Navn |
Skib |
Distance i km |
Thomas Hoppe |
Elly Maersk |
296 |
Artur Roczon |
Britannia Seaways |
134 |
Dennis Lund Brogaard Petersen |
Britannia Seaways |
175 |
Jakub Jankowski |
Britannia Seaways |
97 |
Kamil Lipski |
Britannia Seaways |
19 |
Robert Pawlowski |
Britannia Seaways |
40 |
Yuliia Polishchuk |
Britannia Seaways |
66 |
Dan Andersen |
Esvagt Bergen |
194 |
Dan Konnerup |
Esvagt Bergen |
10 |
Dennis Skovborg Jakobsen |
Esvagt Bergen |
1 |
Finn Ginnerup |
Esvagt Bergen |
33 |
Jesper Warncke Nielsen |
Esvagt Bergen |
5 |
Louis B. Thorkildsen |
Esvagt Bergen |
81 |
Mathias |
Esvagt Bergen |
2 |
Michael Dan Kristensen |
Esvagt Bergen |
4 |
Przemyslaw Utrata |
Esvagt Bergen |
11 |
Rune Frederiksen |
Esvagt Bergen |
11 |
Kim Jan Hansen |
Esvagt Capella |
55 |
Martin Mansnerus |
Crown Seaways |
100 |
Fedir Kardash |
Fionia Swan |
88 |
Keith Ocampo Nuyda |
Fionia Swan |
2 |
Michael Dalum Christensen |
Fionia Swan |
5 |
Andreas Lyrstrand |
Esvagt Carpathia |
25 |
Magnus Kirchhoff |
Esvagt Carpathia |
73 |
Paw Thisted Møller |
Esvagt Carpathia |
204 |
Rasmus Josephsen |
Esvagt Carpathia |
7 |
Slettet Jeppe Blach Sørensen |
Dan Swift |
160 |
Bo Thomsen |
Prins Richard |
24 |
Claus Gertsen |
Prins Richard |
106 |
Henning Rasmussen |
Prins Richard |
6 |
Jens Troest |
Prins Richard |
4 |
Johny Boy Pedersen |
Prins Richard |
100 |
Lars V. Hansen |
Prins Richard |
109 |
Tommy Holst |
Prins Richard |
150 |
Anders William Hamann |
Esvagt Christina |
4 |
Jens Kristian Kjærgaard |
Esvagt Christina |
2 |
Joan Petur |
Esvagt Christina |
81 |
Kenneth Jeppesen |
Esvagt Christina |
4 |
Lars Nørgaard Andersen |
Esvagt Christina |
63 |
Mateuez Bogdanski |
Esvagt Christina |
23 |
Mortan Mohr |
Esvagt Christina |
98 |
Rafal Szostek |
Esvagt Christina |
121 |
Kevin Hof |
Ebba Maersk |
109 |
Arne B. Hansen |
Prinsesse Benedikte |
6 |
Henning Rasmussen |
Prinsesse Benedikte |
8 |
Martin Ebdrup |
Prinsesse Benedikte |
5 |
Nick Tønder |
Prinsesse Benedikte |
70 |
Niklas B. Sørensen |
Prinsesse Benedikte |
52 |
Dennis Jensen |
Clementine Maersk |
11 |
Donnie Richie Condez Candari |
Clementine Maersk |
7 |
Junard Catubig |
Clementine Maersk |
10 |
Klaudiusz Kolodziejczyk |
Clementine Maersk |
218 |
Melvin Petito |
Clementine Maersk |
1 |
Vic Tancinco |
Clementine Maersk |
31 |
William Rasmussen |
Clementine Maersk |
129 |
Billy Snook |
Maersk Trader |
2 |
Krzysztof Fogiel |
Maersk Trader |
22 |
Anders Lund Kønig |
Pearl Seaways |
13 |
Andreas Schou Kristensen |
Pearl Seaways |
14 |
Brian Frydkjær |
Pearl Seaways |
5 |
Chilie Keff |
Pearl Seaways |
3 |
Daniel Mühlhausen |
Pearl Seaways |
27 |
Ejnar Bech Pedersen |
Pearl Seaways |
58 |
Esben Ludvigsen |
Pearl Seaways |
10 |
Gunnar Gaardbo Poulsen |
Pearl Seaways |
20 |
Jack Møller Larsen |
Pearl Seaways |
20 |
Jacob Adler Svanholm |
Pearl Seaways |
38 |
Jakob Kittelmann Brockhattingen |
Pearl Seaways |
7 |
Jeppe Nissen Jørgensen |
Pearl Seaways |
4 |
Jesper Bo Meilstrup |
Pearl Seaways |
2 |
Jonas Bruhn Prytz |
Pearl Seaways |
2 |
Jonas Ringsted Jensen |
Pearl Seaways |
76 |
Josephine Christa Keff |
Pearl Seaways |
2 |
Lasse Peter Mullings Ullström |
Pearl Seaways |
4 |
Laura Mathilde Clausen |
Pearl Seaways |
5 |
Lone Jensen |
Pearl Seaways |
35 |
Magdalena Dorota Myk |
Pearl Seaways |
16 |
Martin Larsen Thornholm |
Pearl Seaways |
20 |
Martin Munch Jæger |
Pearl Seaways |
993 |
Martin Ross |
Pearl Seaways |
48 |
Martin Skovsmose |
Pearl Seaways |
38 |
Piotr Andrzej Smeja |
Pearl Seaways |
20 |
Rasmus Andersen |
Pearl Seaways |
101 |
Reynaldo A. P. Silva |
Pearl Seaways |
2 |
Richardt Lynge Sørensen |
Pearl Seaways |
1000 |
Sean Per Lund |
Pearl Seaways |
67 |
Søren Jensen |
Pearl Seaways |
4 |
Andreas Johann Sahl-Sommer |
Mary Arctica |
80 |
Christopher Trudslev |
Mary Arctica |
32 |
Jacob Dam Hansen |
Mary Arctica |
666 |
Jacob Meyer Skou |
Mary Arctica |
92 |
Jan H. Obeling |
Mary Arctica |
51 |
Jan Hvid Obeling |
Mary Arctica |
51 |
Kasper Riis |
Mary Arctica |
4 |
Lars Boss Hansen |
Mary Arctica |
133 |
Mads Werther |
Mary Arctica |
8 |
Ole Jacobsen |
Mary Arctica |
80 |
Rasmus Thatt Jensen |
Mary Arctica |
74 |
Rune Pedersen |
Mary Arctica |
2 |
Simun Petur Anthoniussen |
Mary Arctica |
27 |
Tummas Pauli Mortensen |
Mary Arctica |
24 |
Vagn Erik Jensen |
Mary Arctica |
271 |
Bo Lundgaard Pedersen |
Esvagt Cobra |
135 |
Jens Kristian Hansen |
Esvagt Cobra |
119 |
Leif Jensen |
Esvagt Cobra |
80 |
Pawel Karpinski |
Esvagt Cobra |
44 |
Tomasz Artur Maj |
Esvagt Cobra |
8 |
Ezekiel Red Tovera |
Charlotte Theresa |
10 |
August Johannesen |
Esvagt Celeste |
146 |
Benjamin Birkholm |
Esvagt Celeste |
34 |
David Heydari Poulsen |
Esvagt Celeste |
10 |
Freya |
Esvagt Celeste |
6 |
Gunnar Hakun Dam |
Esvagt Celeste |
35 |
Jamie Rafn |
Esvagt Celeste |
4 |
Mads A. W. Olsen |
Esvagt Celeste |
2338 |
Malik Christian Vittus Nielsen |
Esvagt Celeste |
89 |
Marner Joannisarson Fugloe |
Esvagt Celeste |
2 |
Marner Sivertsen |
Esvagt Celeste |
34 |
Martin Slot |
Esvagt Celeste |
9 |
Maya Fly |
Esvagt Celeste |
10 |
Per Dalheim |
Esvagt Celeste |
16 |
Sebastian Flesborg |
Esvagt Celeste |
123 |
Thorstein Hansen |
Esvagt Celeste |
25 |
Torbjørn Lützen |
Esvagt Celeste |
29 |
Asbjørn Bertelsen |
Esvagt Aurora |
13 |
Bo Larsen |
Esvagt Aurora |
9 |
Dennis O. Pedersen |
Esvagt Aurora |
889 |
Jakob Branderup |
Esvagt Aurora |
78 |
Lars Black Jensen |
Esvagt Aurora |
7 |
Tor Wittenkamp |
Esvagt Aurora |
43 |
Martin Juel Hansen |
Esvagt Corona |
112 |
Steen Birger Olsen |
Esvagt Corona |
10 |
Dilip Kumar Nagu |
Lica Maersk |
18 |
Tomasz Mioduchowski |
Lica Maersk |
64 |
Katja Winterskov |
Seago Istanbul |
49 |
Kasper Beck |
Maersk Transporter |
7 |
Kenny Govaerts Kastrup |
Maersk Transporter |
20 |
Rasmus Christiansen |
Maersk Transporter |
210 |
Bartosz Trela |
Esvagt Capri |
227 |
Jakub Cupryjak |
Esvagt Capri |
13 |
Jan Ole Johansen |
Esvagt Capri |
27 |
John Zachariasen |
Esvagt Capri |
26 |
Krzysztof Wyder |
Esvagt Capri |
10 |
Mateusz Kalka |
Esvagt Capri |
148 |
Mateusz Wiesko |
Esvagt Capri |
105 |
Frederik H. Thinnesen |
Esvagt Observer |
334 |
Ellen Haugland |
Ficaria Seaways |
26 |
Kurt Lützhøft |
Ficaria Seaways |
133 |
Lone Stæhr |
Ficaria Seaways |
63 |
Peter Zeiler |
Ficaria Seaways |
13 |
Mateusz Strug |
Dan Cisne |
7 |
David John Forword |
Seago Bremerhaven |
29 |
Joseph Ely Ejercito |
Seago Bremerhaven |
4 |
Lucian Basarabeanu |
Seago Bremerhaven |
18 |
Simone Detzen |
Seago Bremerhaven |
16 |
Vincent Demafeliz |
Seago Bremerhaven |
16 |
Tobias Rafn Nielsen |
Suecia Seaways |
14 |
Jonas Kofoed |
Bro Nissum |
153 |
Suni N. Andreassen |
Charlotte Maersk |
191 |
Dick S. Danielsen |
Majestic Maersk |
180 |
Gointharajan Muthu |
Majestic Maersk |
7 |
Ovette Jabonete Gayotin |
Majestic Maersk |
10 |
Svend Pedersen |
Majestic Maersk |
581 |
Yaroslav Karetnikov |
Majestic Maersk |
136 |
Peter Brunk |
Nord Gainer |
3 |
Vipin Singh Pundir |
Nord Gainer |
97 |
Vishwajeet Jaijeet Singh |
Nord Gainer |
32 |
Jan Michael Bunghanoy |
Nord Bell |
768 |
Bjarke Poulsen |
Esvagt Stavanger |
3 |
Christoffer Borchsenius |
Esvagt Stavanger |
280 |
Finn Larsen |
Esvagt Stavanger |
128 |
Jasper Holmstad Larsen |
Esvagt Stavanger |
28 |
Mikkel Niemann |
Esvagt Stavanger |
9 |
Morten Bech |
Esvagt Stavanger |
72 |
Nicolaj Bjarnason |
Esvagt Stavanger |
1 |
Palle Klausen |
Esvagt Stavanger |
132 |
Patrick Kjær Olsen |
Esvagt Stavanger |
8 |
Peter Brøgger |
Esvagt Stavanger |
46 |
Rune T. Pedersen |
Esvagt Stavanger |
220 |
Simon A. L. Holm |
Esvagt Stavanger |
75 |
Simon Holm |
Esvagt Stavanger |
14 |
Stefan Vierø |
Esvagt Stavanger |
15 |
Allan Smed Nielsen |
Gunde Maersk |
6 |
Gunnar Gardar Holm |
Gunde Maersk |
50 |
Henrik Giversen |
Gunde Maersk |
109 |
Julie Jay Pradel Tampus |
Gunde Maersk |
2 |
Sourabha Topai |
Gunde Maersk |
190 |
Thomas Jørgensen |
Gunde Maersk |
84 |
Utkarsh Singh |
Gunde Maersk |
1 |
Robin Thadathil Jose |
Gerda Maersk |
222 |
Adam Henrichsen |
Esvagt Delta |
1 |
Adam Zasadzinski |
Esvagt Champion |
109 |
Freddy Hansen |
Esvagt Champion |
35 |
Heri Hentze |
Esvagt Champion |
221 |
Jakob Filsøe Preisler |
Esvagt Champion |
107 |
Kacper Rekowski |
Esvagt Champion |
73 |
Mateusz Blasiak |
Esvagt Champion |
142 |
Mateusz Ksiazek |
Esvagt Champion |
16 |
Nils N. Christensen |
Esvagt Champion |
5 |
Rafal Michal Kowalewski |
Esvagt Champion |
6 |
Rasmus Gammelby Kristensen |
Esvagt Champion |
127 |
Sofia Maria N. Madsen |
Esvagt Champion |
101 |
Stig Schnell |
Esvagt Champion |
11 |
Villy Jones |
Esvagt Champion |
16 |
Jonathan Marzan Bernardo |
Magleby Maersk |
5 |
Sarah Ann Hunt |
Magleby Maersk |
11 |
Shashank Bachheti |
Magleby Maersk |
13 |
Angelie Mae Quitorio |
Adrian Maersk |
4 |
Marek Wajkert |
Adrian Maersk |
21 |
Renato P. Garcia |
Adrian Maersk |
96 |
Badea Radu-Daniel |
Romoe Maersk |
35 |
Andrej Oresko |
Flandria Seaways |
47 |
Emma Grønsund |
Flandria Seaways |
25 |
Robin Elgelid |
Flandria Seaways |
37 |
Tony Smidt |
Flandria Seaways |
3 |
Carl Kettel |
Esvagt Sigma |
60 |
Krzysztof Witkowski |
Esvagt Sigma |
6 |
Michel de la Motte Nørfjand |
Esvagt Sigma |
30 |
Tomasz Wilczynski |
Esvagt Sigma |
28 |
Anette Busch |
MS Oslofjord |
64 |
Eline |
MS Oslofjord |
4 |
Nikolaj Larsen |
MS Oslofjord |
1241 |
Sylwia Beate Barsegian |
MS Oslofjord |
360 |
Jesper Beck Nielsen |
Magnolia Seaways |
37 |
Martin Klithøj |
Magnolia Seaways |
18 |
Blazej Galinski |
Esvagt Carina |
26 |
Charlie Holm Kristensen |
Esvagt Carina |
4 |
Damian Meyer |
Esvagt Carina |
130 |
Helgi Müller |
Esvagt Carina |
400 |
Henning Vester |
Esvagt Carina |
208 |
Maciej Czerniawki |
Esvagt Carina |
200 |
Michal Rzechula |
Esvagt Carina |
5 |
Patryk Wysocki |
Esvagt Carina |
8 |
Simon Steffen |
Esvagt Carina |
85 |
Tomasz Braszka |
Esvagt Carina |
71 |
Aaditya Shriam |
Maersk Brownsville |
25 |
Bjarne Sunesen |
Primula Seaways |
496 |
Marcin Gorny |
Maersk Achiever |
250 |
Rafal Lal |
Maersk Achiever |
136 |
Asbjørn Schmidt Larsen |
Wind |
9 |
Gullbrandur Olsen |
Wind |
133 |
Pall Joensen |
Wind |
5 |
Per Yde Thomsen |
Wind |
156 |
Peter Jensen |
Wind |
10 |
Runi Fjallstein |
Nord Gardenia |
480 |
April Anne T. Surdivillar |
Sofie Theresa |
180 |
Felix Gumiran Bermas |
Sofie Theresa |
134 |
Jaypee Magbanua |
Sofie Theresa |
148 |
Jowett Traviña |
Sofie Theresa |
194 |
Mark Paulo B. Iglesias |
Sofie Theresa |
146 |
Reyson D.Juanta |
Sofie Theresa |
240 |
Artur B |
Sea Challenger |
33 |
Sebastian H. |
Sea Challenger |
6 |
Sergejs Bazilevics |
Sea Challenger |
422 |
Kenneth Hansen |
Ark Germania |
24 |
Mikkel Rosengreen |
Ark Germania |
10 |
Rasmus Mejner |
Ark Germania |
104 |
Vagn Pedersen |
Ark Germania |
51 |
Andres Eli Olsen |
Esvagt Contender |
53 |
Magnus Damberg |
Esvagt Contender |
18 |
Milosz Folta |
Esvagt Contender |
192 |
Nicolai Rohde Jensen |
Esvagt Contender |
4 |
Ragnhedin Ryggstein |
Esvagt Contender |
890 |
Bartek Blaszczyk |
Esvagt Claudine |
70 |
John Simonsen |
Esvagt Claudine |
25 |
Karol Adamow |
Esvagt Claudine |
11 |
Karol Okon |
Esvagt Claudine |
17 |
Kasper Dejberg |
Esvagt Claudine |
16 |
Lars Klitgaard |
Esvagt Claudine |
14 |
Magnus Winther |
Esvagt Claudine |
190 |
Michal Trepkowski |
Esvagt Claudine |
24 |
Norbert Lukasiewicz |
Esvagt Claudine |
32 |
Walther Clausen |
Esvagt Claudine |
51 |
Zenons Jurgelevics |
Esvagt Claudine |
23 |
Bruce Harrison |
Esvagt Froude |
18 |
Claus Rylander Christensen |
Esvagt Froude |
8 |
Gary Cunningham |
Esvagt Froude |
21 |
Henrik Jacobsen |
Esvagt Froude |
182 |
Joanna Malgorzata |
Esvagt Froude |
29 |
Lars Bang Jacobsen |
Esvagt Froude |
20 |
Mads Andersen |
Esvagt Froude |
8 |
Magnus Sonne Andersen |
Esvagt Froude |
18 |
Maja Gissemann Ricksen |
Esvagt Froude |
4 |
Martin Hewitt |
Esvagt Froude |
4 |
Michal Jacub Hetak |
Esvagt Froude |
85 |
Patryk Ireneusz Kuriata |
Esvagt Froude |
140 |
Pawel Borysewicz |
Esvagt Froude |
2 |
Peter Olldag Bay |
Esvagt Froude |
5 |
Tobias Toft Würtz |
Esvagt Froude |
20 |
Antonio Mlinar |
Torm Estrid |
28 |
Toni Mlinar |
Torm Estrid |
20 |
Jens Åge Rasmussen |
Esvagt Cornelia |
12 |
Johannes de Teilmann |
Esvagt Cornelia |
28 |
Kartin Weihe |
Esvagt Cornelia |
214 |
Pall Holm |
Esvagt Cornelia |
117 |
Klæmint Joensen |
Morten Maersk |
100 |
Kristian Johansen |
Morten Maersk |
120 |
Frimann Poulsen |
Esvagt Server |
1 |
Niels Jørgen Beck Hostrup |
Esvagt Server |
25 |
Simon Rathkjen |
Esvagt Server |
14 |
Lasse Jørgensen |
Kirsten Maersk |
203 |
Adam Jarosz |
Esvagt Chastine |
32 |
Ais C. B. Michelsen |
Esvagt Chastine |
195 |
Claus Fensby Jensen |
Esvagt Chastine |
266 |
Dawid Mazur |
Esvagt Chastine |
4 |
Glenn Young Christensen |
Esvagt Chastine |
16 |
Jacek Nagiec |
Esvagt Chastine |
32 |
Jacob Mathiasen |
Esvagt Chastine |
3 |
Mikkel Thorup Nielsen |
Esvagt Chastine |
123 |
Thomas Ryggshamar |
Esvagt Chastine |
240 |
Aldwin Narvaez |
Nord Sustainable |
2 |
Kenneth Rasmussen |
Nord Sustainable |
151 |
Kim Overgaard |
Nord Sustainable |
12 |
Thomas Sørensen |
Nord Sustainable |
12 |
Torvaldur H. Olsen |
Nord Sustainable |
79 |
Niels Erik Johannesen |
Selandia Seaways |
42 |
Troels Pedersen |
Selandia Seaways |
12 |
Alicja Wierszycka |
Esvagt Faraday |
31 |
Andreas Horn Sloth |
Esvagt Faraday |
85 |
Anna Maria Dewolt |
Esvagt Faraday |
7 |
Dennis Nielsen |
Esvagt Faraday |
236 |
Flemming Hemdorff |
Esvagt Faraday |
26 |
Hans Pauli Johannesen |
Esvagt Faraday |
80 |
Henrik Guldbrand |
Esvagt Faraday |
5 |
Ingi Simonsen |
Esvagt Faraday |
44 |
Mads Appelt Nielsen |
Esvagt Faraday |
56 |
Mads Pjensgaard Pedersen |
Esvagt Faraday |
13 |
Martin Thomsen |
Esvagt Faraday |
50 |
Mathias Fjeldborg Andersen |
Esvagt Faraday |
36 |
Michael Greve Nielsen |
Esvagt Faraday |
59 |
Nichlas Svarer |
Esvagt Faraday |
8 |
Nicki Nielsen |
Esvagt Faraday |
3 |
Frederik Michael Hansen |
Torm Ismini |
8 |
Romeo |
Aotea Maersk |
99 |
Jose Moreno |
Jutlandia Swan |
91 |
Juanito B. Garcia Jr. |
Jutlandia Swan |
49 |
Marlon Lacre |
Jutlandia Swan |
6 |
Piotr Osowicki |
Jutlandia Swan |
6 |
Karoline Thaysen |
Nord Swift |
67 |
Niels Munck |
Gunvor Maersk |
98 |
Dan Deshayes |
Ternholm |
31 |
Elias Möller |
Ternholm |
181 |
Filip Lancing |
Ternholm |
85 |
Kenth Möller |
Ternholm |
259 |
Lucas Andersson |
Ternholm |
28 |
Sebastian Gustafsson |
Ternholm |
49 |
Erik Moesgaard |
Begonia Seaways |
102 |
Mattias Løfdahl Nielsen |
Begonia Seaways |
48 |
Anders Høst |
Torm Venture |
14 |
Martin Pedersen |
Esvagt Castor |
93 |
Honey Bee Ayling Gilbolingo |
Guthorm Maersk |
3 |
Amora Walter Reales |
Arnold Maersk |
3 |
Ankit Thakur |
Arnold Maersk |
1 |
Oleksandr Zinchenko |
Arnold Maersk |
8 |
Dante Potestades |
Erria Swan |
97 |
Peter Krukiewicz |
Erria Swan |
140 |
Krzysztof Nazorek |
Mona Swan |
304 |
Akash Maruti Hadgal |
Matz Maersk |
6 |
Alexander Peter Linsdbauer |
Matz Maersk |
140 |
Benedikt Ewering |
Matz Maersk |
11 |
Bjerne Egon Jensen |
Matz Maersk |
188 |
Eric Millow |
Matz Maersk |
74 |
Charmaine Ranada |
Selandia Swan |
192 |
Earl Nino Rausora Flores |
Selandia Swan |
47 |
Ole Rødtnes |
Selandia Swan |
133 |
Robert Wasilewski |
Selandia Swan |
155 |
Stephen Reyes |
Selandia Swan |
16 |
André Schubert |
Esvagt Njord |
315 |
Dan Augustinussen |
Esvagt Njord |
42 |
Dannie Vestergård Pedersen |
Esvagt Njord |
18 |
Dominik Zygry |
Esvagt Njord |
59 |
Jon Joensen |
Esvagt Njord |
4 |
Kaido Lath |
Esvagt Njord |
30 |
Lasse Laursen |
Esvagt Njord |
55 |
Malgorzata Wladecka |
Esvagt Njord |
80 |
Marcus D. Larsen |
Esvagt Njord |
2 |
Sergie Fedarkov |
Esvagt Njord |
18 |
Valdemar Damgaard |
Esvagt Njord |
29 |
Waldemar sobiecki Stanislaw |
Esvagt Njord |
102 |
Henri Luffe |
King Seaways |
117 |
Rafal Bortnik |
King Seaways |
50 |
Kenneth T. Sørensen |
Roy Maersk |
121 |
Rasmus Jon Lisberg Larsen |
Roy Maersk |
133 |
Vivek Thakur |
Gjertrud Maersk |
270 |
Graham Tullett |
Maersk Connector |
45 |
Krzysztof Soboczynski |
Maersk Connector |
354 |
Mirac Alexander Frost |
Maersk Connector |
50 |
Stendor Johansen |
Maersk Connector |
30 |
Artur Mackowiak |
Nordic Ann |
36 |
Bartlomiej Ignaczak |
Nordic Ann |
18 |
Krystian Gierszewski |
Nordic Ann |
27 |
Erick Diniz |
Dan Sabia |
243 |
Everton P. G. Dos Santos |
Dan Sabia |
8 |
Jadson Ferreira Da Silva |
Dan Sabia |
29 |
Marek Jedynak |
Dan Sabia |
45 |
Piotr A. Janiak |
Dan Sabia |
276 |
Torben Echers |
Dan Sabia |
35 |
Aki Henriksen |
Svendborg Maersk |
3 |
Carlos Rafael N. Neites |
Adriatic Gas |
18 |
Carlson de Luna |
Adriatic Gas |
35 |
Clyde Vincent M. Gordo |
Adriatic Gas |
26 |
Daniel Anthony Omblero |
Adriatic Gas |
68 |
Dennis C. Dayo |
Adriatic Gas |
15 |
Eric Emmanuel B. Loquias |
Adriatic Gas |
72 |
Francis C. Santiago |
Adriatic Gas |
52 |
Jerico I. Peñamante |
Adriatic Gas |
18 |
Joselito P. Abrera |
Adriatic Gas |
19 |
Kyle M. Bautista |
Adriatic Gas |
16 |
Paulo Martin Florina |
Adriatic Gas |
12 |
Prince Jordan C. Grey |
Adriatic Gas |
22 |
Zafero C. Costrua |
Adriatic Gas |
14 |
Bruno Brendon C. Buenaflor III |
Celtic Gas |
187 |
Kim Eggers Pedersen |
Minik Arctica |
4 |
Jimmi Vile Jensen |
Njord R |
129 |
Jørgen Eriksen |
Njord R |
7 |
Andre Joachim Bendixen |
Esvagt Connector |
2 |
Asger Christensen |
Esvagt Connector |
38 |
Lars Leger Larsen |
Esvagt Connector |
12 |
Nicklas Jensen |
Esvagt Connector |
15 |
Radoslaw Wnuk |
Esvagt Connector |
313 |
Eydfinn Fjallsbak |
Gunhilde Maersk |
157 |
Christopher Karisma Gram |
Madison Maersk |
74 |
Pauli Gregor Hentze |
Madison Maersk |
265 |
Zyrex Boter Nacilla |
Maersk Mc Kinney Moller |
10 |
Martin Ytte Hansen |
Margrethe Maersk |
137 |
Henrik Chris Nielsen |
Marit Maersk |
5 |
Finn Danberg |
Mette Maersk |
113 |
Marco Antonio Salomon |
Nora Maersk |
290 |
Toma Kacso |
Bro Nordby |
100 |
Iftemie Lucian |
Bro Nuuk |
84 |
Kashish Dhuria |
Bro Nuuk |
261 |
Mikael Hjort |
Bro Nuuk |
37 |
Emerson Filipino |
Bro Nibe |
209 |
Mark Steven Suede |
Bro Nibe |
107 |
Martin Petersen |
Torm Laura |
25 |
Peter Sams |
Torm Laura |
234 |
Filip Marcinczak |
Esvagt Cassiopeia |
7 |
Hans Peter Hansen |
Esvagt Cassiopeia |
10 |
Jørn Steen Dollerup |
Esvagt Cassiopeia |
11 |
Szymon Biegalski |
Esvagt Cassiopeia |
112 |
Slettes xx |
Bimse |
20 |
Johan Klæmintson Jacobsen |
Balder R |
2314 |
Peter Christiansen |
Balder R |
36 |
Adam Mørksted |
Bergensfjord |
25 |
Adam Skibniewski |
Bergensfjord |
9 |
Bonnie Belinda Nolsøe |
Bergensfjord |
6 |
Camilla Lind |
Bergensfjord |
8 |
Dan Damgaard |
Bergensfjord |
107 |
Frederikke Kaastrup |
Bergensfjord |
4 |
Hamilton |
Bergensfjord |
15 |
Kamilla Bertelsen |
Bergensfjord |
8 |
Kasper B. Christensen |
Bergensfjord |
312 |
Krystian Musiat |
Bergensfjord |
8 |
Marcin Maziarz |
Bergensfjord |
9 |
Martin Holmberg |
Bergensfjord |
19 |
Michael Larsson |
Bergensfjord |
68 |
Oliver Christensen |
Bergensfjord |
10 |
Oliver Holm |
Bergensfjord |
3 |
Ralph F. Sørensen |
Bergensfjord |
12 |
Slettes - Anita Kotuch |
Bergensfjord |
20 |
Tobias Moe |
Bergensfjord |
124 |
Peter Hansen |
Cable One |
111 |
Maksim Demidov |
Carrier Express |
84 |
Claes H. Sørensen |
Freesia Seaways |
60 |
Heidi Laursen |
Freesia Seaways |
322 |
Jonas Lykkegaard Degn |
Freesia Seaways |
16 |
Rasmus Lorenzen |
Freesia Seaways |
22 |
Slettet Erik Moesgaard Nielsen |
Freesia Seaways |
62 |
Blazej Michal Bakalarczyk |
Lessow Swan |
32 |
Krzysztof Dzięcioł |
Lessow Swan |
53 |
Pawel Kulik |
Lessow Swan |
276 |
Christian Gutierrez |
Ternfjord |
20 |
Tommy Jørgensen |
Thor R |
18 |
Kasper Pørksen |
Wind Pioneer |
2 |
Allan Krogh |
Wind Server |
130 |
Andrew Hudson |
Wind Server |
2 |
Andrew Wilson |
Wind Server |
10 |
Andy Hudson |
Wind Server |
2 |
Chris Burke |
Wind Server |
210 |
Lars Feldthusen |
Wind Server |
107 |
Max Skov |
Wind Server |
56 |
Mick Salmon |
Wind Server |
24 |
Nick Munch |
Wind Server |
36 |
Nicki Krog |
Wind Server |
8 |
Paul Storr |
Wind Server |
78 |
Philip Busch |
Wind Server |
173 |
Shaun Cochrane |
Wind Server |
25 |
Steve Finnigan |
Wind Server |
75 |
Mikael Boller |
Anna Knutsen |
17 |
Bo Maschke Sørensen |
Svitzer Madeira |
130 |
Jakob Lange |
Svitzer Madeira |
8 |
Derek Niclasen |
Malik Arctica |
176 |
Jacob Bo Hansen |
Malik Arctica |
204 |
Rey Adorable |
Tern Sea |
265 |
Franklin A. Galinato |
Madrid Maersk |
68 |
Valdemar Johan Fricke |
Madrid Maersk |
17 |
Andreas Dam Overgaard |
Moscow Maersk |
20 |
Nicolai Larsen |
Moscow Maersk |
13 |
Berith Kvistgaarden |
Stavangerfjord |
3 |
Josefine |
Stavangerfjord |
8 |
Lars Christian Linde |
Stavangerfjord |
7 |
Mads Stærke Kristensen |
Stavangerfjord |
208 |
Mathilde Boysen |
Stavangerfjord |
5 |
Peter Vrist |
Stavangerfjord |
1 |
Rene Mosbæk Nielsen |
Stavangerfjord |
121 |
Frank Dahl |
Milan Maersk |
361 |
Malcolm Wilson |
Maersk Forza |
83 |
Peter Brown |
Maersk Forza |
13 |
Viaceslav Sultanov |
Maersk Forza |
17 |
Andreas Andersen |
Vistula Mærsk |
119 |
Bogi Joensen |
Vistula Mærsk |
3 |
Casper Morsø |
Vistula Mærsk |
102 |
Christian Borch Greve |
Vistula Mærsk |
36 |
Erling Bertelsen |
Vistula Mærsk |
145 |
Frodi Petersen |
Vistula Mærsk |
33 |
Jacob Jerth Pedersen |
Vistula Mærsk |
119 |
Jude Hamilton Henryjesland |
Vistula Mærsk |
10 |
Karin Lognberg |
Vistula Mærsk |
6 |
Ken Gustavsen |
Vistula Mærsk |
2 |
Magnus Krogh Otzen |
Vistula Mærsk |
65 |
Oliver Benjamin Mastek |
Vistula Mærsk |
7 |
Thomas Freiesleben |
Maersk Mover |
861 |
Max Degn i Haraldsstovu |
Manchester Maersk |
71 |
Himanshu Dubey |
Murcia Maersk |
350 |
Jens P. Sørensen |
Murcia Maersk |
1034 |
Garry Noel Mendoza Malagot |
Cap San Lazaro |
150 |
Bertin Dervis |
Monaco Maersk |
4 |
Joseph M Bacalla |
Venta Maersk |
2 |
Jan Bachmann |
Vuoksi Maersk |
128 |
Oleksandr Boyko |
Vuoksi Maersk |
115 |
Jogvan Heldarsgard |
Sif R |
72 |
Alexander Kubiak |
Northern Vicotia |
5 |
Andrew George Murray |
Northern Vicotia |
5 |
Aske Thagaard Vilhelmsen |
Northern Vicotia |
43 |
Bjarke Juel Helt |
Northern Vicotia |
434 |
Carol Margaret Stern (F) |
Northern Vicotia |
131 |
David Toh |
Northern Vicotia |
63 |
Gareth Dean McCabe |
Northern Vicotia |
8 |
Gregor James Young |
Northern Vicotia |
103 |
Jan Eliassen |
Northern Vicotia |
112 |
Julius Cordero |
Northern Vicotia |
4 |
Max Damgaard Landgraf |
Northern Vicotia |
115 |
Peter Jensen |
Northern Vicotia |
53 |
Roger Andersen |
Northern Vicotia |
60 |
Stefan Gunngjørnsson Joensen |
Northern Vicotia |
12 |
Stefan Joensen |
Northern Vicotia |
7 |
Thomas James Holst |
Northern Vicotia |
28 |
Tobias Trillingsgaard |
Northern Vicotia |
12 |
Torben Andreasen |
Northern Vicotia |
459 |
Murray Macleod |
Maersk Maker |
15 |
Johannes Ploug Sarp |
Maersk Mariner |
116 |
Jurand Szymecki |
Maersk Mariner |
60 |
Kenneth Kroer Hansen |
Maersk Mariner |
40 |
Piotr Francizek Chojnacki |
Maersk Mariner |
80 |
Rafal Pernak |
Maersk Mariner |
30 |
Bar Maciej |
Nordic Marita |
64 |
Lukasz Klos |
Nordic Marita |
74 |
Michal Strojek |
Nordic Marita |
7 |
Brian Haahr |
Esvagt Innovator |
675 |
Jens H. Poulsen |
Esvagt Innovator |
181 |
Kaj Kristensen |
Esvagt Innovator |
129 |
Kristian Vorm |
Esvagt Innovator |
9 |
Slettes Kaj Emanuel Kristensen |
Esvagt Innovator |
125 |
Ulrik Kristensen |
Esvagt Innovator |
20 |
Yuli Hrudzina |
Esvagt Innovator |
74 |
Ariel Baldo |
Vaga Maersk |
12 |
Claus Sprotte Kofoed |
Vaga Maersk |
1 |
Darcy Alfonso Santisteban |
Vaga Maersk |
28 |
Esmar Johannesen |
Vaga Maersk |
40 |
Jens Stage Sørensen |
Vaga Maersk |
68 |
Roman Bondarchuk |
Vaga Maersk |
3 |
Tim Refer Nielsen |
Vaga Maersk |
19 |
Rasmus Wiborg |
Esvagt Mercator |
68 |
Nelmerkh G. Datoy |
Nord Stingray |
218 |
Anbarasan Raja |
Vilnia Maersk |
23 |
Petur Storhamar |
Maersk Inventor |
118 |
Frederick B. Oblena |
Maersk Edmonton |
224 |
Anders Lundsgaard |
Esvagt Albert Betz |
100 |
Claus Holm |
Esvagt Albert Betz |
102 |
Henrik Bo Jensen |
Esvagt Albert Betz |
36 |
Jesper Frederiksen |
Esvagt Albert Betz |
20 |
Jonas Pedersen |
Esvagt Albert Betz |
57 |
Kim Ørnstrup |
Esvagt Albert Betz |
193 |
Konrad Bertram Nielsen |
Esvagt Albert Betz |
12 |
Konrad Reczek |
Esvagt Albert Betz |
250 |
Lars Juhl Olsen |
Esvagt Albert Betz |
225 |
Lasse Riis Hansen |
Esvagt Albert Betz |
1 |
Mads Dyre Jespersen |
Esvagt Albert Betz |
322 |
Rene K. Jensen |
Esvagt Albert Betz |
95 |
Rodmund Simonsen |
Esvagt Albert Betz |
8 |
Amanda Weese |
Maersk Launcher |
113 |
Arek Lubanbski |
Maersk Launcher |
30 |
Conor Hudson |
Maersk Launcher |
4 |
Guadalupe Bribiesca Contreras |
Maersk Launcher |
43 |
Lucia Alejandre Villar Munoz |
Maersk Launcher |
7 |
Morten Frostholm |
Maersk Launcher |
8 |
Nicolai Langhorn |
Maersk Launcher |
6 |
Richard Baron |
Maersk Launcher |
2 |
Simon Ytting Romlund |
Maersk Launcher |
21 |
Valerii Beresniev |
Maersk Launcher |
15 |
Dan Kramme |
Gijon Knutsen |
17 |
Hanus Ingi Hansen |
Gijon Knutsen |
144 |
Jan Gundestrup |
Gijon Knutsen |
116 |
Michael Thinnesen |
Gijon Knutsen |
920 |
Aleksey Vladimirow |
Hollandia Seaways |
6 |
Edgaras Paskauskas |
Hollandia Seaways |
12 |
Hans Holm Albertsen |
Hollandia Seaways |
23 |
Henrik |
Hollandia Seaways |
40 |
Konstantins Rudakovs |
Hollandia Seaways |
27 |
Lynge Träger |
Hollandia Seaways |
16 |
Martin-Reimo Salo |
Hollandia Seaways |
15 |
Poul Nielsen |
Hollandia Seaways |
104 |
Simon Frederiksen |
Hollandia Seaways |
40 |
Anders Damkjær |
Humbria Seaways |
40 |
Kristian Bohn |
Humbria Seaways |
29 |
Matti Thomsen |
Humbria Seaways |
256 |
Oliver Blach |
Humbria Seaways |
270 |
Viktor Sundstrøm |
Humbria Seaways |
30 |
Jens Bang |
Tukuma Arctica |
6 |
Rasmus Peter Mortensen |
Nanoq Arctica |
8 |
Denis Djakonov |
Nordic Aki |
32 |
Daulatvir Singh Mundae |
Santa Clara |
31 |
Franz Holmberg |
Santa Clara |
1085 |
Fredderick Mananquil Obena |
Santa Clara |
28 |
Garano Jose Adilse |
Santa Clara |
67 |
Martin Thomas |
Santa Clara |
96 |
Ronny M. Hansen |
Santa Clara |
4 |
Ruel Santos Cabral |
Santa Clara |
3 |
Arniel E. Pinanonang |
Laperouse |
45 |
Arnold Primo |
Laperouse |
53 |
Erybron Russel Mojica |
Laperouse |
46 |
Jaime Calica |
Laperouse |
9 |
Jose Mari P. Anterola |
Laperouse |
26 |
Jovel P. Magdayao |
Laperouse |
33 |
Kenneth Molabola |
Laperouse |
44 |
Troy Balina |
Laperouse |
15 |
Jakob Skak Nielsen |
Wind Enterprise |
10 |
Kamil Rogowski |
Wind Enterprise |
45 |
Kamil Zielinski |
Wind Enterprise |
42 |
Mikkel Strunge Hansen |
Wind Enterprise |
44 |
Rogvi A. Heygum |
Wilson Arctic |
1 |
Roger Barredo Enoslay |
Maersk Navigator |
1 |
Grzegorz Noga |
Esvagt Schelde |
106 |
Anders Hjarsø |
Nakskov Maersk |
198 |
Piotr Konkel |
Scandia Seaways |
27 |
Toralvur Holm i Trodini |
Maersk Cancun |
230 |
Jann Mikkelsen |
Maersk Essen |
423 |
Anita Kostuch |
Esvagt Havelok |
2 |
Christian Arnold |
Esvagt Havelok |
80 |
Christian Nielsen |
Esvagt Havelok |
147 |
Wakinyila Petersen |
Esvagt Havelok |
6 |
Bo Staghøj Knudsen |
HSC Lilleøre |
37 |
Christian Beck Pedersen |
Cap San Antonio |
77 |