Løbende resultater 2020

Navn Skib Timer
Henrik Chris Nielsen Gerner Maersk 18
Rasmus Plejdrup Sørensen Esvagt Caroline 48
Henning Jørgensen Esvagt Don 45
Paul Kragesteen Esvagt Don 9
Piotr Strachula Esvagt Don 46
Anders Nielsen Naja Arctica 6
Artur Roczon Britannia Seaways 13
Dennis Lund Brogaard Petersen Britannia Seaways 34
Henri Luffe Britannia Seaways 5
Iryna Kukuyeva Britannia Seaways 4
Jakub Jankowski Britannia Seaways 17
Kamil Lipski Britannia Seaways 6
Kim Nørgård Hansen Britannia Seaways 42
Sebastian Plusa Britannia Seaways 51
Tomasz Dabrowski Britannia Seaways 8
Yuliia Polishchuk Britannia Seaways 23
Dan Konnerup Esvagt Bergen 2
Dennis B. Klausen Esvagt Bergen 15
Dennis Skovborg Jakbsen Esvagt Bergen 45
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 2
Frederik List Jensen Esvagt Bergen 94
Jeppe Blach Sørensen Esvagt Bergen 55
Michael Dan Kristensen Esvagt Bergen 10
Nicolai Storm Pedersen Esvagt Bergen 60
Pall Holm Esvagt Bergen 6
Per Skovgaard Jensen Esvagt Bergen 83
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 15
Torben Sommergreen Nielsen Esvagt Bergen 19
Anders Damkjær Freesia Seaways 30
Heidi Laursen Freesia Seaways 81
Henning Rasmussen Prins Richard 1
Jimmi Nielsen Prins Richard 3
Tommy Holst Prins Richard 5
Anders William Hamann Esvagt Christina 8
Kenneth Jeppesen Esvagt Christina 5
Mads Appelt Nielsen Esvagt Christina 16
Arne B. Hansen Prinsesse Benedikte 4
Carsten Holst Prinsesse Benedikte 3
Junard Catubig Clementine Maersk 5
Christopher Trudslev Mary Arctica 200
Claus Kristensen Mary Arctica 1
Lars Boss Hansen Mary Arctica 8
Mads Werther Mary Arctica 12
Morten Wesenberg Lund Mary Arctica 4
Ole Jacobsen Mary Arctica 18
Rasmus Thatt Jensen Mary Arctica 16
Rune Pedersen Mary Arctica 9
Vagn Erik Jensen Mary Arctica 1
Damian Wackowski Esvagt Cobra 20
Pawel Karpinski Esvagt Cobra 20
Tomasz Artur Maj Esvagt Cobra 15
Ezekiel Red Tovera Charlotte Theresa 4
Gleb Romanisin Charlotte Theresa 6
Peter Nguyen Charlotte Theresa 9
Richard Galit Charlotte Theresa 22
Anfinn Matras Esvagt Celeste 12
August Johannesen Esvagt Celeste 6
Benjamin Birkholm Esvagt Celeste 7
Jens Skovmand Esvagt Celeste 6
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 5
Kim Balle Svendsen Esvagt Celeste 9
Mads A. W. Olsen Esvagt Celeste 12
Marner Sivertsen Esvagt Celeste 20
Martin Petersen Esvagt Celeste 6
Martin Slot Esvagt Celeste 5
Morten Overgård Petersen Esvagt Celeste 3
Palle Wendelboe Esvagt Celeste 6
Rodmund Simonsen Esvagt Celeste 8
Sebastian Flesborg Esvagt Celeste 7
Thorstein Hansen Esvagt Celeste 10
Torbjørn Lützen Esvagt Celeste 1
Troels Sønderby Larsen Esvagt Celeste 5
Christoffer Bechmann Esvagt Aurora 65
Dagur Halfdarnarson Esvagt Aurora 7
Jakob Branderup Esvagt Aurora 47
Lars Black Jensen Esvagt Aurora 8
Martin Svensson Esvagt Aurora 25
Nicklas Lind Pedersen Esvagt Aurora 7
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 8
Sebastian Wladyslaw Blawat Esvagt Aurora 32
Steen Birger Olsen Esvagt Corona 10
Christian Esgana Ilustrisimo Lica Maersk 1
Dilip Kumar Nagu Lica Maersk 55
Roan Eg-Ogan Alpuerto Lica Maersk 18
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 2
Tomasz Mioduchowski Lica Maersk 126
Bartosz Trela Esvagt Capri 4
Jakub Cupryjak Esvagt Capri 15
Mateusz Kalka Esvagt Capri 3
Andreas Hultin Ficaria Seaways 1
Jens Ole Zadik Ficaria Seaways 3
Jonas Lykkegaard Degn Ficaria Seaways 7
Kenneth Olsen Ficaria Seaways 12
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 24
Peter Zeiler Ficaria Seaways 4
Rasmus Jensen Ficaria Seaways 8
Luan De Giorgi Henriques Dan Cisne 26
Marcin Sitek Dan Cisne 18
David John Forword Seago Bremerhaven 54
Lucian Basarabeanu Seago Bremerhaven 6
Mikkel Strunge Hansen Seago Bremerhaven 66
Phillip Garcia Ponce Seago Bremerhaven 20
Vincent Demafeliz Seago Bremerhaven 1
Jonas Kofoed Bro Nissum 20
Toma Kacso Bro Nissum 75
Christian Valentin Petunia Seaways 48
Christina Skov Nielsen Petunia Seaways 7
Harold Mendoza Petunia Seaways 13
Jeffmark Gil Petunia Seaways 1
Joen Bro Petunia Seaways 11
Morten Andersen Petunia Seaways 85
Patrice Bumalag Petunia Seaways 5
Rasmus Mosgaard Petunia Seaways 2
Russel Calzado Petunia Seaways 1
Ryan Dela Cruz Petunia Seaways 2
Bertin Dervis Majestic Maersk 3
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 43
Gointharajan Muthu Majestic Maersk 5
Ian Maglasang Majestic Maersk 2
Mathilde Laursen Majestic Maersk 19
Ovette Jabonete Gayotin Majestic Maersk 1
Simranjit Singh Dhillon Majestic Maersk 3
Srinath Manimaran Majestic Maersk 13
Yaroslav Karetnikov Majestic Maersk 19
Bjørn Stensig Holm Nord Gainer 1
Darcy Alfonso Santisteban Nord Gainer 28
Kári Poulsen Nord Gainer 26
Kenneth Rasmussen Nord Gainer 39
Peter Brunk Nord Gainer 56
Satya prakash kunwar Nord Gainer 31
Jan Michael Bunghanoy Nord Bell 47
Bjørn Thomsen Esvagt Stavanger 15
Bo Larsen Esvagt Stavanger 9
Dan Andersen Esvagt Stavanger 70
Finn Larsen Esvagt Stavanger 173
Jasper Holmstad Larsen Esvagt Stavanger 12
Rasmus Wiborg Esvagt Stavanger 76
Rune T. Pedersen Esvagt Stavanger 5
Simon A. L. Holm Esvagt Stavanger 61
Stefan Vierø Esvagt Stavanger 12
Steffan Pedersen Esvagt Stavanger 8
Henrik Giversen Gunde Maersk 10
Julie Jay Pradel Tampus Gunde Maersk 2
Kathrin Bruckner Gunde Maersk 2
Thomas Jørgensen Gunde Maersk 6
Utkarsh Singh Gunde Maersk 61
Bent Erik Nielsen Orasila 2
Dennis Uhrenholt Orasila 12
Martin Frederik Nielsen Orasila 4
Morten Humle Christensen Orasila 17
Thomas Zeeb Orasila 14
Adam Zasadzinski Esvagt Champion 70
Grzegorz Noga Esvagt Champion 19
Henning K. Vester Esvagt Champion 3
Kacper Rekowski Esvagt Champion 15
Mateusz Blasiak Esvagt Champion 22
Przemyslaw Grzegorz Jablonski Esvagt Champion 30
Sofia Maria N. Madsen Esvagt Champion 6
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 20
Jacob Titus Eugen Maersk 92
Eydfinn Fjallsbak Adrian Maersk 2
Marek Wajkert Adrian Maersk 1
Renato P. Garcia Adrian Maersk 2
Badea Radu-Daniel Romoe Maersk 15
Bryan P. Lim Clifford Maersk 4
Ian Daniel G. Niere Clifford Maersk 4
Jefferson Macahilig Clifford Maersk 7
Lowell Dela Cerna Clifford Maersk 4
Neil Jeizar Elman Clifford Maersk 5
Thomas Sabroe Nielsen Clifford Maersk 4
Valencio Mascarenhas Clifford Maersk 21
Martin Nymann Svendsen Esvagt Sigma 4
Michael de la Motte Nørfjand Esvagt Sigma 4
Michel de la Motte Nørfjand Esvagt Sigma 5
Nikolaj Ipsen Esvagt Sigma 3
Alexander Blixt MS Oslofjord 41
Annie Ekstrøm MS Oslofjord 9
Eline MS Oslofjord 3
Jonatan Gunnarsson MS Oslofjord 1
Malin Nystrand MS Oslofjord 13
Nikolaj Larsen MS Oslofjord 24
Turgay Atkin MS Oslofjord 4
Vidar MS Oslofjord 2
Erik Moesgaard Magnolia Seaways 7
Henry Bensköld Magnolia Seaways 18
Jesper Beck Nielsen Magnolia Seaways 31
Martin Klithøj Magnolia Seaways 17
Blazej Galinski Esvagt Carina 25
Charlie Holm Kristensen Esvagt Carina 21
Damian Meyer Esvagt Carina 13
Maciej Czerniawki Esvagt Carina 25
Mateuez Bogdanski Esvagt Carina 9
Michal Rzechula Esvagt Carina 43
Patryk Wysocki Esvagt Carina 42
Simon Steffen Esvagt Carina 1
Thomas Oliver Hammer Jørgensen Esvagt Carina 15
Aaditya Shriam Seago Piraeus 50
Suni N. Andreassen Seago Piraeus 8
Asbjørn Schmidt Larsen Wind 34
Gullbrandur Olsen Wind 16
Per Yde Thomsen Wind 42
Peter Jensen Wind 2
Lasse Østergaard Boa Laperouse 52
April Anne T. Surdivillar Sofie Theresa 17
Felix Gumiran Bermas Sofie Theresa 14
Jaypee Magbanua Sofie Theresa 9
Jowett Traviña Sofie Theresa 17
Mark Paulo B. Iglesias Sofie Theresa 21
Reyson D.Juanta Sofie Theresa 34
Charles Sea Challenger 13
Charles Verhaeghe Sea Challenger 832
Chris B. Brewitt Sea Challenger 336
Jesper Cook Sea Challenger 6
Jesper Sostack Sea Challenger 30
Nis Clausen Sea Challenger 129
Sergejs Bazilevics Sea Challenger 435
Grzegorz Matysiak Ark Germania 78
Krzysztof Sienkiewicz Ark Germania 52
Mikkel Rosengreen Ark Germania 16
Alan Wawrzynski Esvagt Contender 6
Magnus Damberg Esvagt Contender 6
Michal Niedzwiecki Esvagt Contender 13
Milosz Folta Esvagt Contender 18
Nicolai Rohde Jensen Esvagt Contender 12
Radoslaw Chek Esvagt Contender 22
Ragnhedin Ryggstein Esvagt Contender 14
Bartek Blaszczyk Esvagt Claudine 64
Jogvan Christiansen Esvagt Claudine 46
Karol Adamow Esvagt Claudine 46
Karol Okon Esvagt Claudine 80
Kasper Dejberg Esvagt Claudine 13
Lars Klitgaard Esvagt Claudine 35
Magnus Winther Esvagt Claudine 4
Walther Clausen Esvagt Claudine 29
Anthony Edwards Esvagt Froude 24
Bruce Harrison Esvagt Froude 25
Dennis Kortum Esvagt Froude 10
Gary Cunningham Esvagt Froude 55
Jason Maltby Esvagt Froude 10
Joanna Malgorzata Esvagt Froude 15
Josh Waugh Esvagt Froude 23
Lars Bang Jacobsen Esvagt Froude 134
Mads Andersen Esvagt Froude 20
Maja Gissemann Ricksen Esvagt Froude 5
Mattias Sonne Hansen Esvagt Froude 45
Michal Jacub Hetak Esvagt Froude 34
Nathan Thorne Esvagt Froude 20
Pawel Borysewicz Esvagt Froude 18
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 66
Antonio Mlinar Torm Estrid 16
Toni Mlinar Torm Estrid 28
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 21
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 5
Silas R. A. Peters Esvagt Cornelia 1
Kristian Johansen Morten Maersk 420
Laus Andersen Nord Supreme 15
Dan Augustinussen Esvagt Server 7
Frimann Poulsen Esvagt Server 18
Michael Rasmussen Esvagt Server 3
Simon Rathkjen Esvagt Server 9
Adam Jarosz Esvagt Chastine 24
Andri O. Arngrimsson Esvagt Chastine 3
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 24
Dawid Andrzej Idziak Esvagt Chastine 95
Glenn Young Christensen Esvagt Chastine 12
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 60
Kamil Gogoj Esvagt Chastine 18
Kasper K. Jøegensen Esvagt Chastine 100
Mateusz Wiesko Esvagt Chastine 1
Amadeusz Grzybowski Oratank 8
Andrii Baga Oratank 6
Dariusz Wieczorek Oratank 10
Grzegorz Waszkiewicz Oratank 11
Maciej Grzesik Oratank 6
Per Ipsen Oratank 16
Przemyslaw Dziuma Oratank 24
Wiktor Pankowski Oratank 17
Joan Petur Joensen Meridian Spirit 4
Alex Dahl Pedersen Selandia Seaways 1
Ewalina Michalczyk Selandia Seaways 9
Hazel Magnetico Selandia Seaways 3
Krystian Janicki Selandia Seaways 37
Maciej Obrocki Selandia Seaways 2
Tony Tranekjer Smidt Selandia Seaways 24
Asbjørn Carlson Esvagt Faraday 2
Bugge Hansen Esvagt Faraday 55
Dannie Vestergård Pedersen Esvagt Faraday 3
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 4
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 4
Mads D. Jespersen Esvagt Faraday 5
Mads Pjensgaard Pedersen Esvagt Faraday 15
Mathias Fjeldborg Andersen Esvagt Faraday 1
Michael Greve Nielsen Esvagt Faraday 111
Michal Czarnecki Esvagt Faraday 3
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 21
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 51
Rasmus S. Møller Esvagt Faraday 4
Aki Henriksen Aotea Maersk 2
Igor Aotea Maersk 2
Kulkarni Aotea Maersk 2
Romeo Aotea Maersk 23
Val Aotea Maersk 26
Yogi Aotea Maersk 4
John Michael D. Potestades Jutlandia Swan 1
Johvani Rey Villamor Jutlandia Swan 2
Jacob Fischer Gunvor Maersk 4
Dan Deshayes Ternholm 26
Filip Lancing Ternholm 23
Lucas Andersson Ternholm 1
Alexander Hansen Begonia Seaways 40
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 6
Frederik Rask Begonia Seaways 16
Jakob Mule Rasmussen Begonia Seaways 1
Mathias Christensen Begonia Seaways 1
Nikolaj Munch Begonia Seaways 14
Rasmus Lorenzen Begonia Seaways 6
Steffen Pedersen Begonia Seaways 38
Thomas Gustafson Begonia Seaways 2
William Tømming Begonia Seaways 4
Mark Anthony Ali Guthorm Maersk 7
Micheal Innaci Kasbar Guthorm Maersk 14
Nober Mirasol Guthorm Maersk 13
Zoren Suarez Barela Guthorm Maersk 8
Ankit Thakur Arnold Maersk 34
Oleksandr Zinchenko Arnold Maersk 28
Siddhartha Mohan Chaudhari Arnold Maersk 40
Joseph Sisracon Erria Swan 14
Neilson Labon Erria Swan 12
Patryk Kijas Erria Swan 13
Pawel Kulik Erria Swan 19
Piotr Kolodziejczyk Erria Swan 14
Benjamin Banaag Jr. Mona Swan 6
Bonifacio Canilanza Mona Swan 23
Elizaldo C. Baul Mona Swan 17
Juelle J. B. Espiritu Mona Swan 54
Mac Oliver Subesa Mona Swan 8
Maynard Marantan Balintec Mona Swan 31
Murat Gokay Sekerli Mona Swan 42
Tomasz Wieckowski Mona Swan 29
Adonie Martin Lomoljo Awayan Matz Maersk 8
Akash Maruti Hadgal Matz Maersk 3
Christian Diekmann Matz Maersk 35
Christian Ray Givera Cuba Matz Maersk 5
Jim Herald Antecristo Madura Matz Maersk 1
Jorge Nercuit Jaballas Matz Maersk 4
kirby Arogante Lumaban Matz Maersk 3
Luis Jr. Calimag Ugaddan Matz Maersk 4
Pauli Gregor Hentze Matz Maersk 9
Jose Moreno Selandia Swan 1
Krzysztof Nazorek Selandia Swan 17
Robert Wasilewski Selandia Swan 38
Kasper Pørksen Susanne Theresa 20
Per Tvilling Susanne Theresa 10
André Schubert Esvagt Njord 54
Brian Christensen Esvagt Njord 24
Daniel Kildebo Esvagt Njord 4
Dennis Hansen Esvagt Njord 75
Dominik Zygry Esvagt Njord 42
Kaido Lath Esvagt Njord 12
Kenneth Albrechtsen Esvagt Njord 12
Lasse Laursen Esvagt Njord 69
Markus Stricker Esvagt Njord 8
Morten Boysen Esvagt Njord 7
Morten Holm Esvagt Njord 6
Stefan Sørensen Esvagt Njord 17
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 34
Krzysztof Soboczynski Maersk Connector 24
Lasse Vangholm Maersk Connector 5
Mirac Alexander Frost Maersk Connector 116
Sergiy Dudych Maersk Connector 28
Andrejs Bulboake Nordic Nora 18
Hugo Joensen Nordic Nora 5
Valerijs Baboks Nordic Nora 55
Vlad Dolgilevics Nordic Nora 7
Allan Genival Mendes Mariano Dan Sabia 21
Carlos Eduardo Lins Nunes Dan Sabia 18
Daniel Ramos Pessanha Da Silva Dan Sabia 52
Dariusz Rygliszyn Dan Sabia 398
Erika Kaline De Lucena Carvalho Dan Sabia 11
Jadson Ferreira Da Silva Dan Sabia 34
Jhoan Paul Fuerte Talavera Dan Sabia 51
Jonil Aynaga Salinas Dan Sabia 32
Jose Marcelo Da Silva Leal Junior Dan Sabia 16
Joslei Robaina Costa Dan Sabia 5
Lean Kenneth Hansen Dan Sabia 33
Marek Jedynak Dan Sabia 6
Michael Thinnesen Dan Sabia 290
Rafael Barbosa Da Cunha Dan Sabia 39
Ramon Da Silveira Calonico Dan Sabia 33
Remigio Jr. Marquez Galang Dan Sabia 7
Richardo Lopez Dan Sabia 8
Rodrigo Sampaio Dan Sabia 55
Samara Bezerra Dan Sabia 38
Floriano Barte Jr. Nord Highlander 8
Gerardo Ivan Arcos Roca Nord Highlander 12
Hadjinito Sorillo Jr. Nord Highlander 15
Mahesh Atyale Nord Highlander 14
Mart David Gomez Nord Highlander 25
Ramel Fabrigas Nord Highlander 15
Ramkumar Arivalagan Nord Highlander 6
Ryan Barrameda Nord Highlander 20
Shashi Kumar Mamgain Nord Highlander 11
Andre Joachim Bendixen Esvagt Connector 8
Asger Christensen Esvagt Connector 5
Bjørn Sundahl Esvagt Connector 65
Brian Haahr Esvagt Connector 28
Jenis Olsen Esvagt Connector 5
Louis B. Thorkildsen Esvagt Connector 35
Mikael Christensen Esvagt Connector 13
Nicklas Jensen Esvagt Connector 11
Paw Thisted Møller Esvagt Connector 17
Piotr Delczyk Esvagt Connector 33
Søren Kjeldsen Esvagt Connector 13
Yuli Hrudzina Esvagt Connector 4
Søren Riemann Thomsen A. P. Moeller 2
Sourabha Topai Margrethe Maersk 50
Marco Antonio Salomon Nora Maersk 40
Kashish Dhuria Bro Nuuk 31
Mohammed Hussein Dawood Khan Soroe Maersk 50
Sorin Suciu Soroe Maersk 18
Peter Sams Torm Laura 33
Anders Sørensen Esvagt Cassiopeia 15
Filip Marcinczak Esvagt Cassiopeia 12
Hans Peter Hansen Esvagt Cassiopeia 174
Krzysztof Witkowski Esvagt Cassiopeia 43
Michelle Falk Poulsen Esvagt Cassiopeia 8
Sigurd Bjorholm Esvagt Cassiopeia 62
Szymon Biegalski Esvagt Cassiopeia 16
Thomas Emil Jakobsen Esvagt Cassiopeia 5
Lars Kromann Frigga 11
Adam Skibniewski Bergensfjord 6
Andreas Lund Bergensfjord 31
Anita Kostuch Bergensfjord 13
Anita Kotuch Bergensfjord 8
Anne Sofie Milton Bergensfjord 7
Camilla Lind Bergensfjord 59
Dennis Andersen Bergensfjord 6
Gadulski Bartosz Bergensfjord 28
Jonas Vesterholm Bergensfjord 16
Kamilla Bertelsen Bergensfjord 62
Kasper B. Christensen Bergensfjord 18
Klaus Christensen Bergensfjord 52
Kristine Buck Bergensfjord 8
Krystian Musiat Bergensfjord 34
Lars Linde Bergensfjord 30
Lisbeth Larsen Bergensfjord 8
Lukasz Grzesiak Bergensfjord 40
Marcin Maziarz Bergensfjord 3
Martin Holmberg Bergensfjord 4
Mathias Boller Bergensfjord 34
Oliver Christensen Bergensfjord 12
Oliver Holm Bergensfjord 24
Pach Szymon Bergensfjord 9
Ronnie Thomsen Bergensfjord 7
Thomas Pedersen Bergensfjord 5
Troels Froberg Bergensfjord 312
Tukasz Gresiak Bergensfjord 15
Igors Tersukovs Caroline Theresa 14
Maksim Demidov Carrier Express 18
Asbjørn Morell Esvagt Cantana 5
Karsten Nielsen Esvagt Cantana 6
Marcin Nowaczyk Esvagt Cantana 19
Claes H. Sørensen Freesia Seaways 140
Jesper Risgaard Freesia Seaways 78
Simon Hansen Freesia Seaways 6
Vagn Pedersen Freesia Seaways 50
Blazej Michal Bakalarczyk Lessow Swan 29
Kasper Petersen Lessow Swan 18
Przemyslaw Lebiedz Lessow Swan 7
Allan Krogh Wind Server 5
Andrew Wilson Wind Server 14
Andy Hudson Wind Server 3
Chris Burke Wind Server 41
Chris Johnson Wind Server 6
David Hicks Wind Server 4
Dean Forster, Wind Server 2
Frazer Little Wind Server 12
Grant Butler Wind Server 10
Jacob Clausen Wind Server 9
Jakob Skak Nielsen Wind Server 7
James Hoggarth Wind Server 22
Lars Feldthusen Wind Server 4
M. Dunkin Wind Server 2
Michael Andersen Wind Server 5
Mick Salmon Wind Server 53
Nick Munch Wind Server 5
Nicki Krog Wind Server 12
P'all Joensen Wind Server 25
Philip Busch Wind Server 12
Phillip Finnigan Wind Server 32
Robert Marrison Wind Server 6
Robert Terjek Wind Server 2
Scott Lounge Wind Server 1
Shaun Cochrane Wind Server 37
Steve Finnigan Wind Server 11
Mikael Boller Anna Knutsen 23
Bo Maschke Sørensen Svitzer Madeira 43
Christian Thorbjørn Andersen Svitzer Madeira 3
Derek Niclasen Malik Arctica 2
Jacob Bo Hansen Malik Arctica 12
Jens Birk Christensen Malik Arctica 11
Mads Bach Malik Arctica 23
Michael Bastholm Koch Malik Arctica 44
Charlie Aboloc Luarez Madrid Maersk 198
Franklin A. Galinato Madrid Maersk 179
Jaybert C. Gutang Madrid Maersk 65
Jundrel P. Carillosa Madrid Maersk 4
Marcin Kulas Madrid Maersk 77
Mikkel H. Jensen Madrid Maersk 104
Reynaldo Tiongson Madrid Maersk 17
Richard Pon Corporal Madrid Maersk 226
Andreas Dam Overgaard Moscow Mærsk 36
Mark John Calam Moscow Mærsk 7
Nicolai Larsen Moscow Mærsk 20
Ramil Gurrea Moscow Mærsk 39
Andreas Borup Stavangerfjord 10
Berith Kvistgaarden Stavangerfjord 75
Dennis Vadsager Stavangerfjord 120
Josefine Stavangerfjord 4
Mathilde Boysen Stavangerfjord 3
Peter Vrist Stavangerfjord 1
Steffen Sørensen Stavangerfjord 983
Malcolm Wilson Maersk Forza 45
Rafal Lal Maersk Forza 32
Viaceslav Sultanov Maersk Forza 9
Andreas Andersen Vistula Mærsk 1
Andrey Chakhrach Vistula Mærsk 5
Arnold Cuevas Vistula Mærsk 19
Bogi Joensen Vistula Mærsk 5
Casper Morsø Vistula Mærsk 33
Erling Bertelsen Vistula Mærsk 11
Glenn Stockmarr Vistula Mærsk 51
jacob Jerth Pedersen Vistula Mærsk 4
Joesel B. Balasta Vistula Mærsk 19
John Rey Ramos Vistula Mærsk 2
Karl Fridi Hansen Vistula Mærsk 18
Katja Winterskov Vistula Mærsk 54
Magnus Krogh Otzen Vistula Mærsk 45
Nathanael D'Silva Vistula Mærsk 10
Cleo Enarxis Sorreda Alfaro Manchester Maersk 8
Clifford D'mello Manchester Maersk 24
Jay Peter Solatorio Apepe Manchester Maersk 30
Patcholo De Guzman Calado Manchester Maersk 37
Perry Joseph Lim Ramoga Manchester Maersk 16
Rajan Kumar Manchester Maersk 19
Rommel Biglay Hermoso Manchester Maersk 16
Wilson Gilim Tugade Manchester Maersk 31
Jens P. Sørensen Murcia Maersk 9
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 78
Tim Refer Nielsen Mumbai Maersk 15
Jann Mikkelsen Maersk Essex 2
Lukasz Byzdra Thor Express 8
Anders Hjarsø Vuoksi Maersk 30
Asger Spanner Olsen Vuoksi Maersk 17
Benjamin Rasmussen Vuoksi Maersk 5
Bo Staghøj Knudsen Vuoksi Maersk 53
Ea Vinkel Vuoksi Maersk 53
Jesper Thirsvad Rasmussen Vuoksi Maersk 14
Joveniel Yu Lofranco Vuoksi Maersk 5
Oleksandr Boyko Vuoksi Maersk 15
Thomas Hansen Vuoksi Maersk 14
Simon Eysturdal Sif R 100
Uffe Gjedsig Sif R 5
Alexander Kubiak Freja 4
Andrew George Murray Freja 3
Carol Margaret Stern (F) Freja 4
Christian Falk Freja 3
Daniel Simpson Freja 23
David Toh Freja 37
Emil Hyldgaard Freja 10
Frederik A. Vestergaard Freja 13
Gareth Dean McCabe Freja 19
Gregor James Young Freja 12
Jan Eliassen Freja 8
Johnson Umlas Freja 45
Juan Jose Sieira Olveira Freja 1
Juan Perdosa Maseral Freja 26
Nicolaj Petersen Freja 42
Paul Marshall Freja 1
Roger Andersen Freja 9
Stefan Joensen Freja 1
Tobias Trillingsgaard Freja 8
Andreas Juul Mikkelsen Maersk Mariner 27
Jomar Rangas Francisco Maersk Mariner 10
Lasse Hoffmann Haack Maersk Mariner 8
Piotr Francizek Chojnacki Maersk Mariner 20
Rendell Santosidad Pagusan Maersk Mariner 10
Søren Skov Maersk Mariner 15
Bar Maciej Nordic Marita 6
Lukasz Klos Nordic Marita 7
Michal Strojek Nordic Marita 1
Andreas Bang Esvagt Innovator 10
Bardur Poulsen Esvagt Innovator 8
Christian Meyer Poulsen Esvagt Innovator 10
Jens H. Poulsen Esvagt Innovator 34
Kaj Emanuel Kristensen Esvagt Innovator 35
Kasper Johnsen Esvagt Innovator 23
Kristian Vorm Esvagt Innovator 13
Lars Jensen Esvagt Innovator 6
Mick Stenberg Holm Esvagt Innovator 3
Nicklas Møller Esvagt Innovator 2
Palle Klausen Esvagt Innovator 4
Rene Sørensen Esvagt Innovator 4
Ulrik Kristensen Esvagt Innovator 8
Ariel Baldo Vaga Maersk 4
Asbjoern Gravesen Vaga Maersk 10
Claus Kofod Vaga Maersk 69
Claus Sprotte Kofoed Vaga Maersk 48
Jens Stage Sørensen Vaga Maersk 60
Marciano Jr. Luardo Vaga Maersk 4
Roman Bondarchuk Vaga Maersk 4
Tonivie Condez Vaga Maersk 4
Mariusz Wachowski Maersk Edinburgh 36
Phillip Eggers Nielsen Maersk Edinburgh 12
Sune Jørgensen Esvagt Mercator 90
Karl Paolo B. Dote Nord Stingray 8
Nelmerkh G. Datoy Nord Stingray 90
Christian Nielsen Esvagt Albert Betz 10
Claus Holm Esvagt Albert Betz 38
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 41
Jesper Frederiksen Esvagt Albert Betz 4
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 26
Jonas Pedersen Esvagt Albert Betz 24
Konrad Bertram Nielsen Esvagt Albert Betz 9
Konrad D. Reczek Esvagt Albert Betz 24
Lars Michael Juhl Esvagt Albert Betz 95
Rene K. Jensen Esvagt Albert Betz 14
Søren Jacobsen Esvagt Albert Betz 120
Victor Høeg Strauss Esvagt Albert Betz 32
Arek Lubanbski Maersk Launcher 10
Kenny Govaerts Kastrup Maersk Launcher 15
Morten Frostholm Maersk Launcher 8
Murray Macleod Maersk Launcher 10
Valerii Beresniev Maersk Launcher 10
Bartlomiej Marynka Wilson Aegean 17
Vladimir Kolga Wilson Aegean 17
Konkel Marcin Gijon Knutsen 88
Aleksey Vladimirow Hollandia Seaways 2
Andrejs Oresko Hollandia Seaways 32
Anja Boytang Hollandia Seaways 2
Arturs Gross Hollandia Seaways 5
Asger Hansen Hollandia Seaways 16
Bjarne Sunesen Hollandia Seaways 162
Dimitrij Zukaovski Hollandia Seaways 1
Dmitrij Jermalajev Hollandia Seaways 46
Hans Holm Albertsen Hollandia Seaways 3
Kent Gram Hollandia Seaways 4
Konstantins Rudakovs Hollandia Seaways 18
Mads Kristensen Hollandia Seaways 10
Marius Solnyskinas Hollandia Seaways 18
Robin Elgelid Hollandia Seaways 8
Robin Gustavsson Hollandia Seaways 3
Viktor Sundstrøm Hollandia Seaways 16
Arbon Lauzon Henning Maersk 4
Emil Jepsen Henning Maersk 21
Jeff Tumala Henning Maersk 6
Ronald Mendoza Henning Maersk 4
Vignesh Rajan Henning Maersk 4
Alexander Patrick Grundsted Nanoq Arctica 28
Per W. Christensen Nanoq Arctica 18
Rasmus Peter Mortensen Nanoq Arctica 5
Thomas Christensen Nanoq Arctica 7
Denis Djakonov Nordic Aki 38
Christian Beck Pedersen Santa Clara 40
Cresente J. Gumapac Santa Clara 2
Daulatvir Singh Mundae Santa Clara 83
Franz Holmberg Santa Clara 8
Fredderick Mananquil Obena Santa Clara 21
Garano Jose Adilse Santa Clara 26
Joseph M Bacalla Santa Clara 4
Marlon Mutya Santa Clara 7
R. Jaganathan Santa Clara 21
Ronny M. Hansen Santa Clara 2
Anders C. Petersen Wind Enterprise 18
Damian Kamil Nowotko Wilson Arctic 17
Denny Eriksson Wilson Arctic 16
Grzegorz Wrzodak Wilson Arctic 10
Patryk Pawluczuk Wilson Arctic 10