Navn |
Skib |
Distance i km |
Niels Østersø |
Gerner Maersk |
825 |
Rasmus Plejdrup Sørensen |
Esvagt Caroline |
128 |
Jan D. Jacobsen |
Esvagt Don |
130 |
Thomas Hoppe |
Elly Maersk |
736 |
Allan Høgh Eriksen |
Britannia Seaways |
100 |
Dennis Lund Brogaard Petersen |
Britannia Seaways |
336 |
Iryna Kukuyeva |
Britannia Seaways |
115 |
Kamil Lipski |
Britannia Seaways |
68 |
Kim Nørgård Hansen |
Britannia Seaways |
88 |
Robert Pawlowski |
Britannia Seaways |
62 |
Slettes Thomasz Schenk |
Britannia Seaways |
116 |
Tomasz Dabrowski |
Britannia Seaways |
126 |
Tomasz Schenk |
Britannia Seaways |
187 |
Yuliia Polishchuk |
Britannia Seaways |
273 |
Dan Andersen |
Esvagt Bergen |
156 |
Dan Konnerup |
Esvagt Bergen |
75 |
Dennis Skovborg Jakobsen |
Esvagt Bergen |
34 |
Finn Ginnerup |
Esvagt Bergen |
34 |
Jan Michael Alstrup |
Esvagt Bergen |
12 |
Louis B. Thorkildsen |
Esvagt Bergen |
187 |
Michael Dan Kristensen |
Esvagt Bergen |
152 |
Mikkel Højlund Jacobsen |
Esvagt Bergen |
25 |
Nicklas Shaldemose Jensen |
Esvagt Bergen |
96 |
Nicolai Storm Pedersen |
Esvagt Bergen |
232 |
Paul Kragesteen |
Esvagt Bergen |
3497 |
Per Skovgaard Jensen |
Esvagt Bergen |
372 |
Rune Frederiksen |
Esvagt Bergen |
236 |
Søren Kjeldsen |
Esvagt Bergen |
28 |
Torben Sommergreen Nielsen |
Esvagt Bergen |
54 |
Kim Jan Hansen |
Esvagt Capella |
204 |
Tage Skytte Pedersen |
Esvagt Dee |
50 |
Martin Mansnerus |
Crown Seaways |
421 |
Karol Wasala |
Oraness |
10 |
Keith Ocampo Nuyda |
Fionia Swan |
9 |
Mac Oliver Subesa |
Fionia Swan |
70 |
Michael Dalum Christensen |
Fionia Swan |
86 |
Rolando dela Torre |
Fionia Swan |
40 |
Vincent C. Tirol |
Fionia Swan |
5 |
Andreas Lyrstrand |
Esvagt Carpathia |
53 |
Paw Thisted Møller |
Esvagt Carpathia |
126 |
Rasmus Josephsen |
Esvagt Carpathia |
25 |
Rasmus Kokholm |
Esvagt Carpathia |
144 |
Andreas Lund |
Prins Richard |
44 |
Ditte Bomann |
Prins Richard |
10 |
Johny Boy Pedersen |
Prins Richard |
105 |
Lars V. Hansen |
Prins Richard |
124 |
Michael Rzempala |
Prins Richard |
416 |
Thomas Sønnichsen |
Prins Richard |
27 |
Tommy Holst |
Prins Richard |
550 |
Robin van der Haven |
Albert Maersk |
54 |
Joan Petur |
Esvagt Christina |
57 |
Kenneth Jeppesen |
Esvagt Christina |
5 |
Lars Nørgaard Andersen |
Esvagt Christina |
27 |
Mateuez Bogdanski |
Esvagt Christina |
292 |
Mortan Mohr |
Esvagt Christina |
4 |
Rafal Szostek |
Esvagt Christina |
127 |
Bendt Søegaard |
Esvagt Preserver |
48 |
Andreas H. Lund |
Prinsesse Benedikte |
12 |
Nick Tønder |
Prinsesse Benedikte |
18 |
Bernabe B. Lomibao |
Clementine Maersk |
139 |
Donnie Richie Condez Candari |
Clementine Maersk |
8 |
Junard Catubig |
Clementine Maersk |
64 |
Klaudiusz Kolodziejczyk |
Clementine Maersk |
223 |
Michael Villareal Diez |
Clementine Maersk |
4 |
Vic Tancinco |
Clementine Maersk |
31 |
William Rasmussen |
Clementine Maersk |
20 |
Billy Snook |
Maersk Trader |
207 |
Jakup Jakobsen |
Maersk Trader |
531 |
Mathew Godden |
Maersk Trader |
115 |
Scott Anderson |
Maersk Trader |
80 |
Trygvi Dalsgaard |
Maersk Trader |
163 |
Alexander Møller Præstekjær |
Pearl Seaways |
2 |
Anders Sibast |
Pearl Seaways |
195 |
Andreas Schou Kristensen |
Pearl Seaways |
182 |
Chilie Keff |
Pearl Seaways |
146 |
Christian W. Dunker |
Pearl Seaways |
86 |
Daniel Mühlhausen |
Pearl Seaways |
60 |
Driss Quazzani |
Pearl Seaways |
76 |
Esben Ludvigsen |
Pearl Seaways |
70 |
Gunnar Gaardbo Poulsen |
Pearl Seaways |
206 |
Jack Møller Larsen |
Pearl Seaways |
336 |
Jeppe Nissen Jørgensen |
Pearl Seaways |
429 |
Jesper Bo Meilstrup |
Pearl Seaways |
18 |
Jonas Ringsted Jensen |
Pearl Seaways |
348 |
Josephine Christa Keff |
Pearl Seaways |
22 |
Lasse Peter Mullings Ullström |
Pearl Seaways |
13 |
Laura Corso Henriksen |
Pearl Seaways |
207 |
Martin Larsen Thornholm |
Pearl Seaways |
224 |
Martin Munch Jæger |
Pearl Seaways |
2 |
Martin Skovsmose |
Pearl Seaways |
563 |
Martin Weber Øhlenschlæger |
Pearl Seaways |
125 |
Morten Berg |
Pearl Seaways |
10 |
Nicolaj Hesberg |
Pearl Seaways |
12 |
Nina Amalie Møller Præstekjær |
Pearl Seaways |
325 |
Ole Hauerslev Larsen |
Pearl Seaways |
111 |
Pekka M. J. Heikkinen |
Pearl Seaways |
52 |
Peter Schaumburg Johannesen |
Pearl Seaways |
64 |
Piotr Andrzej Smeja |
Pearl Seaways |
220 |
Rachid Balloumi |
Pearl Seaways |
337 |
Rasmus Andersen |
Pearl Seaways |
439 |
Rasmus Krøyer |
Pearl Seaways |
116 |
Søren Jensen |
Pearl Seaways |
7 |
Slettes Estevan Rubenecia |
Amak Swan |
5 |
Andreas Johann Sahl-Sommer |
Mary Arctica |
8 |
Christian Frausing Precht |
Mary Arctica |
21 |
Jacob Meyer Skou |
Mary Arctica |
64 |
Kasper Riis |
Mary Arctica |
4 |
Lars Boss Hansen |
Mary Arctica |
107 |
Mads Werther |
Mary Arctica |
46 |
Ole Jacobsen |
Mary Arctica |
206 |
Rene Jansen |
Mary Arctica |
4 |
Rune Pedersen |
Mary Arctica |
219 |
Tummas Pauli Mortensen |
Mary Arctica |
114 |
Damian Wackowski |
Esvagt Cobra |
173 |
Jens Kristian Hansen |
Esvagt Cobra |
172 |
Kim Madsen |
Esvagt Cobra |
290 |
Pawel Karpinski |
Esvagt Cobra |
72 |
Rico Richardy Hansen |
Esvagt Cobra |
110 |
Thomas Busch Nedergaard |
Esvagt Cobra |
57 |
Tomasz Artur Maj |
Esvagt Cobra |
113 |
Ezekiel Red Tovera |
Charlotte Theresa |
4 |
Peter Nguyen |
Charlotte Theresa |
79 |
Richard Galit |
Charlotte Theresa |
52 |
Sergej Cygankov |
Charlotte Theresa |
125 |
Anfinn Matras |
Esvagt Celeste |
182 |
August Fessel |
Esvagt Celeste |
50 |
August Johannesen |
Esvagt Celeste |
155 |
Benjamin Birkholm |
Esvagt Celeste |
3 |
Gunnar Hakun Dam |
Esvagt Celeste |
10 |
Jamie Rafn |
Esvagt Celeste |
441 |
John Andrew Johannesen |
Esvagt Celeste |
379 |
Kim Balle Svendsen |
Esvagt Celeste |
23 |
Mads A. W. Olsen |
Esvagt Celeste |
1154 |
Marner Joannisarson Fugloe |
Esvagt Celeste |
115 |
Marner Sivertsen |
Esvagt Celeste |
227 |
Martin Slot |
Esvagt Celeste |
16 |
Maya Fly |
Esvagt Celeste |
41 |
Otto K. L. Jacobsen |
Esvagt Celeste |
12 |
Per Dalheim |
Esvagt Celeste |
30 |
Thorstein Hansen |
Esvagt Celeste |
1 |
Torbjørn Lützen |
Esvagt Celeste |
4 |
Asbjørn Bertelsen |
Esvagt Aurora |
12 |
Dagur Halfdarnarson |
Esvagt Aurora |
258 |
Henry Husted |
Esvagt Aurora |
187 |
Jakob Branderup |
Esvagt Aurora |
1113 |
Martin Svensson |
Esvagt Aurora |
92 |
Ronnie Aastradsen |
Esvagt Aurora |
14 |
Sebastian Wladyslaw Blawat |
Esvagt Aurora |
109 |
Steffen Torp |
Esvagt Aurora |
58 |
Tor Wittenkamp |
Esvagt Aurora |
27 |
Kenny Søby Jørgensen |
Esvagt Corona |
20 |
Simun K. Kerlok |
Esvagt Corona |
708 |
Steen Birger Olsen |
Esvagt Corona |
20 |
Christian Esgana Ilustrisimo |
Lica Maersk |
212 |
Dilip Kumar Nagu |
Lica Maersk |
40 |
Roan Eg-Ogan Alpuerto |
Lica Maersk |
70 |
Sven Tørngren Nielsen |
Lica Maersk |
12 |
Tomasz Mioduchowski |
Lica Maersk |
93 |
Katja Winterskov |
Seago Istanbul |
81 |
Isaac Saraiva Pereira |
Maersk Transporter |
16 |
Kasper Beck |
Maersk Transporter |
163 |
Kenny Govaerts Kastrup |
Maersk Transporter |
100 |
Rasmus Christiansen |
Maersk Transporter |
320 |
Bartosz Trela |
Esvagt Capri |
128 |
Jakub Cupryjak |
Esvagt Capri |
248 |
Mateusz Kalka |
Esvagt Capri |
26 |
Mateusz Wiesko |
Esvagt Capri |
139 |
Peter Pedersen |
Esvagt Capri |
7 |
Szymon Zembron |
Esvagt Capri |
158 |
Frederik H. Thinnesen |
Esvagt Observer |
77 |
Peder Hoelgaard Ruby |
Esvagt Observer |
64 |
Andreas Hultin |
Ficaria Seaways |
258 |
Ellen Haugland |
Ficaria Seaways |
204 |
Jens Ole Zadik |
Ficaria Seaways |
15 |
Kenneth Clausen |
Ficaria Seaways |
69 |
Kurt Lützhøft |
Ficaria Seaways |
1101 |
Lars Hansen |
Ficaria Seaways |
38 |
Lone Stæhr |
Ficaria Seaways |
524 |
Peter Zeiler |
Ficaria Seaways |
34 |
Rasmus Jensen |
Ficaria Seaways |
93 |
Thomas Rubensson |
Ficaria Seaways |
644 |
Anders Haller Baggesen |
Dan Cisne |
118 |
Caique Augusto de Oliveira |
Dan Cisne |
168 |
James C. Oliveira S. Jr. |
Dan Cisne |
47 |
Luan De Giorgi Henriques |
Dan Cisne |
180 |
Marcin Sitek |
Dan Cisne |
322 |
Mateusz Strug |
Dan Cisne |
7 |
David John Forword |
Seago Bremerhaven |
16 |
Joseph Ely Ejercito |
Seago Bremerhaven |
2 |
Lucian Basarabeanu |
Seago Bremerhaven |
17 |
Ravi Kiran Vadlamani |
Seago Bremerhaven |
25 |
Simone Detzen |
Seago Bremerhaven |
46 |
Vincent Demafeliz |
Seago Bremerhaven |
56 |
Bartosz Gruzlewski |
Suecia Seaways |
51 |
Dawid Majewski |
Suecia Seaways |
15 |
Filip Zalewski |
Suecia Seaways |
30 |
Jakub Plombon |
Suecia Seaways |
11 |
Kenneth Darre |
Suecia Seaways |
79 |
Laust Pedersen |
Suecia Seaways |
20 |
Marcin Cywinski |
Suecia Seaways |
108 |
Peter Brusendal Sørensen |
Suecia Seaways |
12 |
Roberto Daluz |
Suecia Seaways |
4 |
Tobias Rafn Nielsen |
Suecia Seaways |
163 |
Jonas Kofoed |
Bro Nissum |
1027 |
Christian Valentin |
Petunia Seaways |
38 |
Christina Skov Nielsen |
Petunia Seaways |
195 |
Harold Mendoza |
Petunia Seaways |
79 |
Oliver Agdan |
Petunia Seaways |
2 |
Patrice Bumalag |
Petunia Seaways |
15 |
Rasmus Mosgaard |
Petunia Seaways |
26 |
Ricky Lind Iversen |
Petunia Seaways |
2 |
Roel Tapon |
Petunia Seaways |
3 |
Russel Calzado |
Petunia Seaways |
4 |
Suni N. Andreassen |
Charlotte Maersk |
919 |
Thomas Sabroe Nielsen |
Charlotte Maersk |
250 |
Arnold Bacsa |
Majestic Maersk |
12 |
Dick S. Danielsen |
Majestic Maersk |
252 |
Glenn Stockmarr |
Majestic Maersk |
6 |
Ovette Jabonete Gayotin |
Majestic Maersk |
40 |
Yaroslav Karetnikov |
Majestic Maersk |
51 |
Bjørn Stensig Holm |
Nord Gainer |
3 |
Cecil H. Garilva |
Nord Gainer |
120 |
Gerald D.Villanueva |
Nord Gainer |
157 |
Peter Brunk |
Nord Gainer |
34 |
Satya prakash kunwar |
Nord Gainer |
12 |
Vipin Singh Pundir |
Nord Gainer |
141 |
Vishwajeet Jaijeet Singh |
Nord Gainer |
52 |
Samara Simha Reddy Bandapalle |
Gustav Maersk |
134 |
Jan Michael Bunghanoy |
Nord Bell |
990 |
Bjarke Poulsen |
Esvagt Stavanger |
4 |
Christoffer Bechmann |
Esvagt Stavanger |
34 |
Christoffer Borchsenius |
Esvagt Stavanger |
199 |
Claus Pedersen |
Esvagt Stavanger |
192 |
Finn Larsen |
Esvagt Stavanger |
43 |
Mikkel Niemann |
Esvagt Stavanger |
37 |
Morten Bech |
Esvagt Stavanger |
145 |
Nicklas Lind Pedersen |
Esvagt Stavanger |
138 |
Nicolaj Bjarnason |
Esvagt Stavanger |
8 |
Peter Brøgger |
Esvagt Stavanger |
57 |
Rune T. Pedersen |
Esvagt Stavanger |
14 |
Simon A. L. Holm |
Esvagt Stavanger |
144 |
Steffan Pedersen |
Esvagt Stavanger |
5 |
Aldrin Ozarraga Badoy |
Gunde Maersk |
60 |
Allan Smed Nielsen |
Gunde Maersk |
6 |
Gunnar Gardar Holm |
Gunde Maersk |
178 |
Henrik Giversen |
Gunde Maersk |
117 |
Himanshu Joshi |
Gunde Maersk |
5 |
John Ed Marc Sitjar Selibio |
Gunde Maersk |
3 |
Julie Jay Pradel Tampus |
Gunde Maersk |
74 |
Sourabha Topai |
Gunde Maersk |
622 |
Thomas Jørgensen |
Gunde Maersk |
38 |
Utkarsh Singh |
Gunde Maersk |
83 |
Jakob M. Rasmussen |
Arina Arctica |
6 |
Robin Thadathil Jose |
Gerda Maersk |
433 |
Adam Henrichsen |
Esvagt Delta |
28 |
Peter Lind |
Esvagt Delta |
108 |
Adam Zasadzinski |
Esvagt Champion |
8 |
Christian Eli Poulsen |
Esvagt Champion |
653 |
Freddy Hansen |
Esvagt Champion |
437 |
Jakob Filsøe Preisler |
Esvagt Champion |
60 |
Kacper Rekowski |
Esvagt Champion |
309 |
Mateusz Blasiak |
Esvagt Champion |
38 |
Michael Jæger |
Esvagt Champion |
42 |
Michael S. H. Larsen |
Esvagt Champion |
7 |
Oskar Mocny |
Esvagt Champion |
68 |
Rafal Michal Kowalewski |
Esvagt Champion |
115 |
Rasmus Gammelby Kristensen |
Esvagt Champion |
257 |
Robert Warmbier |
Esvagt Champion |
10 |
Sofia Maria N. Madsen |
Esvagt Champion |
116 |
Solvi Kieffer |
Esvagt Champion |
33 |
Stig Schnell |
Esvagt Champion |
164 |
Terji Hjaltalin A Kamarinum |
Esvagt Champion |
604 |
Tomasz Wawerek |
Esvagt Champion |
35 |
Villy Jones |
Esvagt Champion |
2 |
Daniel Ciesielski |
Magleby Maersk |
315 |
Jonathan Marzan Bernardo |
Magleby Maersk |
5 |
Kim Carino Tercenio |
Magleby Maersk |
16 |
Kristine Kristensen |
Magleby Maersk |
5 |
Sarah Ann Hunt |
Magleby Maersk |
106 |
Marek Wajkert |
Adrian Maersk |
247 |
Renato P. Garcia |
Adrian Maersk |
17 |
Badea Radu-Daniel |
Romoe Maersk |
81 |
Andrej Oresko |
Flandria Seaways |
92 |
Emma Grønsund |
Flandria Seaways |
740 |
Jonas Thomsen |
Flandria Seaways |
6 |
Robin Elgelid |
Flandria Seaways |
41 |
Ronald Dacanay |
Flandria Seaways |
2 |
Bryan P. Lim |
Clifford Maersk |
27 |
Fredbern John A. Casaclang |
Clifford Maersk |
3 |
Jefferson Macahilig |
Clifford Maersk |
3 |
Lowell Dela Cerna |
Clifford Maersk |
25 |
Neil Jeizar Elman |
Clifford Maersk |
69 |
Walter Mislang Constantino |
Clifford Maersk |
8 |
Bosun Bryan Lloren |
Tasing Swan |
21 |
Estevan Rubenecia |
Tasing Swan |
18 |
Glen Magdua |
Tasing Swan |
17 |
Patryk Kijas |
Tasing Swan |
5 |
Piotr Kolodziejczyk |
Tasing Swan |
89 |
Rolando Jr. Monares |
Tasing Swan |
43 |
Anders Rønne |
MS Oslofjord |
111 |
Annie Ekstrøm |
MS Oslofjord |
81 |
Lovisa |
MS Oslofjord |
150 |
Malin Nystrand |
MS Oslofjord |
90 |
Monika Gietka |
MS Oslofjord |
20 |
Nikolaj Larsen |
MS Oslofjord |
1241 |
Nils Thomsen |
MS Oslofjord |
100 |
Peter L |
MS Oslofjord |
22 |
Sylwia Beate Barsegian |
MS Oslofjord |
64 |
Turgay Atkin |
MS Oslofjord |
3 |
Jan Østergaard |
Magnolia Seaways |
264 |
Jesper Beck Nielsen |
Magnolia Seaways |
370 |
Anders Ulrich |
Esvagt Carina |
74 |
Blazej Galinski |
Esvagt Carina |
304 |
Charlie Holm Kristensen |
Esvagt Carina |
535 |
Helgi Müller |
Esvagt Carina |
256 |
Henning Vester |
Esvagt Carina |
19 |
Jenis Olsen |
Esvagt Carina |
164 |
Maciej Czerniawki |
Esvagt Carina |
154 |
Michal Rzechula |
Esvagt Carina |
71 |
Thomas Nielsen |
Esvagt Carina |
733 |
Tomasz Braszka |
Esvagt Carina |
16 |
Aaditya Shriam |
Maersk Brownsville |
254 |
Bjarne Sunesen |
Primula Seaways |
937 |
Kent Friborg |
Primula Seaways |
147 |
Thorkil L. Sartor |
Ribe Maersk |
152 |
Marcin Gorny |
Maersk Achiever |
100 |
Rafal Lal |
Maersk Achiever |
309 |
Reynan Kisteria |
Magellan Spirit |
440 |
Abhishek Soni |
Anna Maersk |
185 |
Martin Frandsen |
Wind |
68 |
Pall Joensen |
Wind |
180 |
Lasse Østergaard Boa |
Laperouse |
460 |
Runi Fjallstein |
Nord Gardenia |
1050 |
April Anne T. Surdivillar |
Sofie Theresa |
592 |
Felix Gumiran Bermas |
Sofie Theresa |
645 |
Jaypee Magbanua |
Sofie Theresa |
191 |
Jowett Traviña |
Sofie Theresa |
847 |
Mark Paulo B. Iglesias |
Sofie Theresa |
671 |
Reyson D.Juanta |
Sofie Theresa |
777 |
Brian Bendixen |
Sea Challenger |
881 |
Charles Verhaeghe |
Sea Challenger |
135 |
Chris B. Brewitt |
Sea Challenger |
44 |
Jesper Cook |
Sea Challenger |
178 |
Jesper Østergaard |
Sea Challenger |
708 |
Jesper Sostack |
Sea Challenger |
57 |
Lars Toft Jensen |
Sea Challenger |
26 |
Martin Suurballe |
Sea Challenger |
22 |
Sergejs Bazilevics |
Sea Challenger |
202 |
Valerijs A |
Sea Challenger |
56 |
Kasper Nielsen |
Ark Germania |
4 |
Kenneth Hansen |
Ark Germania |
60 |
Martyna Anna Ressel |
Ark Germania |
33 |
Mikkel Rosengreen |
Ark Germania |
35 |
Per Severinsen |
Ark Germania |
6 |
Rasmus Mejner |
Ark Germania |
146 |
Tim Melchiorsen |
Ark Germania |
77 |
Torben Tranholm |
Ark Germania |
219 |
Vagn Pedersen |
Ark Germania |
124 |
Alan Wawrzynski |
Esvagt Contender |
5 |
Andres Eli Olsen |
Esvagt Contender |
14 |
Karl Filip Forsberg |
Esvagt Contender |
602 |
Magnus Damberg |
Esvagt Contender |
2 |
Michal Niedzwiecki |
Esvagt Contender |
150 |
Milosz Folta |
Esvagt Contender |
337 |
Nicolai Rohde Jensen |
Esvagt Contender |
31 |
Ragnhedin Ryggstein |
Esvagt Contender |
1156 |
Bartek Blaszczyk |
Esvagt Claudine |
8 |
Jesper Riisager Kristensen |
Esvagt Claudine |
30 |
Jogvan Christiansen |
Esvagt Claudine |
215 |
Karol Adamow |
Esvagt Claudine |
7 |
Karol Okon |
Esvagt Claudine |
140 |
Kasper Dejberg |
Esvagt Claudine |
4 |
Lars Klitgaard |
Esvagt Claudine |
22 |
Michal Trepkowski |
Esvagt Claudine |
51 |
Norbert Lukasiewicz |
Esvagt Claudine |
5 |
Thomas Hammer |
Esvagt Claudine |
64 |
Walther Clausen |
Esvagt Claudine |
65 |
Anthony Edwards |
Esvagt Froude |
200 |
Bruce Harrison |
Esvagt Froude |
30 |
Claus Rylander Christensen |
Esvagt Froude |
102 |
Craig Gillies |
Esvagt Froude |
174 |
Dane Chapples |
Esvagt Froude |
95 |
Dennis Kortum |
Esvagt Froude |
9 |
Gary Cunningham |
Esvagt Froude |
62 |
Henrik Jacobsen |
Esvagt Froude |
3 |
Jesper A. Hansen |
Esvagt Froude |
10 |
Joanna Malgorzata |
Esvagt Froude |
49 |
Josh Waugh |
Esvagt Froude |
47 |
Lars Bang Jacobsen |
Esvagt Froude |
282 |
Maciej Jacek Koziek |
Esvagt Froude |
32 |
Mads Andersen |
Esvagt Froude |
50 |
Magnus Sonne Andersen |
Esvagt Froude |
25 |
Maja Gissemann Ricksen |
Esvagt Froude |
137 |
Martin Hewitt |
Esvagt Froude |
55 |
Mathias Koch Hansen |
Esvagt Froude |
3 |
Michal Jacub Hetak |
Esvagt Froude |
507 |
Nathan Thorne |
Esvagt Froude |
61 |
Patryk Ireneusz Kuriata |
Esvagt Froude |
827 |
Peter Olldag Bay |
Esvagt Froude |
125 |
Przemyslaw Jablonski |
Esvagt Froude |
100 |
Robert White |
Esvagt Froude |
6 |
Tobias Toft Würtz |
Esvagt Froude |
32 |
Antonio Mlinar |
Torm Estrid |
36 |
Toni Mlinar |
Torm Estrid |
40 |
Frederik Wendelboe |
Esvagt Cornelia |
6 |
Jens Åge Rasmussen |
Esvagt Cornelia |
52 |
Johannes de Teilmann |
Esvagt Cornelia |
56 |
Kartin Weihe |
Esvagt Cornelia |
305 |
Pall Holm |
Esvagt Cornelia |
118 |
Silas R. A. Peters |
Esvagt Cornelia |
5 |
Klæmint Joensen |
Morten Maersk |
100 |
Kristian Johansen |
Morten Maersk |
110 |
Debie Morera |
Nord Supreme |
27 |
Karl Paolo B. Dote |
Nord Supreme |
44 |
Laus Andersen |
Nord Supreme |
116 |
Peder Brinch |
Nord Supreme |
222 |
Frimann Poulsen |
Esvagt Server |
205 |
Michael Rasmussen |
Esvagt Server |
99 |
Niels Jørgen Beck Hostrup |
Esvagt Server |
58 |
Simon Rathkjen |
Esvagt Server |
33 |
Lasse Jørgensen |
Kirsten Maersk |
140 |
Mohammed Hussein Dawood Khan |
Estelle Maersk |
592 |
Adam Jarosz |
Esvagt Chastine |
61 |
Andri O. Arngrimsson |
Esvagt Chastine |
25 |
Dawid Andrzej Idziak |
Esvagt Chastine |
146 |
Glenn Young Christensen |
Esvagt Chastine |
168 |
Jacek Nagiec |
Esvagt Chastine |
30 |
Jacob Mathiasen |
Esvagt Chastine |
16 |
Kamil Gogoj |
Esvagt Chastine |
152 |
Kasper K. Jøegensen |
Esvagt Chastine |
144 |
Martin Christensen |
Esvagt Chastine |
101 |
Tomaz Zurawski |
Esvagt Chastine |
11 |
Krzysztof Koltonowski |
Scandinavia |
872 |
Alexander Swoboda |
Oratank |
142 |
Andrii Baga |
Oratank |
7 |
Grzegorz Waszkiewicz |
Oratank |
170 |
Martin S. Andersen |
Oratank |
12 |
Wiktor Pankowski |
Oratank |
69 |
Wojciech Guzek |
Oratank |
12 |
Brenton Fernandes |
Gudrun Maersk |
138 |
Aldwin Narvaez |
Nord Sustainable |
11 |
Kenneth Rasmussen |
Nord Sustainable |
45 |
Nissam Daka |
Nord Sustainable |
248 |
Thomas Sørensen |
Nord Sustainable |
38 |
Torvaldur H. Olsen |
Nord Sustainable |
330 |
Lasse Nellemose Larsen |
Fynshav |
1132 |
Casper Kildemand Sørensen |
Selandia Seaways |
291 |
Ewalina Michalczyk |
Selandia Seaways |
47 |
Lars Madsen |
Selandia Seaways |
20 |
Mikael Adriansson |
Selandia Seaways |
316 |
Niel Gonzales |
Selandia Seaways |
39 |
Niels Erik Johannesen |
Selandia Seaways |
63 |
Perepolitesya Kirill |
Selandia Seaways |
21 |
Romeo Diez |
Selandia Seaways |
46 |
Slettes Krystian Janicki |
Selandia Seaways |
133 |
Troels Pedersen |
Selandia Seaways |
100 |
Wioleta Kreft |
Selandia Seaways |
56 |
Alicja Wierszycka |
Esvagt Faraday |
69 |
Andreas Horn Sloth |
Esvagt Faraday |
86 |
Anna Maria Dewolt |
Esvagt Faraday |
87 |
Asbjørn Carlson |
Esvagt Faraday |
137 |
Bugge Hansen |
Esvagt Faraday |
188 |
Dennis Nielsen |
Esvagt Faraday |
262 |
Eydun Fuglø |
Esvagt Faraday |
334 |
Flemming Hemdorff |
Esvagt Faraday |
10 |
Hans Pauli Johannesen |
Esvagt Faraday |
57 |
Ingi Simonsen |
Esvagt Faraday |
160 |
Mads Appelt Nielsen |
Esvagt Faraday |
65 |
Michal Czarnecki |
Esvagt Faraday |
6 |
Nichlas Svarer |
Esvagt Faraday |
120 |
Nicki Nielsen |
Esvagt Faraday |
132 |
Pætur Nielsen |
Esvagt Faraday |
189 |
Palle Sciegienny |
Esvagt Faraday |
40 |
Rasmus S. Møller |
Esvagt Faraday |
147 |
Frederik Michael Hansen |
Torm Ismini |
67 |
Adonis Buco Galon |
Aotea Maersk |
21 |
Bon |
Aotea Maersk |
44 |
Gino |
Aotea Maersk |
6 |
Igor |
Aotea Maersk |
24 |
Kulkarni |
Aotea Maersk |
46 |
Pisnu |
Aotea Maersk |
4 |
Romeo |
Aotea Maersk |
180 |
Slettes John Christensen |
Aotea Maersk |
281 |
Slettes Jure |
Aotea Maersk |
168 |
Xiaomin |
Aotea Maersk |
83 |
Yogi |
Aotea Maersk |
3 |
Alloycious Maranan |
Jutlandia Swan |
47 |
Andre Cordero |
Jutlandia Swan |
13 |
Johvani Rey Villamor |
Jutlandia Swan |
100 |
Jose Moreno |
Jutlandia Swan |
4 |
Marlon Lacre |
Jutlandia Swan |
433 |
Michael Labon |
Jutlandia Swan |
31 |
Sebastian Lopez |
Jutlandia Swan |
16 |
Karoline Thaysen |
Nord Swift |
4 |
Niels Munck |
Gunvor Maersk |
183 |
Dan Deshayes |
Ternholm |
164 |
Elias Möller |
Ternholm |
156 |
Filip Lancing |
Ternholm |
451 |
Joy Arguelles |
Ternholm |
66 |
Kenth Möller |
Ternholm |
8 |
Lucas Andersson |
Ternholm |
19 |
Sebastian Gustafsson |
Ternholm |
1394 |
Emma Løth Krogh |
Begonia Seaways |
50 |
Frederik Rask |
Begonia Seaways |
20 |
Jacob Mule Rasmussen |
Begonia Seaways |
95 |
Lasse Rodam |
Begonia Seaways |
5 |
Maja Stenholt |
Begonia Seaways |
60 |
Mattias Christensen |
Begonia Seaways |
8 |
Rune Sandkvist Petersen |
Begonia Seaways |
6 |
Steffen Pedersen |
Begonia Seaways |
5 |
Errold T. Tortuya |
Torm Venture |
180 |
John Peter Cabasan |
Torm Venture |
90 |
Honey Bee Ayling Gilbolingo |
Guthorm Maersk |
6 |
Micheal Innaci Kasbar |
Guthorm Maersk |
200 |
Nober Mirasol |
Guthorm Maersk |
89 |
Rodmon Inut |
Guthorm Maersk |
9 |
Zoren Suarez Barela |
Guthorm Maersk |
16 |
Amora Walter Reales |
Arnold Maersk |
28 |
Ankit Thakur |
Arnold Maersk |
36 |
Børge Bæk Jensen |
Arnold Maersk |
239 |
Jhon |
Arnold Maersk |
54 |
Oleksandr Zinchenko |
Arnold Maersk |
2 |
Sergii Lasynov |
Arnold Maersk |
315 |
Adam Hajdukiewicz |
Erria Swan |
2 |
Armando Medalle Jr. |
Erria Swan |
6 |
Dante Potestades |
Erria Swan |
21 |
Narciso Pardo, Chief Cook |
Erria Swan |
8 |
Neilson Labon |
Erria Swan |
120 |
Peter Krukiewicz |
Erria Swan |
280 |
Samuel Igao |
Erria Swan |
29 |
Val Ballesteros |
Nord Superior |
89 |
Abaci Goksel |
Mona Swan |
18 |
Benjamin Banaag Jr. |
Mona Swan |
38 |
Bonifacio Canilanza |
Mona Swan |
145 |
Elizaldo C. Baul |
Mona Swan |
437 |
Ersan Turkmen |
Mona Swan |
444 |
Jacek Czubski |
Mona Swan |
101 |
Joseph Sisracon |
Mona Swan |
309 |
Juelle J. B. Espiritu |
Mona Swan |
103 |
Krzysztof Nazorek |
Mona Swan |
416 |
Maynard Marantan Balintec |
Mona Swan |
134 |
Murat Gokay Sekerli |
Mona Swan |
98 |
Tomasz Wieckowski |
Mona Swan |
1029 |
Adonie Martin Lomoljo Awayan |
Matz Maersk |
4 |
Akash Maruti Hadgal |
Matz Maersk |
13 |
Alexander Peter Linsdbauer |
Matz Maersk |
16 |
Benedikt Ewering |
Matz Maersk |
47 |
Bjerne Egon Jensen |
Matz Maersk |
70 |
Christian Diekmann |
Matz Maersk |
140 |
Eric Millow |
Matz Maersk |
12 |
Jaime Jr. Parone Marcariola |
Matz Maersk |
2 |
Jim Herald Antecristo Madura |
Matz Maersk |
12 |
Jorge Nercuit Jaballas |
Matz Maersk |
6 |
Piotr Goszczynski |
Matz Maersk |
313 |
Charmaine Ranada |
Selandia Swan |
10 |
Earl Nino Rausora Flores |
Selandia Swan |
15 |
Michael Potestades |
Selandia Swan |
62 |
Robert Wasilewski |
Selandia Swan |
50 |
Stephen Reyes |
Selandia Swan |
31 |
Kim Østergaard Hansen |
Susanne Theresa |
48 |
André Schubert |
Esvagt Njord |
475 |
Brian Christensen |
Esvagt Njord |
120 |
Brian Kristiansen |
Esvagt Njord |
70 |
Dan Augustinussen |
Esvagt Njord |
17 |
Daniel Kildebo |
Esvagt Njord |
81 |
Dennis Hansen |
Esvagt Njord |
289 |
Frederik Oksholm |
Esvagt Njord |
60 |
Kaido Lath |
Esvagt Njord |
138 |
Lasse Laursen |
Esvagt Njord |
224 |
Marcus D. Larsen |
Esvagt Njord |
8 |
Markus Stricker |
Esvagt Njord |
109 |
Mattias A. K. Johannesen |
Esvagt Njord |
69 |
Morten Boysen |
Esvagt Njord |
14 |
Sergie Fedarkov |
Esvagt Njord |
406 |
Stefan Sørensen |
Esvagt Njord |
39 |
Waldemar sobiecki Stanislaw |
Esvagt Njord |
208 |
Slettes Tejbir Singh Gill |
Maren Maersk |
162 |
Henri Luffe |
King Seaways |
144 |
Rafal Bortnik |
King Seaways |
48 |
Kenneth T. Sørensen |
Roy Maersk |
165 |
Rasmus Jon Lisberg Larsen |
Roy Maersk |
107 |
Vivek Thakur |
Gjertrud Maersk |
360 |
Andreas Juul Mikkelsen |
Maersk Connector |
316 |
Graham Tullett |
Maersk Connector |
115 |
Krzysztof Soboczynski |
Maersk Connector |
378 |
Lasse Vangholm |
Maersk Connector |
51 |
Mirac Alexander Frost |
Maersk Connector |
222 |
Sergiy Dudych |
Maersk Connector |
34 |
Stendor Johansen |
Maersk Connector |
50 |
Andrejus Barstys |
Nordic Ann |
58 |
Artur Mackowiak |
Nordic Ann |
38 |
Bartlomiej Ignaczak |
Nordic Ann |
155 |
Krystian Gierszewski |
Nordic Ann |
15 |
Ingolf Debes |
Nordic Nelly |
47 |
Hugo Joensen |
Nordic Nora |
114 |
Kestutis Macenskis |
Nordic Nora |
81 |
Lars K. Andreasen |
Nordic Nora |
29 |
Vitalijs Ivanko |
Nordic Nora |
658 |
Elmer S. Apa |
Sovereign Maersk |
3 |
Jan E. Niclassen |
Sovereign Maersk |
2353 |
Jay P. Gamotin |
Sovereign Maersk |
11 |
Rodolfo Herrera Jr. |
Sovereign Maersk |
29 |
Carlos Eduardo Lins Nunes |
Dan Sabia |
64 |
Daniel Ramos Pessanha Da Silva |
Dan Sabia |
442 |
Dariusz Rygliszyn |
Dan Sabia |
744 |
Erick Diniz |
Dan Sabia |
248 |
Erika Kaline De Lucena Carvalho |
Dan Sabia |
312 |
Everton P. G. Dos Santos |
Dan Sabia |
48 |
Henry Canceran Bonghanoy |
Dan Sabia |
116 |
Jadson Ferreira Da Silva |
Dan Sabia |
220 |
Jens Heri Bolstad Mortensen |
Dan Sabia |
450 |
Jhoan Paul Fuerte Talavera |
Dan Sabia |
129 |
Jonil Aynaga Salinas |
Dan Sabia |
218 |
Jose Marcelo Da Silva Leal Junior |
Dan Sabia |
254 |
Joslei Robaina Costa |
Dan Sabia |
12 |
Marek Jedynak |
Dan Sabia |
32 |
Matheus Da Silva Conceicao |
Dan Sabia |
847 |
Piotr A. Janiak |
Dan Sabia |
243 |
Rafael Barbosa Da Cunha |
Dan Sabia |
168 |
Ramon Da Silveira Calonico |
Dan Sabia |
239 |
Richardo Lopez |
Dan Sabia |
133 |
Rodrigo Sampaio |
Dan Sabia |
48 |
Samara Bezerra |
Dan Sabia |
228 |
Torben Echers |
Dan Sabia |
9 |
Alex Cabasa |
Nord Highlander |
9 |
Floriano Barte Jr. |
Nord Highlander |
10 |
Gerardo Ivan Arcos Roca |
Nord Highlander |
34 |
Hadjinito Sorillo Jr. |
Nord Highlander |
33 |
Mahesh Atyale |
Nord Highlander |
31 |
Mart David Gomez |
Nord Highlander |
44 |
Ramel Fabrigas |
Nord Highlander |
28 |
Ramkumar Arivalagan |
Nord Highlander |
16 |
Ryan Barrameda |
Nord Highlander |
34 |
Shashi Kumar Mamgain |
Nord Highlander |
46 |
Aki Henriksen |
Svendborg Maersk |
67 |
Sorin Suciu |
Svendborg Maersk |
452 |
Alexander A. Macabuhay Jr. |
Adriatic Gas |
8 |
Carlos Rafael N. Neites |
Adriatic Gas |
37 |
Carlson de Luna |
Adriatic Gas |
112 |
Clyde Vincent M. Gordo |
Adriatic Gas |
95 |
Daniel Anthony Omblero |
Adriatic Gas |
100 |
Dennis C. Dayo |
Adriatic Gas |
55 |
Eric Emmanuel B. Loquias |
Adriatic Gas |
147 |
Francis C. Santiago |
Adriatic Gas |
108 |
Jerico I. Peñamante |
Adriatic Gas |
108 |
Joselito P. Abrera |
Adriatic Gas |
93 |
Kyle M. Bautista |
Adriatic Gas |
78 |
Paulo Martin Florina |
Adriatic Gas |
27 |
Prince Jordan C. Grey |
Adriatic Gas |
60 |
Zafero C. Costrua |
Adriatic Gas |
161 |
Bruno Brendon C. Buenaflor III |
Celtic Gas |
190 |
Kim Eggers Pedersen |
Minik Arctica |
200 |
Gracjan Adam Welniak |
Njord R |
35 |
Jørgen Eriksen |
Njord R |
40 |
Andre Joachim Bendixen |
Esvagt Connector |
29 |
Johanne Blauenfeldt (F) |
Esvagt Connector |
54 |
Mikael Christensen |
Esvagt Connector |
152 |
Nicklas Jensen |
Esvagt Connector |
99 |
Piotr Delczyk |
Esvagt Connector |
164 |
Radoslaw Wnuk |
Esvagt Connector |
2 |
Søren Riemann Thomsen |
A. P. Moeller |
18 |
George Sebastian Stoican |
Carsten Maersk |
100 |
Joshua Batin Fernando |
Georg Maersk |
512 |
Eydfinn Fjallsbak |
Gunhilde Maersk |
926 |
Christopher Karisma Gram |
Madison Maersk |
160 |
Pauli Gregor Hentze |
Madison Maersk |
219 |
Zyrex Boter Nacilla |
Maersk Mc Kinney Moller |
17 |
Martin Ytte Hansen |
Margrethe Maersk |
845 |
Henrik Chris Nielsen |
Marit Maersk |
214 |
Finn Danberg |
Mette Maersk |
334 |
Marco Antonio Salomon |
Nora Maersk |
169 |
Emil Jepsen |
Bro Nordby |
36 |
Toma Kacso |
Bro Nordby |
233 |
Geronimo Jerry M. Calgulada |
Bro Nuuk |
32 |
Iordache Cornelius Virgilius |
Bro Nuuk |
147 |
Jose Rejayson |
Bro Nuuk |
68 |
Kashish Dhuria |
Bro Nuuk |
311 |
Lokesh Panwar |
Bro Nuuk |
6 |
Mikael Hjort |
Bro Nuuk |
181 |
Stanescu Andrei Sebastian |
Bro Nuuk |
1 |
Emerson Filipino |
Bro Nibe |
292 |
Jesper Schack Poulsen |
Bro Nibe |
121 |
Khakkrit Chiablaem |
Bro Nibe |
480 |
Mark Steven Suede |
Bro Nibe |
127 |
Rogie Nacional |
Bro Nibe |
8 |
Sidharth Sharma |
Sine Maersk |
140 |
Tim Ohorn |
Sine Maersk |
220 |
Benny Petersen |
Torm Laura |
317 |
Niclas Cerelius |
Torm Laura |
1125 |
Peter Sams |
Torm Laura |
1442 |
Hans Peter Hansen |
Esvagt Cassiopeia |
242 |
Sigurd Bjorholm |
Esvagt Cassiopeia |
12 |
Henning Jensen |
Fenja |
210 |
Jesper Andreasen |
Fenja |
460 |
Jon Kaspersen |
Fenja |
110 |
Johan Klæmintson Jacobsen |
Balder R |
43 |
Ricco Mose Andersen |
Balder R |
183 |
Adam Mørksted |
Bergensfjord |
109 |
Adam Skibniewski |
Bergensfjord |
16 |
Andreas Lund |
Bergensfjord |
169 |
Anne Sofie Milton |
Bergensfjord |
32 |
Bonnie Belinda Nolsøe |
Bergensfjord |
4 |
Camilla Lind |
Bergensfjord |
22 |
Dan Damgaard |
Bergensfjord |
209 |
Dennis Andersen |
Bergensfjord |
94 |
Dennis Carlsen |
Bergensfjord |
133 |
Gadulski Bartosz |
Bergensfjord |
38 |
Helene W. |
Bergensfjord |
43 |
Kamilla Bertelsen |
Bergensfjord |
171 |
Kasper B. Christensen |
Bergensfjord |
1489 |
Kristine Buck |
Bergensfjord |
1912 |
Krystian Musiat |
Bergensfjord |
1 |
Lisbeth Larsen |
Bergensfjord |
25 |
Marcin Maziarz |
Bergensfjord |
2 |
Martin Holmberg |
Bergensfjord |
27 |
Michael Larsson |
Bergensfjord |
69 |
Oliver Holm |
Bergensfjord |
12 |
Pach Szymon |
Bergensfjord |
40 |
Slettes - Anita Kotuch |
Bergensfjord |
19 |
Troels Froberg |
Bergensfjord |
2 |
Vitor Farla |
Bergensfjord |
130 |
Peter Hansen |
Cable One |
137 |
Maksim Demidov |
Carrier Express |
218 |
Mateausz Luczak |
Carrier Express |
19 |
Asbjørn Morell |
Esvagt Cantana |
27 |
Jess Høeg |
Esvagt Cantana |
87 |
Karsten Nielsen |
Esvagt Cantana |
67 |
Marcin Nowaczyk |
Esvagt Cantana |
21 |
Claes H. Sørensen |
Freesia Seaways |
11 |
Heidi Laursen |
Freesia Seaways |
307 |
Joen Bro |
Freesia Seaways |
35 |
Jonas Lykkegaard Degn |
Freesia Seaways |
53 |
Rasmus Lorenzen |
Freesia Seaways |
276 |
Simon Hansen |
Freesia Seaways |
115 |
Slettet Erik Moesgaard Nielsen |
Freesia Seaways |
260 |
Niels Andersen |
Fiskerikontrolskib Havørnen |
26 |
Grzegorz Talanda |
Kattegat |
1415 |
Blazej Michal Bakalarczyk |
Lessow Swan |
328 |
Carsten Brenfelt |
Lessow Swan |
122 |
Froyd Navoa Tampus |
Lessow Swan |
73 |
Harun Duran |
Lessow Swan |
105 |
Kasper Petersen |
Lessow Swan |
374 |
Krzysztof Dzięcioł |
Lessow Swan |
8 |
Pawel Kulik |
Lessow Swan |
106 |
Przemyslaw Lebiedz |
Lessow Swan |
31 |
Sebastian Sehested |
Lessow Swan |
30 |
Christian Gutierrez |
Ternfjord |
106 |
Randy Avellana |
Ternvind |
297 |
Tommy Jørgensen |
Thor R |
224 |
Allan Krogh |
Wind Server |
233 |
Andrew Hudson |
Wind Server |
5 |
Andrew Wilson |
Wind Server |
55 |
Andy Hudson |
Wind Server |
12 |
Bartosz Lowinski |
Wind Server |
15 |
Chris Burke |
Wind Server |
5 |
Chris Johnson |
Wind Server |
8 |
Christian Pattinson |
Wind Server |
15 |
David Hicks |
Wind Server |
6 |
Frazer Little |
Wind Server |
18 |
Grant Butler |
Wind Server |
8 |
Jonathan Tuwel |
Wind Server |
110 |
Lars Feldthusen |
Wind Server |
104 |
Lukasz Struzynski |
Wind Server |
45 |
Max Skov |
Wind Server |
100 |
Michael Andersen |
Wind Server |
441 |
Michael W. Andersen |
Wind Server |
8 |
Michael Wallentin |
Wind Server |
15 |
Mick Salmon |
Wind Server |
618 |
Nick Munch |
Wind Server |
24 |
Nicki Krog |
Wind Server |
33 |
Ole Mouridsen |
Wind Server |
25 |
Paul Storr |
Wind Server |
38 |
Pawel Pela |
Wind Server |
100 |
Philip Busch |
Wind Server |
631 |
Phillip Finnigan |
Wind Server |
103 |
Ralph Hogg |
Wind Server |
140 |
Robert Marrison |
Wind Server |
54 |
Robert Terjek |
Wind Server |
5 |
Scott Lounge |
Wind Server |
5 |
Jan C. F. Jørgensen |
Anna Knutsen |
100 |
Karsten Jensen |
Anna Knutsen |
400 |
Mikael Boller |
Anna Knutsen |
108 |
Birger Overgaard Pedersen |
Svitzer Madeira |
8 |
Bo Maschke Sørensen |
Svitzer Madeira |
962 |
Christian Thorbjørn Andersen |
Svitzer Madeira |
343 |
Claus Erik Jakobsen |
Svitzer Madeira |
350 |
Derek Niclasen |
Malik Arctica |
106 |
Høgni Petersen |
Malik Arctica |
115 |
Jens Birk Christensen |
Malik Arctica |
433 |
Kasper Stubbe Borup |
Malik Arctica |
60 |
Michael Bastholm Koch |
Malik Arctica |
108 |
Morten Bendix Christiansen |
Malik Arctica |
28 |
Poul Hansen |
Malik Arctica |
3 |
Jacek Mania |
Tern Sea |
747 |
John Napalinga |
Tern Sea |
49 |
Madison J. Villavert |
Tern Sea |
670 |
Rey Adorable |
Tern Sea |
235 |
Ronnie Lalis |
Tern Sea |
68 |
Ruel Basa |
Tern Sea |
254 |
Franklin A. Galinato |
Madrid Maersk |
532 |
Mikkel H. Jensen |
Madrid Maersk |
137 |
Reynaldo Tiongson |
Madrid Maersk |
22 |
Richard Pon Corporal |
Madrid Maersk |
232 |
Xandrix Emolo Corpuz |
Madrid Maersk |
50 |
Andreas Dam Overgaard |
Moscow Maersk |
38 |
Nicolai Larsen |
Moscow Maersk |
22 |
Ramil Gurrea |
Moscow Maersk |
42 |
Berith Kvistgaarden |
Stavangerfjord |
23 |
Josefine |
Stavangerfjord |
8 |
Lars Christian Linde |
Stavangerfjord |
31 |
Mathilde Boysen |
Stavangerfjord |
8 |
Rene Mosbæk Nielsen |
Stavangerfjord |
522 |
Steffen Sørensen |
Stavangerfjord |
4 |
Torben H. Hansen |
Stavangerfjord |
50 |
Frank Dahl |
Milan Maersk |
216 |
Malcolm Wilson |
Maersk Forza |
28 |
Peter Brown |
Maersk Forza |
117 |
Viaceslav Sultanov |
Maersk Forza |
50 |
Andreas Andersen |
Vistula Mærsk |
72 |
Arnold Cuevas |
Vistula Mærsk |
750 |
Bogi Joensen |
Vistula Mærsk |
20 |
Bryan Elequin |
Vistula Mærsk |
60 |
Casper Morsø |
Vistula Mærsk |
161 |
Christian Borch Greve |
Vistula Mærsk |
2 |
Frodi Petersen |
Vistula Mærsk |
19 |
Hans Thyssen |
Vistula Mærsk |
174 |
Joesel B. Balasta |
Vistula Mærsk |
82 |
John Rey Ramos |
Vistula Mærsk |
5 |
Jude Hamilton Henryjesland |
Vistula Mærsk |
21 |
Karin Lognberg |
Vistula Mærsk |
8 |
Ken Gustavsen |
Vistula Mærsk |
388 |
Kristiyan Krastev |
Vistula Mærsk |
26 |
Magnus Krogh Otzen |
Vistula Mærsk |
106 |
Nanna Fuglsang |
Vistula Mærsk |
38 |
Nick Knutzen |
Vistula Mærsk |
39 |
Oliver Benjamin Mastek |
Vistula Mærsk |
12 |
Martin H Larsen |
Maersk Mover |
947 |
Anders Jacobsen |
Manchester Maersk |
104 |
Clifford D'mello |
Manchester Maersk |
15 |
Jay Peter Solatorio Apepe |
Manchester Maersk |
25 |
Lowelyn Ramos Revesencio |
Manchester Maersk |
20 |
Michael Sort |
Manchester Maersk |
10 |
Patcholo De Guzman Calado |
Manchester Maersk |
52 |
Perry Joseph Lim Ramoga |
Manchester Maersk |
69 |
Søren Bøgild Jensen |
Manchester Maersk |
159 |
Wilson Gilim Tugade |
Manchester Maersk |
48 |
Amal Krishnan |
Murcia Maersk |
1 |
Himanshu Dubey |
Murcia Maersk |
240 |
Maheen Muhammad Haris |
Murcia Maersk |
340 |
Garry Noel Mendoza Malagot |
Cap San Lazaro |
318 |
Jeffery Villacarlos |
Vayenga Maersk |
53 |
Klaus Godthaab Nielsen |
Vayenga Maersk |
2 |
Andrei Nicolae Mitrea |
Maersk Essex |
151 |
Dragus Sebastian Catalin |
Maersk Essex |
100 |
Oliver Meyer Nielsen |
Maersk Essex |
18 |
Thomas Kjeldal Jensen |
Maersk Essex |
30 |
Vikrant Raar |
Maersk Essex |
100 |
Morten Fløjborg |
Manila Maersk |
324 |
Lukasz Byzdra |
Thor Express |
32 |
Bertin Dervis |
Monaco Maersk |
11 |
Erhard Muller |
Monaco Maersk |
260 |
Rajan Kumar |
Monaco Maersk |
189 |
Joseph M Bacalla |
Venta Maersk |
5 |
Saiprasad Hirapache |
Venta Maersk |
340 |
Estanislao M. Jalandoni Jr. |
Vuoksi Maersk |
32 |
Jesper Clausen |
Vuoksi Maersk |
56 |
Jesper Thirsvad Rasmussen |
Vuoksi Maersk |
6 |
Joshua Sabacajan |
Vuoksi Maersk |
28 |
Joveniel Yu Lofranco |
Vuoksi Maersk |
6 |
Simon Niedermayer |
Vuoksi Maersk |
17 |
Thomas Hansen |
Vuoksi Maersk |
100 |
Jogvan Heldarsgard |
Sif R |
86 |
Simon Eysturdal |
Sif R |
156 |
Andrew George Murray |
Northern Vicotia |
15 |
Bjarke Juel Helt |
Northern Vicotia |
3 |
Christian Christiansen |
Northern Vicotia |
22 |
David Toh |
Northern Vicotia |
36 |
Emil Hyldgaard |
Northern Vicotia |
3 |
Jan Eliassen |
Northern Vicotia |
169 |
Jan Poulsen |
Northern Vicotia |
540 |
Juan Perdosa Maseral |
Northern Vicotia |
2 |
Max Damgaard Landgraf |
Northern Vicotia |
110 |
Roger Andersen |
Northern Vicotia |
68 |
Stefan Gunngjørnsson Joensen |
Northern Vicotia |
3 |
Stefan Joensen |
Northern Vicotia |
1 |
Tobias Trillingsgaard |
Northern Vicotia |
12 |
Uffe Øst Jacobsen |
Northern Vicotia |
22 |
Murray Macleod |
Maersk Maker |
18 |
Henrik Mooiwer |
Maersk Mariner |
579 |
Jogvan Joensen |
Maersk Mariner |
145 |
Johannes Ploug Sarp |
Maersk Mariner |
23 |
Jomar Rangas Francisco |
Maersk Mariner |
20 |
Jurand Szymecki |
Maersk Mariner |
100 |
Kenneth Kroer Hansen |
Maersk Mariner |
25 |
Lasse Hoffmann Haack |
Maersk Mariner |
82 |
Rafal Pernak |
Maersk Mariner |
12 |
Rendell Santosidad Pagusan |
Maersk Mariner |
10 |
Søren Skov |
Maersk Mariner |
60 |
Martin Christiansen |
Maastricht Maersk |
111 |
Bar Maciej |
Nordic Marita |
75 |
Lukasz Klos |
Nordic Marita |
90 |
Michal Strojek |
Nordic Marita |
76 |
Andreas Bang |
Esvagt Innovator |
35 |
Asmus Philip |
Esvagt Innovator |
16 |
Brian Haahr |
Esvagt Innovator |
43 |
Christian Meyer Poulsen |
Esvagt Innovator |
50 |
Jakup Lauritsen |
Esvagt Innovator |
239 |
Jens H. Poulsen |
Esvagt Innovator |
42 |
Kasper Johnsen |
Esvagt Innovator |
78 |
Kristian Vorm |
Esvagt Innovator |
17 |
Slettes Kaj Emanuel Kristensen |
Esvagt Innovator |
32 |
Yuli Hrudzina |
Esvagt Innovator |
16 |
Ariel Baldo |
Vaga Maersk |
18 |
Ashutosh Mishra |
Vaga Maersk |
4 |
Claus Kofod |
Vaga Maersk |
2 |
Claus Sprotte Kofoed |
Vaga Maersk |
30 |
Darcy Alfonso Santisteban |
Vaga Maersk |
43 |
Esmar Johannesen |
Vaga Maersk |
252 |
Jens Stage Sørensen |
Vaga Maersk |
200 |
Karan Raj Balla |
Vaga Maersk |
335 |
Reny Cabrera |
Vaga Maersk |
61 |
Robert Tioreanu |
Vaga Maersk |
7 |
Roman Bondarchuk |
Vaga Maersk |
8 |
Tonivie Condez |
Vaga Maersk |
9 |
Mariusz Wachowski |
Maersk Edinburgh |
355 |
Rasmus Wiborg |
Esvagt Mercator |
28 |
Nelmerkh G. Datoy |
Nord Stingray |
360 |
Thomas Friis Pedersen |
Nord Stingray |
138 |
Anbarasan Raja |
Vilnia Maersk |
139 |
Petur Storhamar |
Maersk Inventor |
156 |
Andreas Nielsen |
Esvagt Albert Betz |
20 |
Carsten Løkke Nielsen |
Esvagt Albert Betz |
1014 |
Claus Holm |
Esvagt Albert Betz |
178 |
Henrik Bo Jensen |
Esvagt Albert Betz |
1600 |
Jesper Frederiksen |
Esvagt Albert Betz |
420 |
Jonas Pedersen |
Esvagt Albert Betz |
107 |
Konrad Bertram Nielsen |
Esvagt Albert Betz |
80 |
Lars Juhl Olsen |
Esvagt Albert Betz |
640 |
Lasse Riis Hansen |
Esvagt Albert Betz |
2 |
Mads Dyre Jespersen |
Esvagt Albert Betz |
338 |
Rodmund Simonsen |
Esvagt Albert Betz |
28 |
Ronni Kaj Andersen |
Esvagt Albert Betz |
182 |
Arek Lubanbski |
Maersk Launcher |
20 |
Audrey Menegaz Proenca |
Maersk Launcher |
7 |
Helena Wiklund |
Maersk Launcher |
103 |
Lucia Alejandre Villar Munoz |
Maersk Launcher |
88 |
Margarito P. Magdato Jr. |
Maersk Launcher |
19 |
Morten Frostholm |
Maersk Launcher |
3 |
Nicole Schmidt |
Maersk Launcher |
104 |
Simon Ytting Romlund |
Maersk Launcher |
158 |
Tom Hansen |
Maersk Launcher |
133 |
Valerii Beresniev |
Maersk Launcher |
21 |
Christina Jørgensen |
Gijon Knutsen |
1639 |
Dan Kramme |
Gijon Knutsen |
105 |
Eduard De Asis Rodriquez |
Gijon Knutsen |
125 |
Hanus Ingi Hansen |
Gijon Knutsen |
116 |
Jan Gundestrup |
Gijon Knutsen |
146 |
Jason Paul de Castro |
Gijon Knutsen |
80 |
Jesper Elbæk Larsen |
Gijon Knutsen |
1017 |
Kent Fischer Boye |
Gijon Knutsen |
628 |
Kent Stenman Paulsen |
Gijon Knutsen |
15 |
Konkel Marcin |
Gijon Knutsen |
293 |
Michael Thinnesen |
Gijon Knutsen |
4453 |
Paul Benjamin Sacay |
Gijon Knutsen |
45 |
Trondur Jensson |
Gijon Knutsen |
443 |
Vincente Mercedes Gatilogo |
Gijon Knutsen |
116 |
Aleksey Vladimirow |
Hollandia Seaways |
7 |
Anja Boytang |
Hollandia Seaways |
13 |
Arturs Gross |
Hollandia Seaways |
95 |
Edgaras Paskauskas |
Hollandia Seaways |
393 |
Hans Holm Albertsen |
Hollandia Seaways |
319 |
Konstantins Rudakovs |
Hollandia Seaways |
20 |
Lynge Träger |
Hollandia Seaways |
44 |
Mads Kristensen |
Hollandia Seaways |
28 |
Mathias Christensen |
Hollandia Seaways |
4 |
Simon Lindhardt |
Hollandia Seaways |
27 |
Anders Damkjær |
Humbria Seaways |
165 |
Fermin Abad |
Humbria Seaways |
38 |
Kristian Bohn |
Humbria Seaways |
26 |
Matti Thomsen |
Humbria Seaways |
582 |
Morten Andersen |
Humbria Seaways |
648 |
Thomas Skou |
Humbria Seaways |
25 |
Viktor Sundstrøm |
Humbria Seaways |
1232 |
Jeff Tumala |
Henning Maersk |
3 |
Vignesh Rajan |
Henning Maersk |
16 |
Asmus Petersen |
Tukuma Arctica |
13 |
Frederik Houlberg |
Tukuma Arctica |
122 |
Jens Bang |
Tukuma Arctica |
85 |
Morten Wesenberg Lund |
Tukuma Arctica |
24 |
Niels Peter Albrechtsen |
Tukuma Arctica |
298 |
Alexander Patrick Grundsted |
Nanoq Arctica |
11 |
Eydun Simonsen |
Nanoq Arctica |
38 |
Rasmus Peter Mortensen |
Nanoq Arctica |
19 |
Thomas Christensen |
Nanoq Arctica |
906 |
Denis Djakonov |
Nordic Aki |
788 |
Cresente J. Gumapac |
Santa Clara |
116 |
Daulatvir Singh Mundae |
Santa Clara |
199 |
Franz Holmberg |
Santa Clara |
11 |
Fredderick Mananquil Obena |
Santa Clara |
383 |
Garano Jose Adilse |
Santa Clara |
8 |
Marian Badea |
Santa Clara |
5 |
Marlon Mutya |
Santa Clara |
27 |
Martin Thomas |
Santa Clara |
39 |
Ramachandran Jaganathan |
Santa Clara |
143 |
Ronny M. Hansen |
Santa Clara |
187 |
Ruel Santos Cabral |
Santa Clara |
171 |
Arniel E. Pinanonang |
Laperouse |
42 |
Erybron Russel Mojica |
Laperouse |
42 |
Jaime Calica |
Laperouse |
29 |
John Michael Sacdal |
Laperouse |
49 |
Jose Mari P. Anterola |
Laperouse |
32 |
Jovel P. Magdayao |
Laperouse |
50 |
Kenneth Molabola |
Laperouse |
51 |
Troy Balina |
Laperouse |
25 |
Jakob Skak Nielsen |
Wind Enterprise |
189 |
Kamil Rogowski |
Wind Enterprise |
58 |
Mikkel Strunge Hansen |
Wind Enterprise |
28 |
Meinert A Rogvi |
Wilson Arctic |
309 |
Rogvi A. Heygum |
Wilson Arctic |
2255 |
Brian D'silva |
Nord Swan |
143 |
Sandesh Moses |
Maersk Colombo |
183 |
Nikola Tudor |
Torm Valborg |
225 |
Vikas Shukla |
Maersk Navigator |
10 |
Grzegorz Noga |
Esvagt Schelde |
4 |
Anders Hjarsø |
Nakskov Maersk |
407 |
Lars Kromann |
Svitzer Vestri |
1459 |
Joakim Dahlberg |
Scandia Seaways |
20 |
Nicolaj Munch |
Scandia Seaways |
148 |
Piotr Konkel |
Scandia Seaways |
602 |
Cedric Tan Gaganian |
Santa Isabel |
16 |
Marcin Kulas |
Santa Isabel |
44 |
Rommel B. Hermoso |
Santa Isabel |
149 |
Toralvur Holm i Trodini |
Maersk Cancun |
40 |
Anita Kostuch |
Esvagt Havelok |
36 |
Christian Arnold |
Esvagt Havelok |
542 |
Christian Nielsen |
Esvagt Havelok |
451 |
Dawid Krysztofiak |
Esvagt Havelok |
59 |
Wakinyila Petersen |
Esvagt Havelok |
45 |
Christian Beck Pedersen |
Cap San Antonio |
196 |
Dariusz Wieczorek |
Scandic |
154 |