Slutstillinger 2018

Navn Skib Distance i km
Henrik Chris Nielsen Gerner Maersk 182
Lasse Astrup Larsen Gerner Maersk 7
Manish Punjabi Gerner Maersk 44
Niels Munck Gerner Maersk 367
Steffan Vestergaard Gerner Maersk 105
Bo D.L. Rasmussen Esvagt Caroline 80
Claus M. Persson Esvagt Caroline 10
Gert Jørgensen Esvagt Caroline 1
Kari Dal Christiansen Esvagt Caroline 107
Kim Arne Rasmussen Esvagt Caroline 15
Martin T. Do Tran Esvagt Caroline 30
Martin Winther Esvagt Caroline 362
Oliver Boesgaard Bloch Larsen Esvagt Caroline 101
Rasmus Hvidberg-Hagen Esvagt Caroline 1
Søren Sandberg Hedelund Esvagt Caroline 20
Tarmo Härmat Esvagt Caroline 178
Brian D'silva Nord Hummock 128
Signe Barfoed Torm Lene 93
Jakup Jacobsen Maersk Attender 57
Allan Jørgensen Esvagt Don 220
Jan D. Jacobsen Esvagt Don 123
Paul Kragesteen Esvagt Don 5722
Solfinn Jacobsen Esvagt Don 111
Høgni Marsten Esvagt Supporter 229
Lars Olsen Esvagt Supporter 147
Patrick Ærenlund Jensen Esvagt Supporter 17
Peter Brix Esvagt Supporter 229
Bjartur Strøm Naja Arctica 26
Charlie Carstensen Naja Arctica 38
Michael Halkjær Naja Arctica 76
Niels Peter Albrechtsen Naja Arctica 110
Ole Ferdinansen Naja Arctica 1
Thomas Hoppe Elly Maersk 503
Bartosz Bozek Britannia Seaways 31
Bo Grønkjær Petersen Britannia Seaways 640
Henri Luffe Britannia Seaways 378
Iwona Markowska Britannia Seaways 8
Kim Hansen Britannia Seaways 5
Lars Pedersen Britannia Seaways 13
Marek Zelaszko Britannia Seaways 120
Ohla Shamak Britannia Seaways 73
Olha Shamak Britannia Seaways 28
Pawel Muza Britannia Seaways 33
Peter Brusendal Sørensen Britannia Seaways 127
Thomasz Schenk Britannia Seaways 173
Tomas Zigmantavicius Britannia Seaways 120
Wojciech Szlachcic Britannia Seaways 33
Dennis B. Klausen Esvagt Bergen 119
Dennis Skovborg Jakbsen Esvagt Bergen 126
Finn Ginnerup Esvagt Bergen 588
Flemming Brosted Esvagt Bergen 80
Johannes Hermansen Esvagt Bergen 412
Kim Jensen Esvagt Bergen 104
Mark Birkholm Esvagt Bergen 38
Martin Staunsager Esvagt Bergen 104
Mikkel Dengsø Lauridsen Esvagt Bergen 15
Morten B. Laursen Esvagt Bergen 47
Pall Holm Esvagt Bergen 244
Per Gammeltoft Jepsen Esvagt Bergen 468
Per Skovgaard Jensen Esvagt Bergen 516
Peter Wilsted Christensen Esvagt Bergen 120
Rune Frederiksen Esvagt Bergen 756
Thomas Esvagt Bergen 35
Kim Jan Hansen Esvagt Capella 344
Nikki Mosgaard Esvagt Capella 183
Peter Skovlund Iversen Esvagt Capella 7
Alexander Englund Pallesen Crown Seaways 433
Amir Arsalan Ghafari Crown Seaways 10
Camilla K. R. Broe Crown Seaways 30
Emma Østergaard Hansen Crown Seaways 9
Frank Reinhldt Fischer Crown Seaways 18
Gunnar Hansen Crown Seaways 10
Jan Mathiesen Crown Seaways 103
Jonas Thomsen Crown Seaways 100
Kristian Kristensen Crown Seaways 94
Martin Mansnerus Crown Seaways 413
Mikkel Sandfeld Jensen Crown Seaways 330
Niklas Mose Crown Seaways 11
Stine Deleuren Crown Seaways 141
Victor Westphal Rasmussen Crown Seaways 100
Wochiech Marciniak Crown Seaways 1
Kenneth Enevoldsen Esvagt Preventer 177
Lars P. Hansen Esvagt Preventer 342
Lars Schumacher Esvagt Preventer 151
Heidi Laursen Freesia Seaways 93
Allan M. Kristensen Prins Richard 32
Claus Gertsen Prins Richard 137
Felix Christ Prins Richard 18
Jens Jørgensen Prins Richard 75
Johny Boy Pedersen Prins Richard 102
Lars V. Hansen Prins Richard 128
Michael Rzempala Prins Richard 444
Nick Tønder Prins Richard 5
Thomas Sønnichsen Prins Richard 3
Andreas Forsberg Nielsen Esvagt Christina 37
Bent Søegaard Esvagt Preserver 141
Dennis Bastholm Esvagt Preserver 61
Frank F. Nielsen Esvagt Preserver 161
Henrik Olesen Esvagt Preserver 2
Jacob Frandsen Esvagt Preserver 8
Kurt Pedersen Esvagt Preserver 109
Mark Dalgaard Nielsen Esvagt Preserver 15
Niels Johansen Esvagt Preserver 103
Ulf Cloyd Ebsen Esvagt Preserver 66
Finn Danberg Ebba Maersk 128
Thomas Duun Ebba Maersk 100
Allan M. Kristensen Prinsesse Benedikte 17
Andreas H. Lund Prinsesse Benedikte 80
Arne B. Hansen Prinsesse Benedikte 4
Chris G. Jensen Prinsesse Benedikte 4
Jens C. Madsen Prinsesse Benedikte 3
Jimmi Jensen Prinsesse Benedikte 4
Nick Tønder Prinsesse Benedikte 66
Christian Andersson Magne Viking 172
Christian Stidsen Magne Viking 113
Joakim Gustafsson Magne Viking 215
Runi Mortensen Magne Viking 5
Per Laursen Brage Viking 135
Alfer Peralta Clementine Maersk 259
Vadym Bolyayev Clementine Maersk 43
Jakup Jakobsen Maersk Trader 281
Rasmus Bøje Pedersen Maersk Trader 83
Alexander Bie Frederiksen Pearl Seaways 1
Allan Kaae Jensen Pearl Seaways 255
Anders Sibast Pearl Seaways 1445
Anna Christensen Pearl Seaways 1024
Betina Hejbroch Cotton Pearl Seaways 255
Bo Marcus Christoffer Carlberg Pearl Seaways 4
Brian Binderup Pearl Seaways 110
Bridget Goretti Atim Pearl Seaways 2
Carsten Dybdahl Pedersen Pearl Seaways 6
Chilie Keff Pearl Seaways 282
Dariusz Karpinski Pearl Seaways 47
Dawid Trojanowski Pearl Seaways 5
Driss Quazzani Pearl Seaways 478
Esben Ludvigsen Pearl Seaways 89
Frederik Viktor Beske Nielsen Pearl Seaways 46
Hella Svane Andersen Pearl Seaways 52
Jack Møller Larsen Pearl Seaways 613
Jeppe Nissen Jørgensen Pearl Seaways 220
Jesper Helmann Dideriksen Pearl Seaways 23
Jonas Ringsted Jensen Pearl Seaways 509
Jonas Sven-Göran Petterson Pearl Seaways 3
Jonna Krogsgaard Pearl Seaways 3
Josefine Jönsson Pearl Seaways 24
Kenneth Munk Mønster Pearl Seaways 3
Lone Jensen Pearl Seaways 10
Louise Kaasing Rasmussen Pearl Seaways 106
Magdalena Dorota Myk Pearl Seaways 2
Martin Munch Jæger Pearl Seaways 10
Martin Skovsmose Pearl Seaways 30
Martin Weber Øhlenschlæger Pearl Seaways 714
Mayra Nygård Pearl Seaways 9
Morten Berg Pearl Seaways 183
Morten Poulsen Pearl Seaways 5
Nicolaj Hesberg Pearl Seaways 98
Nis Nørregaard Pedersen Pearl Seaways 5
Ole Hauerslev Larsen Pearl Seaways 7
Ole Højlund Pearl Seaways 2
Per Helle Kjærgaard Pearl Seaways 5
Peter Schaumburg Johannesen Pearl Seaways 120
Piotr Gasiulewicz Pearl Seaways 26
Rachid Balloumi Pearl Seaways 1227
Rasmus Andersen Pearl Seaways 4
Rasmus Juul Andersen Pearl Seaways 5
Rasmus Juul Andsersen Pearl Seaways 5
Reynaldo A. P. Silva Pearl Seaways 5
Sarah Hoai Huong Thi Lam Pearl Seaways 646
Sean Per Lund Pearl Seaways 3
Torben Sorth Pearl Seaways 50
Bartlomiej Palusinski Amak Swan 267
George Penalosa Amak Swan 54
Miroslaw Janusz Laskowski Amak Swan 334
Randy Dilag Amak Swan 19
Thomas Badsberg Amak Swan 113
Carsten Rasmussen Mary Arctica 11
Rune Pedersen Mary Arctica 25
Torben Hahn Nielsen Mary Arctica 18
Tummas Pauli Mortensen Mary Arctica 109
Allan Sørensen Esvagt Charlie 217
Jacub Ruszczycki Esvagt Charlie 309
Jesper Andersen Esvagt Charlie 73
Jesper T. Juel Esvagt Charlie 91
Jesper Tivar Juel Esvagt Charlie 96
Kenny Christensen Esvagt Charlie 4
Mark Josef Vegh Esvagt Charlie 6
Søren A. Sørensen Esvagt Charlie 179
Svend Poulsen Esvagt Charlie 383
Amarpreet Singh Luna Maersk 298
Anders Westerstad Luna Maersk 104
Del Rosario Arah Lugatiman Luna Maersk 17
Irina Gabriela Voinea Luna Maersk 26
Lomongo Junel Vergara Luna Maersk 23
Manansala Michel John Lopez Luna Maersk 30
Pareja Sammy Dave Villalobos Luna Maersk 19
Paul Justin L. Patarata Luna Maersk 20
Graciano Zapanta Divinagracia Maersk Salalah 22
Robinald Mendoza Maersk Salalah 6
Saajan Gumber Maersk Salalah 16
Thomas Maersk Salalah 24
Vicente Diaz Maersk Salalah 15
Wilson Quilang Maersk Salalah 35
Jannek Lassen Maersk Tracker 105
Kresimir Krpina Torm Lotte 18
Benjamin Petersen Esvagt Cobra 6
Dawid Chmielewski Esvagt Cobra 67
Jakup Thomasen Esvagt Cobra 69
Johannes Andreasen Esvagt Cobra 3
Maciej Grankowski Esvagt Cobra 25
Oskar Rutkowski Esvagt Cobra 54
Thomas Jakobsen Esvagt Cobra 14
Bent Larsen Charlotte Theresa 50
Bjarti Fridheim Charlotte Theresa 93
Ezekiel Red Tovera Charlotte Theresa 5
Froilan P. Cascano Charlotte Theresa 69
George Olarte Bonete Charlotte Theresa 52
Gleb Romanisin Charlotte Theresa 213
Jofree V. Valentino Charlotte Theresa 111
Jomar Alingod Lemu Charlotte Theresa 19
Jose Decasa Malaran Charlotte Theresa 100
Kim Drost Charlotte Theresa 323
Mark Kevin L. Bungalso Charlotte Theresa 7
Peter Poulsen Charlotte Theresa 1200
Romans Gusevs Charlotte Theresa 2
Ronald Tarectecan Charlotte Theresa 14
Anfinn Matras Esvagt Celeste 43
Christoffer Hansen Esvagt Celeste 10
Frederik Knudsen Esvagt Celeste 139
Hans Jakob Lind Rasmussen Esvagt Celeste 100
John Andrew Johannesen Esvagt Celeste 3
Lukas B. Kristensen Esvagt Celeste 4
Mads A. W. Olsen Esvagt Celeste 476
Magnus Munk Nordow Esvagt Celeste 5
Marner Sivertsen Esvagt Celeste 105
Rasmus Ø. Jensen Esvagt Celeste 6
Thomas Berthelsen Esvagt Celeste 15
Turid Lakså Esvagt Celeste 120
Allan Bo Jensen Esvagt Aurora 60
Christoffer Bechmann Esvagt Aurora 114
Dagur Halfdarnarson Esvagt Aurora 273
Dan Børge Jensen Esvagt Aurora 102
Jacob Ross Esvagt Aurora 7
Jakob Branderup Esvagt Aurora 97
Jimmy Rasmussen Esvagt Aurora 1540
Jogvan Hvidbro Esvagt Aurora 3
Kim Chemnitz Jensen Esvagt Aurora 53
Martin Svensson Esvagt Aurora 95
Rani Rasmussen Esvagt Aurora 228
Ronnie Aastradsen Esvagt Aurora 71
Sebastian Wladyslaw Blawat Esvagt Aurora 33
Søren Præstegaard Esvagt Aurora 167
Tor Wittenkamp Esvagt Aurora 30
Kenny Jørgensen Esvagt Corona 33
Simun K. Kerlok Esvagt Corona 164
Trygve S. Jensen Esvagt Corona 75
Ben Jay Suplaag Paras Lica Maersk 53
Christopher James Easby Lica Maersk 112
David Ulysses Dela Cruz Lica Maersk 78
Edwin Isidro De Jusus Lica Maersk 153
Louie Forteza Forman Lica Maersk 30
Owen Bansag Mabelin Lica Maersk 173
Prithiviraj Thirugunanasambanthar Lica Maersk 2
Rodmon Inut Lica Maersk 17
Subash Subramnyan Lica Maersk 4
Sven Tørngren Nielsen Lica Maersk 23
Tobias Rosendahl Christoffersen Lica Maersk 4
Vincent John Zamora Lica Maersk 8
Morten Andersen Maersk Transporter 300
Rasmus Christiansen Maersk Transporter 345
Benjamin Festirstein Jacobsen Esvagt Observer 28
Daniel de Claville Christiansen Esvagt Observer 20
Emil L. B. Knudsen Esvagt Observer 6
Ian Eric Wotherspoon Esvagt Observer 125
Jakob Høst Moustgaard Esvagt Observer 10
Nicolai Juncker Andersen Esvagt Observer 6
Steen B. Christensen Esvagt Observer 4
Christoffer Juhl Olesen Nuka Arctica 120
Frederik Houlberg Nuka Arctica 33
Mads Pötzsch Nuka Arctica 11
Michael Worm Nuka Arctica 41
Victor Andersen Nuka Arctica 20
Andreii Bolotin Maersk Garonne 128
Christopher Bernad Maersk Garonne 24
Cielito Mantos Maersk Garonne 128
Cris Ivan Garcia Maersk Garonne 50
David Robert Johnston Maersk Garonne 551
Denys Katrandzhy Maersk Garonne 75
Denys Polysayev Maersk Garonne 205
Eline Frangoe Maersk Garonne 44
Emerson Paet Maersk Garonne 199
Francis Tantay Centeno Maersk Garonne 3
Jeffrey Villacarlos Maersk Garonne 10
Jesper Clausen Maersk Garonne 88
Mark Thygesen Maersk Garonne 23
Peter Anthony Canas Borja Maersk Garonne 52
Philip de la Cruz Maersk Garonne 42
Reyje Lampitco Maersk Garonne 18
Reylante Lusterio Maersk Garonne 64
Roy Galve Salon Maersk Garonne 45
Sorin Andrei Paraschiv Maersk Garonne 8
Sri Ram Balamurali Maersk Garonne 45
Andreas Hultin Ficaria Seaways 151
Dorthe Tange Ficaria Seaways 71
Helena Dam Ficaria Seaways 143
Jens Monk Andersen Ficaria Seaways 75
Joen Sune Bro Ficaria Seaways 187
Kurt Lützhøft Ficaria Seaways 917
Lone Stæhr Ficaria Seaways 970
Mikael Benzon Ficaria Seaways 50
Nicolai Egeskov Ficaria Seaways 119
Rasmus Jensen Ficaria Seaways 42
Thomas Rubensson Ficaria Seaways 948
Jan C. F. Jørgensen Dan Cisne 56
Marcin Sitek Dan Cisne 179
Michal Zapotoczny Dan Cisne 115
Emil Hansen Irena Arctica 27
Frederik Otte Irena Arctica 59
Henry Husted Irena Arctica 193
Liselotte Poulsen Irena Arctica 109
Thorbjørn Ravn Irena Arctica 29
Lucian Basarabeanu Seago Bremerhaven 245
Cleo Guvara Ballesteros Suecia Seaways 16
Dawid Majewski Suecia Seaways 264
Jakub Plombon Suecia Seaways 62
Kamil Gorski Suecia Seaways 38
Karoline Nawrot Suecia Seaways 29
Kenneth Darre Suecia Seaways 196
Lars Peter Dyrhauge Suecia Seaways 19
Marcin Cywinski Suecia Seaways 158
Michal Grzelak Suecia Seaways 104
Piotr Konkel Suecia Seaways 13
Roberto Daluz Suecia Seaways 3
Allan Sørensen Petunia Seaways 8
Anton Mansnerus Petunia Seaways 291
Christina Skov Nielsen Petunia Seaways 256
Harold Mendoza Petunia Seaways 28
Henning Tømmerup Petunia Seaways 15
Jonatan Christiansson Petunia Seaways 105
Lars Madsen Petunia Seaways 29
Morten Andersen Petunia Seaways 41
Razvan Diea Axel Maersk 20
Bancha Krachangpho Majestic Maersk 102
Barry Rebullar Majestic Maersk 78
Bertin Dervis Majestic Maersk 38
Chiramet Srisathan Majestic Maersk 107
Dick S. Danielsen Majestic Maersk 811
Ferdinand Alecha Galindo Majestic Maersk 16
Jason Monleon Yocte Majestic Maersk 323
John Carlo Empeno Majestic Maersk 4
Jonard Virador Nemaria Majestic Maersk 16
Lars Christian Mørch Majestic Maersk 42
Mads Klit Rønn Majestic Maersk 10
Mark Erwin P. Tamayo Majestic Maersk 4
Nathaniel Vellena Majestic Maersk 12
Neil Marc Vincent Belleza Butacan Majestic Maersk 80
Piyapong Hoompaeng Majestic Maersk 152
Romfel Sausa Mabanta Majestic Maersk 8
Rommel Tiwari Majestic Maersk 58
Sheik Khalid Shajahan Majestic Maersk 3
Søren Loftager Rasmussen Majestic Maersk 107
Sudarshan Pawar Majestic Maersk 115
Vasantha Nagarathinam Majestic Maersk 9
Yerevan Yap Majestic Maersk 3
Conrad Gaard Joensen Nord Gainer 30
Darcy Alfonso Santisteban Nord Gainer 143
Kenneth Rasmussen Nord Gainer 40
Rasmus Hounisen Nord Gainer 113
Thyge Christensen Nord Gainer 540
Isael H. Lapasanda Gustav Maersk 305
Jonalito B. Del Rosario Gustav Maersk 240
Mario J. Botastas Gustav Maersk 63
Martin Ytte Hansen Gustav Maersk 280
Navneet Kumar Gustav Maersk 101
Pankaj Kishlay Gustav Maersk 54
Samara Simha Reddy Bandapalle Gustav Maersk 15
Uprety Yungaank Gustav Maersk 150
Jan Michael Bunghanoy Nord Bell 35
Alexander Bøge Nielsen Esvagt Stavanger 95
Bo Larsen Esvagt Stavanger 12
Christina Aamand Elm Esvagt Stavanger 137
Dan Andersen Esvagt Stavanger 76
Daniel Muehlhausen Esvagt Stavanger 27
Finn Larsen Esvagt Stavanger 92
Ingi Simonsen Esvagt Stavanger 256
Joakim Pedersen Esvagt Stavanger 31
John H. Pedersen Esvagt Stavanger 4
Nikolaj D. Jochumsen Esvagt Stavanger 24
Ole Holm Larsen Esvagt Stavanger 16
Ole Larsen Esvagt Stavanger 12
Peter Brøgger Esvagt Stavanger 98
Rolf Thiim Esvagt Stavanger 46
Rolf Vejlin Esvagt Stavanger 84
Runi Debes Eghom Esvagt Stavanger 46
Tina Andersen Esvagt Stavanger 714
Louton Lagunero Boringia Swan 6
Romy JR Garcia Moralde Boringia Swan 26
Tiburcio V. Calangi Tove Maersk 145
Karem G. Andan Lars Maersk 77
Alan Haynes Cornelius Maersk 177
Karp Marcin Orasila 53
Arnel Balugo Astorga Laust Maersk 12
Christian Ottososon Laust Maersk 4
Danniel James Fernandez Laust Maersk 23
Gautam Rajpal Laust Maersk 2
Jayson Robedillo Pomasin Laust Maersk 14
Julian Mihai Acsente Laust Maersk 7
Kumar Munish Laust Maersk 2
Richard Arvesu Duller Laust Maersk 53
Richard Manila Perando Laust Maersk 38
Sheikh Faizal Ali Laust Maersk 4
Steen Pedersen Laust Maersk 179
Nicolai Ankersen Esvagt Delta 120
Peter Lind Esvagt Delta 120
Adam Henrichsen Esvagt Champion 14
Christian Eli Poulsen Esvagt Champion 126
Freddy Hansen Esvagt Champion 139
Henning K. Vester Esvagt Champion 17
Kacper Rekowski Esvagt Champion 70
Stig Schnell Esvagt Champion 144
Terji Hjaltalin A Kamarinum Esvagt Champion 186
Tomasz Szopa Esvagt Champion 41
Robert Juul Magleby Maersk 280
Jan I. Kristensen Nordic Marianne 676
Lauris Landmanis Nordic Marianne 31
Arun Saktheesh Adrian Maersk 26
Balaji Krishnan Narayanan Adrian Maersk 4
Dennis Arevad Adrian Maersk 255
Donnie Richie Condez Candari Adrian Maersk 4
Marcus Eklund Adrian Maersk 22
Marek Wajkert Adrian Maersk 1080
Michele Gladwin Adrian Maersk 382
Neha Trivedi Adrian Maersk 30
Nirmal Dhanraj Chopra Adrian Maersk 390
Rolando Queroz Adrian Maersk 29
Brian Mark Taladua Markinez Clifford Maersk 47
Daryl S. Galvez Clifford Maersk 315
Jacek Cwen Clifford Maersk 112
Jyoti Shankar Vidyarthy Clifford Maersk 107
Atli Jonsson Esvagt Kappa 94
Jan Pedersen Esvagt Kappa 247
Johannus Kjærbo Esvagt Kappa 408
Karol M. Czapkowi Esvagt Kappa 3
Sebastian Bruun Munch Esvagt Kappa 80
Thomas Jensen Esvagt Kappa 318
Freddy Flindt-Petersen Tasing Swan 94
Dawid Lazowik Esvagt Sigma 45
Anette Busch MS Oslofjord 21
Kim Klimberg MS Oslofjord 30
Lasse S. Laier MS Oslofjord 2910
Monika Gietka MS Oslofjord 347
Natalia Furman MS Oslofjord 15
Nikolaj Larsen MS Oslofjord 1968
Nils Thomsen MS Oslofjord 790
Patrycia Sadowska MS Oslofjord 195
Sylwia Beate Barsegian MS Oslofjord 90
Frederik Pagh Magnolia Seaways 146
Maja Stenholt Magnolia Seaways 33
Martin Klithøj Magnolia Seaways 13
Aline Monteiro Furtado Maersk Leader 49
Marianne Maersk Leader 66
Mattias Svenningsen Marstal Maersk 134
Helgi Müller Esvagt Carina 175
Suni N. Andreassen Seago Piraeus 140
Oleksandr Byelyavtsev Johannes Maersk 179
Gert Andersen Nord Geranium 225
Nikolai Johansen Nord Geranium 16
Peter Krukiewicz Nord Geranium 125
Anders Hermansen Primula Seaways 22
Caesar Primula Seaways 30
Emma Grønsund Primula Seaways 156
Jens Bager Primula Seaways 54
Jesper Bager Primula Seaways 102
Kent Friborg Primula Seaways 125
Mads Saunte Primula Seaways 38
Mikkel V. Jensen Primula Seaways 24
Morten Fenger Primula Seaways 23
Peter Dahl Jensen Primula Seaways 196
Thomas Knudsen Primula Seaways 34
Toke Paulsen Primula Seaways 174
Peter Ole Berthelsen Magellan Spirit 101
Pulkit Trikha Anna Maersk 132
Sravan Kumar Damodara Anna Maersk 141
Grzegorz Dering Wind 31
Kamil Rognowski Wind 108
Mads Johansen Wind 232
Pawel Weglinski Wind 130
Per Severinsen Wind 24
John Kelly Mission Torm Maren 120
Alfredo Galarion Nord Gardenia 41
Devie Allan Antonio Nord Gardenia 51
Gerald Villanueva Nord Gardenia 45
Hanus Mortensen Nord Gardenia 167
Jesper Andersen Nord Gardenia 145
Melvin Inso Lauron Nord Gardenia 55
Milan Rosendahl Falsing Nord Gardenia 29
Nikolaj Johansen Nord Gardenia 39
Nikon Vallaceran Bacong Nord Gardenia 10
Peter Møller Nord Gardenia 105
Sonny Talde Tuangtuang Nord Gardenia 42
Søren Mørup Jacobsen Nord Gardenia 65
Tam Tamayo Nord Gardenia 20
William Pedersen Nord Gardenia 104
Felix Gumiran Bermas Sofie Theresa 124
Lauro C. Membrado Alexander Maersk 578
Max Christian Skou Sea Challenger 1674
Helena Lupak Ark Germania 32
Johnny Torsland Ark Germania 19
Kasper Nielsen Ark Germania 2
Ken Brian Jørgensen Ark Germania 36
Kenneth Hansen Ark Germania 31
Mads Hornbæk Ark Germania 24
Martyna Anna Ressel Ark Germania 19
Mateusz Danilow Ark Germania 43
Mateusz Piotr Pawlak Ark Germania 6
Per Severinsen Ark Germania 77
Rasmus Mejner Ark Germania 86
Torben Tranholm Ark Germania 85
Andreas Jensen Kiesbuy Esvagt Contender 283
Johannes Møller Esvagt Claudine 25
Karol Okon Esvagt Claudine 5
Rodoslaw Wnuk Esvagt Claudine 63
Anders Lundsgaard Esvagt Froude 110
Chano Lyng Esvagt Froude 67
Claus Rylander Christensen Esvagt Froude 165
Dennis Kortum Esvagt Froude 103
Glenn Infiesto Bancot Esvagt Froude 5
Henrik Hartmann Esvagt Froude 273
Ida Teglgård Esvagt Froude 46
Jesper Svenningsen Esvagt Froude 31
Lars Bo Knudsen Esvagt Froude 138
Lars Jacobsen Esvagt Froude 30
Mattias Sonne Hansen Esvagt Froude 65
Nikolaj Hjorth Esvagt Froude 11
Per Kamstrup Esvagt Froude 7
Peter Olldag Bay Esvagt Froude 70
Simon Romlund Esvagt Froude 89
Tobias Toft Würtz Esvagt Froude 15
Casper Nissen Torm Estrid 115
Arkadiusz Walkowiak Esvagt Cornelia 1
Henry A. Reynatrød Esvagt Cornelia 272
Jari Mellemgaard Esvagt Cornelia 443
Jens Værn Villadsen Esvagt Cornelia 190
Jogvan S. Johannesen Esvagt Cornelia 439
Johannes de Teilmann Esvagt Cornelia 123
Kartin Weihe Esvagt Cornelia 1730
Peder Hoelgaard Rubt Esvagt Cornelia 33
Jacob Vester Morten Maersk 220
Kristian Johansen Morten Maersk 36
Christian Severinsen Lexa Maersk 150
Ariel Arandilla Gromia Nord Supreme 250
Daniella Jørgensen Nord Supreme 67
Esben Hillebert Jakobsen Nord Supreme 38
Laus Andersen Nord Supreme 35
Runi Fjallstein Nord Supreme 2127
Michael Rasmussen Esvagt Server 100
Reidar Holm Esvagt Celina 150
Lasse Jørgensen Kirsten Maersk 108
Carsten Kristoffersen Estelle Maersk 27
Piotr Czapiewski Copenhagen 158
Anders Peter Bentzen Esvagt Chastine 642
Christoffer Borchsenius Esvagt Chastine 463
Jacek Nagiec Esvagt Chastine 102
Kacper Piotr Kustosz Esvagt Chastine 32
Lasse Oskar Johansen Esvagt Chastine 5
Rafal Kowalewski Esvagt Chastine 114
Grzegorz Talanda Scandinavia 1351
Krzysztof Koltonowski Scandinavia 1418
Anton Oratank 1
Casper Rasmussen Oratank 42
Dariusz Wieczorek Oratank 108
Mikkel Christensen Oratank 25
Nicolai Seroff Oratank 5
Per Ipsen Oratank 100
Aditya Dewan Gudrun Maersk 750
Romell Tiwari Gudrun Maersk 127
Ariel A. Cayanan Nord Sustainable 9
Cecil Hojilla Garilva Nord Sustainable 101
Dominique Mangente Nord Sustainable 13
Francis Mandapat Nord Sustainable 6
Jhonery T. Tabaosares Nord Sustainable 23
John Michel A. Siarez Nord Sustainable 2
Kenneth Monsanto Nord Sustainable 90
Marlon S. Bertolano Nord Sustainable 7
Nashzer Gallon Nord Sustainable 13
Niels Sørensen Nord Sustainable 104
Peder Brinch Nord Sustainable 328
Peter Pecate Nord Sustainable 20
Reinarld L. Neri Nord Sustainable 13
Ruel Avila Eramel Nord Sustainable 13
AB Manuel Marchen Maersk 50
Mahesh Nair Marchen Maersk 119
Hans Jørgen Koch Nicoline Maersk 206
Lasse Nellemose Larsen Fynshav 1025
Mikael Adriansson Selandia Seaways 338
Asbjørn Carlson Esvagt Faraday 102
Bugge Hansen Esvagt Faraday 93
Christoffer Sødring Esvagt Faraday 32
Dennis Nielsen Esvagt Faraday 238
Flemming Hemdorff Esvagt Faraday 27
Jørn Harbo Gramstrup Esvagt Faraday 177
Mads D. Jespersen Esvagt Faraday 506
Mads Pjensgaard Pedersen Esvagt Faraday 22
Nichlas Svarer Esvagt Faraday 5
Nicki Nielsen Esvagt Faraday 47
Palle Sciegienny Esvagt Faraday 46
Rasmus Billegrav Esvagt Faraday 17
Mikkel Wadt Torm Ismini 1582
Sandro Zahija Torm Ismini 108
Aki Henriksen Aotea Maersk 124
Jeffrey Celso Aotea Maersk 4
Mariano Aotea Maersk 3
Patrona Alvin Baghugan Aotea Maersk 172
Robert L. G. Cabahug Aotea Maersk 7
Rogelio G. Bergantinos Aotea Maersk 52
Romy Aotea Maersk 57
Ronie B. Pacorsa Aotea Maersk 18
Ruffy Aotea Maersk 9
Adam Zielinski Jutlandia Swan 12
Christian Gestat Jutlandia Swan 7
Constantino Tolentino Jutlandia Swan 227
Fedir Kardash Jutlandia Swan 33
Johvani Rey Villamor Jutlandia Swan 488
Juan Memorando Jutlandia Swan 313
Juanito B. Garcia Jr. Jutlandia Swan 300
K. Maruszewski Jutlandia Swan 2
Kenneth Talaboc Jutlandia Swan 22
Krzystof Maruzewski Jutlandia Swan 26
Luisito Quijano Jutlandia Swan 8
Piotr Osowicki Jutlandia Swan 66
Robert Aracan Jutlandia Swan 124
Victor Ompad Jutlandia Swan 9
Ali Caballero Bin Haidar Nord Swift 4
Christian Egegaard Nielsen Nord Swift 6
Dionicio Jr. Vellegas Busog Nord Swift 6
Henrik Christensen Nord Swift 70
Kim Kramme Nord Swift 157
Maria Svarre Nord Swift 32
Mark Andrew Catapang Ylagan Nord Swift 46
Peter Bendix Barnkop Nord Swift 270
Raul P. Cajecas Nord Swift 8
Rizaldo Patino Nord Swift 13
Rohankumar Mapari Nord Swift 17
Srinath Nayak Nord Swift 3
Jacob Fischer Gunvor Maersk 298
Filip Lancing Ternholm 236
Jose Arnel Santos Anglia Seaways 50
Neil Gonzales Anglia Seaways 16
Jatin Arora Sofie Maersk 69
John Christensen Sofie Maersk 171
Jose Theodore Gabrillo Azarcon Sofie Maersk 221
Chris Pedersen Begonia Seaways 9
Erik Moesgaard Nielsen Begonia Seaways 10
Gabriel Bjerch Andersen Begonia Seaways 5
Hans Christian Kornerup Begonia Seaways 130
Jakob Mule Rasmussen Begonia Seaways 122
Jonas Tunstad Begonia Seaways 31
Josefine Ytterberg Begonia Seaways 10
Kurt Bech Begonia Seaways 43
Martin Juul Begonia Seaways 3
Matti Thomsen Begonia Seaways 268
Morten Michael Andersen Begonia Seaways 146
Nikolaj Munch Begonia Seaways 107
Peter Egetoft Begonia Seaways 33
Rasmus Lorenzen Begonia Seaways 315
Thorkil V. Kusk Torm Venture 485
Jake S. Santiago Gerd Maersk 946
Børge Bæk Jensen Arnold Maersk 145
Siddhartha Mohan Chaudhari Arnold Maersk 2
Arsenio Rocillo Erria Swan 29
Charmaine Ranada Erria Swan 157
Ole Berg Erria Swan 20
Pawel Kulik Erria Swan 255
Piotr Kolodziejczyk Erria Swan 5
Reynaldo Porras Erria Swan 60
Arthur Villanueva Mendoza Nord Superior 321
Jovel P. Magdayao Nord Superior 38
Andreas Nissen Mona Swan 97
Arthur Krotowski Mona Swan 507
Elizaldo C. Baul Mona Swan 407
Jacek Czubski Mona Swan 157
Jeffrey Quong Mona Swan 22
Kristian Steffensen Mona Swan 234
Mariusz Piorkowski Mona Swan 138
Mark Lucem Mona Swan 102
Mohammad Masood Mona Swan 24
RJ Tribo Mona Swan 170
Sebastian Lopez Mona Swan 5
Tomasz Wieckowski Mona Swan 112
Pauli Gregor Hentze Matz Maersk 1560
Galo Abilong Selandia Swan 1
Jose Moreno Selandia Swan 348
Krzysztof Nazorek Selandia Swan 142
Russell F. Gabasa Selandia Swan 99
Allan Lauritzen Susanne Theresa 3
Jondhel Copon Ayroso Susanne Theresa 28
Kari Poulsen Susanne Theresa 3
Per Tvilling Susanne Theresa 283
Anders Wang Esvagt Njord 42
André Schubert Esvagt Njord 118
Barbara Weinschenck Esvagt Njord 40
Bertil Andersen Esvagt Njord 8
Brian Christensen Esvagt Njord 268
Brian Kristiansen Esvagt Njord 62
Casper Petersen Esvagt Njord 39
Daniel Kildebo Esvagt Njord 20
Hans Jakob Pedersen Esvagt Njord 32
Johan Kirsby Esvagt Njord 34
Kaido Lath Esvagt Njord 111
Kamilla Steenvinkel Esvagt Njord 46
Kenneth Albrechtsen Esvagt Njord 162
Lasse Laursen Esvagt Njord 423
Mads Gadegaard Esvagt Njord 105
Markus Stricker Esvagt Njord 4
Morten Holm Esvagt Njord 4
Sergie Fedarkov Esvagt Njord 73
Simon Underwood Esvagt Njord 218
Søren Brandt Nielsen Esvagt Njord 30
Stefan Sørensen Esvagt Njord 212
Thomas Joensen Esvagt Njord 414
Waldemar Sobiecki Esvagt Njord 20
Magnus Kamla Rønn Maren Maersk 182
Tejbir Singh Gill Maren Maersk 125
Andreas Kristiansen King Seaways 45
Dagmara Peters King Seaways 134
Emilie Weman King Seaways 38
Gregorz Redzimski King Seaways 576
Inda Imamovic King Seaways 9
Izabella Szczygielska King Seaways 163
Krzysztof Korporowicz King Seaways 78
Leonard Baeza King Seaways 49
Liezl Gratela King Seaways 90
Michael Krogh King Seaways 160
Rafal Wojtaszak King Seaways 669
Rene Hansen King Seaways 8
Robert Miszkiewicz King Seaways 242
Tomasz Baranski King Seaways 31
Vivek Thakur Gjertrud Maersk 282
Finn Hansen Maersk Rosyth 480
Ingolf Debes Nordic Nelly 88
Andrejs Bulboake Nordic Nora 2
Christian Horsted Nordic Nora 548
Frands Keller Nielsen Nordic Nora 3
Hugo Joensen Nordic Nora 104
Lars Andreasen Nordic Nora 42
Lars K. Andreasen Nordic Nora 279
Leszek Fijalkowski Nordic Nora 39
Remigijus Juska Nordic Nora 141
Peter Christiansen Brage R 167
Celso D. Baguinon Sovereign Maersk 3
Cesar Jr. Leaban Sovereign Maersk 405
David B. Jeckerey Sovereign Maersk 158
Esped Geralde Villanueva Sovereign Maersk 12
Florentina Anani Sovereign Maersk 19
Jan E. Niclassen Sovereign Maersk 1268
Jesus G. Morillo Sovereign Maersk 4
Joel Pagaldo Sovereign Maersk 47
Joel S. Juanillo Sovereign Maersk 12
Joelito Gasacao Grey Sovereign Maersk 53
Joseph E. Inid Sovereign Maersk 6
Kevin B. Dela Cruz Sovereign Maersk 10
Maidy Magsayo Sovereign Maersk 161
Manuelo M. Masayon Sovereign Maersk 26
Orlando C. Latada Sovereign Maersk 9
Reniel Luengas Sovereign Maersk 21
Richard McKenna Sovereign Maersk 66
Sandeep Panicker Sovereign Maersk 11
Anders Balle Jørgensen Dan Sabia 129
Bernardo Beringuel Dan Sabia 121
Daniel Ramos Pessanha Da Silva Dan Sabia 70
Dariusz Rygliszyn Dan Sabia 304
Erick Diniz Dan Sabia 203
Jogvan Magnussen Dan Sabia 629
Michael Gormsen Dan Sabia 108
Michael Thinnesen Dan Sabia 852
Rodrigo Sampaio Dan Sabia 64
Søren Lund Layborn Dan Sabia 119
Virgar Hentze Dan Sabia 494
Benidicto Jr. Tablios Tangub Nord Butterfly 35
John Raff Veloso Nord Butterfly 104
Lars Risager Hannibal Nord Butterfly 2
Onar Avellanosa Valle Nord Butterfly 30
Jesper Bækdal Kristensen Minik Arctica 20
Jenis Olsen Esvagt Connector 58
Morten D. Madsen Esvagt Connector 197
Rene Kudsk Jensen Esvagt Connector 19
Gillian Albano Gunhilde Maersk 10
Mathias Niss Gunhilde Maersk 129
Meinhard Jacobsen Gunhilde Maersk 14
Nick Østergaard Gunhilde Maersk 126
Remi Eltoni Gunhilde Maersk 6
Frederick B. Oblena Margrethe Maersk 817
Sourabha Topai Margrethe Maersk 157
Jon Vestergaard Merete Maersk 103
Rasmus Strøh Huusmann Merete Maersk 358
Jesper Sørensen Mette Maersk 46
Magnus Søvang Mette Maersk 100
Thomas Hvilborg Mette Maersk 22
Uffe Wilken Mette Maersk 3
Oliver Lisbygd Fischer-Rasmussen Bro Nuuk 198
Richard Thune Bro Nuuk 171
Mikael Hjort Bro Nyborg 516
Constantin Adrian Bro Nakskov 80
Igmedio T. Alcara IV Bro Nakskov 75
Kenneth T. Sørensen Bro Nakskov 135
Ramil D. Rodriguez Bro Nakskov 55
Nicklas Meyhoff Nissen Nele Maersk 235
Sorin Suciu Soroe Maersk 126
Noel Alarcon Susan Maersk 134
Benny Petersen Torm Laura 210
Michael Gjerløv Rasmussen Torm Laura 147
Niclas Cerelius Torm Laura 402
Peter Sams Torm Laura 1524
Bo Johannesen Esvagt Cassiopeia 16
Hans Jakup Jensen Esvagt Cassiopeia 276
Jan Lofstad Esvagt Cassiopeia 7
Maciej Dawidowski Esvagt Cassiopeia 183
Marian Esvagt Cassiopeia 118
Nikolaj Vesterlund Knudsen Esvagt Cassiopeia 4
Szymon Grabinski Esvagt Cassiopeia 7
Lars Kromann Frigga 306
Jon Kaspersen Fenja 42
John Gabrielle Limpin Annelise Theresa 114
Adam Bergensfjord 31
Andreas Lund Bergensfjord 103
Anne Sofie Milton Bergensfjord 25
Bonnie Belinda Nolsøe Bergensfjord 26
Claudio Bergensfjord 2
Dennis Carlsen Bergensfjord 67
Ibrahim Bergensfjord 97
Karolina Hansen Bergensfjord 87
Kasper B. Christensen Bergensfjord 156
Katja Bergensfjord 4
Lars Linde Bergensfjord 43
Michael Larsson Bergensfjord 305
Nimco Bergensfjord 62
Paw Bergensfjord 7
Thomas Jeppesen Bergensfjord 5
Tommy Aarup Andersen Bergensfjord 21
Torstein Bergensfjord 92
Troels Froberg Bergensfjord 58
Vitor Farla Bergensfjord 205
Edgardo Tinasas Iligan Bro Deliverer 25
Przemyslaw Wojcik Bro Designer 436
Benito Jr. Caddauan Ponteras Caroline Theresa 145
Kevin Dale Ramos Alumia Caroline Theresa 81
Marcos W. Pecley Caroline Theresa 93
Marq Rizalini Quilicot Gahit Caroline Theresa 4
Regie Villaflor Caroline Theresa 6
vicson Ariate Anonuevo Caroline Theresa 8
Bjørn Bay Esvagt Cantana 65
Frederik Søndergaard Esvagt Cantana 150
Jess Høeg Esvagt Cantana 929
Kristian A. Olesen Esvagt Cantana 280
Blazej Michal Bakalarczyk Lessow Swan 125
Silviu Mititelu Maersk Edward 26
Marek Ginter Maersk Etienne 120
Michael Lowey Maersk Tracer 187
Henrik Kvist Svitzer Bjørn 289
Naresh Sahadev Parab Torm Gyda 90
Johnni Nissen Wind Pioneer 73
Arkadusl Rogowski Wind Server 170
Brian K. Christiansen Wind Server 28
Craig Corseon Wind Server 15
David Clayton Wind Server 5
Gareth Ewans Wind Server 91
Jacob Clausen Wind Server 3
Jakob Skak Nielsen Wind Server 32
Jon Griffiths Wind Server 11
Julius Jakobsen Wind Server 4
Kasper Rogild Wind Server 100
Kay C. Ringgardt Wind Server 29
Lars Feldthusen Wind Server 13
Maciej Ekonomihk Wind Server 4
Martin Nielsen Wind Server 10
Michael Andersen Wind Server 522
Michael Bertholdsen Wind Server 25
Ole Mouridsen Wind Server 110
Olli Andersen Wind Server 31
Phil Blake Wind Server 133
Philip Busch Wind Server 261
Sean Colquitt Wind Server 61
Stefan Bonde Wind Server 16
Stephen Treadgold Wind Server 10
Tony Clark Wind Server 74
Vagn Leivsgard Wind Server 389
Wayne Leekonby Wind Server 4
Min Hein Htet Maersk Cotonou 102
Christine Hyldahl Anna Knutsen 104
Hanus Ingi Hansen Anna Knutsen 151
Karsten B. Jensen Anna Knutsen 396
Søren Laybourn Anna Knutsen 324
Sven Laybourn Anna Knutsen 49
Jesper Lund Nielsen Stevns Battler 10
Jesper Nielsen Stevns Battler 87
John Larsen Stevns Battler 9
Lars Johan Bæk Hansen Stevns Battler 49
Rasmus Gaalaas Jensen Stevns Battler 28
Rene Larsen Stevns Battler 35
Sebastian Hansen Stevns Battler 309
Søren Danielsen Stevns Battler 10
Sten Andersen Stevns Battler 14
Thomas Stael Pedersen Stevns Battler 10
Torsten Schadt Stevns Battler 31
Visti Abramsson Stevns Battler 202
Aase Huggler Malik Arctica 1
Allan Høyer Malik Arctica 49
Anders Klausen Malik Arctica 52
Høgni Petersen Malik Arctica 46
Jens Birk Christensen Malik Arctica 415
Max Svendsen Malik Arctica 1
Nanna Mathiasen Malik Arctica 6
Patrick Hallie Malik Arctica 3
Pipaluk Borup Malik Arctica 23
Rikke Cramer Malik Arctica 125
Thorkil Clausen Riis Malik Arctica 5
Simon Tranbjerg Vammen Maersk Master 168
Randy Avellana Tern Sea 400
Philip Abrigo Madrid Maersk 525
Mathias S. Ulmer Milan Maersk 340
Rafal Lal Maersk Forza 217
Hans Thyssen Vistula Mærsk 19
John Rey Ramos Vistula Mærsk 53
Magnus Krogh Otzen Vistula Mærsk 111
Svyatoslav Tykhy Vistula Mærsk 68
Anthony Salazar Ybanez Manchester Maersk 37
Anto Praiselin Selvin Manchester Maersk 53
Christian Merezeanu Manchester Maersk 113
Kumar Mandeep Manchester Maersk 9
Max Degn i Haraldsstovu Manchester Maersk 11
Michael Sort Manchester Maersk 227
Neil Espera Manchester Maersk 54
Ove Zeeb Manchester Maersk 45
Rasmus Christensen Manchester Maersk 5
Rommel Biglay Hermoso Manchester Maersk 15
Søren Bøgild Jensen Manchester Maersk 222
Tobias Ravnsbæk Bruun Manchester Maersk 44
Nikolaj Brasch Marseille Maersk 680
Arne Helleland Murcia Maersk 105
Garry Noel Mendoza Malagot Cap San Lazaro 40
Lars Rix Nielsen Maersk Essex 312
Tomasz Milczarzewicz Maersk Essex 189
Christian Sparre Søndergaard Manila Maersk 182
Alex Bacongallo Maersk Evora 20
Amorsolo P. Lasco Maersk Evora 25
Aske Bentsen Maersk Evora 192
Dioren M. Vincencio Maersk Evora 213
Edcel C. Razon Maersk Evora 18
Jacky Mirafuentes Maersk Evora 140
Patrick Joseph C. Acman Maersk Evora 220
Ray Nier Galpin Maersk Evora 21
Rodney Gongob Maersk Evora 233
Rolly C. Porcalla Maersk Evora 85
Victorino Balajadia Maersk Evora 252
Wirat Singchai Maersk Evora 75
Eduardo Seloterio Thor Express 16
Jakub Ludwiczak Thor Express 68
Jeffrey Tolentino Flores Thor Express 34
Karol Mileszko Thor Express 61
Lukasz Byzdra Thor Express 45
Lukasz Lisowski Thor Express 100
Martin B. Hoeyby Thor Express 7
Oli Jøkladal Thor Express 17
Piotr Mitura Thor Express 35
Søren Hansen Thor Express 371
Marcin Slawecki Maersk Hamburg 20
Rudra Pratap Singh Maersk Hamburg 80
Nikolay Khoshev Maersk Leon 422
Anders Hjarsø Vuoksi Maersk 60
Bo Staghøj Knudsen Vuoksi Maersk 50
Danjal Andreasen Vuoksi Maersk 120
Kasper Munch Esvagt Dana 132
Jogvan Heldarsgard Sif R 130
Poul Erik Hansen Sif R 307
Simon Eysturdal Sif R 216
Jan Eliassen Freja 88
Jan Poulsen Freja 965
Johnson Umlas Freja 3
Leo Dela Cruz Freja 8
Nick Gastanas Freja 37
Fridalvur Muller Scandinavia 140
Emerson Reye Connector Express 216
Maciej Krupowicz Connector Express 371
Jogvan Joensen Maersk Mariner 283
Magnus Kisbye Winther Sejr Mikkelsen Maersk Minder 465
Hjarn Christian Elmkær Koch Esvagt Innovator 13
Kenney Ribergaard Dam Esvagt Innovator 664
Eden Nivera Maersk Edinburgh 400
Jonathan Dela Cruz Castillo Maersk Edinburgh 46
Mariusz Wachowski Maersk Edinburgh 303
Peter Kornum JLZ410 Seaways 233
Stefan Börgesson JLZ410 Seaways 26
Sune Jørgensen Esvagt Mercator 9
Jireh Micha Dizon Santiago Nord Stingray 8
Karl Paolo B. Dote Nord Stingray 121
Carsten Wollesen Torm Strong 683
Christian Nielsen Esvagt Albert Betz 198
Henrik Bo Jensen Esvagt Albert Betz 1202
Johan Klæmintson Jacobsen Esvagt Albert Betz 209
John Ryan Esvagt Albert Betz 175
Bjarne Sunesen Hollandia Seaways 322
Jan Østergaard Hollandia Seaways 29
Viktor Sundstrøm Hollandia Seaways 899
Eydun Simonsen Nanoq Arctica 299
Denis Djakonov Nordic Aki 515
Denny Eriksson Wilson Arctic 69
Meinert A Rogvi Wilson Arctic 213