Slutstillinger 2018

Navn Skib Distance i km
Henrik Chris Nielsen Gerner Maersk 649
Niels Munck Gerner Maersk 299
Bo D.L. Rasmussen Esvagt Caroline 3
Gert Jørgensen Esvagt Caroline 294
Kari Dal Christiansen Esvagt Caroline 20
Kim Arne Rasmussen Esvagt Caroline 60
Martin T. Do Tran Esvagt Caroline 20
Oliver Boesgaard Bloch Larsen Esvagt Caroline 666
Rasmus Hvidberg-Hagen Esvagt Caroline 395
Raymond Bable Esvagt Caroline 62
Rene Jensen Esvagt Caroline 600
Søren Sandberg Hedelund Esvagt Caroline 158
Tarmo Härmat Esvagt Caroline 165
Brian D'silva Nord Hummock 102
Steen Wessel Nord Hummock 3841
Signe Barfoed Torm Lene 27
Nicklass L. Pedersen Esvagt Don 360
Niels Degn Hansen Esvagt Don 150
Paul Kragesteen Esvagt Don 168
Poul Holm Jacobsen Esvagt Don 475
Høgni Marsten Esvagt Supporter 110
Lars Olsen Esvagt Supporter 110
Patrick Ærenlund Jensen Esvagt Supporter 17
Anders Nielsen Naja Arctica 942
Bjartur Strøm Naja Arctica 4
Charlie Carstensen Naja Arctica 27
Chris Gjelstrup Naja Arctica 4
Jakob Mikkelsen Naja Arctica 2
Jan Petersen Naja Arctica 109
Kenneth D. E. Hansen Naja Arctica 18
Kim Korshøj Naja Arctica 20
Mads Winther Naja Arctica 11
Michael Halkjær Naja Arctica 810
Niels Peter Albrechtsen Naja Arctica 264
Ole Ferdinansen Naja Arctica 5
Thomas Hoppe Elly Maersk 2087
Henri Luffe Britannia Seaways 395
Kamil Lipski Britannia Seaways 5
Lars Pedersen Britannia Seaways 13
Maja Kosecka Britannia Seaways 50
Ohla Shamak Britannia Seaways 2
Olha Shamak Britannia Seaways 50
Pawel Borsik Britannia Seaways 115
Pawel Muza Britannia Seaways 284
Thomasz Schenk Britannia Seaways 73
Wojciech Szlachcic Britannia Seaways 15
Dennis Skovborg Jakbsen Esvagt Bergen 10
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 125
Flemming Brosted Esvagt Bergen 589
Leon Andersen Esvagt Bergen 117
Mark Birkholm Esvagt Bergen 32
Martin Staunsager Esvagt Bergen 238
Morten B. Laursen Esvagt Bergen 790
Pall Holm Esvagt Bergen 95
Per Gammeltoft Jepsen Esvagt Bergen 481
Peter Wilsted Christensen Esvagt Bergen 12
Rene Feuerlein Esvagt Bergen 50
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 301
Thomas Esvagt Bergen 7
Kim Jan Hansen Esvagt Capella 143
Nikki Mosgaard Esvagt Capella 185
Peter Skovlund Iversen Esvagt Capella 110
Frank Reinhldt Fischer Crown Seaways 16
Henrik Ipsen Crown Seaways 1
Ivar Michael K. Vanggard Crown Seaways 108
Mikkel Sandfeld Jensen Crown Seaways 75
Stine Deleuren Crown Seaways 1112
Flemming Sørensen Esvagt Preventer 966
Kenneth Enevoldsen Esvagt Preventer 140
Lars P. Hansen Esvagt Preventer 267
Heidi Laursen Freesia Seaways 96
Aleksander C. Haslund Oraness 30
Dariusz Ciecierski Oraness 300
Finnbjørn Johansen Oraness 620
Gert Skaarup Oraness 760
Karoline Thaysen Oraness 110
kristian Svendsen Oraness 40
Maciej Swiniarski Oraness 715
Michal Pawelczak Oraness 10
Pawel Matuszkiewicz Oraness 225
Tomasz Ciesluk Oraness 900
Zbigniew Lewinsky Oraness 795
Birgitta Johansen Prins Richard 86
Claus Gertsen Prins Richard 105
Felix Christ Prins Richard 10
Henning Rasmussen Prins Richard 168
Jimmi Nielsen Prins Richard 645
Johny Boy Pedersen Prins Richard 102
Jonny Smiszek Prins Richard 526
Lars V. Hansen Prins Richard 107
Peter S. Matthiesen Prins Richard 747
Thomas Sønnichsen Prins Richard 153
Thor Ørskov Prins Richard 327
Andreas Forsberg Nielsen Esvagt Christina 70
Bent Søegaard Esvagt Preserver 746
Brian Madsen Esvagt Preserver 30
Dennis Bastholm Esvagt Preserver 123
Frank F. Nielsen Esvagt Preserver 764
Henrik Olesen Esvagt Preserver 18
Kurt Pedersen Esvagt Preserver 364
Mark Dalgaard Nielsen Esvagt Preserver 3
Niels Johansen Esvagt Preserver 193
Ulf Cloyd Ebsen Esvagt Preserver 687
Finn Danberg Ebba Maersk 957
Andreas H. Lund Prinsesse Benedikte 42
Arne B. Hansen Prinsesse Benedikte 301
Carsten Holst Prinsesse Benedikte 457
Chris G. Jensen Prinsesse Benedikte 378
Claus Skytte Christensen Prinsesse Benedikte 10
Finn Norman Prinsesse Benedikte 14
Henning C. Carlsen Prinsesse Benedikte 127
Morten Eriksen Prinsesse Benedikte 41
Peter S. Matthiesen Prinsesse Benedikte 23
Tommy V. Hoeks Prinsesse Benedikte 28
Christian Stidsen Magne Viking 25
Joakim Gustafsson Magne Viking 55
Per Laursen Brage Viking 1360
Vadym Bolyayev Clementine Maersk 44
Anna Christensen Pearl Seaways 29
Brian Binderup Pearl Seaways 10
Bridget Goretti Atim Pearl Seaways 1
Driss Quazzani Pearl Seaways 85
Esben Ludvigsen Pearl Seaways 114
Heinz Ohrt Pearl Seaways 555
Jacob Grønnegaard Pearl Seaways 1084
Jeppe Nissen Jørgensen Pearl Seaways 284
Jesper Helmann Dideriksen Pearl Seaways 36
Jesper Skriver Frandsen Pearl Seaways 273
Jonas Bruhn Prytz Pearl Seaways 2097
Jonas Ringsted Jensen Pearl Seaways 552
Kenneth Rasmussen Pearl Seaways 66
Lea Hougaard Hjort Pearl Seaways 379
Lone Jensen Pearl Seaways 5
Magdalena Dorota Myk Pearl Seaways 23
Marc Petersen Pearl Seaways 250
Martin Munch Jæger Pearl Seaways 194
Martin Skovsmose Pearl Seaways 2
Martin Weber Øhlenschlæger Pearl Seaways 35
Martyna Teresa Kolka Pearl Seaways 10
Michal Artur Czajka Pearl Seaways 10
Morten Berg Pearl Seaways 360
Morten Poulsen Pearl Seaways 378
Nicolaj Hesberg Pearl Seaways 14
Ole Højberg Brodersen Pearl Seaways 967
Pawel Kaczmarczyk Pearl Seaways 10
Peter Schaumburg Johannesen Pearl Seaways 136
Piotr Gasiulewicz Pearl Seaways 25
Rasmus Andersen Pearl Seaways 296
Rasmus Juul Andersen Pearl Seaways 15
Rasmus Juul Andsersen Pearl Seaways 15
Sean Per Lund Pearl Seaways 2
Søren Jensen Pearl Seaways 1572
Torben Sorth Pearl Seaways 663
Bo Quebec Madsen Amak Swan 569
Miroslaw Janusz Laskowski Amak Swan 120
Paul Smith Jensen Amak Swan 618
Rico Paradiang Amak Swan 220
Christopher Trudslev Mary Arctica 150
Kim Eggers Pedersen Mary Arctica 61
Lars Boss Hansen Mary Arctica 404
Torben Hahn Nielsen Mary Arctica 35
Tummas Pauli Mortensen Mary Arctica 136
Allan Sørensen Esvagt Charlie 525
Jacub Ruszczycki Esvagt Charlie 862
Jan A. Schmidt Esvagt Charlie 8645
Jesper T. Juel Esvagt Charlie 507
Jesper Tivar Juel Esvagt Charlie 567
Kenny Christensen Esvagt Charlie 294
Mark Josef Vegh Esvagt Charlie 103
Amarpreet Singh Luna Maersk 30
Anders Westerstad Luna Maersk 492
Del Rosario Arah Lugatiman Luna Maersk 50
Gurbinder Singh Luna Maersk 118
Ilie Liviu Luna Maersk 3837
Irina Gabriela Voinea Luna Maersk 414
Lomongo Junel Vergara Luna Maersk 30
Manansala Michel John Lopez Luna Maersk 59
Pareja Sammy Dave Villalobos Luna Maersk 3
Paul Justin L. Patarata Luna Maersk 2
Kevin De Leeuw Maersk Salalah 75
Wilson Quilang Maersk Salalah 18
Benjamin Petersen Esvagt Cobra 14
Dawid Chmielewski Esvagt Cobra 391
Henrik Christensen Esvagt Cobra 157
Henrik Madsen Esvagt Cobra 765
Jakup Thomasen Esvagt Cobra 221
Johannes Andreasen Esvagt Cobra 172
Karsten Frostholm Esvagt Cobra 93
Thomas Jakobsen Esvagt Cobra 234
Wojciech Meilezarek Esvagt Cobra 1
Albert Espinosa Charlotte Theresa 20
Bent Larsen Charlotte Theresa 30
Bjarti Fridheim Charlotte Theresa 319
Bo Hauchrog Larsen Charlotte Theresa 361
David Domenic Butler Charlotte Theresa 1645
Ezekiel Red Tovera Charlotte Theresa 11
Froilan P. Cascano Charlotte Theresa 140
George Olarte Bonete Charlotte Theresa 50
Gleb Romanisin Charlotte Theresa 349
Jofree V. Valentino Charlotte Theresa 105
Jomar Alingod Lemu Charlotte Theresa 101
Jose Decasa Malaran Charlotte Theresa 12
Kim Drost Charlotte Theresa 681
Mark Kevin L. Bungalso Charlotte Theresa 118
Romans Gusevs Charlotte Theresa 26
Frederik Knudsen Esvagt Celeste 260
Hans Jakob Lind Rasmussen Esvagt Celeste 105
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 800
Marner Sivertsen Esvagt Celeste 105
Mikkel Horsfeldt Madsen Esvagt Celeste 35
Rasmus Ø. Jensen Esvagt Celeste 730
Thomas Berthelsen Esvagt Celeste 80
Turid Lakså Esvagt Celeste 115
Christen Holm Esvagt Echo 265
Allan Bo Jensen Esvagt Aurora 141
Dagur Halfdarnarson Esvagt Aurora 273
Dan Børge Jensen Esvagt Aurora 81
Jakob Branderup Esvagt Aurora 38
Jimmy Rasmussen Esvagt Aurora 45
Kim Chemnitz Jensen Esvagt Aurora 24
Martin Svensson Esvagt Aurora 88
Rani Rasmussen Esvagt Aurora 165
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 15
Søren Præstegaard Esvagt Aurora 55
Brian Rene Jahn Esvagt Corona 65
Kenny Jørgensen Esvagt Corona 20
Kris Jacobsen Esvagt Corona 5
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 236
Trygve S. Jensen Esvagt Corona 12
Amber Shaaron Stewart Lica Maersk 105
Christopher James Easby Lica Maersk 117
David Ulysses Dela Cruz Lica Maersk 375
Edwin Isidro De Jusus Lica Maersk 119
Jan Rhay Pantas Ceballos Lica Maersk 9
Paul Victor Persson Lica Maersk 264
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 175
Tobias Rosendahl Christoffersen Lica Maersk 51
Vincent John Zamora Lica Maersk 16
Morten Andersen Maersk Transporter 900
Rasmus Christiansen Maersk Transporter 1200
Jan Ole Johansen Esvagt Capri 1500
Benjamin Festirstein Jacobsen Esvagt Observer 129
Daniel de Claville Christiansen Esvagt Observer 20
Emil L. B. Knudsen Esvagt Observer 37
Ian Eric Wotherspoon Esvagt Observer 251
Jakob Høst Moustgaard Esvagt Observer 37
Nicolai Juncker Andersen Esvagt Observer 37
Steen B. Christensen Esvagt Observer 130
Christoffer Juhl Olesen Nuka Arctica 204
Frederik Houlberg Nuka Arctica 126
Jørgen Kjær Jensen Nuka Arctica 35
Mads Pötzsch Nuka Arctica 30
Michael Worm Nuka Arctica 229
Mogens Overballe Nuka Arctica 330
Andreii Bolotin Maersk Garonne 5
Cielito Mantos Maersk Garonne 195
Cris Ivan Garcia Maersk Garonne 339
David Robert Johnston Maersk Garonne 657
Denys Katrandzhy Maersk Garonne 80
Denys Polysayev Maersk Garonne 80
Emerson Paet Maersk Garonne 431
Jayant Singh Negi Maersk Garonne 80
Jeffrey Villacarlos Maersk Garonne 8
Jesper Clausen Maersk Garonne 115
Peter Anthony Canas Borja Maersk Garonne 73
Philip de la Cruz Maersk Garonne 722
Poul Havmøller Maersk Garonne 189
Reyje Lampitco Maersk Garonne 152
Roy Galve Salon Maersk Garonne 150
Sorin Andrei Paraschiv Maersk Garonne 22
Sri Ram Balamurali Maersk Garonne 47
John Davidson Maersk Implementor 12075
Dorthe Tange Ficaria Seaways 62
Joen Sune Bro Ficaria Seaways 257
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 557
Lone Stæhr Ficaria Seaways 37
Peter Zeiler Ficaria Seaways 37
Frederik Otte Irena Arctica 440
Henry Husted Irena Arctica 1564
Jogvan Trondheim Irena Arctica 35
Johnny Christensen Irena Arctica 109
Magni Lambauge Irena Arctica 30
Thorbjørn Ravn Irena Arctica 760
Lucian Basarabeanu Seago Bremerhaven 409
Jakub Plombon Suecia Seaways 100
Lars Mikkelsen Suecia Seaways 471
Marcin Cywinski Suecia Seaways 30
Michal Grzelak Suecia Seaways 10
Allan Sørensen Petunia Seaways 154
Anders Koed Petunia Seaways 539
Anton Mansnerus Petunia Seaways 12
Arvin A Petunia Seaways 26
Christina Heintze Petunia Seaways 101
Christina Skov Nielsen Petunia Seaways 567
Kim Pedersen Petunia Seaways 116
Lukasz Zimnicki Petunia Seaways 1166
Stefan Dahlberg Petunia Seaways 19
Thomas Gustafson Petunia Seaways 1995
Vagn Pedersen Petunia Seaways 18
Kristian Dellgren Axel Maersk 100
Razvan Diea Axel Maersk 600
Bertin Dervis Majestic Maersk 194
Chiramet Srisathan Majestic Maersk 19
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 332
Ferdinand Alecha Galindo Majestic Maersk 116
Jason Monleon Yocte Majestic Maersk 334
John Carlo Empeno Majestic Maersk 12
Jonard Virador Nemaria Majestic Maersk 33
Mark Erwin P. Tamayo Majestic Maersk 23
Michael Borres Majestic Maersk 105
Mikkel Stougård Søe Majestic Maersk 456
Nathaniel Vellena Majestic Maersk 28
Neil Marc Vincent Belleza Butacan Majestic Maersk 12
Paul Jansen Majestic Maersk 1903
Piyapong Hoompaeng Majestic Maersk 52
Rasmus B. J. Clausen Majestic Maersk 164
Rasmus Børsting Junker Clausen Majestic Maersk 162
Romfel Sausa Mabanta Majestic Maersk 8
Rommel Tiwari Majestic Maersk 20
Sheik Khalid Shajahan Majestic Maersk 110
Søren Loftager Rasmussen Majestic Maersk 463
Sudarshan Pawar Majestic Maersk 10
Vasantha Nagarathinam Majestic Maersk 4
Darcy Alfonso Santisteban Nord Gainer 286
Emil Friis Rasmussen Nord Gainer 450
Kenneth Rasmussen Nord Gainer 46
Parveen Ahlawat Nord Gainer 399
Peter Hansen Nord Gainer 400
Rasmus Hounisen Nord Gainer 128
Isael H. Lapasanda Gustav Maersk 870
Jonalito B. Del Rosario Gustav Maersk 1200
Pankaj Kishlay Gustav Maersk 114
Samara Simha Reddy Bandapalle Gustav Maersk 112
Jan Michael Bunghanoy Nord Bell 57
Alexander Bøge Nielsen Esvagt Stavanger 755
Bo Larsen Esvagt Stavanger 66
Christina Aamand Elm Esvagt Stavanger 40
Dan Andersen Esvagt Stavanger 394
Finn Larsen Esvagt Stavanger 165
Ingi Simonsen Esvagt Stavanger 30
Nikolaj D. Jochumsen Esvagt Stavanger 75
Ole Holm Larsen Esvagt Stavanger 190
Ole Larsen Esvagt Stavanger 70
Regin Vagadal Esvagt Stavanger 370
Rolf Vejlin Esvagt Stavanger 586
Tina Andersen Esvagt Stavanger 47
Romy JR Garcia Moralde Boringia Swan 139
Semiti Tomasi Boringia Swan 78
Karsten Jensen Tove Maersk 183
Tiburcio V. Calangi Tove Maersk 443
Karem G. Andan Lars Maersk 390
Alan Haynes Cornelius Maersk 193
Bent Boller Orasila 66
Bent Erik Nielsen Orasila 1485
Dennis Uhrenholt Orasila 5
Jens Jørgensen Orasila 245
Mads Møller Orasila 32
Michael Hylleberg Orasila 407
Morten Christensen Orasila 20
Morten Humle Christensen Orasila 521
Niels Grube Condrup Orasila 170
Suni Eliasen Orasila 255
Tomas Aarestrup Orasila 384
Brian Vinther Dalsager Laust Maersk 81
Helene Irene Laude Laust Maersk 90
Joseph Cawaling Laust Maersk 51
Kumar Munish Laust Maersk 60
Steen Pedersen Laust Maersk 222
Adam Zasadzinski Esvagt Champion 9
Christian Eli Poulsen Esvagt Champion 8
Freddy Hansen Esvagt Champion 314
Henning K. Vester Esvagt Champion 616
Jaroslaw Szuba Esvagt Champion 289
Kacper Rekowski Esvagt Champion 96
Kevin Christensen Esvagt Champion 26
Lasse Hovgaard Andersen Esvagt Champion 10
Norbert Filipczak Esvagt Champion 792
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 50
Daniel Ciesielski Magleby Maersk 100
Robert Juul Magleby Maersk 3320
Kenneth Johansen Maersk Lancer 57
Allan Harreby Bæk Nordic Marianne 6201
Lauris Landmanis Nordic Marianne 83
Michail Podgurskij Nordic Marianne 100
Riivo Lilles Nordic Marianne 440
Sergejs Podoroga Nordic Marianne 260
Per Chemnitz Andersen Nordic Nadja 377
Akshay Subhash Khadakban Adrian Maersk 126
Ashish Raorane Adrian Maersk 882
Donnie Richie Condez Candari Adrian Maersk 7
Marcus Eklund Adrian Maersk 246
Marek Wajkert Adrian Maersk 68
Neha Trivedi Adrian Maersk 50
Nirmal Dhanraj Chopra Adrian Maersk 134
Daryl S. Galvez Clifford Maersk 117
Jyoti Shankar Vidyarthy Clifford Maersk 20
Anders Kyhl Hansen Esvagt Kappa 29
Atli Jonsson Esvagt Kappa 40
Jan Pedersen Esvagt Kappa 16
Karol M. Czapkowi Esvagt Kappa 242
Martin Zimmer Rasmussen Esvagt Kappa 29
Max Hansen Esvagt Kappa 126
Sebastian Bruun Munch Esvagt Kappa 51
Freddy Flindt-Petersen Tasing Swan 120
Dawid Lazowik Esvagt Sigma 507
Anette Busch MS Oslofjord 1115
Lasse S. Laier MS Oslofjord 3385
Patrycia Sadowska MS Oslofjord 210
Sylwia Beate Barsegian MS Oslofjord 390
Claus Jensen Magnolia Seaways 210
Jacob Bruhn Magnolia Seaways 478
Aline Monteiro Furtado Maersk Leader 34
Mattias Svenningsen Marstal Maersk 270
Anker Eli Vilhelm Hansen Esvagt Carina 500
Anker Hansen Esvagt Carina 535
Helgi Müller Esvagt Carina 150
Kenni S. Pedersen Seago Piraeus 116
Morten B. Jensen Seago Piraeus 199
Suni N. Andreassen Seago Piraeus 128
Nikolai Johansen Nord Geranium 6
Peter Krukiewicz Nord Geranium 158
Caesar Primula Seaways 15
Emma Grønsund Primula Seaways 176
Kent Friborg Primula Seaways 40
Michael Hansen Primula Seaways 78
Michael Helbo Primula Seaways 387
Mikkel V. Jensen Primula Seaways 120
Peter Dahl Jensen Primula Seaways 1165
Thomas Knudsen Primula Seaways 20
Torben Lund Larsen Maersk Achiever 1768
Peter Ole Berthelsen Magellan Spirit 200
Abhishek Soni Anna Maersk 118
Pulkit Trikha Anna Maersk 120
Sravan Kumar Damodara Anna Maersk 660
Grzegorz Dering Wind 61
Gullbrandur Olsen Wind 104
Jørn Knudsen Wind 87
Kamil Rognowski Wind 210
Kamil Zielinski Wind 400
Kim Witthøfft Christensen Wind 459
Martin M. Frandsen Wind 105
Pawel Weglinski Wind 415
Per Yde Thomsen Wind 910
Peter Jensen Wind 410
Thomas Mieskiewicz Wind 543
Tonny Hansen Wind 273
Rene Kristiansen Maersk Lifter 878
Alfredo Galarion Nord Gardenia 121
Fortunato T. Paglinawan Nord Gardenia 169
Gerald Villanueva Nord Gardenia 69
Jesper Andersen Nord Gardenia 25
Melvin Inso Lauron Nord Gardenia 301
Milan Rosendahl Falsing Nord Gardenia 270
Nikolaj Johansen Nord Gardenia 151
Peter Møller Nord Gardenia 3075
Sonny Talde Tuangtuang Nord Gardenia 279
Søren Mørup Jacobsen Nord Gardenia 245
Viktor Klindt Dubdal Nord Gardenia 4
Marianne Gade Meiser Sea Challenger 87
Max Christian Skou Sea Challenger 2488
Johnny Torsland Ark Germania 139
Kenneth Hansen Ark Germania 249
Mads Hornbæk Ark Germania 208
Mikkel Rosengreen Ark Germania 15
Oliver Blach Ark Germania 113
Per Severinsen Ark Germania 2114
Rasmus Mejner Ark Germania 5433
Torben Tranholm Ark Germania 115
Hermogenes A. Saliendra Tina Theresa 972
Ole Olesen Esvagt Contender 300
Ragnhedin Ryggstein Esvagt Contender 1440
Johannes Møller Esvagt Claudine 228
Magnus Winther Esvagt Claudine 13
Anders Lundsgaard Esvagt Froude 4332
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 153
Daniel DeForest Esvagt Froude 80
Dennis Kortum Esvagt Froude 63
Glenn Infiesto Bancot Esvagt Froude 2
Henrik Hartmann Esvagt Froude 27
Ida Teglgård Esvagt Froude 11
Jacek Konieczsnyski Esvagt Froude 75
Jesper Svenningsen Esvagt Froude 76
Lars Bo Knudsen Esvagt Froude 6
Mattias Sonne Hansen Esvagt Froude 35
Nikolaj Hjorth Esvagt Froude 14
Per Kamstrup Esvagt Froude 625
Arkadiusz Walkowiak Esvagt Cornelia 313
Henry A. Reynatrød Esvagt Cornelia 6
Jari Mellemgaard Esvagt Cornelia 106
Jens Værn Villadsen Esvagt Cornelia 359
Jogvan S. Johannesen Esvagt Cornelia 578
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 393
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 25
Peder Hoelgaard Rubt Esvagt Cornelia 105
Jacob Vester Morten Maersk 100
Kristian Johansen Morten Maersk 1143
Ariel Arandilla Gromia Nord Supreme 619
Daniella Jørgensen Nord Supreme 60
Esben Hillebert Jakobsen Nord Supreme 20
Junichi Calaguas Nord Supreme 10
Laus Andersen Nord Supreme 240
Runi Fjallstein Nord Supreme 3103
Ole Bo Madsen Esvagt Celina 475
Reidar Holm Esvagt Celina 110
Lasse Jørgensen Kirsten Maersk 119
Carsten Kristoffersen Estelle Maersk 436
Michal Adamowicz Copenhagen 1708
Piotr Czapiewski Copenhagen 625
Anders Peter Bentzen Esvagt Chastine 25
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 70
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 244
Kacper Piotr Kustosz Esvagt Chastine 74
Rafal Kowalewski Esvagt Chastine 138
Simon Lander Skourup Esvagt Chastine 30
Grzegorz Talanda Scandinavia 15
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 1144
Dariusz Wieczorek Oratank 280
Henrik Snitker Oratank 940
Jussi Stoor Oratank 58
Marian Jazniewicz Oratank 530
Mariusz Zielinski Oratank 425
Mikkel Christensen Oratank 123
Nicolai Seroff Oratank 396
Peter Jensen Oratank 69
Ryszard Szumski Oratank 709
Aditya Dewan Gudrun Maersk 200
Romell Tiwari Gudrun Maersk 53
Ariel A. Cayanan Nord Sustainable 33
Bo Rosenborg Nord Sustainable 245
Cecil Hojilla Garilva Nord Sustainable 121
Marlon S. Bertolano Nord Sustainable 44
Niels Sørensen Nord Sustainable 18
Peder Brinch Nord Sustainable 367
Reinarld L. Neri Nord Sustainable 12
Ruel Avila Eramel Nord Sustainable 322
Hans Helgi Strøm Marchen Maersk 120
Hans Jørgen Koch Nicoline Maersk 354
Keld Erik Bøttger Nicoline Maersk 570
Lasse Nellemose Larsen Fynshav 1105
Bugge Hansen Esvagt Faraday 25
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 75
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 250
Hans Pauli Johannesen Esvagt Faraday 600
Joe Shawn Lee Frisdahl Esvagt Faraday 175
Jørn Harbo Gramstrup Esvagt Faraday 25
Karl Petersen Esvagt Faraday 18
Mads D. Jespersen Esvagt Faraday 15
Mads Pjensgaard Pedersen Esvagt Faraday 114
Michael Greve Nielsen Esvagt Faraday 566
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 15
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 280
Billy Snook Maersk Helper 1359
Lars Maj Poulsen Aotea Maersk 1198
Mohan Pratyush Aotea Maersk 115
Nicolai N. Bøje Aotea Maersk 354
Patrona Alvin Baghugan Aotea Maersk 320
Raffy John Canindo Aotea Maersk 570
Robert L. G. Cabahug Aotea Maersk 361
Rogelio G. Bergantinos Aotea Maersk 34
Romy Aotea Maersk 13
Ronie B. Pacorsa Aotea Maersk 34
Roylan Aotea Maersk 120
Sabin Aotea Maersk 40
Uffe Jandrup Aotea Maersk 35
Adam Zielinski Jutlandia Swan 1433
Benjamin Mendavia Jutlandia Swan 130
Johvani Rey Villamor Jutlandia Swan 435
Juan Memorando Jutlandia Swan 1056
Juanito B. Garcia Jr. Jutlandia Swan 850
K. Maruszewski Jutlandia Swan 420
Kenneth Talaboc Jutlandia Swan 51
Krzystof Maruzewski Jutlandia Swan 1188
Luisito Quijano Jutlandia Swan 24
Mendavia Jutlandia Swan 70
Piotr Osowicki Jutlandia Swan 186
Robert Aracan Jutlandia Swan 249
Victor Ompad Jutlandia Swan 75
Ali Caballero Bin Haidar Nord Swift 298
Andrea Houman Nielsen Nord Swift 55
Bjartur Fonsdal Johannesen Nord Swift 131
Christian Egegaard Nielsen Nord Swift 106
Dionicio Jr. Vellegas Busog Nord Swift 50
Edgar John Jareza Nord Swift 110
Jonardly Ponce Nord Swift 241
Kim Kramme Nord Swift 343
Kim Overgaard Nord Swift 490
Maria Svarre Nord Swift 25
Mark Andrew Catapang Ylagan Nord Swift 153
Michael Sørensen Nord Swift 10
Peter Bendix Barnkop Nord Swift 68
Raul P. Cajecas Nord Swift 16
Rohankumar Mapari Nord Swift 132
Srinath Nayak Nord Swift 52
Jacob Fischer Gunvor Maersk 3875
Kenth Möller Ternholm 250
John Christensen Sofie Maersk 230
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 740
Jakob Mule Rasmussen Begonia Seaways 334
Jeppe Skøde Knudsen Begonia Seaways 1216
Jonas Tunstad Begonia Seaways 12
Morten Michael Andersen Begonia Seaways 7
Nikolaj Munch Begonia Seaways 35
Thorkil V. Kusk Torm Venture 930
Adam Hajdukiewicz Erria Swan 15
Charmaine Ranada Erria Swan 25
Pawel Kulik Erria Swan 1094
Piotr Kolodziejczyk Erria Swan 100
Arthur Villanueva Mendoza Nord Superior 401
Jovel P. Magdayao Nord Superior 71
Martin Nørgaard Nord Superior 120
Søren Thomsen Nord Superior 1029
Arthur Krotowski Mona Swan 516
Christian Zalzos Mona Swan 140
Mariusz Piorkowski Mona Swan 366
Mark Lucem Mona Swan 192
Mohammad Masood Mona Swan 167
RJ Tribo Mona Swan 154
Søren Olsen Mona Swan 261
Pauli Gregor Hentze Matz Maersk 120
Jose Moreno Selandia Swan 611
Krzysztof Nazorek Selandia Swan 4033
Russell F. Gabasa Selandia Swan 91
Anders Wang Esvagt Njord 344
André Schubert Esvagt Njord 5742
Johan Kirsby Esvagt Njord 332
Kaido Lath Esvagt Njord 5216
Kamilla Steenvinkel Esvagt Njord 180
Lasse Laursen Esvagt Njord 105
Mads Gadegaard Esvagt Njord 209
Morten Holm Esvagt Njord 107
Ronny S. Pedersen Esvagt Njord 599
Sergie Fedarkov Esvagt Njord 497
Simon Underwood Esvagt Njord 225
Søren Brandt Nielsen Esvagt Njord 6
Thomas Joensen Esvagt Njord 42
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 223
Magnus Kamla Rønn Maren Maersk 102
Andreas Kristiansen King Seaways 555
Dagmara Peters King Seaways 185
Gregorz Redzimski King Seaways 1415
Jesper Frost King Seaways 395
Peter Hofmann King Seaways 1549
Robert Miszkiewicz King Seaways 198
Thomas Rasmussen King Seaways 1633
Tomasz Lagiewka King Seaways 16
Vivek Thakur Gjertrud Maersk 404
Finn Hansen Maersk Rosyth 554
Aleksanders Brikuns Nordic Nora 339
Andrejs Bulboake Nordic Nora 105
Claus Østergaard Nordic Nora 1608
Fijalkowski Leszek Nordic Nora 110
Frands Keller Nielsen Nordic Nora 20
Hugo Joensen Nordic Nora 223
Igors Sepelevs Nordic Nora 168
Lars K. Andreasen Nordic Nora 213
Leszek Fijalkowski Nordic Nora 271
Mareks Dolgilevics Nordic Nora 50
Remigijus Juska Nordic Nora 87
Valerijs Baboks Nordic Nora 130
Jens Hansen Pajuttaat 147
David B. Jeckerey Sovereign Maersk 8
Dennis Julapong Ek Sovereign Maersk 10
Esped Geralde Villanueva Sovereign Maersk 15
Florentina Anani Sovereign Maersk 20
Jesus G. Morillo Sovereign Maersk 15
Joelito Gasacao Grey Sovereign Maersk 11
Joseph E. Inid Sovereign Maersk 14
Orlando C. Latada Sovereign Maersk 9
Paul Brian Sovereign Maersk 45
Primitivo Jr. A. Tarnate Sovereign Maersk 170
Reniel Luengas Sovereign Maersk 29
Richard McKenna Sovereign Maersk 120
Sandeep Panicker Sovereign Maersk 13
Savak Sam Screwvala Sovereign Maersk 3
Christina Jørgensen Dan Sabia 28
Hilda Suzan Martins Dan Sabia 6
Michael Thinnesen Dan Sabia 2435
Richardo Lopez Dan Sabia 52
Torben Echers Dan Sabia 45
Benidicto Jr. Tablios Tangub Nord Butterfly 249
John Raff Veloso Nord Butterfly 151
Lars Risager Hannibal Nord Butterfly 168
Anders Bendixen Minik Arctica 499
Christian Bech Minik Arctica 75
Claus Pedersen Minik Arctica 230
Samuel Grønvold Minik Arctica 125
Morten D. Madsen Esvagt Connector 639
Rene Kudsk Jensen Esvagt Connector 15
Brian Pedersen Ark Futura 108
Dainius Naujokas Ark Futura 65
Jakub Klobuszynski Ark Futura 50
Lars Olesen Ark Futura 130
Leo Christensen Ark Futura 200
Robert Siarnecki Ark Futura 293
Ulf Ferdinand Ark Futura 132
Gillian Albano Gunhilde Maersk 30
Simun Nielsen Gunhilde Maersk 1550
Sourabha Topai Margrethe Maersk 114
Thomas Hvilborg Mette Maersk 64
Mikael Hjort Bro Nyborg 766
Constantin Adrian Bro Nakskov 30
Igmedio T. Alcara IV Bro Nakskov 515
Karsten B. Kastberg Bro Nakskov 258
Kenneth T. Sørensen Bro Nakskov 135
Peter Haun Bro Nakskov 258
Ramil D. Rodriguez Bro Nakskov 30
Nicklas Meyhoff Nissen Nele Maersk 217
Sorin Suciu Soroe Maersk 250
Noel Alarcon Susan Maersk 117
Finn Bang Lauritzen Else Marie Theresa 2437
Chrystian Sobolewski Esvagt Cassiopeia 2
Jan Lofstad Esvagt Cassiopeia 100
Maciej Dawidowski Esvagt Cassiopeia 160
Marian Esvagt Cassiopeia 188
Michelle Falk Poulsen Esvagt Cassiopeia 110
Szymon Grabinski Esvagt Cassiopeia 806
Jon Kaspersen Fenja 133
Søren Andersen Fenja 427
Steen Hauge Fenja 118
Andreas Lund Bergensfjord 180
Dennis Andersen Bergensfjord 103
Ibrahim Bergensfjord 303
Lasse Nielsen Bergensfjord 284
Michael Larsson Bergensfjord 130
Oliver Holm Bergensfjord 132
Paw Bergensfjord 13
Thomas Jeppesen Bergensfjord 111
Torstein Bergensfjord 51
Troels Froberg Bergensfjord 36
Vitor Farla Bergensfjord 64
Przemyslaw Wojcik Bro Designer 426
Marcos W. Pecley Caroline Theresa 310
vicson Ariate Anonuevo Caroline Theresa 5
Bjørn Bay Esvagt Cantana 115
Jess Høeg Esvagt Cantana 125
Kristian A. Olesen Esvagt Cantana 726
Blazej Michal Bakalarczyk Lessow Swan 2093
Anders V. Bak Maersk Edward 100
Christopher Carter Maersk Edward 165
Silviu Mititelu Maersk Edward 26
Marek Ginter Maersk Etienne 250
Naresh Sahadev Parab Torm Gyda 14
Johnni Nissen Wind Pioneer 175
Allan Krogh Wind Server 385
Christian Holm Wind Server 110
Craig Corseon Wind Server 9
Gareth Ewans Wind Server 120
Jacob Clausen Wind Server 65
Jakob Skak Nielsen Wind Server 634
Kasper Rogild Wind Server 30
Kay C. Ringgardt Wind Server 27
Lars Feldthusen Wind Server 177
Maciej Ekonomihk Wind Server 15
Martin Nielsen Wind Server 31
Michael Andersen Wind Server 85
Nicky Siebeneicher Wind Server 65
Olli Andersen Wind Server 570
Philip Busch Wind Server 867
Scott Williams Wind Server 20
Sean Colquitt Wind Server 14
Stefan Bonde Wind Server 162
Stephen Treadgold Wind Server 30
Stig Markussen Wind Server 11
Vagn Leivsgard Wind Server 770
Wayne Leekonby Wind Server 50
Karsten B. Jensen Anna Knutsen 120
Kent Boye Anna Knutsen 336
Sebastian Hansen Stevns Battler 41
Mikael Verner Pedersen Svitzer Ran 179
Aase Huggler Malik Arctica 175
Anders Klausen Malik Arctica 2
Jacob Bo Hansen Malik Arctica 16
Jens Birk Christensen Malik Arctica 488
Kaj Sørensen Malik Arctica 197
Max Svendsen Malik Arctica 4
Nanna Mathiasen Malik Arctica 1
Patrick Hallie Malik Arctica 5
Poul Nymark Malik Arctica 206
Rikke Cramer Malik Arctica 88
Thorkil Clausen Riis Malik Arctica 154
Philip Abrigo Madrid Maersk 130
Mathias S. Ulmer Milan Maersk 111
Peter Brown Maersk Forza 1064
Rafal Lal Maersk Forza 345
Magnus Krogh Otzen Vistula Mærsk 126
Svyatoslav Tykhy Vistula Mærsk 121
Nicolai Lundberg Jensen Maersk Mover 105
Anthony Salazar Ybanez Manchester Maersk 110
Max Degn i Haraldsstovu Manchester Maersk 151
Michael Sort Manchester Maersk 495
Ove Zeeb Manchester Maersk 104
Rasmus Christensen Manchester Maersk 42
Rasmus Skytte Manchester Maersk 120
Jens P. Sørensen Murcia Maersk 422
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 133
Jann Mikkelsen Maersk Essex 730
Lars Rix Nielsen Maersk Essex 339
Christian Sparre Søndergaard Manila Maersk 558
Alex Bacongallo Maersk Evora 6
Amorsolo P. Lasco Maersk Evora 5
Aske Bentsen Maersk Evora 30
Dioren M. Vincencio Maersk Evora 134
Rodney Gongob Maersk Evora 142
Rolly C. Porcalla Maersk Evora 55
Eduardo Seloterio Thor Express 40
Jakub Ludwiczak Thor Express 376
January Grabowski Thor Express 121
Jayson Barroga Domagas Thor Express 1408
Jeffrey Tolentino Flores Thor Express 11
Karol Mileszko Thor Express 162
Lukasz Byzdra Thor Express 399
Lukasz Lisowski Thor Express 238
Piotr Mitura Thor Express 2
Søren Hansen Thor Express 47
Marcin Slawecki Maersk Hamburg 15
Rudra Pratap Singh Maersk Hamburg 96
Stephen Thomas Austin Maersk Hamburg 130
Anders Hjarsø Vuoksi Maersk 220
Bo Staghøj Knudsen Vuoksi Maersk 728
Jakub Germund Hansen Sif R 1200
Poul Erik Hansen Sif R 1784
Uffe Gjedsig Sif R 1712
Jan Eliassen Freja 4
Jan Poulsen Freja 96
Johnson Umlas Freja 219
Sune Borup Jacobsen Freja 48
Tom Christensen Freja 376
Emerson Reye Connector Express 1147
Maciej Krupowicz Connector Express 350
Magnus Kisbye Winther Sejr Mikkelsen Maersk Minder 650
Hjarn Christian Elmkær Koch Esvagt Innovator 130
Per Lund Sørensen Esvagt Innovator 995
Peter Kornum JLZ410 Seaways 210
Stefan Börgesson JLZ410 Seaways 4080
Sune Jørgensen Esvagt Mercator 162
Carsten Wollesen Torm Strong 497
Christian Nielsen Esvagt Albert Betz 453
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 761
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 141
John Ryan Esvagt Albert Betz 125
Rasmus Seegert Maersk Launcher 50
Arpit Sood Stella Theresa 450
Bjarne Sunesen Hollandia Seaways 1871
Kent Gram Hollandia Seaways 556
Robin Gustavsson Hollandia Seaways 2577
Simon Frederiksen Hollandia Seaways 274
Viktor Sundstrøm Hollandia Seaways 1263
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 256
Denis Djakonov Nordic Aki 60
Denny Eriksson Wilson Arctic 217