Slutstillinger 2020

Navn Skib Distance i km
Niels Østersø Gerner Maersk 825
Rasmus Plejdrup Sørensen Esvagt Caroline 128
Jan D. Jacobsen Esvagt Don 130
Thomas Hoppe Elly Maersk 736
Allan Høgh Eriksen Britannia Seaways 100
Dennis Lund Brogaard Petersen Britannia Seaways 336
Henri Luffe Britannia Seaways 144
Iryna Kukuyeva Britannia Seaways 115
Kamil Lipski Britannia Seaways 68
Kim Nørgård Hansen Britannia Seaways 88
Robert Pawlowski Britannia Seaways 62
Slettes Thomasz Schenk Britannia Seaways 116
Tomasz Dabrowski Britannia Seaways 126
Tomasz Schenk Britannia Seaways 187
Yuliia Polishchuk Britannia Seaways 273
Dan Andersen Esvagt Bergen 156
Dan Konnerup Esvagt Bergen 75
Dennis Skovborg Jakbsen Esvagt Bergen 34
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 34
Frederik H. Thinnesen Esvagt Bergen 77
Jan Michael Alstrup Esvagt Bergen 12
Marcus D. Larsen Esvagt Bergen 8
Michael Dan Kristensen Esvagt Bergen 152
Mikkel Højlund Jacobsen Esvagt Bergen 25
Nicklas Shaldemose Jensen Esvagt Bergen 96
Nicolai Storm Pedersen Esvagt Bergen 232
Paul Kragesteen Esvagt Bergen 3497
Per Skovgaard Jensen Esvagt Bergen 372
Rasmus Wiborg Esvagt Bergen 28
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 236
Torben Sommergreen Nielsen Esvagt Bergen 54
Kim Jan Hansen Esvagt Capella 204
Paw Thisted Møller Esvagt Dee 126
Tage Skytte Pedersen Esvagt Dee 50
Martin Mansnerus Crown Seaways 421
Karol Wasala Oraness 10
Blazej Michal Bakalarczyk Fionia Swan 328
Harun Duran Fionia Swan 105
Keith Ocampo Nuyda Fionia Swan 9
Michael Dalum Christensen Fionia Swan 86
Rolando dela Torre Fionia Swan 40
Vincent C. Tirol Fionia Swan 5
Andreas Lyrstrand Esvagt Carpathia 53
Rasmus Josephsen Esvagt Carpathia 25
Andreas Lund Prins Richard 44
Ditte Bomann Prins Richard 10
Johny Boy Pedersen Prins Richard 105
Lars V. Hansen Prins Richard 124
Michael Rzempala Prins Richard 416
Thomas Sønnichsen Prins Richard 27
Tommy Holst Prins Richard 550
Robin van der Haven Albert Maersk 54
Kenneth Jeppesen Esvagt Christina 5
Lars Nørgaard Andersen Esvagt Christina 27
Mads Appelt Nielsen Esvagt Christina 65
Mateuez Bogdanski Esvagt Christina 292
Mortan Mohr Esvagt Christina 4
Rafal Szostek Esvagt Christina 127
Bendt Søegaard Esvagt Preserver 48
Andreas H. Lund Prinsesse Benedikte 12
Nick Tønder Prinsesse Benedikte 18
Bernabe B. Lomibao Clementine Maersk 139
Donnie Richie Condez Candari Clementine Maersk 8
Junard Catubig Clementine Maersk 64
Klaudiusz Kolodziejczyk Clementine Maersk 223
Michael Villareal Diez Clementine Maersk 4
Vic Tancinco Clementine Maersk 31
Walter Amora Clementine Maersk 28
William Rasmussen Clementine Maersk 20
Jakup Jakobsen Maersk Trader 531
Mathew Godden Maersk Trader 115
Scott Anderson Maersk Trader 80
Trygvi Dalsgaard Maersk Trader 163
Alexander Møller Præstekjær Pearl Seaways 2
Anders Sibast Pearl Seaways 195
Andreas Schou Kristensen Pearl Seaways 182
Chilie Keff Pearl Seaways 146
Christian W. Dunker Pearl Seaways 86
Daniel Mühlhausen Pearl Seaways 60
Driss Quazzani Pearl Seaways 76
Esben Ludvigsen Pearl Seaways 70
Gunnar Gaardbo Poulsen Pearl Seaways 206
Jack Møller Larsen Pearl Seaways 336
Jeppe Nissen Jørgensen Pearl Seaways 429
Jesper Bo Meilstrup Pearl Seaways 18
Jonas Ringsted Jensen Pearl Seaways 348
Josephine Christa Keff Pearl Seaways 22
Lasse Peter Mullings Ullström Pearl Seaways 13
Laura Corso Henriksen Pearl Seaways 207
Martin Larsen Thornholm Pearl Seaways 224
Martin Munch Jæger Pearl Seaways 2
Martin Skovsmose Pearl Seaways 563
Martin Weber Øhlenschlæger Pearl Seaways 125
Morten Berg Pearl Seaways 10
Nicolaj Hesberg Pearl Seaways 12
Nina Amalie Møller Præstekjær Pearl Seaways 325
Ole Hauerslev Larsen Pearl Seaways 111
Pekka M. J. Heikkinen Pearl Seaways 52
Peter Schaumburg Johannesen Pearl Seaways 64
Piotr Andrzej Smeja Pearl Seaways 220
Rachid Balloumi Pearl Seaways 337
Rasmus Andersen Pearl Seaways 439
Rasmus Krøyer Pearl Seaways 116
Søren Jensen Pearl Seaways 7
Slettes Estevan Rubenecia Amak Swan 5
Andreas Johann Sahl-Sommer Mary Arctica 8
Christian Frausing Precht Mary Arctica 21
Jacob Meyer Skou Mary Arctica 64
Kasper Riis Mary Arctica 4
Lars Boss Hansen Mary Arctica 107
Mads Werther Mary Arctica 46
Morten Bendix Christiansen Mary Arctica 28
Morten Wesenberg Lund Mary Arctica 24
Ole Jacobsen Mary Arctica 206
Rene Jansen Mary Arctica 4
Rune Pedersen Mary Arctica 219
Tummas Pauli Mortensen Mary Arctica 114
Damian Wackowski Esvagt Cobra 173
Frederik Eggers Wendelboe Esvagt Cobra 6
Jens Kristian Hansen Esvagt Cobra 172
Kim Madsen Esvagt Cobra 290
Pawel Karpinski Esvagt Cobra 72
Rico Richardy Hansen Esvagt Cobra 110
Thomas Busch Nedergaard Esvagt Cobra 57
Tomasz Artur Maj Esvagt Cobra 113
Ezekiel Red Tovera Charlotte Theresa 4
Peter Nguyen Charlotte Theresa 79
Richard Galit Charlotte Theresa 52
Sergej Cygankov Charlotte Theresa 125
Anfinn Matras Esvagt Celeste 182
August Fessel Esvagt Celeste 50
August Johannesen Esvagt Celeste 155
Benjamin Birkholm Esvagt Celeste 3
Jens Åge Rasmussen Esvagt Celeste 52
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 379
Kim Balle Svendsen Esvagt Celeste 23
Mads A. W. Olsen Esvagt Celeste 1154
Marner Joannisarson Fugloe Esvagt Celeste 115
Marner Sivertsen Esvagt Celeste 227
Martin Slot Esvagt Celeste 16
Maya Fly Esvagt Celeste 41
Otto K. L. Jacobsen Esvagt Celeste 12
Per Dalheim Esvagt Celeste 30
Thorstein Hansen Esvagt Celeste 1
Torbjørn Lützen Esvagt Celeste 4
Asbjørn Bertelsen Esvagt Aurora 12
Christoffer Bechmann Esvagt Aurora 34
Dagur Halfdarnarson Esvagt Aurora 258
Henry Husted Esvagt Aurora 187
Jakob Branderup Esvagt Aurora 1113
Martin Svensson Esvagt Aurora 92
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 14
Sebastian Wladyslaw Blawat Esvagt Aurora 109
Steffen Torp Esvagt Aurora 58
Tor Wittenkamp Esvagt Aurora 27
Kenny Søby Jørgensen Esvagt Corona 20
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 708
Steen Birger Olsen Esvagt Corona 20
Christian Esgana Ilustrisimo Lica Maersk 212
Dilip Kumar Nagu Lica Maersk 40
Roan Eg-Ogan Alpuerto Lica Maersk 70
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 12
Tomasz Mioduchowski Lica Maersk 93
Isaac Saraiva Pereira Maersk Transporter 16
Kasper Beck Maersk Transporter 163
Kenny Govaerts Kastrup Maersk Transporter 100
Rasmus Christiansen Maersk Transporter 320
Bartosz Trela Esvagt Capri 128
Jakub Cupryjak Esvagt Capri 248
Mateusz Kalka Esvagt Capri 26
Mateusz Wiesko Esvagt Capri 139
Peter Pedersen Esvagt Capri 7
Szymon Zembron Esvagt Capri 158
Andreas Hultin Ficaria Seaways 258
Ellen Haugland Ficaria Seaways 204
Jens Ole Zadik Ficaria Seaways 15
Jonas Lykkegaard Degn Ficaria Seaways 53
Kenneth Clausen Ficaria Seaways 69
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 1101
Lars Hansen Ficaria Seaways 38
Lone Stæhr Ficaria Seaways 524
Peter Zeiler Ficaria Seaways 34
Rasmus Jensen Ficaria Seaways 93
Thomas Rubensson Ficaria Seaways 644
Anders Haller Baggesen Dan Cisne 118
Caique Augusto de Oliveira Dan Cisne 168
James C. Oliveira S. Jr. Dan Cisne 47
Luan De Giorgi Henriques Dan Cisne 180
Marcin Sitek Dan Cisne 322
Mateusz Strug Dan Cisne 7
David John Forword Seago Bremerhaven 16
Joseph Ely Ejercito Seago Bremerhaven 2
Lucian Basarabeanu Seago Bremerhaven 17
Ravi Kiran Vadlamani Seago Bremerhaven 25
Simone Detzen Seago Bremerhaven 46
Vincent Demafeliz Seago Bremerhaven 56
Bartosz Gruzlewski Suecia Seaways 51
Dawid Majewski Suecia Seaways 15
Filip Zalewski Suecia Seaways 30
Jakub Plombon Suecia Seaways 11
Kenneth Darre Suecia Seaways 79
Laust Pedersen Suecia Seaways 20
Marcin Cywinski Suecia Seaways 108
Peter Brusendal Sørensen Suecia Seaways 12
Roberto Daluz Suecia Seaways 4
Tobias Rafn Nielsen Suecia Seaways 163
Jonas Kofoed Bro Nissum 1027
Toma Kacso Bro Nissum 233
Christian Valentin Petunia Seaways 38
Christina Skov Nielsen Petunia Seaways 195
Harold Mendoza Petunia Seaways 79
Oliver Agdan Petunia Seaways 2
Patrice Bumalag Petunia Seaways 15
Rasmus Mosgaard Petunia Seaways 26
Ricky Lind Iversen Petunia Seaways 2
Roel Tapon Petunia Seaways 3
Russel Calzado Petunia Seaways 4
Thomas Sabroe Nielsen Charlotte Maersk 250
Bertin Dervis Majestic Maersk 11
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 252
Glenn Stockmarr Majestic Maersk 6
Ovette Jabonete Gayotin Majestic Maersk 40
Yaroslav Karetnikov Majestic Maersk 51
Bjørn Stensig Holm Nord Gainer 3
Cecil H. Garilva Nord Gainer 120
Gerald D.Villanueva Nord Gainer 157
Peter Brunk Nord Gainer 34
Satya prakash kunwar Nord Gainer 12
Vipin Singh Pundir Nord Gainer 141
Vishwajeet Jaijeet Singh Nord Gainer 52
Klaus Godthaab Nielsen Gustav Maersk 2
Martin Ytte Hansen Gustav Maersk 845
Samara Simha Reddy Bandapalle Gustav Maersk 134
Jan Michael Bunghanoy Nord Bell 990
Bjarke Poulsen Esvagt Stavanger 4
Brian Haahr Esvagt Stavanger 43
Claus Pedersen Esvagt Stavanger 192
Finn Larsen Esvagt Stavanger 43
Ingi Simonsen Esvagt Stavanger 160
Mikkel Niemann Esvagt Stavanger 37
Morten Bech Esvagt Stavanger 145
Nicklas Lind Pedersen Esvagt Stavanger 138
Nicolaj Bjarnason Esvagt Stavanger 8
Peter Brøgger Esvagt Stavanger 57
Rune T. Pedersen Esvagt Stavanger 14
Simon A. L. Holm Esvagt Stavanger 144
Steffan Pedersen Esvagt Stavanger 5
Aldrin Ozarraga Badoy Gunde Maersk 60
Allan Smed Nielsen Gunde Maersk 6
Gunnar Gardar Holm Gunde Maersk 178
Henrik Giversen Gunde Maersk 117
Himanshu Joshi Gunde Maersk 5
John Ed Marc Sitjar Selibio Gunde Maersk 3
Julie Jay Pradel Tampus Gunde Maersk 74
Sourabha Topai Gunde Maersk 622
Thomas Jørgensen Gunde Maersk 38
Utkarsh Singh Gunde Maersk 83
Jakob M. Rasmussen Arina Arctica 6
Robin Thadathil Jose Gerda Maersk 433
Adam Henrichsen Esvagt Delta 28
Peter Lind Esvagt Delta 108
Adam Zasadzinski Esvagt Champion 8
Christian Eli Poulsen Esvagt Champion 653
Freddy Hansen Esvagt Champion 437
Grzegorz Noga Esvagt Champion 4
Gunnar Håkun Dam Esvagt Champion 10
Henning K. Vester Esvagt Champion 19
Jakob Filsøe Preisler Esvagt Champion 60
Kacper Rekowski Esvagt Champion 309
Mateusz Blasiak Esvagt Champion 38
Michael Jæger Esvagt Champion 42
Michael S. H. Larsen Esvagt Champion 7
Przemyslaw Jablonski Esvagt Champion 100
Rasmus Gammelby Kristensen Esvagt Champion 257
Robert Warmbier Esvagt Champion 10
Sofia Maria N. Madsen Esvagt Champion 116
Solvi Kieffer Esvagt Champion 33
Stig Schnell Esvagt Champion 164
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 604
Tomasz Wawerek Esvagt Champion 35
Villy Jones Esvagt Champion 2
Daniel Ciesielski Magleby Maersk 315
Jonathan Marzan Bernardo Magleby Maersk 5
Kim Carino Tercenio Magleby Maersk 16
Kristine Kristensen Magleby Maersk 5
Sarah Ann Hunt Magleby Maersk 106
Zyrex Boter Nacilla Magleby Maersk 17
Eydfinn Fjallsbak Adrian Maersk 926
Marek Wajkert Adrian Maersk 247
Renato P. Garcia Adrian Maersk 17
Badea Radu-Daniel Romoe Maersk 81
Andrej Oresko Flandria Seaways 92
Joakim Dahlberg Flandria Seaways 20
Jonas Thomsen Flandria Seaways 6
Robin Elgelid Flandria Seaways 41
Ronald Dacanay Flandria Seaways 2
Bryan P. Lim Clifford Maersk 27
Fredbern John A. Casaclang Clifford Maersk 3
Jefferson Macahilig Clifford Maersk 3
Lowell Dela Cerna Clifford Maersk 25
Neil Jeizar Elman Clifford Maersk 69
Walter Mislang Constantino Clifford Maersk 8
Bosun Bryan Lloren Tasing Swan 21
Estevan Rubenecia Tasing Swan 18
Glen Magdua Tasing Swan 17
Patryk Kijas Tasing Swan 5
Piotr Kolodziejczyk Tasing Swan 89
Rolando Jr. Monares Tasing Swan 43
Dawid Jan Krysztofiak Esvagt Sigma 59
Anders Rønne MS Oslofjord 111
Annie Ekstrøm MS Oslofjord 81
Lovisa MS Oslofjord 150
Malin Nystrand MS Oslofjord 90
Monika Gietka MS Oslofjord 20
Nikolaj Larsen MS Oslofjord 1241
Nils Thomsen MS Oslofjord 100
Peter L MS Oslofjord 22
Sylwia Beate Barsegian MS Oslofjord 64
Turgay Atkin MS Oslofjord 3
Jan Østergaard Magnolia Seaways 264
Jesper Beck Nielsen Magnolia Seaways 370
Anders Ulrich Esvagt Carina 74
Blazej Galinski Esvagt Carina 304
Charlie Holm Kristensen Esvagt Carina 535
Helgi Müller Esvagt Carina 256
Jenis Olsen Esvagt Carina 164
Maciej Czerniawki Esvagt Carina 154
Michal Rzechula Esvagt Carina 71
Thomas Nielsen Esvagt Carina 733
Tomasz Braszka Esvagt Carina 16
Aaditya Shriam Seago Piraeus 254
Suni N. Andreassen Seago Piraeus 919
Bjarne Sunesen Primula Seaways 937
Kent Friborg Primula Seaways 147
Kenneth T. Sørensen Ribe Maersk 165
Rasmus Jon Lisberg Larsen Ribe Maersk 107
Thorkil L. Sartor Ribe Maersk 152
Marcin Gorny Maersk Achiever 100
Rafal Lal Maersk Achiever 309
Reynan Kisteria Magellan Spirit 440
Abhishek Soni Anna Maersk 185
Martin Frandsen Wind 68
Lasse Østergaard Boa Laperouse 460
Runi Fjallstein Nord Gardenia 1050
April Anne T. Surdivillar Sofie Theresa 592
Felix Gumiran Bermas Sofie Theresa 645
Jaypee Magbanua Sofie Theresa 191
Jowett Traviña Sofie Theresa 847
Mark Paulo B. Iglesias Sofie Theresa 671
Reyson D.Juanta Sofie Theresa 777
Brian Bendixen Sea Challenger 881
Charles Verhaeghe Sea Challenger 135
Chris B. Brewitt Sea Challenger 44
Jesper Cook Sea Challenger 178
Jesper Østergaard Sea Challenger 708
Jesper Sostack Sea Challenger 57
Lars Toft Jensen Sea Challenger 26
Martin Suurballe Sea Challenger 22
Sergejs Bazilevics Sea Challenger 202
Valerijs A Sea Challenger 56
Kasper Nielsen Ark Germania 4
Kenneth Hansen Ark Germania 60
Martyna Anna Ressel Ark Germania 33
Mikkel Rosengreen Ark Germania 35
Per Severinsen Ark Germania 6
Rasmus Mejner Ark Germania 146
Tim Melchiorsen Ark Germania 77
Torben Tranholm Ark Germania 219
Vagn Pedersen Ark Germania 124
Alan Wawrzynski Esvagt Contender 5
Andres Eli Olsen Esvagt Contender 14
Henning Jamie Rafn Esvagt Contender 441
Karl Filip Forsberg Esvagt Contender 602
Magnus Damberg Esvagt Contender 2
Michal Niedzwiecki Esvagt Contender 150
Milosz Folta Esvagt Contender 337
Nicolai Rohde Jensen Esvagt Contender 31
Peder Hoelgaard Ruby Esvagt Contender 64
Ragnhedin Ryggstein Esvagt Contender 1156
Bartek Blaszczyk Esvagt Claudine 8
Jacob Mathiasen Esvagt Claudine 16
Jogvan Christiansen Esvagt Claudine 215
Karol Adamow Esvagt Claudine 7
Karol Okon Esvagt Claudine 140
Kasper Dejberg Esvagt Claudine 4
Lars Klitgaard Esvagt Claudine 22
Michal Trepkowski Esvagt Claudine 51
Nobert Lukasiewicz Esvagt Claudine 5
Thomas Hammer Esvagt Claudine 64
Walther Clausen Esvagt Claudine 65
Anthony Edwards Esvagt Froude 200
Bruce Harrison Esvagt Froude 30
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 102
Craig Gillies Esvagt Froude 174
Dane Chapples Esvagt Froude 95
Dennis Kortum Esvagt Froude 9
Gary Cunningham Esvagt Froude 62
Henrik Jacobsen Esvagt Froude 3
Jesper A. Hansen Esvagt Froude 10
Joanna Malgorzata Esvagt Froude 49
Josh Waugh Esvagt Froude 47
Lars Bang Jacobsen Esvagt Froude 282
Maciej Jacek Koziek Esvagt Froude 32
Mads Andersen Esvagt Froude 50
Magnus Sonne Andersen Esvagt Froude 25
Maja Gissemann Ricksen Esvagt Froude 137
Martin Hewitt Esvagt Froude 55
Mathias Koch Hansen Esvagt Froude 3
Michal Jacub Hetak Esvagt Froude 507
Nathan Thorne Esvagt Froude 61
Patryk Ireneusz Kuriata Esvagt Froude 827
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 125
Robert White Esvagt Froude 6
Tobias Toft Würtz Esvagt Froude 32
Antonio Mlinar Torm Estrid 36
Toni Mlinar Torm Estrid 40
Jesper Kristensen Esvagt Cornelia 30
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 56
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 305
Pall Holm Esvagt Cornelia 118
Silas R. A. Peters Esvagt Cornelia 5
Kristian Johansen Morten Maersk 110
Laus Andersen Nord Supreme 116
Frimann Poulsen Esvagt Server 205
Michael Rasmussen Esvagt Server 99
Niels Jørgen Beck Hostrup Esvagt Server 58
Simon Rathkjen Esvagt Server 33
Lasse Jørgensen Kirsten Maersk 140
Mohammed Hussein Dawood Khan Estelle Maersk 592
Adam Jarosz Esvagt Chastine 61
Andri O. Arngrimsson Esvagt Chastine 25
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 199
Dawid Andrzej Idziak Esvagt Chastine 146
Glenn Young Christensen Esvagt Chastine 168
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 30
Kamil Gogoj Esvagt Chastine 152
Kasper K. Jøegensen Esvagt Chastine 144
Martin Christensen Esvagt Chastine 101
Rafal Kowalewski Esvagt Chastine 115
Rasmus Kokholm Esvagt Chastine 144
Tomaz Zurawski Esvagt Chastine 11
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 872
Alexander Swoboda Oratank 142
Andrii Baga Oratank 7
Dariusz Wieczorek Oratank 154
Grzegorz Waszkiewicz Oratank 170
Martin S. Andersen Oratank 12
Wiktor Pankowski Oratank 69
Wojciech Guzek Oratank 12
Brenton Fernandes Gudrun Maersk 138
Aldwin Narvaez Nord Sustainable 11
Debie Morera Nord Sustainable 27
Kenneth Rasmussen Nord Sustainable 45
Nissam Daka Nord Sustainable 248
Thomas Sørensen Nord Sustainable 38
Torvaldur H. Olsen Nord Sustainable 330
Joan Petur Joensen Meridian Spirit 57
Lasse Nellemose Larsen Fynshav 1132
Casper Kildeman Sørensen Selandia Seaways 291
Ewalina Michalczyk Selandia Seaways 47
Krystian Janicki Selandia Seaways 133
Lars Madsen Selandia Seaways 20
Mikael Adriansson Selandia Seaways 316
Niel Gonzales Selandia Seaways 39
Niels Erik Johannesen Selandia Seaways 63
Perepolitesya Kirill Selandia Seaways 21
Romeo Diez Selandia Seaways 46
Troels Pedersen Selandia Seaways 100
Wioleta Kreft Selandia Seaways 56
Alicja Wierszycka Esvagt Faraday 69
Andreas Horn Sloth Esvagt Faraday 86
Anna Maria Dewolt Esvagt Faraday 87
Asbjørn Carlson Esvagt Faraday 137
Bugge Hansen Esvagt Faraday 188
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 262
Eydun Fuglø Esvagt Faraday 334
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 10
Hans Pauli Johannesen Esvagt Faraday 57
Michal Czarnecki Esvagt Faraday 6
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 120
Nicki Nielsen Esvagt Faraday 132
Pætur Nielsen Esvagt Faraday 189
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 40
Rasmus S. Møller Esvagt Faraday 147
Wakinyila Petersen Esvagt Faraday 45
Frederik Michael Hansen Torm Ismini 67
Adonis Buco Galon Aotea Maersk 21
Aki Henriksen Aotea Maersk 67
Bon Aotea Maersk 44
Gino Aotea Maersk 6
Igor Aotea Maersk 24
John Christensen Aotea Maersk 281
Kulkarni Aotea Maersk 46
Pisnu Aotea Maersk 4
Romeo Aotea Maersk 180
Slettes Jure Aotea Maersk 168
Xiaomin Aotea Maersk 83
Yogi Aotea Maersk 3
Alloycious Maranan Jutlandia Swan 47
Johvani Rey Villamor Jutlandia Swan 100
Jose Moreno Jutlandia Swan 4
Marlon Lacre Jutlandia Swan 433
Michael Labon Jutlandia Swan 31
Sebastian Lopez Jutlandia Swan 16
Karoline Thaysen Nord Swift 4
Peder Brinch Nord Swift 222
Niels Munck Gunvor Maersk 183
Dan Deshayes Ternholm 164
Elias Möller Ternholm 156
Filip Lancing Ternholm 451
Joy Arguelles Ternholm 66
Kenth Möller Ternholm 8
Lucas Andersson Ternholm 19
Sebastian Gustafsson Ternholm 1394
Emma Løth Krogh Begonia Seaways 50
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 260
Frederik Rask Begonia Seaways 20
Jakob Mule Rasmussen Begonia Seaways 95
Lasse Rodam Begonia Seaways 5
Maja Stenholt Begonia Seaways 60
Mattias Christensen Begonia Seaways 8
Nikolaj Munch Begonia Seaways 148
Rasmus Lorenzen Begonia Seaways 276
Rune Sandkvist Petersen Begonia Seaways 6
Steffen Pedersen Begonia Seaways 5
Errold T. Tortuya Torm Venture 180
John Peter Cabasan Torm Venture 90
Honey Bee Ayling Gilbolingo Guthorm Maersk 6
Micheal Innaci Kasbar Guthorm Maersk 200
Nober Mirasol Guthorm Maersk 89
Rodmon Inut Guthorm Maersk 9
Zoren Suarez Barela Guthorm Maersk 16
Ankit Thakur Arnold Maersk 36
Børge Bæk Jensen Arnold Maersk 239
Jhon Arnold Maersk 54
Oleksandr Zinchenko Arnold Maersk 2
Sergii Lasynov Arnold Maersk 315
Adam Hajdukiewicz Erria Swan 2
Armando Medalle Jr. Erria Swan 6
Dante Potestades Erria Swan 21
Narciso Pardo, Chief Cook Erria Swan 8
Neilson Labon Erria Swan 120
Peter Krukiewicz Erria Swan 280
Samuel Igao Erria Swan 29
Val Ballesteros Nord Superior 89
Abaci Goksel Mona Swan 18
Benjamin Banaag Jr. Mona Swan 38
Bonifacio Canilanza Mona Swan 145
Elizaldo C. Baul Mona Swan 437
Ersan Turkmen Mona Swan 444
Jacek Czubski Mona Swan 101
Joseph Sisracon Mona Swan 309
Juelle J. B. Espiritu Mona Swan 103
Krzysztof Nazorek Mona Swan 416
Mac Oliver Subesa Mona Swan 70
Maynard Marantan Balintec Mona Swan 134
Murat Gokay Sekerli Mona Swan 98
Tomasz Wieckowski Mona Swan 1029
Adonie Martin Lomoljo Awayan Matz Maersk 4
Akash Maruti Hadgal Matz Maersk 13
Alexander Peter Linsdbauer Matz Maersk 16
Benedikt Ewering Matz Maersk 47
Bjerne Egon Jensen Matz Maersk 70
Christian Diekmann Matz Maersk 140
Eric Millow Matz Maersk 12
Jaime Jr. Parone Marcariola Matz Maersk 2
Jim Herald Antecristo Madura Matz Maersk 12
Jorge Nercuit Jaballas Matz Maersk 6
Piotr Goszczynski Matz Maersk 313
Andre Alave Cordero Selandia Swan 13
Charmaine Ranada Selandia Swan 10
Earl Nino Rausora Flores Selandia Swan 15
John Michael Potestades Selandia Swan 62
Krzysztof Dzięcioł Selandia Swan 8
Robert Wasilewski Selandia Swan 50
Stephen Reyes Selandia Swan 31
Kim Østergaard Hansen Susanne Theresa 48
André Schubert Esvagt Njord 475
Brian Christensen Esvagt Njord 120
Brian Kristiansen Esvagt Njord 70
Dan Augustinussen Esvagt Njord 17
Daniel Kildebo Esvagt Njord 81
Dennis Hansen Esvagt Njord 289
Frederik Oksholm Esvagt Njord 60
Kaido Lath Esvagt Njord 138
Lasse Laursen Esvagt Njord 224
Markus Stricker Esvagt Njord 109
Mattias A. K. Johannesen Esvagt Njord 69
Morten Boysen Esvagt Njord 14
Sergie Fedarkov Esvagt Njord 406
Stefan Sørensen Esvagt Njord 39
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 208
Tejbir Singh Gill Maren Maersk 162
Vivek Thakur Gjertrud Maersk 360
Andreas Juul Mikkelsen Maersk Connector 316
Graham Tullett Maersk Connector 115
Krzysztof Soboczynski Maersk Connector 378
Lasse Vangholm Maersk Connector 51
Mirac Alexander Frost Maersk Connector 222
Sergiy Dudych Maersk Connector 34
Stendor Johansen Maersk Connector 50
Andrejus Barstys Nordic Ann 58
Artur Mackowiak Nordic Ann 38
Bartlomiej Ignaczak Nordic Ann 155
Krystian Gierszewski Nordic Ann 15
Ingolf Debes Nordic Nelly 47
Hugo Joensen Nordic Nora 114
Kestutis Macenskis Nordic Nora 81
Lars K. Andreasen Nordic Nora 29
Vitalijs Ivanko Nordic Nora 658
Elmer S. Apa Sovereign Maersk 3
Jan E. Niclassen Sovereign Maersk 2353
Jay P. Gamotin Sovereign Maersk 11
Rodolfo Herrera Jr. Sovereign Maersk 29
Carlos Eduardo Lins Nunes Dan Sabia 64
Daniel Ramos Pessanha Da Silva Dan Sabia 442
Dariusz Rygliszyn Dan Sabia 744
Erick Diniz Dan Sabia 248
Erika Kaline De Lucena Carvalho Dan Sabia 312
Everton P. G. Dos Santos Dan Sabia 48
Henry Canceran Bonghanoy Dan Sabia 116
Jadson Ferreira Da Silva Dan Sabia 220
Jens Heri Bolstad Mortensen  Dan Sabia 450
Jhoan Paul Fuerte Talavera Dan Sabia 129
Jonil Aynaga Salinas Dan Sabia 218
Jose Marcelo Da Silva Leal Junior Dan Sabia 254
Joslei Robaina Costa Dan Sabia 12
Marek Jedynak Dan Sabia 32
Matheus Da Silva Conceicao Dan Sabia 847
Piotr A. Janiak Dan Sabia 243
Rafael Barbosa Da Cunha Dan Sabia 168
Ramon Da Silveira Calonico Dan Sabia 239
Richardo Lopez Dan Sabia 133
Rodrigo Sampaio Dan Sabia 48
Samara Bezerra Dan Sabia 228
Torben Echers Dan Sabia 9
Alex Cabasa Nord Highlander 9
Floriano Barte Jr. Nord Highlander 10
Gerardo Ivan Arcos Roca Nord Highlander 34
Hadjinito Sorillo Jr. Nord Highlander 33
Mahesh Atyale Nord Highlander 31
Mart David Gomez Nord Highlander 44
Ramel Fabrigas Nord Highlander 28
Ramkumar Arivalagan Nord Highlander 16
Ryan Barrameda Nord Highlander 34
Shashi Kumar Mamgain Nord Highlander 46
Sorin Suciu Svendborg Maersk 452
Alexander A. Macabuhay Jr. Adriatic Gas 8
Bruno Brendon C. Buenaflor III Adriatic Gas 190
Carlos Rafael N. Neites Adriatic Gas 37
Carlson de Luna Adriatic Gas 112
Clyde Vincent M. Gordo Adriatic Gas 95
Daniel Anthony Omblero Adriatic Gas 100
Dennis C. Dayo Adriatic Gas 55
Eric Emmanuel B. Loquias Adriatic Gas 147
Francis C. Santiago Adriatic Gas 108
Jerico I. Peñamante Adriatic Gas 108
Joselito P. Abrera Adriatic Gas 93
Kyle M. Bautista Adriatic Gas 78
Paulo Martin Florina Adriatic Gas 27
Prince Jordan C. Grey Adriatic Gas 60
Zafero C. Costrua Adriatic Gas 161
Kim Eggers Pedersen Minik Arctica 200
Gracjan Adam Welniak Njord R 35
Jørgen Eriksen Njord R 40
Andre Joachim Bendixen Esvagt Connector 29
Johanne Blauenfeldt (F) Esvagt Connector 54
Louis B. Thorkildsen Esvagt Connector 187
Mikael Christensen Esvagt Connector 152
Nicklas Jensen Esvagt Connector 99
Piotr Delczyk Esvagt Connector 164
Radoslaw Wnuk Esvagt Connector 2
Søren Kjeldsen Esvagt Connector 28
Yuli Hrudzina Esvagt Connector 16
Søren Riemann Thomsen A. P. Moeller 18
George Sebastian Stoican Carsten Maersk 100
Joshua Batin Fernando Georg Maersk 512
Christopher Karisma Gram Madison Maersk 160
Pauli Gregor Hentze Madison Maersk 219
Henrik Chris Nielsen Marit Maersk 214
Klæmint Joensen Merete Maersk 100
Finn Danberg Mette Maersk 334
Marco Antonio Salomon Nora Maersk 169
Geronimo Jerry M. Calgulada Bro Nuuk 32
Iordache Cornelius Virgilius Bro Nuuk 147
Jose Rejayson Bro Nuuk 68
Kashish Dhuria Bro Nuuk 311
Lokesh Panwar Bro Nuuk 6
Mikael Hjort Bro Nuuk 181
Stanescu Andrei Sebastian Bro Nuuk 1
Toralvur Holm i Trodini Bro Nuuk 40
Emerson Filipino Bro Nibe 292
Jesper Schack Poulsen Bro Nibe 121
Khakkrit Chiablaem Bro Nibe 480
Mark Steven Suede Bro Nibe 127
Rogie Nacional Bro Nibe 8
Sidharth Sharma Sine Maersk 140
Tim Ohorn Sine Maersk 220
Benny Petersen Torm Laura 317
Niclas Cerelius Torm Laura 1125
Peter Sams Torm Laura 1442
Hans Peter Hansen Esvagt Cassiopeia 242
Sigurd Bjorholm Esvagt Cassiopeia 12
Henning Jensen Fenja 210
Jesper Andreasen Fenja 460
Jon Kaspersen Fenja 110
Ricco Mose Andersen Balder R 183
Adam Mørksted Bergensfjord 109
Adam Skibniewski Bergensfjord 16
Andreas Lund Bergensfjord 169
Anita Kostuch Bergensfjord 36
Anita Kotuch Bergensfjord 19
Anne Sofie Milton Bergensfjord 32
Bonnie Belinda Nolsøe Bergensfjord 4
Camilla Lind Bergensfjord 22
Dan Damgaard Bergensfjord 209
Dennis Andersen Bergensfjord 94
Dennis Carlsen Bergensfjord 133
Gadulski Bartosz Bergensfjord 38
Helene W. Bergensfjord 43
Kamilla Bertelsen Bergensfjord 171
Kasper B. Christensen Bergensfjord 1489
Kristine Buck Bergensfjord 1912
Krystian Musiat Bergensfjord 1
Lisbeth Larsen Bergensfjord 25
Marcin Maziarz Bergensfjord 2
Martin Holmberg Bergensfjord 27
Michael Larsson Bergensfjord 69
Oliver Holm Bergensfjord 12
Pach Szymon Bergensfjord 40
Troels Froberg Bergensfjord 2
Vitor Farla Bergensfjord 130
Peter Hansen Cable One 137
Maksim Demidov Carrier Express 218
Mateausz Luczak Carrier Express 19
Asbjørn Morell Esvagt Cantana 27
Jess Høeg Esvagt Cantana 87
Karsten Nielsen Esvagt Cantana 67
Marcin Nowaczyk Esvagt Cantana 21
Claes H. Sørensen Freesia Seaways 11
Heidi Laursen Freesia Seaways 307
Joen Bro Freesia Seaways 35
Simon Hansen Freesia Seaways 115
Niels Andersen Fiskerikontrolskib Havørnen 26
Grzegorz Talanda Kattegat 1415
Carsten Brenfelt Lessow Swan 122
Froyd Navoa Tampus Lessow Swan 73
Kasper Petersen Lessow Swan 374
Pawel Kulik Lessow Swan 106
Przemyslaw Lebiedz Lessow Swan 31
Sebastian Sehested Lessow Swan 30
Madison J. Villavert Ternsund 670
Randy Avellana Ternvind 297
Tommy Jørgensen Thor R 224
Allan Krogh Wind Server 233
Andrew Hudson Wind Server 5
Andrew Wilson Wind Server 55
Andy Hudson Wind Server 12
Bartosz Lowinski Wind Server 15
Chris Burke Wind Server 5
Chris Johnson Wind Server 8
Christian Pattinson Wind Server 15
David Hicks Wind Server 6
Frazer Little Wind Server 18
Grant Butler Wind Server 8
Jakob Skak Nielsen Wind Server 189
Jonathan Tuwel Wind Server 110
Lars Feldthusen Wind Server 104
Lukasz Struzynski Wind Server 45
Max Skov Wind Server 100
Michael Andersen Wind Server 441
Michael W. Andersen Wind Server 8
Michael Wallentin Wind Server 15
Mick Salmon Wind Server 618
Nick Munch Wind Server 24
Nicki Krog Wind Server 33
Ole Mouridsen Wind Server 25
P'all Joensen Wind Server 180
Paul Storr Wind Server 38
Pawel Pela Wind Server 100
Philip Busch Wind Server 631
Phillip Finnigan Wind Server 103
Ralph Hogg Wind Server 140
Robert Marrison Wind Server 54
Robert Terjek Wind Server 5
Scott Lounge Wind Server 5
Jan C. F. Jørgensen Anna Knutsen 100
Karsten Jensen Anna Knutsen 400
Mikael Boller Anna Knutsen 108
Birger Overgaard Pedersen Svitzer Madeira 8
Bo Maschke Sørensen Svitzer Madeira 962
Christian Thorbjørn Andersen Svitzer Madeira 343
Claus Erik Jakobsen Svitzer Madeira 350
Derek Niclasen Malik Arctica 106
Høgni Petersen Malik Arctica 115
Jens Birk Christensen Malik Arctica 433
Kasper Stubbe Borup Malik Arctica 60
Michael Bastholm Koch Malik Arctica 108
Poul Hansen Malik Arctica 3
Christian Gutierrez Tern Sea 106
Jacek Mania Tern Sea 747
John Napalinga Tern Sea 49
Rey Adorable Tern Sea 235
Ronnie Lalis Tern Sea 68
Ruel Basa Tern Sea 254
Cedric Tan Gaganian Madrid Maersk 16
Franklin A. Galinato Madrid Maersk 532
Marcin Kulas Madrid Maersk 44
Mikkel H. Jensen Madrid Maersk 137
Reynaldo Tiongson Madrid Maersk 22
Richard Pon Corporal Madrid Maersk 232
Xandrix Emolo Corpuz Madrid Maersk 50
Erhard Muller Munich Maersk 260
Andreas Dam Overgaard Moscow Mærsk 38
Nicolai Larsen Moscow Mærsk 22
Ramil Gurrea Moscow Mærsk 42
Berith Kvistgaarden Stavangerfjord 23
Josefine Stavangerfjord 8
Lars Linde Stavangerfjord 31
Mathilde Boysen Stavangerfjord 8
Rene Mosbæk Nielsen Stavangerfjord 522
Steffen Sørensen Stavangerfjord 4
Torben H. Hansen Stavangerfjord 50
Frank Dahl Milan Maersk 216
Malcolm Wilson Maersk Forza 28
Peter Brown Maersk Forza 117
Viaceslav Sultanov Maersk Forza 50
Andreas Andersen Vistula Mærsk 72
Arnold Cuevas Vistula Mærsk 750
Bogi Joensen Vistula Mærsk 20
Bryan Elequin Vistula Mærsk 60
Casper Morsø Vistula Mærsk 161
Christian Borch Greve Vistula Mærsk 2
Frodi Petersen Vistula Mærsk 19
Hans Thyssen Vistula Mærsk 174
Joesel B. Balasta Vistula Mærsk 82
John Rey Ramos Vistula Mærsk 5
Jude Hamilton Henryjesland Vistula Mærsk 21
Karin Lognberg Vistula Mærsk 8
Katja Winterskov Vistula Mærsk 81
Ken Gustavsen Vistula Mærsk 388
Kristiyan Krastev Vistula Mærsk 26
Magnus Krogh Otzen Vistula Mærsk 106
Nanna Fuglsang Vistula Mærsk 38
Nick Knutzen Vistula Mærsk 39
Oliver Benjamin Mastek Vistula Mærsk 12
Martin H Larsen Maersk Mover 947
Anders Jacobsen Manchester Maersk 104
Clifford D'mello Manchester Maersk 15
Jay Peter Solatorio Apepe Manchester Maersk 25
Lowelyn Ramos Revesencio Manchester Maersk 20
Michael Sort Manchester Maersk 10
Patcholo De Guzman Calado Manchester Maersk 52
Perry Joseph Lim Ramoga Manchester Maersk 69
Rajan Kumar Manchester Maersk 189
Rommel Biglay Hermoso Manchester Maersk 149
Søren Bøgild Jensen Manchester Maersk 159
Wilson Gilim Tugade Manchester Maersk 48
Amal Krishnan Murcia Maersk 1
Himanshu Dubey Murcia Maersk 240
Maheen Muhammad Haris Murcia Maersk 340
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 318
Jeffery Villacarlos Vayenga Maersk 53
Andrei Nicolae Mitrea Maersk Essex 151
Dragus Sebastian Catalin Maersk Essex 100
Oliver Meyer Nielsen Maersk Essex 18
Thomas Kjeldal Jensen Maersk Essex 30
Vikrant Raar Maersk Essex 100
Morten Fløjborg Manila Maersk 324
Lukasz Byzdra Thor Express 32
Joseph M Bacalla Venta Maersk 5
Saiprasad Hirapache Venta Maersk 340
Estanislao M. Jalandoni Jr. Vuoksi Maersk 32
Jesper Clausen Vuoksi Maersk 56
Jesper Thirsvad Rasmussen Vuoksi Maersk 6
Joshua Sabacajan Vuoksi Maersk 28
Joveniel Yu Lofranco Vuoksi Maersk 6
Simon Niedermayer Vuoksi Maersk 17
Thomas Hansen Vuoksi Maersk 100
Jogvan Heldarsgard Sif R 86
Simon Eysturdal Sif R 156
Andrew George Murray Freja 15
Bjarke Juel Helt Freja 3
Christian Christiansen Freja 22
David Toh Freja 36
Emil Hyldgaard Freja 3
Jan Eliassen Freja 169
Jan Poulsen Freja 540
Juan Perdosa Maseral Freja 2
Max Damgaard Landgraf Freja 110
Roger Andersen Freja 68
Stefan Gunngjørnsson Joensen Freja 3
Stefan Joensen Freja 1
Tobias Trillingsgaard Freja 12
Uffe Øst Jacobsen Freja 22
Murray Macleod Maersk Maker 18
Henrik Mooiwer Maersk Mariner 579
Jogvan Joensen Maersk Mariner 145
Johannes Ploug Sarp Maersk Mariner 23
Jomar Rangas Francisco Maersk Mariner 20
Jurand Szymecki Maersk Mariner 100
Kenneth Kroer Hansen Maersk Mariner 25
Lasse Hoffmann Haack Maersk Mariner 82
Rendell Santosidad Pagusan Maersk Mariner 10
Søren Skov Maersk Mariner 60
Martin Christiansen Maastricht Maersk 111
Bar Maciej Nordic Marita 75
Lukasz Klos Nordic Marita 90
Michal Strojek Nordic Marita 76
Andreas Bang Esvagt Innovator 35
Asmus Philip Esvagt Innovator 16
Christian Meyer Poulsen Esvagt Innovator 50
Jakup Lauritsen Esvagt Innovator 239
Jens H. Poulsen Esvagt Innovator 42
Kaj Emanuel Kristensen Esvagt Innovator 32
Kasper Johansen Esvagt Innovator 78
Kristian Vorm Esvagt Innovator 17
Ariel Baldo Vaga Maersk 18
Arnold Bacsa Vaga Maersk 12
Ashutosh Mishra Vaga Maersk 4
Claus Kofod Vaga Maersk 2
Claus Sprotte Kofoed Vaga Maersk 30
Darcy Alfonso Santisteban Vaga Maersk 43
Esmar Johannesen Vaga Maersk 252
Jens Stage Sørensen Vaga Maersk 200
Karan Raj Balla Vaga Maersk 335
Reny Cabrera Vaga Maersk 61
Robert Tioreanu Vaga Maersk 7
Roman Bondarchuk Vaga Maersk 8
Tonivie Condez Vaga Maersk 9
Mariusz Wachowski Maersk Edinburgh 355
Karl Paolo B. Dote Nord Stingray 44
Nelmerkh G. Datoy Nord Stingray 360
Thomas Pedersen Nord Stingray 138
Anbarasan Raja Vilnia Maersk 139
Petur Storhamar Maersk Inventor 156
Andreas Forsberg Nielsen Esvagt Albert Betz 20
Carsten Løkke Nielsen Esvagt Albert Betz 1014
Christian Arnold Esvagt Albert Betz 542
Christian Nielsen Esvagt Albert Betz 451
Claus Holm Esvagt Albert Betz 178
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 1600
Jesper Frederiksen Esvagt Albert Betz 420
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 43
Jonas Pedersen Esvagt Albert Betz 107
Konrad Bertram Nielsen Esvagt Albert Betz 80
Lars Juhl Olsen Esvagt Albert Betz 640
Lasse Riis Hansen Esvagt Albert Betz 2
Mads Dyre Jespersen Esvagt Albert Betz 338
Rodmund Simonsen Esvagt Albert Betz 28
Ronni Kaj Andersen Esvagt Albert Betz 182
Arek Lubanbski Maersk Launcher 20
Audrey Menegaz Proenca Maersk Launcher 7
Helena Wiklund Maersk Launcher 103
Lucia Alejandre Villar Munoz Maersk Launcher 88
Margarito P. Magdato Jr. Maersk Launcher 19
Morten Frostholm Maersk Launcher 3
Nicole Schmidt Maersk Launcher 104
Rafal Pernak Maersk Launcher 12
Simon Ytting Romlund Maersk Launcher 158
Tom Hansen Maersk Launcher 133
Valerii Beresniev Maersk Launcher 21
Christina Jørgensen Gijon Knutsen 1639
Dan Kramme Gijon Knutsen 105
Eduard De Asis Rodriquez Gijon Knutsen 125
Hanus Ingi Hansen Gijon Knutsen 116
Jan Gundestrup Gijon Knutsen 146
Jason Paul de Castro Gijon Knutsen 80
Jesper Elbæk Larsen Gijon Knutsen 1017
Kent Fischer Boye Gijon Knutsen 628
Kent Stenman Paulsen Gijon Knutsen 15
Konkel Marcin Gijon Knutsen 293
Michael Thinnesen Gijon Knutsen 4453
Paul Benjamin Sacay Gijon Knutsen 45
Trondur Jensson Gijon Knutsen 443
Vincente Mercedes Gatilogo Gijon Knutsen 116
Aleksey Vladimirow Hollandia Seaways 7
Anja Boytang Hollandia Seaways 13
Arturs Gross Hollandia Seaways 95
Edgaras Paskauskas Hollandia Seaways 393
Hans Holm Albertsen Hollandia Seaways 319
Konstantins Rudakovs Hollandia Seaways 20
Lynge Träger Hollandia Seaways 44
Mads Kristensen Hollandia Seaways 28
Mathias Christensen Hollandia Seaways 4
Simon Lindhardt Hollandia Seaways 27
Anders Damkjær Humbria Seaways 165
Emma Grønsund Humbria Seaways 740
Fermin Abad Humbria Seaways 38
Kristian Bohn Humbria Seaways 26
Matti Thomsen Humbria Seaways 582
Morten Andersen Humbria Seaways 648
Piotr Konkel Humbria Seaways 602
Thomas Skou Humbria Seaways 25
Viktor Sundstrøm Humbria Seaways 1232
Emil Jepsen Henning Maersk 36
Jeff Tumala Henning Maersk 3
Vignesh Rajan Henning Maersk 16
Asmus Petersen Tukuma Arctica 13
Frederik Houlberg Tukuma Arctica 122
Jens Bang Tukuma Arctica 85
Niels Peter Albrechtsen Tukuma Arctica 298
Alexander Patrick Grundsted Nanoq Arctica 11
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 38
Rasmus Peter Mortensen Nanoq Arctica 19
Thomas Christensen Nanoq Arctica 906
Denis Djakonov Nordic Aki 788
Christian Beck Pedersen Santa Clara 196
Cresente J. Gumapac Santa Clara 116
Daulatvir Singh Mundae Santa Clara 199
Franz Holmberg Santa Clara 11
Fredderick Mananquil Obena Santa Clara 383
Garano Jose Adilse Santa Clara 8
Marian Badea Santa Clara 5
Marlon Mutya Santa Clara 27
Martin Thomas Santa Clara 39
Ramachandran Jaganathan Santa Clara 143
Ronny M. Hansen Santa Clara 187
Ruel Santos Cabral Santa Clara 171
Arniel E. Pinanonang Laperhouse 42
Erybron Russel Mojica Laperhouse 42
Jaime Calica Laperhouse 29
John Michael Sacdal Laperhouse 49
Jose Mari P. Anterola Laperhouse 32
Jovel P. Magdayao Laperhouse 50
Kenneth Molabola Laperhouse 51
Troy Balina Laperhouse 25
Kamil Rogowski Wind Enterprise 58
Mikkel Strunge Hansen Wind Enterprise 28
Meinert A Rogvi Wilson Arctic 309
Rogvi A. Heygum Wilson Arctic 2255
Brian D'silva Nord Swan 143
Billy Snook Maersk Nomad 207
Sandesh Moses Maersk Colombo 183
Nikola Tudor Torm Valborg 225
Vikas Shukla Maersk Navigator 10
Anders Hjarsø Nakskov Maersk 407
Lars Kromann Svitzer Vestri 1459