Slutstillinger 2020

Navn Skib Distance i km
Steen Wessel Nord Hummock 3750
Henning Jørgensen Esvagt Don 1242
Piotr Strachula Esvagt Don 1118
Poul Holm Jacobsen Esvagt Don 95
Anders Nielsen Naja Arctica 82
Thomas Hoppe Elly Maersk 2464
Artur Roczon Britannia Seaways 20
Dennis Lund Brogaard Petersen Britannia Seaways 82
Henri Luffe Britannia Seaways 90
Kim Nørgård Hansen Britannia Seaways 72
Tomasz Schenk Britannia Seaways 96
Christian Lund Petersen Esvagt Bergen 100
Dan Andersen Esvagt Bergen 260
Dan Konnerup Esvagt Bergen 103
Dennis B. Klausen Esvagt Bergen 468
Dennis Boldt Klausen Esvagt Bergen 307
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 100
Frederik List Jensen Esvagt Bergen 500
Jan Michael Alstrup Esvagt Bergen 371
Marcus D. Larsen Esvagt Bergen 8
Mathias Esvagt Bergen 42
Michael Dan Kristensen Esvagt Bergen 10
Nicolai Storm Pedersen Esvagt Bergen 404
Paul Kragesteen Esvagt Bergen 713
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 114
Torben Sommergreen Nielsen Esvagt Bergen 16
Kim Jan Hansen Esvagt Capella 110
Martin Mansnerus Crown Seaways 1315
Dariusz Ciecierski Oraness 100
Finnbjørn Johansen Oraness 920
Gert Skaarup Oraness 515
Karol Wasala Oraness 115
Morten Wallstrøm Oraness 200
Søren Krog Oraness 140
Zbigniew Lewinsky Oraness 2120
Blazej Michal Bakalarczyk Fionia Swan 1442
Rolando dela Torre Fionia Swan 10
Vincent C. Tirol Fionia Swan 8
Paw Thisted Møller Esvagt Carpathia 332
Slettet Jeppe Blach Sørensen Dan Swift 527
Claus Gertsen Prins Richard 126
Glen Kaup Prins Richard 12
Henning Rasmussen Prins Richard 20
Jens Troest Prins Richard 909
Jimmi Nielsen Prins Richard 96
Johny Boy Pedersen Prins Richard 101
Jonny Smiszek Prins Richard 342
Lars V. Hansen Prins Richard 246
Thomas E. Larsen Prins Richard 154
Thomas Larsen Prins Richard 680
Thomas Sønnichsen Prins Richard 9
Thor Ørskov Prins Richard 216
Tommy Holst Prins Richard 1000
Robin van der Haven Albert Maersk 208
Anders William Hamann Esvagt Christina 167
Jeffrey Jensen Esvagt Christina 5
Jens Kristian Kjærgaard Esvagt Christina 2781
Lars Nørgaard Andersen Esvagt Christina 1801
Mads Appelt Nielsen Esvagt Christina 95
Mateuez Bogdanski Esvagt Christina 13
Rafal Szostek Esvagt Christina 169
Kevin Hof Ebba Maersk 859
Andreas H. Lund Prinsesse Benedikte 30
Arne B. Hansen Prinsesse Benedikte 93
Carsten Holst Prinsesse Benedikte 271
Chris G. Jensen Prinsesse Benedikte 10
Henning Rasmussen Prinsesse Benedikte 40
Martin Ebdrup Prinsesse Benedikte 30
Niklas B. Sørensen Prinsesse Benedikte 13
Donnie Richie Condez Candari Clementine Maersk 50
Michael Villareal Diez Clementine Maersk 32
Vic Tancinco Clementine Maersk 4
William Rasmussen Clementine Maersk 6
Billy Snook Maersk Trader 936
Scott Anderson Maersk Trader 101
Alexander Møller Præstekjær Pearl Seaways 30
Amanda Cornelius Pearl Seaways 18
Anders Lund Kønig Pearl Seaways 10
Andreas Schou Kristensen Pearl Seaways 268
Daniel Mühlhausen Pearl Seaways 23
Dominik Weizewski Pearl Seaways 25
Driss Quazzani Pearl Seaways 35
Ejnar Bech Pedersen Pearl Seaways 206
Gitte Aggerholm Lisborg Pearl Seaways 30
Gunnar Gaardbo Poulsen Pearl Seaways 44
Heinz Ohrt Pearl Seaways 2195
Jack Møller Larsen Pearl Seaways 57
Jacob Grønnegaard Pearl Seaways 736
Jakob Kittelmann Brockhattingen Pearl Seaways 18
Jesper Bo Meilstrup Pearl Seaways 251
Joakim Maciej Rundqvist Pearl Seaways 110
Johnny Andreasen Pearl Seaways 486
Jonas Bruhn Prytz Pearl Seaways 2324
Jonas Ringsted Jensen Pearl Seaways 289
Lasse Peter Mullings Ullström Pearl Seaways 218
Laura Corso Henriksen Pearl Seaways 1
Laura Mathilde Clausen Pearl Seaways 12
Lone Jensen Pearl Seaways 58
Mads Kamper Freiesleben Pearl Seaways 50
Mads Sørensen Pearl Seaways 344
Magdalena Dorota Myk Pearl Seaways 51
Martin Larsen Thornholm Pearl Seaways 136
Martin Munch Jæger Pearl Seaways 102
Martin Skovsmose Pearl Seaways 129
Martin Weber Øhlenschlæger Pearl Seaways 542
Morten Berg Pearl Seaways 536
Nicolaj Lindblad Jensen Pearl Seaways 228
Nina Amalie Møller Præstekjær Pearl Seaways 187
Ove Henrik Rasmussen Pearl Seaways 15
Per Michael Jarding Pearl Seaways 105
Peter Schaumburg Johannesen Pearl Seaways 1072
Rasmus Andersen Pearl Seaways 371
Reynaldo A. P. Silva Pearl Seaways 36
Richardt Lynge Sørensen Pearl Seaways 70
Søren Jensen Pearl Seaways 254
Torben Sorth Pearl Seaways 280
Christopher Trudslev Mary Arctica 33
Claus Kristensen Mary Arctica 18
Jack Dyhr Mary Arctica 569
Lars Boss Hansen Mary Arctica 294
Ole Jacobsen Mary Arctica 200
Rasmus Thatt Jensen Mary Arctica 74
Rene Jansen Mary Arctica 6
Rune Pedersen Mary Arctica 24
Simun Petur Anthoniussen Mary Arctica 175
Tummas Pauli Mortensen Mary Arctica 40
Vagn Erik Jensen Mary Arctica 111
Bo Lundgaard Pedersen Esvagt Cobra 228
Damian Wackowski Esvagt Cobra 538
Frederik Eggers Wendelboe Esvagt Cobra 22
Jens Kristian Hansen Esvagt Cobra 261
Kim Madsen Esvagt Cobra 440
Pawel Karpinski Esvagt Cobra 200
Tomasz Artur Maj Esvagt Cobra 1860
Gleb Romanisin Charlotte Theresa 20
August Johannesen Esvagt Celeste 77
David Heydari Poulsen Esvagt Celeste 35
Freya Esvagt Celeste 10
Jens Åge Rasmussen Esvagt Celeste 130
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 215
Malik Christian Vittus Nielsen Esvagt Celeste 316
Martin Slot Esvagt Celeste 20
Maya Fly Esvagt Celeste 17
Sebastian Flesborg Esvagt Celeste 248
Thorstein Hansen Esvagt Celeste 400
Torbjørn Lützen Esvagt Celeste 110
Bjørn Thomsen Esvagt Aurora 10
Bo Larsen Esvagt Aurora 777
Dagur Halfdarnarson Esvagt Aurora 110
Henry Husted Esvagt Aurora 205
Jakob Branderup Esvagt Aurora 151
Lars Black Jensen Esvagt Aurora 84
Martin Svensson Esvagt Aurora 134
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 33
Steffen Torp Esvagt Aurora 430
Tor Wittenkamp Esvagt Aurora 102
Kenny Søby Jørgensen Esvagt Corona 225
Martin Juel Hansen Esvagt Corona 14
Morten D. Madsen Esvagt Corona 653
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 122
Steen Birger Olsen Esvagt Corona 10
Christian Beck Pedersen Mary Maersk 842
Christian Esgana Ilustrisimo Lica Maersk 278
Dilip Kumar Nagu Lica Maersk 197
Farhan Bashir Ahmed Budye Lica Maersk 210
Liviu Ilie Lica Maersk 909
Per Hejne Jensen Lica Maersk 135
Roan Eg-Ogan Alpuerto Lica Maersk 457
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 42
Tomasz Mioduchowski Lica Maersk 14
Kasper Beck Maersk Transporter 103
Rasmus Christiansen Maersk Transporter 600
Francis Oliver Espuerta Vistar Olga Maersk 104
Lezand Capadngan Lucero Olga Maersk 115
Per Nielsen Knudsen Olga Maersk 143
Philip Vincent Torrevillas Dolotina Olga Maersk 91
Roman Dobrowolski Olga Maersk 254
Bartosz Trela Esvagt Capri 265
Jakub Cupryjak Esvagt Capri 199
Jan Ole Johansen Esvagt Capri 908
John Zachariasen Esvagt Capri 59
Krzysztof Wyder Esvagt Capri 231
Mateusz Kalka Esvagt Capri 11
Mateusz Wiesko Esvagt Capri 115
Peter Pedersen Esvagt Capri 10
Peder Hoelgaard Ruby Esvagt Observer 32
Ellen Haugland Ficaria Seaways 271
Kenneth Clausen Ficaria Seaways 939
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 193
Lone Stæhr Ficaria Seaways 75
Peter Zeiler Ficaria Seaways 110
Rasmus Jensen Ficaria Seaways 461
James C. Oliveira S. Jr. Dan Cisne 12
Luan De Giorgi Henriques Dan Cisne 71
Mateusz Strug Dan Cisne 37
Bernardino Cachola Seago Bremerhaven 64
Jonas Kofoed Bro Nissum 596
Harold Mendoza Petunia Seaways 14
Patrice Bumalag Petunia Seaways 15
Thomas Gustafson Petunia Seaways 108
Suni N. Andreassen Charlotte Maersk 121
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 556
Gointharajan Muthu Majestic Maersk 5
Paul Jansen Majestic Maersk 240
Yaroslav Karetnikov Majestic Maersk 180
Bjørn Stensig Holm Nord Gainer 106
Gerald D.Villanueva Nord Gainer 250
Peter Brunk Nord Gainer 107
Vipin Singh Pundir Nord Gainer 66
Vishwajeet Jaijeet Singh Nord Gainer 41
Jan Michael Bunghanoy Nord Bell 1444
Andreas Busk Vadsholt Esvagt Stavanger 60
Claus Pedersen Esvagt Stavanger 270
Finn Larsen Esvagt Stavanger 90
Ingi Simonsen Esvagt Stavanger 90
Jasper Holmstad Larsen Esvagt Stavanger 555
Michael Kiesby Holm Esvagt Stavanger 260
Mikkel Niemann Esvagt Stavanger 4600
Morten Bech Esvagt Stavanger 870
Nicklas Lind Pedersen Esvagt Stavanger 49
Palle Klausen Esvagt Stavanger 40
Patrick Kjær Olsen Esvagt Stavanger 30
Robin Krysa Hansen Esvagt Stavanger 34
Stefan Vierø Esvagt Stavanger 442
Allan Smed Nielsen Gunde Maersk 15
Gunnar Gardar Holm Gunde Maersk 168
Henrik Giversen Gunde Maersk 152
Kathrin Bruckner Gunde Maersk 31
Sourabha Topai Gunde Maersk 528
Thomas Jørgensen Gunde Maersk 70
Robin Thadathil Jose Gerda Maersk 431
Bent Erik Nielsen Orasila 1913
Dennis Uhrenholt Orasila 178
Joey Poulsen Orasila 45
Jonas Johansen Orasila 2555
Karp Marcin Orasila 5195
Martin Frederik Nielsen Orasila 76
Morten Humle Christensen Orasila 534
Søren Greisen Orasila 1565
Suni Eliasen Orasila 894
Thomas Zeeb Orasila 390
Tomas Aarestrup Orasila 269
Adam Zasadzinski Esvagt Champion 445
Freddy Hansen Esvagt Champion 787
Heri Hentze Esvagt Champion 193
Jakob Filsøe Preisler Esvagt Champion 317
Kacper Rekowski Esvagt Champion 109
Mateusz Blasiak Esvagt Champion 678
Mateusz Ksiazek Esvagt Champion 15
Nils N. Christensen Esvagt Champion 68
Rafal Michal Kowalewski Esvagt Champion 230
Rasmus Gammelby Kristensen Esvagt Champion 267
Robert Warmbier Esvagt Champion 10
Sofia Maria N. Madsen Esvagt Champion 620
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 391
Jonathan Marzan Bernardo Magleby Maersk 6
Kim Carino Tercenio Magleby Maersk 6
Sarah Ann Hunt Magleby Maersk 39
Shashank Bachheti Magleby Maersk 104
Marek Wajkert Adrian Maersk 47
Renato P. Garcia Adrian Maersk 27
Badea Radu-Daniel Romoe Maersk 184
Andrej Oresko Flandria Seaways 26
Bryan P. Lim Clifford Maersk 80
Fredbern John A. Casaclang Clifford Maersk 15
Ian Daniel G. Niere Clifford Maersk 114
Jefferson Macahilig Clifford Maersk 117
Peter Hermanus Lok Clifford Maersk 165
Valencio Mascarenhas Clifford Maersk 90
Estevan Rubenecia Tasing Swan 14
Piotr Kolodziejczyk Tasing Swan 540
Ronilo Gayutin Tasing Swan 42
Ryan Valenzuela Tasing Swan 430
Tomasz Czerwinski Tasing Swan 170
Carl Kettel Esvagt Sigma 20
Dawid Lazowik Esvagt Sigma 122
Krzysztof Witkowski Esvagt Sigma 45
Michel de la Motte Nørfjand Esvagt Sigma 130
Anette Busch MS Oslofjord 100
Henrik Andersen MS Oslofjord 120
Sylwia Beate Barsegian MS Oslofjord 392
Bjarke Krog Magnolia Seaways 29
Jesper Beck Nielsen Magnolia Seaways 475
Blazej Galinski Esvagt Carina 162
Charlie Holm Kristensen Esvagt Carina 20
Henning Vester Esvagt Carina 41
Maciej Czerniawki Esvagt Carina 331
Sean Edwin Lang Card Esvagt Carina 15
Simon Steffen Esvagt Carina 227
Slettes Anker Hansen Esvagt Carina 420
Aaditya Shriam Seago Piraeus 150
Bjarne Sunesen Primula Seaways 2488
Kenneth T. Sørensen Ribe Maersk 125
Rasmus Jon Lisberg Larsen Ribe Maersk 200
Thorkil L. Sartor Ribe Maersk 26
Rafal Lal Maersk Achiever 1010
Torben Lund Larsen Maersk Achiever 5141
Abhishek Soni Anna Maersk 140
Asbjørn Schmidt Larsen Wind 34
Gullbrandur Olsen Wind 200
Pall Joensen Wind 30
Per Yde Thomsen Wind 632
Peter Jensen Wind 100
Thomas Mieskiewicz Wind 964
Carsten Andersen Maersk Lifter 4215
Runi Fjallstein Nord Gardenia 800
April Anne T. Surdivillar Sofie Theresa 678
Felix Gumiran Bermas Sofie Theresa 2241
Jaypee Magbanua Sofie Theresa 755
Jowett Traviña Sofie Theresa 1874
Mark Paulo B. Iglesias Sofie Theresa 1024
Reyson D.Juanta Sofie Theresa 2709
Charles Verhaeghe Sea Challenger 26
Chris B. Brewitt Sea Challenger 838
Per Severinsen Ark Germania 2030
Rasmus Mejner Ark Germania 2032
Tim Melchiorsen Ark Germania 69
Torben Tranholm Ark Germania 42
Vagn Pedersen Ark Germania 100
Alan Wawrzynski Esvagt Contender 80
Andres Eli Olsen Esvagt Contender 448
Magnus Damberg Esvagt Contender 183
Michal Niedzwiecki Esvagt Contender 221
Milosz Folta Esvagt Contender 369
Nicolai Rohde Jensen Esvagt Contender 22
Radoslaw Chek Esvagt Contender 100
Ragnhedin Ryggstein Esvagt Contender 1672
Bartek Blaszczyk Esvagt Claudine 340
Jacob Mathiasen Esvagt Claudine 615
John Simonsen Esvagt Claudine 25
Karol Adamow Esvagt Claudine 10
Karol Okon Esvagt Claudine 315
Kasper Dejberg Esvagt Claudine 7
Lars Klitgaard Esvagt Claudine 24
Magnus Winther Esvagt Claudine 236
Michal Trepkowski Esvagt Claudine 25
Thomas Hammer Esvagt Claudine 920
Walther Clausen Esvagt Claudine 65
Zenons Jurgelevics Esvagt Claudine 65
Bruce Harrison Esvagt Froude 152
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 319
Henrik Jacobsen Esvagt Froude 301
Joanna Malgorzata Esvagt Froude 190
Lars Bang Jacobsen Esvagt Froude 760
Magnus Sonne Andersen Esvagt Froude 50
Maja Gissemann Ricksen Esvagt Froude 62
Martin Hewitt Esvagt Froude 119
Michal Jacub Hetak Esvagt Froude 90
Nathan Thorne Esvagt Froude 76
Patryk Ireneusz Kuriata Esvagt Froude 230
Pawel Borysewicz Esvagt Froude 501
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 292
Przemyslaw Jablonski Esvagt Froude 120
Robert White Esvagt Froude 120
Lasse Rasmussen Torm Estrid 842
Jesper Kristensen Esvagt Cornelia 480
Jørgen Mathiassen Esvagt Cornelia 1350
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 695
Kristian Johansen Morten Maersk 1004
Michael Nørbygaard Esvagt Server 158
Simon Rathkjen Esvagt Server 82
Lasse Jørgensen Kirsten Maersk 60
Jacob Titus Estelle Maersk 70
Michal Adamowicz Copenhagen 2380
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 306
Claus Fensby Jensen Esvagt Chastine 393
Dawid Andrzej Idziak Esvagt Chastine 10
Glenn Young Christensen Esvagt Chastine 74
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 780
Kamil Gogoj Esvagt Chastine 162
Kasper K. Jøegensen Esvagt Chastine 230
Mikkel Thorup Nielsen Esvagt Chastine 122
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 583
Alexander Swoboda Oratank 203
Grzegorz Waszkiewicz Oratank 266
Henrik Snitker Oratank 1164
Kacper Konarski Oratank 37
Maciej Grzesik Oratank 121
Morten Baunbæk Oratank 130
Piotr Estal Oratank 21
Ryszard Szumski Oratank 737
Tomasz Durbyn Oratank 225
Wiktor Pankowski Oratank 66
Wojciech Guzek Oratank 60
Kim Overgaard Nord Sustainable 256
Nissam Daka Nord Sustainable 600
Petur Mohr Nord Sustainable 874
Torvaldur H. Olsen Nord Sustainable 200
Joan Petur Joensen Meridian Spirit 1
Lasse Nellemose Larsen Fynshav 322
Lars Madsen Selandia Seaways 281
Alicja Wierszycka Esvagt Faraday 127
Andreas Horn Sloth Esvagt Faraday 478
Anna Maria Dewolt Esvagt Faraday 81
Bugge Hansen Esvagt Faraday 7
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 420
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 78
Hans Pauli Johannesen Esvagt Faraday 804
Henrik Guldbrand Esvagt Faraday 71
Mathias Fjeldborg Andersen Esvagt Faraday 202
Michael Greve Nielsen Esvagt Faraday 1323
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 381
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 1451
Gino Aotea Maersk 13
Igor Aotea Maersk 60
Jarne Falk Aotea Maersk 231
Kulkarni Aotea Maersk 28
Slettes John Christensen Aotea Maersk 1595
Slettes Jure Aotea Maersk 227
Adam Zielinski Jutlandia Swan 1524
Jose Moreno Jutlandia Swan 1034
Juanito B. Garcia Jr. Jutlandia Swan 381
Marlon Lacre Jutlandia Swan 265
Jesper Pillsburg Christensen Nord Swift 1375
Jacob Fischer Gunvor Maersk 3838
Niels Munck Gunvor Maersk 152
Dan Deshayes Ternholm 110
Elias Möller Ternholm 513
Filip Lancing Ternholm 179
Joy Arguelles Ternholm 116
Kenth Möller Ternholm 36
Lucas Andersson Ternholm 245
Sebastian Gustafsson Ternholm 1415
Frederik Rask Begonia Seaways 31
Jan Hessel Begonia Seaways 247
Thomas Gustafson Begonia Seaways 1574
Christian Nielsen Esvagt Castor 3
Honey Bee Ayling Gilbolingo Guthorm Maersk 18
Nober Mirasol Guthorm Maersk 347
Zoren Suarez Barela Guthorm Maersk 67
Ankit Thakur Arnold Maersk 62
Oleksandr Zinchenko Arnold Maersk 85
Sergii Lasynov Arnold Maersk 417
Dante Potestades Erria Swan 455
Jose Jason R. Ortega Erria Swan 200
Kaan Mugia Erria Swan 180
Neilson Labon Erria Swan 187
Peter Krukiewicz Erria Swan 755
Samuel Igao Erria Swan 25
Allan Harreby Bæk Mona Swan 10271
Joseph Sisracon Mona Swan 519
Krzysztof Nazorek Mona Swan 3326
Lars Ammonsen Mona Swan 40
Maynard Marantan Balintec Mona Swan 21
Alexander Peter Linsdbauer Matz Maersk 270
Benedikt Ewering Matz Maersk 462
Bjerne Egon Jensen Matz Maersk 150
Christian Ray Givera Cuba Matz Maersk 44
Jim Herald Antecristo Madura Matz Maersk 52
Jorge Nercuit Jaballas Matz Maersk 151
Kirby Arogante Lumaban Matz Maersk 10
Luis Jr. Calimag Ugaddan Matz Maersk 728
Piotr Goszczynski Matz Maersk 13
Andre Alave Cordero Selandia Swan 415
Charmaine Ranada Selandia Swan 60
Earl Nino Rausora Flores Selandia Swan 410
Galo Abilong Selandia Swan 12
John Mark Paredes Selandia Swan 97
John Michael Potestades Selandia Swan 156
Krzysztof Dzięcioł Selandia Swan 469
Robert Wasilewski Selandia Swan 284
Stephen Reyes Selandia Swan 579
Kim Østergaard Hansen Susanne Theresa 218
Michael Nielsen Susanne Theresa 171
Per Tvilling Susanne Theresa 2360
André Schubert Esvagt Njord 250
Dan Augustinussen Esvagt Njord 181
Dannie Vestergård Pedersen Esvagt Njord 42
Kaido Lath Esvagt Njord 2248
Kenneth Albrechtsen Esvagt Njord 12
Lasse Laursen Esvagt Njord 151
Maciej Markow Esvagt Njord 90
Morten Holm Esvagt Njord 15
Sergie Fedarkov Esvagt Njord 595
Valdemar Esvagt Njord 84
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 410
Vivek Thakur Gjertrud Maersk 600
Andreas Juul Mikkelsen Maersk Connector 100
Graham Tullett Maersk Connector 1723
Mirac Alexander Frost Maersk Connector 232
Andrejus Barstys Nordic Ann 110
Bartlomiej Ignaczak Nordic Ann 426
Krystian Gierszewski Nordic Ann 20
Kestutis Macenskis Nordic Nora 78
Lars K. Andreasen Nordic Nora 656
Slettes Lars Andreasen Nordic Nora 83
Valerijs Baboks Nordic Nora 1235
Vitalijs Ivanko Nordic Nora 258
Andrew Klarenze Navarro Arenas Sovereign Maersk 86
Elmer S. Apa Sovereign Maersk 103
Jay P. Gamotin Sovereign Maersk 114
Leowel Alison Sovereign Maersk 139
Carlos Eduardo Lins Nunes Dan Sabia 368
Daniel Ramos Pessanha Da Silva Dan Sabia 97
Dariusz Rygliszyn Dan Sabia 280
Erick Diniz Dan Sabia 270
Erika Kaline De Lucena Carvalho Dan Sabia 504
Jose Marcelo Da Silva Leal Junior Dan Sabia 254
Lean Kenneth Hansen Dan Sabia 354
Rafael Barbosa Da Cunha Dan Sabia 490
Richardo Lopez Dan Sabia 14
Rodrigo Sampaio Dan Sabia 805
Floriano Barte Jr. Nord Highlander 22
Mart David Gomez Nord Highlander 101
Ryan Barrameda Nord Highlander 56
Aki Henriksen Svendborg Maersk 1800
Sorin Suciu Svendborg Maersk 109
Alexander A. Macabuhay Jr. Adriatic Gas 107
Bruno Brendon C. Buenaflor III Adriatic Gas 854
Carlos Rafael N. Neites Adriatic Gas 206
Carlson de Luna Adriatic Gas 83
Clyde Vincent M. Gordo Adriatic Gas 221
Daniel Anthony Omblero Adriatic Gas 65
Dennis C. Dayo Adriatic Gas 104
Eric Emmanuel B. Loquias Adriatic Gas 200
Francis C. Santiago Adriatic Gas 34
Jerico I. Peñamante Adriatic Gas 201
Joselito P. Abrera Adriatic Gas 58
Kyle M. Bautista Adriatic Gas 112
Paulo Martin Florina Adriatic Gas 108
Prince Jordan C. Grey Adriatic Gas 40
Zafero C. Costrua Adriatic Gas 236
Kim Eggers Pedersen Minik Arctica 192
Heine Christmas Johannessen Njord R 142
Jimmi Vile Jensen Njord R 177
Jørgen Eriksen Njord R 64
Andre Joachim Bendixen Esvagt Connector 64
Louis B. Thorkildsen Esvagt Connector 205
Mikael Christensen Esvagt Connector 532
Piotr Delczyk Esvagt Connector 81
Radoslaw Wnuk Esvagt Connector 40
Søren Riemann Thomsen A. P. Moeller 42
Robert Valdez Georg Maersk 3405
Eydfinn Fjallsbak Gunhilde Maersk 240
Pauli Gregor Hentze Madison Maersk 215
Zyrex Boter Nacilla Maersk Mc Kinney Moller 38
Henrik Chris Nielsen Marit Maersk 654
Klæmint Joensen Merete Maersk 100
Finn Danberg Mette Maersk 1337
Marco Antonio Salomon Nora Maersk 365
Toma Kacso Bro Nordby 219
Jose Rejayson Bro Nuuk 15
Kashish Dhuria Bro Nuuk 334
Mikael Hjort Bro Nuuk 424
Emerson Filipino Bro Nibe 1072
Jesper Schack Poulsen Bro Nibe 135
Khakkrit Chiablaem Bro Nibe 5
Mark Steven Suede Bro Nibe 507
Mie Qvick Bro Nibe 332
Tim Ohorn Sine Maersk 125
Benny Petersen Torm Laura 411
Martin Petersen Torm Laura 747
Finn Bang Lauritzen Else Marie Theresa 1434
Hans Peter Hansen Esvagt Cassiopeia 313
Michelle Falk Poulsen Esvagt Cassiopeia 30
Szymon Biegalski Esvagt Cassiopeia 68
Lars Burskov Frigga 118
Henning Jensen Fenja 980
Jon Kaspersen Fenja 20
Slettes xx Bimse 110
Johan Klæmintson Jacobsen Balder R 101
Adam Skibniewski Bergensfjord 14
Andreas Lund Bergensfjord 45
Bonnie Belinda Nolsøe Bergensfjord 182
Camilla Lind Bergensfjord 284
Dan Damgaard Bergensfjord 256
Daniel K. Kristensen Bergensfjord 60
Helene W. Bergensfjord 60
Kamilla Bertelsen Bergensfjord 90
Kasper B. Christensen Bergensfjord 356
Kristine Buck Bergensfjord 38
Krystian Musiat Bergensfjord 56
Lukasz Grzesiak Bergensfjord 26
Marcin Kazimierz Bergensfjord 30
Marcin Maziarz Bergensfjord 5
Mathias Boller Bergensfjord 40
Oliver Christensen Bergensfjord 120
Pach Szymon Bergensfjord 244
Sabrina Søndergaard Bergensfjord 39
Thomas Pedersen Bergensfjord 39
Tobias Moe Bergensfjord 324
Tukasz Gresiak Bergensfjord 24
Peter Hansen Cable One 167
Maksim Demidov Carrier Express 125
Asbjørn Morell Esvagt Cantana 54
Marcin Nowaczyk Esvagt Cantana 63
Claes H. Sørensen Freesia Seaways 157
Erik Moesgaard Freesia Seaways 237
Heidi Laursen Freesia Seaways 1446
Jonas Lykkegaard Degn Freesia Seaways 165
Rasmus Lorenzen Freesia Seaways 11
Slettet Erik Moesgaard Nielsen Freesia Seaways 1290
Klaus Thomsen Fiskerikontrolskib Havørnen 5701
Max Nørgaard Fiskerikontrolskib Havørnen 3705
Niels Andersen Fiskerikontrolskib Havørnen 268
Ole Akselsen Fiskerikontrolskib Havørnen 2106
Andreas Boman Lessow Swan 533
Harun Duran Lessow Swan 126
Kasper Petersen Lessow Swan 884
Pawel Kulik Lessow Swan 1029
Russell F. Gabasa Lessow Swan 572
Sebastian Sehested Lessow Swan 345
Christian Gutierrez Ternfjord 351
Madison J. Villavert Ternsund 3626
Randy Avellana Ternvind 607
Tommy Jørgensen Thor R 138
Andy Hudson Wind Server 5
Bartosz Lowinski Wind Server 10
Chris Burke Wind Server 1071
Christian Pattinson Wind Server 30
Jacob Clausen Wind Server 20
Lars Feldthusen Wind Server 842
Max Skov Wind Server 460
Michael Andersen Wind Server 168
Michael Wallentin Wind Server 140
Mick Salmon Wind Server 15
Nicki Krog Wind Server 26
Philip Busch Wind Server 1946
Steve Finnigan Wind Server 35
Karsten Jensen Anna Knutsen 120
Mikael Boller Anna Knutsen 367
Bo Maschke Sørensen Svitzer Madeira 333
Christian Thorbjørn Andersen Svitzer Madeira 254
Claus Erik Jakobsen Svitzer Madeira 50
Jakob Lange Svitzer Madeira 30
Derek Niclasen Malik Arctica 143
Høgni Petersen Malik Arctica 215
Jacob Bo Hansen Malik Arctica 370
Jens Birk Christensen Malik Arctica 427
Michael Bastholm Koch Malik Arctica 2487
Poul Hansen Malik Arctica 10
Gerard Macahilo Tern Sea 60
Jacek Mania Tern Sea 1173
John Napalinga Tern Sea 366
Rey Adorable Tern Sea 919
Drilea Apetrei Vlad-Iulian Madrid Maersk 30
Franklin A. Galinato Madrid Maersk 10
Richard Pon Corporal Madrid Maersk 19
Valdemar Johan Fricke Madrid Maersk 219
Xandrix Emolo Corpuz Madrid Maersk 221
Flemming Christensen Munich Maersk 1065
Ramil Gurrea Moscow Mærsk 75
Erik Johansen Stavangerfjord 155
Josefine Stavangerfjord 1
Malene Krogh Christensen Stavangerfjord 45
Rene Mosbæk Nielsen Stavangerfjord 32
Frank Dahl Milan Maersk 308
Malcolm Wilson Maersk Forza 110
Peter Brown Maersk Forza 3081
Adrian Manea Vistula Mærsk 17
Andreas Andersen Vistula Mærsk 256
Bogi Joensen Vistula Mærsk 65
Bryan Elequin Vistula Mærsk 12
Casper Morsø Vistula Mærsk 169
Erling Bertelsen Vistula Mærsk 338
Jacob Jerth Pedersen Vistula Mærsk 112
Jagoda Kozakiewicz Vistula Mærsk 112
Joesel B. Balasta Vistula Mærsk 103
Jude Hamilton Henryjesland Vistula Mærsk 195
Karin Lognberg Vistula Mærsk 58
Kristiyan Krastev Vistula Mærsk 337
Nick Knutzen Vistula Mærsk 66
Oliver Benjamin Mastek Vistula Mærsk 10
Anders Jacobsen Manchester Maersk 380
Max Degn i Haraldsstovu Manchester Maersk 54
Perry Joseph Lim Ramoga Manchester Maersk 10
Wilson Gilim Tugade Manchester Maersk 288
Maheen Muhammad Haris Murcia Maersk 50
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 724
Klaus Godthaab Nielsen Vayenga Maersk 30
Andrei Nicolae Mitrea Maersk Essex 130
Oliver Meyer Nielsen Maersk Essex 110
Lukasz Byzdra Thor Express 100
Tadeusz Doboszynski Thor Express 25
Bertin Dervis Monaco Maersk 86
Rajan Kumar Monaco Maersk 502
Joseph M Bacalla Venta Maersk 31
Saiprasad Hirapache Venta Maersk 50
Benjamin Rasmussen Vuoksi Maersk 620
Bo Staghøj Knudsen Vuoksi Maersk 7058
Ea Vinkel Vuoksi Maersk 21
Jan Bachmann Vuoksi Maersk 288
Jesper Clausen Vuoksi Maersk 138
Kristian Kofod Vuoksi Maersk 43
Mads Rasmussen Vuoksi Maersk 15
Maksym Biloglazov Vuoksi Maersk 17
Thomas Hansen Vuoksi Maersk 110
Germund Hansen Sif R 1914
Poul Erik Hansen Sif R 807
Simon Eysturdal Sif R 879
Alexander Kubiak Freja 65
Andrew George Murray Freja 81
Aske Thagaard Vilhelmsen Freja 344
Bjarke Juel Helt Freja 95
Christian Christiansen Freja 122
Christian Falk Freja 385
Frederik A. Vestergaard Freja 45
Gareth Dean McCabe Freja 10
Jan Eliassen Freja 946
Jan Poulsen Freja 1039
Juan Jose Sieira Olveira Freja 633
Max Damgaard Landgraf Freja 128
Nicolaj Petersen Freja 109
Oliver Craggs Freja 42
Paul Marshall Freja 55
Peter Jensen Freja 166
Roger Andersen Freja 125
Stefan Gunngjørnsson Joensen Freja 45
Stefan Joensen Freja 28
Tobias Trillingsgaard Freja 146
Tom Christensen Freja 181
Torben Andreasen Freja 43
Murray Macleod Maersk Maker 100
Andrzej Danielak Maersk Mariner 3050
Henrik Mooiwer Maersk Mariner 220
Jurand Szymecki Maersk Mariner 200
Pawel Biniek Maersk Mariner 1100
Rafal Pernak Maersk Mariner 113
Sebastian Kujawa Maersk Mariner 1650
Martin Christiansen Maastricht Maersk 610
Bar Maciej Nordic Marita 103
Lukasz Klos Nordic Marita 178
Michal Strojek Nordic Marita 134
Andreas Bang Esvagt Innovator 62
Jens H. Poulsen Esvagt Innovator 283
Kaj Kristensen Esvagt Innovator 158
Kasper Johnsen Esvagt Innovator 20
Kristian Vorm Esvagt Innovator 71
Lars Jensen Esvagt Innovator 70
Mick Stenberg Holm Esvagt Innovator 22
Slettes Kaj Emanuel Kristensen Esvagt Innovator 125
Ulrik Kristensen Esvagt Innovator 1292
Ariel Baldo Vaga Maersk 25
Arnold Bacsa Vaga Maersk 854
Darcy Alfonso Santisteban Vaga Maersk 83
Jens Stage Sørensen Vaga Maersk 134
Karan Raj Balla Vaga Maersk 510
Robert Tioreanu Vaga Maersk 29
Roman Bondarchuk Vaga Maersk 14
Rasmus Wiborg Esvagt Mercator 1408
Sune Jørgensen Esvagt Mercator 350
Karl Paolo B. Dote Nord Stingray 104
Nelmerkh G. Datoy Nord Stingray 324
Anbarasan Raja Vilnia Maersk 142
Petur Storhamar Maersk Inventor 405
Anders Lundsgaard Esvagt Albert Betz 481
Andreas Nielsen Esvagt Albert Betz 2859
Claus Holm Esvagt Albert Betz 420
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 870
Jakub Piotr Zubel Esvagt Albert Betz 140
Jesper Frederiksen Esvagt Albert Betz 60
Jonas Pedersen Esvagt Albert Betz 105
Kim Ørnstrup Esvagt Albert Betz 87
Konrad Bertram Nielsen Esvagt Albert Betz 56
Konrad Reczek Esvagt Albert Betz 7217
Lars Juhl Olsen Esvagt Albert Betz 180
Lasse Riis Hansen Esvagt Albert Betz 115
Mads Dyre Jespersen Esvagt Albert Betz 10
Ronni Kaj Andersen Esvagt Albert Betz 122
Søren Jacobsen Esvagt Albert Betz 800
Victor Høeg Strauss Esvagt Albert Betz 1968
Arek Lubanbski Maersk Launcher 82
Audrey Menegaz Proenca Maersk Launcher 119
Guadalupe Bribiesca Contreras Maersk Launcher 105
John Davidson Maersk Launcher 4875
Lucia Alejandre Villar Munoz Maersk Launcher 117
Margarito P. Magdato Jr. Maersk Launcher 140
Morten Frostholm Maersk Launcher 118
Richard Baron Maersk Launcher 139
Shawn Hughley Maersk Launcher 43
Simon Ytting Romlund Maersk Launcher 107
Valerii Beresniev Maersk Launcher 95
Arkadiusz Dziduch Wilson Aegean 132
Dan Kramme Gijon Knutsen 131
Kent Fischer Boye Gijon Knutsen 60
Konkel Marcin Gijon Knutsen 130
Michael Thinnesen Gijon Knutsen 7689
Simon Frederiksen Hollandia Seaways 5
Emma Grønsund Humbria Seaways 292
Kenneth Rasmussen Humbria Seaways 97
Kristian Bohn Humbria Seaways 42
Oliver Blach Humbria Seaways 166
Robin Gustavsson Humbria Seaways 2234
Thomas Skou Humbria Seaways 78
Viktor Sundstrøm Humbria Seaways 588
Asmus Petersen Tukuma Arctica 28
Jens Bang Tukuma Arctica 277
Michael Worm Tukuma Arctica 146
Niels Peter Albrechtsen Tukuma Arctica 792
Alexander Patrick Grundsted Nanoq Arctica 2
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 68
Per W. Christensen Nanoq Arctica 30
Thomas Christensen Nanoq Arctica 158
Daulatvir Singh Mundae Santa Clara 40
Deo Arvin Faya V. Papango Santa Clara 109
Franz Holmberg Santa Clara 773
Fredderick Mananquil Obena Santa Clara 16
Marlon Mutya Santa Clara 13
Ramachandran Jaganathan Santa Clara 137
Ronny M. Hansen Santa Clara 15
Ruel Santos Cabral Santa Clara 50
Arniel E. Pinanonang Laperhouse 132
Arnold Primo Laperhouse 105
Erybron Russel Mojica Laperhouse 115
Jaime Calica Laperhouse 105
John Michael Sacdal Laperhouse 130
Jose Mari P. Anterola Laperhouse 114
Jovel P. Magdayao Laperhouse 101
Kenneth Molabola Laperhouse 88
Troy Balina Laperhouse 130
Jakob Skak Nielsen Wind Enterprise 267
Kamil Rogowski Wind Enterprise 55
Kamil Zielinski Wind Enterprise 30
Troels Sønderby Larsen Wind Enterprise 288
Damian Kamil Nowotko Wilson Arctic 275
Rogvi A. Heygum Wilson Arctic 9
Cosma Robert Iulian Maersk Navigator 82
Christian Arnold Esvagt Schelde 329
Grzegorz Noga Esvagt Schelde 840
Anders Hjarsø Nakskov Maersk 2570
Lars Kromann Svitzer Vestri 55
Piotr Konkel Scandia Seaways 16
Marcin Kulas Santa Isabel 80
Rommel B. Hermoso Santa Isabel 175
Toralvur Holm i Trodini Maersk Cancun 395
Jann Mikkelsen Maersk Essen 88
Uffe Gjedsig Embla R 2853