaways 4
Piotr Kostrzewa Crown Seaways 60
Stine Deleuren Crown Seaways 526
Tommy Strandberg Crown Seaways 5
Victor Dahlgren Crown Seaways 58
Kenneth Enevoldsen Esvagt Preventer 42
Lars P. Hansen Esvagt Preventer 243
Lars Schumacher Esvagt Preventer 125
Anders Damkjær Freesia Seaways 279
Heidi Laursen Freesia Seaways 265
Henning Freesia Seaways 5
Kenneth Otte Freesia Seaways 201
Mikkel Mellerup Freesia Seaways 5
Michal Pawelczak Oraness 275
Morten Wallstrøm Oraness 1
Piotr Toronski Oraness 81
Harun Duran Fionia Swan 95
Henrik Jensen Fionia Swan 10
Lasse Overgaard Fionia Swan 19
Patyk Kijas Fionia Swan 2
Andreas Lund Prins Richard 51
Carsten Johansen Prins Richard 2
Claus Gertsen Prins Richard 106
Ditte Bomann Prins Richard 39
Jens Jørgensen Prins Richard 75
Johny Boy Pedersen Prins Richard 104
Jonny Smiszek Prins Richard 14
Lars V. Hansen Prins Richard 187
Michael Christensen Prins Richard 106
Michael Rzempala Prins Richard 423
Thomas Sønnichsen Prins Richard 99
Tommy Holst Prins Richard 566
Andreas Forsberg Nielsen Esvagt Christina 63
Kenneth Jeppesen Esvagt Christina 108
Lars Nørgaard Andersen Esvagt Christina 44
Mads Appelt Nielsen Esvagt Christina 102
Marcin Miko Esvagt Christina 21
Peter Jimmi Hansen Esvagt Christina 5
Bendt Søegaard Esvagt Preserver 68
Dennis Bastholm Esvagt Preserver 122
Egil Romme Esvagt Preserver 4
Frank F. Nielsen Esvagt Preserver 160
Jacob Frandsen Esvagt Preserver 69
Niels Johansen Esvagt Preserver 120
Ulf Cloyd Ebsen Esvagt Preserver 108
Finn Danberg Ebba Maersk 153
Andreas H. Lund Prinsesse Benedikte 31
Arne B. Hansen Prinsesse Benedikte 31
Carsten Johansen Prinsesse Benedikte 7
Hans J. Jensen Prinsesse Benedikte 32
Jens C. Madsen Prinsesse Benedikte 2
Ken Bue Prinsesse Benedikte 5
Nick Tønder Prinsesse Benedikte 59
Alfer Peralta Clementine Maersk 3
Anirban Banerjee Clementine Maersk 22
Danie Boy Torrenueva Clementine Maersk 10
Junbie Delen Clementine Maersk 4
Klaudiusz Kolodziejczyk Clementine Maersk 215
Kush Kapur Clementine Maersk 28
Mark Antoine Chiefe Clementine Maersk 29
Marlon Jim Balabat Gagno Clementine Maersk 17
Neal Lasaca Clementine Maersk 16
Satwik Kathuria Clementine Maersk 6
Vadym Bolyayev Clementine Maersk 30
Jakup Jakobsen Maersk Trader 693
Alexander Møller Præstekjær Pearl Seaways 25
Amanda Cornelius Pearl Seaways 47
Anders Sibast Pearl Seaways 1045
Andreas Schou Kristensen Pearl Seaways 4
Betina Hejbroch Cotton Pearl Seaways 212
Bo Marcus Christoffer Carlberg Pearl Seaways 16
Brian Binderup Pearl Seaways 40
Chilie Keff Pearl Seaways 260
Christina W. Dunker Pearl Seaways 65
Claus Arnhild Pearl Seaways 437
Daniel Mühlhausen Pearl Seaways 354
Dawid Trojanowski Pearl Seaways 120
Driss Quazzani Pearl Seaways 229
Esben Ludvigsen Pearl Seaways 220
Gitte Aggerholm Lisborg Pearl Seaways 30
Gunnar Gaardbo Poulsen Pearl Seaways 117
Hella Svane Andersen Pearl Seaways 123
Jack Møller Larsen Pearl Seaways 791
Jeppe Nissen Jørgensen Pearl Seaways 52
Joakim Maciej Rundqvist Pearl Seaways 50
Johan Mathias Nilsson Pearl Seaways 2
Jonas Ringsted Jensen Pearl Seaways 384
Jonna Krogsgaard Pearl Seaways 5
Josephine Christa Keff Pearl Seaways 401
Katrine Ulrik Jensen Pearl Seaways 5
Kenneth Rasmussen Pearl Seaways 38
Laura Corso Henriksen Pearl Seaways 104
Laura Winther Pearl Seaways 120
Louise Kaasing Rasmussen Pearl Seaways 105
Magdalena Dorota Myk Pearl Seaways 3
Martin Munch Jæger Pearl Seaways 3
Martin Skovsmose Pearl Seaways 4
Martin Weber Øhlenschlæger Pearl Seaways 394
Morten Berg Pearl Seaways 544
Morten Poulsen Pearl Seaways 85
Nicola Trojanowska Pearl Seaways 232
Nina Amalie Møller Præstekjær Pearl Seaways 149
Peter Schaumburg Johannesen Pearl Seaways 204
Piotr Andrzej Smeja Pearl Seaways 25
Piotr Gasiulewicz Pearl Seaways 163
Rachid Balloumi Pearl Seaways 783
Rasmus Andersen Pearl Seaways 188
Rasmus Krøyer Pearl Seaways 44
Sarah Hoai Huong Thi Lam Pearl Seaways 898
Søren Jensen Pearl Seaways 27
Torben Sorth Pearl Seaways 8
Mads Svendsen Svendborg Søfartsskole 100
Bartlomiej Palusinski Amak Swan 216
Thomas Badsberg Amak Swan 110
Jacob Meyer Skou Mary Arctica 19
Kasper Riis Mary Arctica 2
Kim Eggers Pedersen Mary Arctica 108
Mads Werther Mary Arctica 23
Ole Jacobsen Mary Arctica 103
Rene Jansen Mary Arctica 2
Rune Pedersen Mary Arctica 15
Tummas Pauli Mortensen Mary Arctica 65
Allan Sørensen Esvagt Charlie 232
Arni J. Johansen Esvagt Charlie 377
Jacub Ruszczycki Esvagt Charlie 428
Jesper Andersen Esvagt Charlie 453
Søren A. Sørensen Esvagt Charlie 104
Svend Bech Poulsen Esvagt Charlie 125
Amarpreet Singh Luna Maersk 18
Anders Westerstad Luna Maersk 146
Baldur Djurhuus Luna Maersk 28
Chirag madan Luna Maersk 44
Ilie Liviu Luna Maersk 47
Lowie Manasis Luna Maersk 9
Manansala Michel John Lopez Luna Maersk 12
Nitin Saini Luna Maersk 45
Norwin Dela Calzada Luna Maersk 40
Paul Justin L. Patarata Luna Maersk 7
Sumit Sudan Luna Maersk 22
Tonglei Fan Luna Maersk 2
Saajan Gumber Maersk Salalah 55
Sheel Gange Maersk Salalah 55
Thomas Maersk Salalah 122
Jannek Lassen Maersk Tracker 943
Bensi Clinton Degollacion Charlotte Theresa 39
Bent Larsen Charlotte Theresa 93
Bo Hauchrog Larsen Charlotte Theresa 55
Eugene Leo Quemado Combong Charlotte Theresa 26
Ezekiel Red Tovera Charlotte Theresa 4
George Olarte Bonete Charlotte Theresa 6
Jevgenijs Svecnikovs Charlotte Theresa 12
Jofree V. Valentino Charlotte Theresa 2
Jose Decasa Malaran Charlotte Theresa 43
Kim Drost Charlotte Theresa 190
Peter Nguyen Charlotte Theresa 173
Peter Poulsen Charlotte Theresa 380
Rami A. De Leon Charlotte Theresa 3
Richard Galit Charlotte Theresa 280
Robert Wit Charlotte Theresa 136
Roberta Wit Charlotte Theresa 60
Romans Gusevs Charlotte Theresa 50
Sergej Cygankov Charlotte Theresa 164
Anfinn Matras Esvagt Celeste 629
August Johannesen Esvagt Celeste 100
Frederik Munk Schouw Esvagt Celeste 253
Hjalte L. Højhus Esvagt Celeste 39
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 10
Kim Larsen Esvagt Celeste 70
Mads A. W. Olsen Esvagt Celeste 371
Marner Sivertsen Esvagt Celeste 265
Martin Slot Esvagt Celeste 6
Nicklas Korczak Esvagt Celeste 33
Palle Wendelboe Esvagt Celeste 2
Thomas Berthelsen Esvagt Celeste 154
Torbjørn Lützen Esvagt Celeste 3
Allan Bo Jensen Esvagt Aurora 100
Christen Holm Esvagt Aurora 383
Christoffer Bechmann Esvagt Aurora 48
Dagur Halfdarnarson Esvagt Aurora 399
Jacob Ross Esvagt Aurora 322
Jakob Branderup Esvagt Aurora 210
Jimmy Rasmussen Esvagt Aurora 770
Joachim Arn Garler Esvagt Aurora 450
Jogvan Hvidbro Esvagt Aurora 17
Jonas Mejdal Esvagt Aurora 100
Kim Chemnitz Jensen Esvagt Aurora 340
Lars Black Jensen Esvagt Aurora 1
Lars Harald Black Poulsen Esvagt Aurora 22
Martin Svensson Esvagt Aurora 98
Nicklas Lind Pedersen Esvagt Aurora 197
Rani Rasmussen Esvagt Aurora 452
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 101
Sebastian Wladyslaw Blawat Esvagt Aurora 67
Sture Kaspersen Esvagt Aurora 7
Svend Aage Christensen Esvagt Aurora 210
Tor Wittenkamp Esvagt Aurora 109
Torkild Ranzau Esvagt Aurora 270
Kenny Søby Jørgensen Esvagt Corona 213
Martin Juel Hansen Esvagt Corona 66
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 557
Steen Birger Olsen Esvagt Corona 12
Edwin Isidro De Jusus Lica Maersk 204
Joel Pelonia Lica Maersk 86
Jommel Suarez Lica Maersk 153
Karanveer Thakur Lica Maersk 6
Louie Forteza Forman Lica Maersk 37
Marco Antonio Villar Salomon Lica Maersk 76
Per Hejne Jensen Lica Maersk 147
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 20
Tushar Sharma Lica Maersk 73
Bogi Olsen Maersk Transporter 140
Henrik Sander Nielsen Maersk Transporter 204
Jan Kjell Jacobsen Maersk Transporter 105
Kris Andersen Maersk Transporter 101
Morten Andersen Maersk Transporter 105
Rasmus Christiansen Maersk Transporter 110
Andreas Brøndum Nuka Arctica 180
Christoffer Juhl Olesen Nuka Arctica 127
Frederik Houlberg Nuka Arctica 106
Henrik Jensen Nuka Arctica 3
Jens Ejnar Stephansen Nuka Arctica 28
Klaus Tørresø Nuka Arctica 33
Rass Møller Nuka Arctica 4
Simon Knak Nielsen Nuka Arctica 61
Andreas Hultin Ficaria Seaways 167
David Rasmussen Ficaria Seaways 7
Jacob Haugsted Ficaria Seaways 270
Jesper Kjær Ficaria Seaways 159
Joen Sune Bro Ficaria Seaways 10
Jonas Lykkegaard Degn Ficaria Seaways 25
Kenneth Clausen Ficaria Seaways 26
kenneth Olsen Ficaria Seaways 1
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 1848
Lars Hansen Ficaria Seaways 20
Lone Stæhr Ficaria Seaways 774
Mikael Benzon Ficaria Seaways 30
Mikkel Andersen Ficaria Seaways 10
Nicolai Egeskov Ficaria Seaways 46
Peter Zeiler Ficaria Seaways 130
Thomas Rubensson Ficaria Seaways 886
Caique Augusto de Oliveira Dan Cisne 135
Luan De Giorgi Henriques Dan Cisne 120
Mateusz Strug Dan Cisne 75
Frederik Otte Irena Arctica 14
Hendrik Silassen Irena Arctica 14
Jogvan Trondheim Irena Arctica 1
Liselotte Poulsen Irena Arctica 45
Thummas Hansen Irena Arctica 11
John Kevin E. Danao Seago Bremerhaven 71
Lucian Basarabeanu Seago Bremerhaven 256
Cleo Guvara Ballesteros Suecia Seaways 30
Dawid Majewski Suecia Seaways 53
Jakub Plombon Suecia Seaways 58
Kamil Gorski Suecia Seaways 86
Kenneth Darre Suecia Seaways 190
Laust Pedersen Suecia Seaways 41
Marcin Cywinski Suecia Seaways 188
Michal Grzelak Suecia Seaways 38
Piotr Konkel Suecia Seaways 266
Roberto Daluz Suecia Seaways 14
Vincent Villanueva Suecia Seaways 5
Jonas Kofoed Bro Nissum 754
Toma Kacso Bro Nissum 418
Anton Mansnerus Petunia Seaways 66
Christian Valentin Petunia Seaways 29
Jacob Pedersen Petunia Seaways 28
Jesper Jessing Petunia Seaways 46
Karsten Nielsen Petunia Seaways 10
Lars Madsen Petunia Seaways 81
Morten Andersen Petunia Seaways 380
Thomas Gustafson Petunia Seaways 26
Bancha Krachangpho Majestic Maersk 86
Bertin Dervis Majestic Maersk 140
Biswajit Sarkar Majestic Maersk 3
Daniel Mark Dullesco Guerra Majestic Maersk 65
Danny Koch Majestic Maersk 4
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 398
Gurharmanpreet Singh Majestic Maersk 14
Harrison John Dent Majestic Maersk 49
Jefferson Selma Majestic Maersk 21
Joseph Torrejos Majestic Maersk 12
Kooliyat Ismeth Numan Majestic Maersk 4
Mark Erwin P. Tamayo Majestic Maersk 118
Mark Guerra Majestic Maersk 54
Michael Landeza Majestic Maersk 19
Naidu Babu Kavali Majestic Maersk 29
Ovette Jabonete Gayotin Majestic Maersk 57
Randy Oca Catudio Majestic Maersk 6
Reyno Val Abella Santos Majestic Maersk 34
Romfel Sausa Mabanta Majestic Maersk 7
Sergio Alavarta Majestic Maersk 22
Simranjit Singh Dhillon Majestic Maersk 22
Søren Loftager Rasmussen Majestic Maersk 131
Sudarshan Pawar Majestic Maersk 121
Suryam Chodipalli Majestic Maersk 33
Victoriano Estorba Majestic Maersk 37
Anthony V. Macatula Nord Gainer 3
Dindo Angue Caraballos Nord Gainer 104
Jerick Dominguez Nord Gainer 39
Kenneth Rasmussen Nord Gainer 82
Thyge Christensen Nord Gainer 300
Bactasa Bonidacio Abo-Abo Gustav Maersk 195
Martin Ytte Hansen Gustav Maersk 130
Samara Simha Reddy Bandapalle Gustav Maersk 118
Alexander Bøge Nielsen Esvagt Stavanger 53
Bo Larsen Esvagt Stavanger 73
Dan Andersen Esvagt Stavanger 254
Finn Larsen Esvagt Stavanger 316
Ingi Simonsen Esvagt Stavanger 200
Joakim Pedersen Esvagt Stavanger 58
John H. Pedersen Esvagt Stavanger 32
Klæmint Berglid Esvagt Stavanger 76
Nikolaj D. Jochumsen Esvagt Stavanger 64
Peter Brøgger Esvagt Stavanger 182
Rolf Thiim Esvagt Stavanger 14
Bryan Iranzo Boringia Swan 2
Christopher Espanola Compra Boringia Swan 296
Clarence Louie Francis Palcat Boringia Swan 303
Efren Jr. Palma Pomperada Boringia Swan 143
Jun Jun Roasal Barruba Boringia Swan 198
Kevin Metante Oling Boringia Swan 188
Liberato Macuha Binay Boringia Swan 239
Louton Lagunero Boringia Swan 172
Mario Macapanas Rosales Boringia Swan 280
Klæmint Joensen Gunde Maersk 101
Alan Haynes Cornelius Maersk 114
Peter Lind Esvagt Delta 123
Christian Eli Poulsen Esvagt Champion 27
Freddy Hansen Esvagt Champion 407
Gunnar Håkun Dam Esvagt Champion 57
Henning K. Vester Esvagt Champion 12
Jens Anker Olsen Esvagt Champion 130
Jesper Alexander Hounisen Esvagt Champion 7
Kacper Rekowski Esvagt Champion 434
Maciej Markow Esvagt Champion 178
Marian Cichocki Esvagt Champion 221
Michael Jæger Esvagt Champion 15
Mikkel Robert Munkebo Byriel Esvagt Champion 130
Piotr Drewa Esvagt Champion 52
Rasmus G. Kristensen Esvagt Champion 134
Søren Graff Jakobsen Esvagt Champion 175
Stig Schnell Esvagt Champion 112
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 355
Tomasz Szopa Esvagt Champion 56
Victor Gjedde Esvagt Champion 2
Kim Pedersen Maersk Lancer 390
Jacob Titus Eugen Maersk 116
Akshay Subhash Khadakban Adrian Maersk 114
Angelie Mae Quitorio Adrian Maersk 21
Anmol Kumar Adrian Maersk 192
Arvy Lapastora Adrian Maersk 3
Bryan James Villaraza Adrian Maersk 110
Dennis Arevad Adrian Maersk 69
Donnie Richie Condez Candari Adrian Maersk 69
Gnanaprakash Babu Adrian Maersk 30
Godwin Sam Adrian Maersk 203
Gourav Saini Adrian Maersk 115
Jia Chopra Adrian Maersk 137
Kristoffer Joensen Adrian Maersk 750
Marek Wajkert Adrian Maersk 885
Michele Gladwin Adrian Maersk 769
Mithu Chopra Adrian Maersk 153
Neha Trivedi Adrian Maersk 15
Nirmal Dhanraj Chopra Adrian Maersk 901
Renante Olvina Adrian Maersk 207
Renato P. Garcia Adrian Maersk 26
Roque Ardie Legarda Adrian Maersk 50
Shubham Patel Adrian Maersk 252
Badea Radu-Daniel Romoe Maersk 135
Lynge Träger Flandria Seaways 101
Aekkalak Thawiphon Clifford Maersk 145
Albert Sarmiento Villaflor Clifford Maersk 4
Andreas Holtoug Clifford Maersk 11
Archimedes Doctolero Pacarat Clifford Maersk 21
Art Jomari Turco Trogo Clifford Maersk 2
Brian Mark Taladua Markinez Clifford Maersk 62
Bryan P. Lim Clifford Maersk 44
Daryl S. Galvez Clifford Maersk 197
Edward C. Porlares Clifford Maersk 20
Evald F. Solvitsson Clifford Maersk 293
Fredbern John A. Casaclang Clifford Maersk 4
Ian Daniel G. Niere Clifford Maersk 3
Jacek Cwen Clifford Maersk 50
Jason Felarca Clifford Maersk 22
Jefferson Macahilig Clifford Maersk 14
John Oliver Gaytano Francisco Clifford Maersk 35
Jure Laurie Aca-ac Clifford Maersk 21
Jyoti Shankar Vidyarthy Clifford Maersk 35
Line Jian Ying Sørensen Clifford Maersk 9
Lowell Dela Cerna Clifford Maersk 60
Mohana Rao Yempalla Clifford Maersk 16
Neil Jeizar Elman Clifford Maersk 54
Ravi Kant Singh Clifford Maersk 2
Reymart B. Robles Clifford Maersk 20
Valencio Mascarenhas Clifford Maersk 12
Walter Mislang Constantino Clifford Maersk 5
Freddy Flindt-Petersen Tasing Swan 8
Alexander Blixt MS Oslofjord 37
Anders Andresen MS Oslofjord 40
Anders Rønne MS Oslofjord 206
Anette Busch MS Oslofjord 8
Annie Ekstrøm MS Oslofjord 102
Annitta Søndermand MS Oslofjord 42
Joen Davidsen MS Oslofjord 76
Lasse S. Laier MS Oslofjord 1075
Malin Nystrand MS Oslofjord 124
Martin Fejerskov MS Oslofjord 14
Monika Gietka MS Oslofjord 386
Morten Pedersen MS Oslofjord 107
Natalia Furman MS Oslofjord 65
Nikolaj Larsen MS Oslofjord 1129
Nils Thomsen MS Oslofjord 367
Patrycia Sadowska MS Oslofjord 332
Sylwia Beate Barsegian MS Oslofjord 328
Claus Jensen Magnolia Seaways 78
Frederik Pagh Magnolia Seaways 19
Jesper Beck Nielsen Magnolia Seaways 1851
John B. Christensen Magnolia Seaways 20
Maja Stenholt Magnolia Seaways 49
Martin Klithøj Magnolia Seaways 43
Mikael Eliason Magnolia Seaways 12
Mattias Svenningsen Marstal Maersk 195
Blazej Galinski Esvagt Carina 134
Charlie Holm Kristensen Esvagt Carina 5
Damian Meyer Esvagt Carina 120
Daniel Rymarski Esvagt Carina 55
Dennis N. Hansen Esvagt Carina 105
Helgi Müller Esvagt Carina 222
Maciej Czerniawki Esvagt Carina 35
Mateuez Bogdanski Esvagt Carina 36
Patryk Wysocki Esvagt Carina 5
Ronja Thorsen Esvagt Carina 50
Thomas Oliver Hammer Jørgensen Esvagt Carina 10
Neha Trivedi Seago Piraeus 30
George Kissinger Nord Geranium 70
Nel Datoy Nord Geranium 50
Peter Krukiewicz Nord Geranium 245
Vipin Rathee Nord Geranium 9
Anders Tøttrup Primula Seaways 35
Emma Grønsund Primula Seaways 237
Freya Jensen Primula Seaways 42
Harold Primula Seaways 7
Jesper Bager Primula Seaways 38
Kent Friborg Primula Seaways 56
Michael Helbo Primula Seaways 12
Per Kjærgaad Primula Seaways 18
Peter Dahl Jensen Primula Seaways 39
Peter Jensen Primula Seaways 35
Thomas Knudsen Primula Seaways 55
Toke Paulsen Primula Seaways 97
Abhishek Soni Anna Maersk 140
Amandeep Balwada Anna Maersk 150
Arthuro Erebe Gonzales Anna Maersk 190
Chirag Sachdeva Anna Maersk 166
Jacek Burzynsky Anna Maersk 300
Laxman Prasad Bhatt Anna Maersk 130
Pulkit Trikha Anna Maersk 125
Rudy Pambuena Anna Maersk 230
Sravan Kumar Damodara Anna Maersk 203
Jeppe Nissen Jørgensen Wind 27
Pawel Weglinski Wind 33
Alexander Seemann Maersk Lifter 9
Carsten Andersen Maersk Lifter 109
Dorick Ruan Kruger Maersk Lifter 83
Marvin Bonom Nord Gardenia 473
Melvin Inso Lauron Nord Gardenia 212
Rodilyn Cacafranca Nord Gardenia 97
Alexandeer M. De Leon Sofie Theresa 44
April Anne T. Surdivillar Sofie Theresa 10
Edjun G. Siangco Sofie Theresa 51
Elmer C. Pacubas Sofie Theresa 72
Joemalyn V. de Guzman Sofie Theresa 39
Jowett Traviña Sofie Theresa 785
Mark Paulo B. Iglesias Sofie Theresa 20
Reyson D.Juanta Sofie Theresa 25
Lars Lisberg Larsen Alexander Maersk 165
Brian Bendixen Sea Challenger 33
Charles Sea Challenger 20
Jesper Cook Sea Challenger 39
Jesper L. Mortensen Sea Challenger 114
Lars Toft Jensen Sea Challenger 31
Nis Clausen Sea Challenger 29
Sergejs Bazilevics Sea Challenger 38
Helena Lupak Ark Germania 10
Karol Pikiewicz Ark Germania 228
Kasper Nielsen Ark Germania 15
Ken Brian Jørgensen Ark Germania 2
Kenneth Hansen Ark Germania 18
Martyna Anna Ressel Ark Germania 175
Per Severinsen Ark Germania 49
Rasmus Mejner Ark Germania 97
Tim Melchiorsen Ark Germania 213
Tobias Nielsen Ark Germania 92
Torben Tranholm Ark Germania 204
Ragnhedin Ryggstein Esvagt Contender 1091
Jacob Mathiasen Esvagt Claudine 75
Jogvan Christiansen Esvagt Claudine 171
Johnny Rostholm Esvagt Claudine 23
Karol Adamow Esvagt Claudine 9
Karol Okon Esvagt Claudine 170
Kasper Dejberg Esvagt Claudine 4
Kim Hansen Esvagt Claudine 235
Lars Klitgaard Esvagt Claudine 141
Szymon Kalinowski Esvagt Claudine 42
Tim Hansen Esvagt Claudine 19
Walther Clausen Esvagt Claudine 12
Aron Esvagt Froude 34
Casper Muhring Esvagt Froude 55
Chano Lyng Esvagt Froude 411
Christian Jørgensen Esvagt Froude 5
Claus Christensen Esvagt Froude 289
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 407
Daniel DeForest Esvagt Froude 59
Dennis Kortum Esvagt Froude 155
Glenn Bangcot Esvagt Froude 2
Henrik Hartmann Esvagt Froude 182
Ida Teglgård Esvagt Froude 123
Lars Bo Knudsen Esvagt Froude 13
Lars Jacobsen Esvagt Froude 245
Lucas Petersen Esvagt Froude 18
Mads Andersen Esvagt Froude 11
Mattias Hansen Esvagt Froude 20
Mattias Sonne Hansen Esvagt Froude 54
Nikolaj Hjorth Esvagt Froude 3
Patryk Ireneusz Kuriata Esvagt Froude 625
Per Kamstrup Esvagt Froude 64
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 334
Tobias Toft Würtz Esvagt Froude 81
Antonio Mlinar Torm Estrid 35
Luka Kovacevic Torm Estrid 349
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 182
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 653
Silas R. A. Peters Esvagt Cornelia 34
Kristian Johansen Morten Maersk 103
Christian Severinsen Lexa Maersk 116
Ariel Arandilla Gromia Nord Supreme 110
Daniella Jørgensen Nord Supreme 25
Junichi Calaguas Nord Supreme 10
Laus Andersen Nord Supreme 147
Runi Fjallstein Nord Supreme 3953
Dan Augustinussen Esvagt Server 29
Frimann Poulsen Esvagt Server 88
Michael Rasmussen Esvagt Server 14
Simon Rathkjen Esvagt Server 94
Bo Iversen Esvagt Celina 36
Kristian Ussingø Esvagt Celina 116
Reidar Holm Esvagt Celina 35
Lasse Jørgensen Kirsten Maersk 206
Piotr Czapiewski Copenhagen 245
Adam Jarosz Esvagt Chastine 120
Anders Peter Bentzen Esvagt Chastine 45
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 112
Dawid Andrzej Idziak Esvagt Chastine 8
Glenn Young Christensen Esvagt Chastine 22
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 70
Jacob K. Ellemand Esvagt Chastine 42
Kacper Piotr Kustosz Esvagt Chastine 6
Kamil Gogoj Esvagt Chastine 25
Kasper K. Jøegensen Esvagt Chastine 26
Rafal Kowalewski Esvagt Chastine 133
Rasmus Kokholm Esvagt Chastine 229
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 1445
Dariusz Wieczorek Oratank 23
Wiktor Pankowski Oratank 73
Peter Kirkegaard Mathilde Maersk 117
Torben Dam Hjortshøj Mathilde Maersk 270
Kostyantyn Verson Gudrun Maersk 342
Anders Weiss Nord Sustainable 191
Morten Juhl Thøgersen Nord Sustainable 157
Peder Brinch Nord Sustainable 260
Thomas Sørensen Nord Sustainable 53
Joan Petur Joensen Meridian Spirit 75
Lasse Nellemose Larsen Fynshav 1111
Mikael Adriansson Selandia Seaways 288
Asbjørn Carlson Esvagt Faraday 234
Bugge Hansen Esvagt Faraday 245
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 151
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 42
Hans Pauli Johannesen Esvagt Faraday 23
Jørn Harbo Gramstrup Esvagt Faraday 72
Mads D. Jespersen Esvagt Faraday 690
Mads Pedersen Esvagt Faraday 4
Michal Czarnecki Esvagt Faraday 16
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 308
Nicki Nielsen Esvagt Faraday 107
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 237
Rasmus S. Møller Esvagt Faraday 31
Robert Nils Erlandson Esvagt Faraday 264
David Cropley Skagen Maersk 102
Dario Bralic Torm Ismini 150
Mikkel Wadt Torm Ismini 799
Sandro Zahija Torm Ismini 48
John Christensen Aotea Maersk 82
Lucian Aotea Maersk 100
Michael J. Paulsen Aotea Maersk 19
Richard L. Sabuero Aotea Maersk 23
Ronie B. Pacorsa Aotea Maersk 41
simon Sommer Bruun Aotea Maersk 100
Suwit Chumkwang Aotea Maersk 20
Val Aotea Maersk 27
Zypert Barcelo Aotea Maersk 1
Andre Alave Cordero Jutlandia Swan 147
Earl Nino Rausora Flores Jutlandia Swan 15
Edilio Barrios Jutlandia Swan 4
Fedir Kardash Jutlandia Swan 22
Jan Michael Molina Goc-ong Jutlandia Swan 49
John Michael D. Potestades Jutlandia Swan 21
Johvani Rey Villamor Jutlandia Swan 193
Juan Memorando Jutlandia Swan 234
Juanito B. Garcia Jr. Jutlandia Swan 182
Kenneth Talaboc Jutlandia Swan 61
Krzystof Maruzewski Jutlandia Swan 38
Lorenz de Guzman Jutlandia Swan 20
Mark Robin Avila Dolinog Jutlandia Swan 26
Piotr Osowicki Jutlandia Swan 20
Robert Aracan Jutlandia Swan 169
Ronald Escalada Lutero Jutlandia Swan 71
Ronald Lutero Jutlandia Swan 45
Arun Viswakarma Nord Swift 56
Dionicio Jr. Vellegas Busog Nord Swift 37
Kim Kramme Nord Swift 27
Philip Hindborg Jensen Nord Swift 13
Ronaldo Lodriga Elpa Nord Swift 10
Rudy Boy Espanola Nunez Nord Swift 32
Anil Kumar Verma Gunvor Maersk 15
Jacob Fischer Gunvor Maersk 210
Dan Deshayes Ternholm 148
Elias Möller Ternholm 100
Filip Lancing Ternholm 340
Hampus Björsell Ternholm 20
Kenth Möller Ternholm 353
Lucas Andersson Ternholm 20
Able Seaman Sofie Maersk 5
Brian O. Elequin Sofie Maersk 108
John Christensen Sofie Maersk 187
Jose Theodore Gabrillo Azarcon Sofie Maersk 210
Marl Louie D. Silubrico Sofie Maersk 22
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 3
Hans Christian Kornerup Begonia Seaways 18
Jakob Mule Rasmussen Begonia Seaways 143
Jonas Tunstad Begonia Seaways 5
Josefine Ytterberg Begonia Seaways 416
Kristian Drechsler Begonia Seaways 19
Lasse Rodam Begonia Seaways 3
Nikolaj Munch Begonia Seaways 122
Rasmus Lorenzen Begonia Seaways 199
Toke Poulsen Begonia Seaways 81
Ulrikke Olesen Begonia Seaways 105
Lasse Rasmussen Torm Venture 30
Klaus Godthaab Nielsen Guthorm Maersk 7
Børge Bæk Jensen Arnold Maersk 107
Elmer Sepusca Apa Arnold Maersk 126
Arsenio Rocillo Erria Swan 31
Charmaine Ranada Erria Swan 21
Jacek Miszczak Erria Swan 16
Lacre Marlon Erria Swan 171
Narciso Pardo, Chief Cook Erria Swan 12
Neilson Labon Erria Swan 18
Niel Camposano Erria Swan 16
Ole Berg Erria Swan 3
Pawel Kulik Erria Swan 227
Piotr Kolodziejczyk Erria Swan 111
R. Valenzuela Erria Swan 17
Reynaldo Porras Erria Swan 180
Arthur Villanueva Mendoza Nord Superior 151
Jaspher Raymond Cacal Nord Superior 110
Jeane Mari Benette M. Bayaua Nord Superior 163
Jovel P. Magdayao Nord Superior 125
Kenneth Molabola Nord Superior 114
Peter John N. Pacate Nord Superior 112
Ronnel Hernandez Nord Superior 116
Søren Thomsen Nord Superior 132
Victor Musico Jr Nord Superior 116
Elizaldo C. Baul Mona Swan 5
Ersan Turkmen Mona Swan 116
Jacek Czubski Mona Swan 51
Juelle J. B. Espiritu Mona Swan 45
Kristian Steffensen Mona Swan 25
Tomasz Wieckowski Mona Swan 393
Jorge Nercuit Jaballas Matz Maersk 7
Pauli Gregor Hentze Matz Maersk 203
Jose Moreno Selandia Swan 193
Krzysztof Nazorek Selandia Swan 218
Robert Wasilewski Selandia Swan 112
Russell F. Gabasa Selandia Swan 337
Hadjewhiz D. Dalumpines Susanne Theresa 20
Kasper Pørksen Susanne Theresa 19
Kim Østergaard Hansen Susanne Theresa 13
Nikodem Piotrowski Susanne Theresa 46
Per Tvilling Susanne Theresa 137
Rey B. Tanguerido Susanne Theresa 23
André Schubert Esvagt Njord 790
Barbara Budny Mroz Esvagt Njord 6
Brian Kristiansen Esvagt Njord 420
Daniel Kildebo Esvagt Njord 110
Dominik Zygry Esvagt Njord 18
Kaido Lath Esvagt Njord 247
Kenneth Albrechtsen Esvagt Njord 114
Lasse Laursen Esvagt Njord 298
Mads Gadegaard Esvagt Njord 8
Markus Stricker Esvagt Njord 249
Morten Boysen Esvagt Njord 30
Morten Holm Esvagt Njord 19
Piotr Wilk Esvagt Njord 8
Sergie Fedarkov Esvagt Njord 176
Simon Underwood Esvagt Njord 56
Stefan Sørensen Esvagt Njord 128
Thomas Joensen Esvagt Njord 527
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 35
Tejbir Singh Gill Maren Maersk 100
Vivek Thakur Gjertrud Maersk 280
Finn Hansen Maersk Rosyth 310
Nino Angelo Agustin Maersk Rosyth 510
Artur Mackowiak Nordic Ann 217
Dominik Gorecki Nordic Ann 104
Jaroslaw Dawidowski Nordic Ann 167
Krystian Gierszewski Nordic Ann 55
Marcin Drozdowski Nordic Ann 51
Ingolf Debes Nordic Nelly 53
Andrejs Bulboake Nordic Nora 61
Arvid Vindedzis Nordic Nora 243
Hugo Joensen Nordic Nora 178
Lars K. Andreasen Nordic Nora 243
Leszek Fijalkowski Nordic Nora 187
Vitalijs Ivanko Nordic Nora 233
Peter Christiansen Brage R 107
Rasmus P. Mortensen Pajuttaat 84
Allen Miguel Gumapac Sovereign Maersk 68
Arnold Bacsa Sovereign Maersk 66
Cherry Escobar Sovereign Maersk 89
Dennis Julapong Ek Sovereign Maersk 5
Esped Geralde Villanueva Sovereign Maersk 2
Jan E. Niclassen Sovereign Maersk 2051
Joel Albay Fajutagana Sovereign Maersk 234
Kevin B. Dela Cruz Sovereign Maersk 3
Michelle Buenaflor Sovereign Maersk 15
Mitchelle T. Buenaflor Sovereign Maersk 50
Reniel Luengas Sovereign Maersk 22
Robin van der Haven Sovereign Maersk 50
Rodolfo Marano Sovereign Maersk 23
Santos R. Detalo Jr. Sovereign Maersk 9
Dariusz Rygliszyn Dan Sabia 322
Michael Thinnesen Dan Sabia 1099
Torben Iskov Nielsen Ivalo Arctica 109
Jesper Bækdal Kristensen Minik Arctica 40
Alexander M. de Leon Sofie Thersa 85
Edjun G. Siangco Sofie Thersa 101
Alexander Jakobsen Brogerg Esvagt Connector 14
Brian Haahr Esvagt Connector 30
Christian Garde Esvagt Connector 155
Dariusz Lawrynowicz Esvagt Connector 48
Jenis Olsen Esvagt Connector 196
Louis B. Thorkildsen Esvagt Connector 258
Mathias Lund Hansen Esvagt Connector 17
Mikael Christensen Esvagt Connector 64
Nicklas Jensen Esvagt Connector 87
Nicklas K. Sørensen Esvagt Connector 77
Paw Thisted Møller Esvagt Connector 5
Piotr Delczyk Esvagt Connector 218
Rogvi Snorrason Abrahamsen Esvagt Connector 20
Søren Kjeldsen Esvagt Connector 133
Claus Rindebæk Cornelia Maersk 88
Marian Stan Georg Maersk 193
Peter Krog Jensen Georg Maersk 102
Rasmus Stavad K. Pedersen Georg Maersk 44
Simon Glerup Ellesøe Georg Maersk 20
Sourabha Topai Margrethe Maersk 219
Oliver Lisbygd Fischer-Rasmussen Bro Nuuk 126
Mikael Hjort Bro Nyborg 73
Peter J. P. Nuevo Bro Nyborg 63
Kenneth T. Sørensen Bro Nakskov 138
Mohammed Hussein Dawood Khan Soroe Maersk 113
Sorin Suciu Soroe Maersk 745
Benny Petersen Torm Laura 171
Marin Kodrnja Torm Laura 100
Niclas Cerelius Torm Laura 325
Peter Sams Torm Laura 1121
Anders Sørensen Esvagt Cassiopeia 124
Filip Marcinczak Esvagt Cassiopeia 16
Hans Jakup Jensen Esvagt Cassiopeia 62
Hans Peter Hansen Esvagt Cassiopeia 443
Jerzy Suchlabowich Esvagt Cassiopeia 41
Karol Szczerba Esvagt Cassiopeia 14
Krzysztof Witkowski Esvagt Cassiopeia 166
Marian Esvagt Cassiopeia 80
Mateusz Antoni Korycki Esvagt Cassiopeia 69
Michelle Falk Poulsen Esvagt Cassiopeia 120
Oskar Mocny Esvagt Cassiopeia 16
Oskar Moony Esvagt Cassiopeia 60
Rene Schackinger Esvagt Cassiopeia 102
Sigurd Bjorholm Esvagt Cassiopeia 73
Szymon Grabinski Esvagt Cassiopeia 19
Thomas Emil Jakobsen Esvagt Cassiopeia 1
Thomas S. Vestergaard Esvagt Cassiopeia 14
Lars Kromann Frigga 1525
Jesper Andreasen Fenja 240
Jon Kaspersen Fenja 110
John Gabrielle Limpin Annelise Theresa 344
Adam Mørksted Bergensfjord 159
Adam Skibniewski Bergensfjord 27
Andreas Lund Bergensfjord 104
Anita Kostuch Bergensfjord 112
Anita Kotuch Bergensfjord 3
Anne Sofie Milton Bergensfjord 71
Bonnie Belinda Nolsøe Bergensfjord 23
Camilla Lind Bergensfjord 125
Dan Damgaard Bergensfjord 5
Dennis Andersen Bergensfjord 154
Dennis Carlsen Bergensfjord 301
Gadulski Bartosz Bergensfjord 97
Hamilton Bergensfjord 29
Jacob Offersgaard Bergensfjord 80
Jimmi Bang Bergensfjord 5
Kamilla Bertelsen Bergensfjord 161
Kasper B. Christensen Bergensfjord 314
Kasper Bak Christensen Bergensfjord 71
Kristine Buck Bergensfjord 84
Krystian Musiat Bergensfjord 6
Lars Linde Bergensfjord 41
Lisbeth Hansen Bergensfjord 12
Lukasz Szatrodski Bergensfjord 17
Marcin Maziarz Bergensfjord 10
Michael Larsson Bergensfjord 208
Oliver Christensen Bergensfjord 5
Oliver Holm Bergensfjord 8
Paw Bergensfjord 3
Rie Carlsen Bergensfjord 4
Sabrina Søndergaard Bergensfjord 55
Simon Moe Bergensfjord 10
Tommy Aston Bergensfjord 15
Torstein Bergensfjord 25
Vitor Farla Bergensfjord 28
Peter John Paul Nuevo Bro Deliverer 69
Przemyslaw Wojcik Bro Designer 645
Igors Tersukovs Caroline Theresa 167
Marcos W. Pecley Caroline Theresa 46
Adam Sukalowski Carrier Express 31
Andrzej Henryk Fijalkowski Carrier Express 1027
Jakub Andrzej Marchwiak Carrier Express 88
Kamil Niewiadomski Carrier Express 12
Maksim Demidov Carrier Express 39
Mateausz Luczak Carrier Express 30
Patrik Del Mestre Carrier Express 41
Patryk Szymanski Carrier Express 12
Rexan Jay Amores Carrier Express 4
Zbigniew Gryniewicz Carrier Express 40
Andri Hjartason Esvagt Cantana 5
Damian Boreczek Esvagt Cantana 101
Jess Høeg Esvagt Cantana 220
Karsten Nielsen Esvagt Cantana 285
Krzysztof Dajerling Esvagt Cantana 38
Lotte Sofie-Marie Andreasen Esvagt Cantana 118
Marcin Nowaczyk Esvagt Cantana 89
Mikkel Madsen Esvagt Cantana 107
Oddur a Halvmørk Esvagt Cantana 325
Richard Høj Farkas Esvagt Cantana 103
Thomas Ossipoff Jensen Esvagt Cantana 35
Heine Ramm Fiskerikontrolskib Havørnen 12
Niels Andersen Fiskerikontrolskib Havørnen 175
Blazej Michal Bakalarczyk Lessow Swan 210
Carsten Sommerfeldt Brenfelt Lessow Swan 131
Przemyslaw Lebiedz Lessow Swan 43
Denis Beshtau Maersk Edward 100
Tobias Oliver Ovesen Maersk Etienne 27
Michael Lowey Maersk Tracer 149
Tommy Jørgensen Thor R 1635
Andreas P. Laursen Fiskerikontrolskib Vestkysten 7
Andreas Patrick Laursen Fiskerikontrolskib Vestkysten 7
Casper Bjerre Fiskerikontrolskib Vestkysten 60
Christian Hartmann Fiskerikontrolskib Vestkysten 3
Lars Jerne Aasted Fiskerikontrolskib Vestkysten 118
Martin Frandsen Møller Fiskerikontrolskib Vestkysten 47
Martin Møller Fiskerikontrolskib Vestkysten 52
Steven Nielsen Fiskerikontrolskib Vestkysten 31
Nicklas Eriksen Wind Pioneer 105
Andy Hudson Wind Server 3
Brian K. Christiansen Wind Server 15
Jacob Clausen Wind Server 11
Jakob Skak Nielsen Wind Server 246
Joakim Pedersen Wind Server 11
Kris Willey Wind Server 2
Lars Feldthusen Wind Server 94
Mateuz Milanowski Wind Server 5
Mathias K. Jørgensen Wind Server 65
Michael Andersen Wind Server 84
Mick Salmon Wind Server 70
Niklas Nilsson Wind Server 21
Ole Mouridsen Wind Server 230
Paul Naylor Wind Server 13
Phil Blake Wind Server 2
Philip Busch Wind Server 276
Scott Williams Wind Server 6
Sean Colquitt Wind Server 22
Tomasz Banasiak Wind Server 65
Christine Hyldahl Anna Knutsen 179
Karsten B. Jensen Anna Knutsen 215
Mikael Boller Anna Knutsen 178
Sven Laybourn Anna Knutsen 127
Anders Klausen Malik Arctica 100
Høgni Petersen Malik Arctica 73
Karsten Steffensen Malik Arctica 62
Poul Hansen Malik Arctica 220
Rikke Cramer Malik Arctica 19
Thorkil Clausen Riis Malik Arctica 6
Charles Bondegaard Christensen Madrid Maersk 15
Charlie Aboloc Luarez Madrid Maersk 30
Cyril Valencia Sables Madrid Maersk 15
Franklin A. Galinato Madrid Maersk 455
Frumencio Jr. Deligero Madrid Maersk 38
Kari Rajendrakumar Madrid Maersk 12
Kunal Jakhar Madrid Maersk 121
Leo Matienzo Noche Madrid Maersk 83
Magnus Hindborg Madrid Maersk 12
Philip Abrigo Madrid Maersk 199
Richard Pon Corporal Madrid Maersk 147
Tobias Friis Tarp Madrid Maersk 17
Xandrix Emolo Corpuz Madrid Maersk 13
Erhard Muller Munich Maersk 310
Berith Kvistgaarden Stavangerfjord 91
Eddie Stavangerfjord 13
Lars G Stavangerfjord 8
Louise Lehmann Christensen Stavangerfjord 117
Maciej Kielch Stavangerfjord 45
Malene Krogh Christensen Stavangerfjord 100
Steffen Sørensen Stavangerfjord 118
Mathias S. Ulmer Milan Maersk 5
Aniekan Akpan Maersk Forza 105
Malcolm Wilson Maersk Forza 104
Peter Brown Maersk Forza 408
Rafal Lal Maersk Forza 247
Viaceslav Sultanov Maersk Forza 476
Bjerne Egon Jensen Vistula Mærsk 4
Gerald Audrey P. Miraflor Vistula Mærsk 5
Joesel B. Balasta Vistula Mærsk 15
John Rey Ramos Vistula Mærsk 10
Scott Mills Vistula Mærsk 54
Michael Sort Manchester Maersk 130
Rajan Kumar Manchester Maersk 5
Søren Bøgild Jensen Manchester Maersk 215
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 110
Tim Refer Nielsen Mumbai Maersk 3
Edwin Dejasa Vayenga Maersk 80
Guo Chang Maersk Essex 116
Mathies Thuesen Maersk Essex 73
Christian Sparre Søndergaard Manila Maersk 311
Arkie Banguanga Thor Express 124
Eduardo Seloterio Thor Express 389
Eduardo Sewterio Jr. Thor Express 118
Jacek Leonowicz Thor Express 66
Jakub Ludwiczak Thor Express 492
Jayson Barroga Domagas Thor Express 12
Jeffrey Tolentino Flores Thor Express 113
Jevgenij Chmeliov Thor Express 30
Joemel Presbetero Selgas Thor Express 64
Karol Mileszko Thor Express 50
Lukasz Byzdra Thor Express 295
Lukasz Lisowski Thor Express 32
Mikhail Winfred E. Rivera Thor Express 10
Radoslaw Kotynski Thor Express 120
Sareo Mendoza Thor Express 10
Søren Hansen Thor Express 14
Nikolay Khoshev Maersk Leon 113
Anders Hjarsø Vuoksi Maersk 165
Bo Staghøj Knudsen Vuoksi Maersk 126
Danjal Andreasen Vuoksi Maersk 548
Joveniel Yu Lofranco Vuoksi Maersk 6
Przemyslaw Hope Shelf Express 65
Krzystof Pawel Nowakowski Esvagt Dana 25
Germund Hansen Sif R 162
Jakub Germund Hansen Sif R 189
Jogvan Heldarsgard Sif R 201
Poul Erik Hansen Sif R 72
Simon Eysturdal Sif R 134
Ib Laursen Freja 5
Jan Eliassen Freja 723
Jan Poulsen Freja 642
Julius Skjoldby Freja 3
Kristian Engelke Christiansen Freja 39
Stefan Gunngjørnsson Joensen Freja 2
Sune Borup Jacobsen Freja 142
Emerson Reye Connector Express 232
Maciej Krupowicz Connector Express 859
Marcin Steinke Connector Express 100
Andreas Juul Mikkelsen Maersk Mariner 486
Jogvan Joensen Maersk Mariner 400
Lasse Hoffmann Haack Maersk Mariner 123
Magnus Kisbye Winther Sejr Mikkelsen Maersk Minder 100
Martin Christiansen Maastricht Maersk 108
Andreas Bang Esvagt Innovator 10
Christian Degner Esvagt Innovator 15
Christian Meyer Poulsen Esvagt Innovator 10
Hjarn Christian Elmkær Koch Esvagt Innovator 93
Jesper Møhring Esvagt Innovator 30
Kaj Kristensen Esvagt Innovator 583
Kasper Johnsen Esvagt Innovator 29
Kenney Ribergaard Dam Esvagt Innovator 45
Kenni Vilstrup Esvagt Innovator 78
Kristian Vorm Esvagt Innovator 5
Mick Stenberg Holm Esvagt Innovator 16
Nicklas Møller Esvagt Innovator 54
Rene Sørensen Esvagt Innovator 7
Troels Rex Esvagt Innovator 2
Karan Raj Balla Vaga Maersk 200
Eden Nivera Maersk Edinburgh 60
Jonathan Dela Cruz Castillo Maersk Edinburgh 80
Mariusz Wachowski Maersk Edinburgh 115
Ingimar Tor Thomsen JLZ410 Seaways 13
Peter Kornum JLZ410 Seaways 120
Jens Krigbaum Nielsen Esvagt Mercator 160
Rasmus Carlsen Esvagt Mercator 103
Sune Jørgensen Esvagt Mercator 110
Biju Nambiar Nord Stingray 42
Debie Morera Nord Stingray 125
Jireh Micha Dizon Santiago Nord Stingray 6
John Bryan Tan Sanchez Nord Stingray 18
Karl Paolo B. Dote Nord Stingray 154
Laurence Ramos Marasigan Nord Stingray 4
Nelmerkh G. Datoy Nord Stingray 135
Romyr Jay Saga Guillermo Nord Stingray 25
Wesley Falcasantos Vilnia Maersk 5
Filip Brajan Torm Solution 19
Petur Storhamar Maersk Inventor 469
Carsten Wollesen Torm Strong 181
Christian Nielsen Esvagt Albert Betz 626
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 1627
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 145
John Ryan Esvagt Albert Betz 20
Jonas Pedersen Esvagt Albert Betz 152
Konrad Bertram Nielsen Esvagt Albert Betz 54
Ronni Kaj Andersen Esvagt Albert Betz 67
Adrian Hellman Maersk Launcher 153
Anthony Kelly Maersk Launcher 125
Ercan Kökden Maersk Launcher 120
Katie Allen Maersk Launcher 378
Lindsey Harris Maersk Launcher 145
M. Abu Numan Maersk Launcher 185
Mike Fearn Maersk Launcher 395
Rasmus Seegert Maersk Launcher 15
Signar Joensen Maersk Launcher 108
Steffen Refsgaard Maersk Launcher 25
Teng King Kuen Maersk Launcher 108
Tom Hansen Maersk Launcher 270
Arpit Sood Stella Theresa 206
Arkadiusz Dziduch Wilson Aegean 243
Sebastian Dabrowski Wilson Aegean 110
Sandesh Moses Maersk Cuanza 102
Anja Boytang Hollandia Seaways 6
Asger Hansen Hollandia Seaways 25
Bjarne Sunesen Hollandia Seaways 457
Jan Østergaard Hollandia Seaways 596
Mads Kristensen Hollandia Seaways 17
Poul Nielsen Hollandia Seaways 187
Robin Elgelid Hollandia Seaways 5
Viktor Sundstrøm Hollandia Seaways 744
Emil Jepsen Henning Maersk 69
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 203
Thomas Christensen Nanoq Arctica 167
Denis Djakonov Nordic Aki 484
Rogvi A. Heygum Wilson Alboran 820
Damian Kamil Nowotko Wilson Arctic 33
Denny Eriksson Wilson Arctic 217
Meinert A Rogvi Wilson Arctic 107